Stín předsedy - komentáře expertů a filozofů

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Krajsti predsedajici, KoKS Jihočeský kraj, Administrativa-KS Jihočeský kraj

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jan.Novak
Republikový výbor
Příspěvky: 2444
Registrován: 22 čer 2010, 19:12
Profese: Politolog, Historik
Bydliště: Týn nad Vltavou
Dal poděkování: 4041 poděkování
Dostal poděkování: 2936 poděkování

Re: Stín předsedy - komentáře expertů a filozofů

Příspěvek od Jan.Novak »

No, Kolis, ty máš od lidí nemalá očekávání. :-)

Člen RV za JčK
Předseda kontrolního výboru zastupitelstva Jihočeského kraje
Zastupitel města Týn nad Vltavou

Olda1963
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 5
Registrován: 15 lis 2017, 11:40
Profese: dańový poradce ,farmář
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 6 poděkování

Re: Stín předsedy - komentáře expertů a filozofů

Příspěvek od Olda1963 »

Ahoj
prosím ještě jednou opakuji. O žádných zvířátkách ani o farmě jsi se mnou nikdy nemluvil a v průběhu volební kampaně jsi mne 2* požádal se slovy "pustíš to" o případný mandát. Naposled před Uhelnou v Praze. Nic pro mne nebylo emočně vypjaté. Nech stranou Jirku a Ondru a komentáře, zda jsem takovej či makovej. Chtěl jsi mandát pro..???... a tímto skončíme.
PS: Pracuj za peníze a ne pro peníze a peníze vydělávej a nesháněj.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Olda1963 za příspěvek:
Martin.Cryo.Broz
Uživatelský avatar
Ludek.Blaha
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 1465
Registrován: 23 čer 2014, 00:11
Profese: strategický zkompetentňovatel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 1521 poděkování
Dostal poděkování: 1536 poděkování

Re: Stín předsedy - komentáře expertů a filozofů

Příspěvek od Ludek.Blaha »

A kolik ti za ten mandát nabídl?
Naposledy upravil(a) Ludek.Blaha dne 24 lis 2017, 12:03, celkem upraveno 1 x.

Aby člověk mohl hlásat pravdu z radnice nebo z parlamentu, musí se tam nejdřív prolhat...
Demokracie je výborná věc. Umožňuje občanům, aby si zcela svobodně zvolili... diktaturu!
Umělá inteligence nedosáhne nikdy až takové úrovně, aby dokázala napodobit myšlení pitomce.

Uživatelský avatar
Martin.Mareda
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 237
Registrován: 26 úno 2016, 13:47
Profese: místostarosta,adiktolog
Dal poděkování: 208 poděkování
Dostal poděkování: 176 poděkování

Re: Stín předsedy - komentáře expertů a filozofů

Příspěvek od Martin.Mareda »

Lukas.Kolarik píše:
Martin.Mareda píše:Jo do mediační skupiny jsem se hlásil, byli vybráni jiní. Takže se nabízím kraji. A myslím, že nemusím být zaštítěn ani nějakou skupinou. :-)
A nechceš se tedy stát krajskou mediční skupinou, zmapovat prostředí a navrhnout nějaké řešení? Bylo by to fajn....Chci nás teď více potkávat, tohle by byla zajímavá nadstavba mého projektu.
Jsem už v kontaktu s Miluš v souvislosti s tou stranickou skupinou, uvidíme, jak se to vyvine. Zmapovat problémový vztahy to oříšek není, najít příčinu a řešení to už je hodně o motivaci zainteresovaných to vůbec řešit. Já tu chuť mám.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Mareda za příspěvky (celkem 5):
Jana.Kolarikova, Ludek.Blaha, Jan.Novak, Ivo.Vlasaty, Lukas.Kolarik
Uživatelský avatar
Ludek.Blaha
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 1465
Registrován: 23 čer 2014, 00:11
Profese: strategický zkompetentňovatel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 1521 poděkování
Dostal poděkování: 1536 poděkování

Re: Stín předsedy - komentáře expertů a filozofů

Příspěvek od Ludek.Blaha »

Martin.Cryo.Broz píše:To co se tu zase vaří je dle mého blbě.

Re: Krajské centrum v ČB » 24 lis 2017, 18:27
Jo! Takový nadějný začátek smysluplné diskuse o směřování krajského sdružení. Správně mělo být:
"To, co si tu pytlikujete, je zase blbě, blbečci!"

