CF 31/2017 Doplňující volba rozhodčí komise

Celostátní fórum tvoří všichni členové a je nejvyšším orgánem Pirátské strany.


Moderátor: Předsedající

Pravidla fóra

Na celostátním fóru se vyjadřujte slušně a k věci. Nepřístojnosti budou vykázány do samostatného vlákna.
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.

KarelS
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 90
Registrován: 30 srp 2013, 13:37
Profese: Havířov+Praha
Dal poděkování: 20 poděkování
Dostal poděkování: 77 poděkování

Re: CF 31/2017 Doplňující volba rozhodčí komise

Příspěvek od KarelS »

Nejsem členem, ale jen příznivcem...rád bych Martina podpořil, ale není ho škoda na tuto činnost? :P
Tito uživatelé poděkovali autorovi KarelS za příspěvek:
Barbora.Hruzova
Uživatelský avatar
Martin.Arden
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 110
Registrován: 23 zář 2012, 00:58
Profese: Kouč FJ, evangelický pastor. pracovník
Bydliště: Praha 1
Dal poděkování: 114 poděkování
Dostal poděkování: 212 poděkování

Re: CF 31/2017 Doplňující volba rozhodčí komise

Příspěvek od Martin.Arden »

Ahoj, zdravím všechny a děkuji za doporučení, nominaci. Jsem v týmu mediátorů, kteří se snaží vytvořit pirátskou platformu pro hledání řešení v případech sporů, osobních nesnází, antipatií atp. Chystám se nyní např na setkání s Lenkou Wagnerovou (nemýlím-li se), -tím chci říci, že se cítím uprostřed pirátského dění a vaše nominace je logická a všem ještě jednou děkuji. Ohledně rozhodčí komise: bude-li nutná dovolba a jsem-li jediný, mohu tuto kandidaturu přijmout, ale pozor, řekněme na limitovanou dobu, než si někoho dalšího najdeme, či vychováme. Jsem uprostřed příprav komunální politiky a vytváření týmů na Praze 3 (kde s největší pravděpodobností budu kandidovat), pak parelně pracuji s Prahou 1, a nakonec i s Berounem, kde jsem nyní v evangelickém sboru i kostele. Navíc se cítím spolugarantem v sociální oblasti a snažím se ve vznikajícím týmu pracovat na myšlence dostupného bydlení, což by mohl být nosný argument pro voliče na komunální úrovni. A aby to vypadalo, musí to být vymakané do podrobností a my všichni pro volby v tom sehraní. Jen jsem popsal stav, rozhodčí komisi přijmu, budete-li si myslet že jsem přínosem, rád bych však aby kandidátů bylo více. Zdravím piráty a pirátky
Robert.Rames
Člen KS Praha
Příspěvky: 30
Registrován: 09 bře 2017, 11:09
Profese: IT, právník
Dal poděkování: 31 poděkování
Dostal poděkování: 67 poděkování

Re: CF 31/2017 Doplňující volba rozhodčí komise

Příspěvek od Robert.Rames »

Ahoj,
ucházím se o post člena rozhodčí komise. Jako magistr práva mám potřebnou kvalifikaci pro povinný stranický orgán tohoto typu, zároveň mám zkušenost jako spoluautor stanov strany Evropští demokraté. Jsem člen Pirátů a kandidoval jsem za stranu v parlamentních volbách https://www.pirati.cz/volby/2017/praha/ a aktivně jsem se účastnil volební kampaně.
Děkuji za podporu.
Mgr. Robert Rameš
Uživatelský avatar
Frantisek.Navrkal
Zahraniční odbor
Příspěvky: 4764
Registrován: 11 kvě 2012, 23:42
Profese: datový inženýr
Dal poděkování: 9909 poděkování
Dostal poděkování: 5722 poděkování

Re: CF 31/2017 Doplňující volba rozhodčí komise

Příspěvek od Frantisek.Navrkal »

Vzhledem k tomu, že ti zatím nikdo nemá řádnou nominaci, navrhuji prodloužit dobu pro navrhování o týden a posunout všechny návazné věci.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Frantisek.Navrkal za příspěvek:
Ivo.Vlasaty

Flamewar does not determine who is right - only who is left.
Moje (bývalé) poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou

Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18655
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33837 poděkování

Re: CF 31/2017 Doplňující volba rozhodčí komise

Příspěvek od Martin.Kucera »

Martin Arden ji má (návrh + 22 palců u něj = 23), ale ještě zjišťuji, jestli ji měl už v 8 ráno, kdy byla uzávěrka doby pro navrhování.

