Stín předsedy - komentáře expertů a filozofů

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Krajsti predsedajici, KoKS Jihočeský kraj, Administrativa-KS Jihočeský kraj

Odpovědět
Uživatelský avatar
Martin.Cryo.Broz
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 474
Registrován: 24 říj 2012, 08:50
Profese: OSVČ - Podnikatel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 383 poděkování
Dostal poděkování: 471 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF JČK 8/2017 nominace a volba do RV

Příspěvek od Martin.Cryo.Broz »

Jo jo placený politik :D dobře nám to začíná zavánět. Tj na místní úrovni to znamená cca kolem 30 bodů měsíčně za 1200,- Kč a na poslanecké dle vyjádření Lukáše 22 bodů za 40 tisíc minimálně :D v tom případě si říkám že je to zavání jistou nerovnoprávností. Navrhuji tedy at se poslanec vzdá své výplaty a nebo si jí zredukuje na 1200,- měsíčně at je to férové :D

Martin Brož - Cryoman (Zastupitel a radní s gescí pro životní prostředí v městě Písek) - Odchýlit se od norem znamená, že na to musíte mít. Než začnete být tvořivý, musíte být odvážní. Tvořivost je osud, ale odvaha je cestou.

Uživatelský avatar
Martin.Cryo.Broz
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 474
Registrován: 24 říj 2012, 08:50
Profese: OSVČ - Podnikatel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 383 poděkování
Dostal poděkování: 471 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF JČK 8/2017 nominace a volba do RV

Příspěvek od Martin.Cryo.Broz »

Jiri.Princ píše:od Ludek.Blaha » 18 lis 2017, 17:51

Jirka Princ: Chtěl bych Lukáše Kolaříka navrhnout za kandidáta Jihočeských Pirátů za prezidenta ČR. Prosím Luďka Bláhu o jeho názor, jak to Lukáš zvládne.
Díky JP.
Já bych chtěl Lukáše navrhnout na papeže a také na vedoucího celé planety :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Cryo.Broz za příspěvek:
Lukas.Kolarik

Martin Brož - Cryoman (Zastupitel a radní s gescí pro životní prostředí v městě Písek) - Odchýlit se od norem znamená, že na to musíte mít. Než začnete být tvořivý, musíte být odvážní. Tvořivost je osud, ale odvaha je cestou.

Uživatelský avatar
Ludek.Blaha
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 1465
Registrován: 23 čer 2014, 00:11
Profese: strategický zkompetentňovatel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 1521 poděkování
Dostal poděkování: 1536 poděkování

Re: KF JČK 8/2017 nominace a volba do RV

Příspěvek od Ludek.Blaha »

Martin.Cryo.Broz píše:na místní úrovni to znamená cca kolem 30 bodů měsíčně za 1200,- Kč a na poslanecké dle vyjádření Lukáše 22 bodů za 40 tisíc minimálně
Tak odtud vítr vane. Myslel jsem si to, ale tentokrát jsem se nevsadil. Škoda.
Zkraje to vypadalo, že místní zastupitelování pojímáš jako svoji prioritu. Jakože pro ty lidi především, a tak.
Teď ti vadí, že by i někdo jiný mohl v Písku zrealizovat něco prospěšného, a ani to nijak moc nesype...

Aby člověk mohl hlásat pravdu z radnice nebo z parlamentu, musí se tam nejdřív prolhat...
Demokracie je výborná věc. Umožňuje občanům, aby si zcela svobodně zvolili... diktaturu!
Umělá inteligence nedosáhne nikdy až takové úrovně, aby dokázala napodobit myšlení pitomce.

Uživatelský avatar
Martin.Cryo.Broz
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 474
Registrován: 24 říj 2012, 08:50
Profese: OSVČ - Podnikatel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 383 poděkování
Dostal poděkování: 471 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF JČK 8/2017 nominace a volba do RV

Příspěvek od Martin.Cryo.Broz »

Ludek.Blaha píše:
Martin.Cryo.Broz píše:na místní úrovni to znamená cca kolem 30 bodů měsíčně za 1200,- Kč a na poslanecké dle vyjádření Lukáše 22 bodů za 40 tisíc minimálně
Tak odtud vítr vane. Myslel jsem si to, ale tentokrát jsem se nevsadil. Škoda.
Zkraje to vypadalo, že místní zastupitelování pojímáš jako svoji prioritu. Jakože pro ty lidi především, a tak.
Teď ti vadí, že by i někdo jiný mohl v Písku zrealizovat něco prospěšného, a ani to nijak moc nesype...