Aby člověk mohl hlásat pravdu z radnice nebo z parlamentu, musí se tam nejdřív prolhat...
Demokracie je výborná věc. Umožňuje občanům, aby si zcela svobodně zvolili... diktaturu!
Umělá inteligence nedosáhne nikdy až takové úrovně, aby dokázala napodobit myšlení pitomce.

Uživatelský avatar
Jiri.Princ
Příspěvky: 235
Registrován: 24 bře 2015, 12:07
Profese: Nepolitik, Obchodník
Dal poděkování: 70 poděkování
Dostal poděkování: 75 poděkování

Příspěvek od Jiri.Princ »

Lukáš Kolařík píše: Mrzí mě, že mi Olda tvrdí něco jiného, než ve skutečnosti říká ostatním a mrzí mě, že za tím vidí nějakou konspiraci. Myslím si, že kdyby se k jeho skvělému nasazaní v kampani připojili i Ondřej a Jiří , případně někdo další a ne pouze Vašek, tak by ty chybějíci hlasy třeba měl. Akceptuji, že se tito členové nezapojují, kromě občasných jizlivých poznámek, na úrovni krajské , ale to že se nepomáhá ani na úrovni okresní a pak se to svádí na nějakou konspiraci napříč krajem a palce, akceptovat nehodlám.

Jirka Princ:
Jsem přesvědčen, že jsem na tento tvůj příspěvek jednou reagoval asi jsem ho neodeslal, tedy znovu: za předvolební kampaň při které jsme v Hradci najezdili s plakáty a novinami několik set kilometrů si členové našeho sdružení neúčtovali ani korunu cesťáků či jiných výdajů - je-li tedy aktivita a skvělé nasazení funkcí množství rozházených peněz, pak jsme nic nedělali.
Je mi velice líto, že jsi nucen akceptovat naše slabé nasazení a zapojení či nám chybějící hlasy, ale nic si z toho nedělej, je to jen sprostá lež nebo nepravdivé udání loajálních soudruhů. U nás v Hradci to tak necítíme. Považujeme výsledek 10,28% s Okamurou za námi, vzhledem k tomu že jsme čtyři, za slušný. Je hloupé vymýšlet a šířit tyto pomluvy, lidi nejsou hloupí
Uživatelský avatar
Lukas.Kolarik
Příspěvky: 832
Registrován: 05 zář 2013, 21:08
Profese: OSVČ
Bydliště: Katovice
Dal poděkování: 225 poděkování
Dostal poděkování: 1112 poděkování

Re: Stín předsedy - komentáře expertů a filozofů

Příspěvek od Lukas.Kolarik »

Nic, končim tuhle telenovelu, zaplejtáme se zbytečně hlouběji než musíme. Nechci shazovat číkoliv práci v kampani, vycházel jsem z mě dostupných informací. Možná nebyly přesné. Pokud se to někoho dotklo, omlouvám se. Celé to vzniklo na základě nedorozumění, já jsem se pokusil ho vysvětlit a buď to padne na úrodnou půdu nebo ne. Je to zbytečný flame, který bere lidem čas. Ale je to takovej povolební evergreen. Jestli k tomu ještě někdo chce nějaké moje vysvětlení nebo upřesnění, ať mě kontaktuje soukromě, není třeba tady dělat divadlo.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Kolarik za příspěvky (celkem 3):
Jiri.Princ, Ludek.Blaha, Ivo.Vlasaty
Nikdo není na světě úplně zbytečný, i ten největší hlupák slouží alespoň jako špatný příklad.
------------------------------------------

tel: 777279221, email: lukas.kolarik@pirati.cz, Profil
Uživatelský avatar
Ludek.Blaha
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 1465
Registrován: 23 čer 2014, 00:11
Profese: strategický zkompetentňovatel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 1521 poděkování
Dostal poděkování: 1536 poděkování

Re: Stín předsedy - komentáře expertů a filozofů

Příspěvek od Ludek.Blaha »