Nicméně návrh postupu prodloužit dobu pro navrhování kandidátů samozřejmě registruji. Je někdo proti tomuto návrhu?

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Uživatelský avatar
Frantisek.Navrkal
Zahraniční odbor
Příspěvky: 4764
Registrován: 11 kvě 2012, 23:42
Profese: datový inženýr
Dal poděkování: 9909 poděkování
Dostal poděkování: 5722 poděkování

Re: CF 31/2017 Doplňující volba rozhodčí komise

Příspěvek od Frantisek.Navrkal »

Martin.Kucera píše:Martin Arden ji má (návrh + 22 palců u něj = 23), ale ještě zjišťuji, jestli ji měl už v 8 ráno, kdy byla uzávěrka doby pro navrhování.
Vidím jich jen 10.

Flamewar does not determine who is right - only who is left.
Moje (bývalé) poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou

Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18655
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33837 poděkování

Re: CF 31/2017 Doplňující volba rozhodčí komise

Příspěvek od Martin.Kucera »

Frantisek.Navrkal píše:
Martin.Kucera píše:Martin Arden ji má (návrh + 22 palců u něj = 23), ale ještě zjišťuji, jestli ji měl už v 8 ráno, kdy byla uzávěrka doby pro navrhování.
Vidím jich jen 10.
Podpořený návrh je celostatni-forum-f477/cf-31-2017-doplnu ... ml#p530956
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvek:
Frantisek.Navrkal

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Uživatelský avatar
Michal.Jokes
Člen KS Praha
Příspěvky: 650
Registrován: 02 zář 2016, 21:04
Profese: organizátor, režisér, herec
Dal poděkování: 257 poděkování
Dostal poděkování: 784 poděkování

Re: CF 31/2017 Doplňující volba rozhodčí komise

Příspěvek od Michal.Jokes »

Jsem pro prodloužení, mám pocit, že ve víru nominací do RV atp. tato trochu zapadla - rád bych udělal jak Martinovi tak Robertovi řádnou nominaci skrze členský podnět.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Jokes za příspěvky (celkem 3):
Jan.Novak, Ivo.Vlasaty, Vojtech.Pikal
77O 113 642
Krajský koordinátor Praha
Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18655
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33837 poděkování

Re: CF 31/2017 Doplňující volba rozhodčí komise

Příspěvek od Martin.Kucera »

Návrh postupu prodloužit dobu pro navrhování kandidátů o týden byl konsensuálně schválen, lhůta se tedy prodlužuje do 6. 12. 8.00, rozhodující hlasování poběží od 8. do 11. 12.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvek:
Frantisek.Navrkal

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Uživatelský avatar
Michal.Jokes
Člen KS Praha
Příspěvky: 650
Registrován: 02 zář 2016, 21:04
Profese: organizátor, režisér, herec
Dal poděkování: 257 poděkování
Dostal poděkování: 784 poděkování

Re: CF 31/2017 Doplňující volba rozhodčí komise

Příspěvek od Michal.Jokes »

Byl založen členský podnět pro podporu Roberta Rameše. Tudy prosím... clenske-podnety-f350/nominace-roberta-r ... 38709.html
Robert.Rames píše:Ahoj,
ucházím se o post člena rozhodčí komise. Jako magistr práva mám potřebnou kvalifikaci pro povinný stranický orgán tohoto typu, zároveň mám zkušenost jako spoluautor stanov strany Evropští demokraté. Jsem člen Pirátů a kandidoval jsem za stranu v parlamentních volbách https://www.pirati.cz/volby/2017/praha/ a aktivně jsem se účastnil volební kampaně.
Děkuji za podporu.
Mgr. Robert Rameš
77O 113 642
Krajský koordinátor Praha
Zamčeno

Zpět na „Celostátní fórum“