Lukas.Kolarik píše:...není třeba tady dělat divadlo.
Rozumím tomu, že ne každé téma může být vhodné, nebo způsob jeho podání či zpracování.
Musím ovšem poukázat na skutečnost, že toto vlákno bylo založeno, a i nadále jej pojímám právě a jen jako dívadlo. Není to věc sporu, ale dovolím si na tom trvat.
Správně by se sem měly příspěvky psát s klaunským frňákem na nose. A nebo naopak, s klaunským nosem na frňáku. Podle toho, jak to má kdo nastaveno.
I kašpaří mají právo na rovné příležitosti a podmínky k seberealizaci. Pořád lepší tady, než hnojit zbytek fóra. To je smysl 'Stínu předsedy'.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ludek.Blaha za příspěvky (celkem 2):
Dan.Lestina, Ivo.Vlasaty

Aby člověk mohl hlásat pravdu z radnice nebo z parlamentu, musí se tam nejdřív prolhat...
Demokracie je výborná věc. Umožňuje občanům, aby si zcela svobodně zvolili... diktaturu!
Umělá inteligence nedosáhne nikdy až takové úrovně, aby dokázala napodobit myšlení pitomce.

Uživatelský avatar
Dan.Lestina
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2674
Registrován: 01 zář 2013, 22:18
Profese: aspirující přírodovědec
Dal poděkování: 3686 poděkování
Dostal poděkování: 3788 poděkování

Re: Stín předsedy - komentáře expertů a filozofů

Příspěvek od Dan.Lestina »

Kolegové, vidím, že vzájemně netušíme, kdo toho kolik udělal v kampani. Už po xté registruju "tys dělal hovno" a jako odpověď "ty máš co řikat".
Hele. Já si taky přijdu, že mě málo plácáte po zádech za tu spoustu dní čistýho času pro společné podařené dílo (díky plácavým výjimkám). Říkal jsem si, že to je přece fuk, kolik toho kdo udělal v absolutních číslech, např. v hodinách nebo v sehnaných hlasech. Jednak je stejně třeba přihlédnout k okolnostem jako je zaměstnání, počet dětí nebo existence mimostranického soukromého života, a jednak je to přece úplně fuk! Snad nejedeme za zásluhy. Dobrovolnickou práci děláme přece sami pro sebe, kurňa.
Vychází mi z toho:
1) Buď veškerou činnost řádně evidujme a vykazujme, nebo se na to poměřování, pěkně prosím, vykašleme!
2) Poplácejme se všichni vzájemně, ještě jednou, teď! Díky všem za obětavost, zejména těm, o kterých nemám tušení, že bychom jim měli děkovat!
Ale hlavně (plot twist):
3) Komunikujme spolu a s veřejností ještě víc! Že já nevim skoro nic o tom, jak se dělala kampaň v některých městech, přece neni moje chyba, to je chyba malé medializace těch akcí (ano, i "roznášíme listy, pojďte nám pomoct" je hodné zapsání minimálně na fejsbůček)! Prodávejme se víc :-)
(ano, je to i sebekritika, ČB neni tak úplně výjimkou; Písek částečně je, tam vim, co napíše Janča a Zbyněk)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dan.Lestina za příspěvky (celkem 3):
Ludek.Blaha, Ivo.Vlasaty, Zuzana.Kudlackova

Nerad se hlásím k nějakým proudům, ale i proto rozhodně podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Ludek.Blaha
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 1465
Registrován: 23 čer 2014, 00:11
Profese: strategický zkompetentňovatel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 1521 poděkování
Dostal poděkování: 1536 poděkování

Re: Stín předsedy - komentáře expertů a filozofů

Příspěvek od Ludek.Blaha »

Dan.Lestina píše:Snad nejedeme za zásluhy.
Ono jak kdo. Tak třeba z mého píseckého pohledu Zuzana Drázdová a Ty zasluhujete ale naprosté uznání.
Nevím o nikom jiném, kdo by při prezentaci Pirátské strany na veřejnosti šel až na samou hranici života a smrti.
Viz Neckyáda 2017.
Za nás za všechny ještě jednou děkujeme!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ludek.Blaha za příspěvky (celkem 2):
Ivo.Vlasaty, Zuzana.Kudlackova

Aby člověk mohl hlásat pravdu z radnice nebo z parlamentu, musí se tam nejdřív prolhat...
Demokracie je výborná věc. Umožňuje občanům, aby si zcela svobodně zvolili... diktaturu!
Umělá inteligence nedosáhne nikdy až takové úrovně, aby dokázala napodobit myšlení pitomce.

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Jihočeský kraj“