Beruško moje milovaná :D sarkasmus ti nic najednou neříká? :D já se z tebe fakt okotím :D kdyby to bylo jak říkáš tak si proplácím všechny ty hodiny které jsem tomu obětoval za 300 na hodinu :D schválně se koukni nebo si vyžádej podle 106ky kdo si co vypaltil VOE :D měl jsem si vsadit na to že přesně tohle bude tvoje odpověd. Že bych píchnul do vosího hnízda, snad ti někdo z kraje taky neslíbil nějaký dobrý flek, kde budeš dělat slušně placeného pucfleka :D

Martin Brož - Cryoman (Zastupitel a radní s gescí pro životní prostředí v městě Písek) - Odchýlit se od norem znamená, že na to musíte mít. Než začnete být tvořivý, musíte být odvážní. Tvořivost je osud, ale odvaha je cestou.

Uživatelský avatar
Ludek.Blaha
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 1465
Registrován: 23 čer 2014, 00:11
Profese: strategický zkompetentňovatel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 1521 poděkování
Dostal poděkování: 1536 poděkování

Re: KF JČK 8/2017 nominace a volba do RV

Příspěvek od Ludek.Blaha »

Martin.Cryo.Broz píše:snad ti někdo z kraje taky neslíbil nějaký dobrý flek, kde budeš dělat slušně placeného pucfleka
Kdyby mi funkci pucfleka nabídli, už bych tam dávno byl, a nešmrdlal se ve školství za nějakých ušmudlaných 721,5 korun na hodinu. Hrubého samozřejmě.
Naposledy upravil(a) Ludek.Blaha dne 21 lis 2017, 22:40, celkem upraveno 1 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ludek.Blaha za příspěvek:
Martin.Cryo.Broz

Aby člověk mohl hlásat pravdu z radnice nebo z parlamentu, musí se tam nejdřív prolhat...
Demokracie je výborná věc. Umožňuje občanům, aby si zcela svobodně zvolili... diktaturu!
Umělá inteligence nedosáhne nikdy až takové úrovně, aby dokázala napodobit myšlení pitomce.

Uživatelský avatar
Ludek.Blaha
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 1465
Registrován: 23 čer 2014, 00:11
Profese: strategický zkompetentňovatel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 1521 poděkování
Dostal poděkování: 1536 poděkování

Re: KF JČK 8/2017 nominace a volba do RV

Příspěvek od Ludek.Blaha »

OFFTOPICOmlouvám se čtenářům fóra, ale úplně jsem zapomněl, že tu původně běží diskuse o nominacích a volbě do RV.
Napomenutí si uděluji sám.

Aby člověk mohl hlásat pravdu z radnice nebo z parlamentu, musí se tam nejdřív prolhat...
Demokracie je výborná věc. Umožňuje občanům, aby si zcela svobodně zvolili... diktaturu!
Umělá inteligence nedosáhne nikdy až takové úrovně, aby dokázala napodobit myšlení pitomce.

Uživatelský avatar
Martin.Cryo.Broz
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 474
Registrován: 24 říj 2012, 08:50
Profese: OSVČ - Podnikatel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 383 poděkování
Dostal poděkování: 471 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF JČK 8/2017 nominace a volba do RV

Příspěvek od Martin.Cryo.Broz »

Ludek.Blaha píše:
Martin.Cryo.Broz píše:snad ti někdo z kraje taky neslíbil nějaký dobrý flek, kde budeš dělat slušně placeného pucfleka
Kdyby mi funkci pucfleka nabídli, už bych tam dávno byl, a nešmrdlal se ve školství za nějakých ušmudlaných 721,5 korun na hodinu.
No vidíš, ty dokonce bereš víc než já a to se tu pořád říká jak jsou an tom učitelé špatně. Pokud to Lukáš myslí tak upřímně jak říká tak by to měl přeci taky dělat z rize čisté lásky k vlasti a občanům jako ty ostatní ne? :D

Já zapoměl :D tady jde úplně o jiné věci :D vlastně o korýtka že? :D už aspoň víme proč a kdo tu za koho tak kope a kam kráčí pirátská transparentnost a nezištnost :D děkuji Luďkovi našemu hlavnímu komentátorovi "body branek a sekund" za objasnění celé věci :) přeci nejsi tak hroznej učitel jak všichni říkají, když i takovému blbovi jako jsem já jsi to právě osvětlil.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Cryo.Broz za příspěvek:
Ludek.Blaha

Martin Brož - Cryoman (Zastupitel a radní s gescí pro životní prostředí v městě Písek) - Odchýlit se od norem znamená, že na to musíte mít. Než začnete být tvořivý, musíte být odvážní. Tvořivost je osud, ale odvaha je cestou.

Uživatelský avatar
Ludek.Blaha
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 1465
Registrován: 23 čer 2014, 00:11
Profese: strategický zkompetentňovatel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 1521 poděkování
Dostal poděkování: 1536 poděkování

Re: Stín předsedy - komentáře expertů a filozofů

Příspěvek od Ludek.Blaha »

Martin.Cryo.Broz píše:přeci nejsi tak hroznej učitel jak všichni říkají, když i takovému blbovi jako jsem já jsi to právě osvětlil.
Tak nějaké zkušenosti mám. Za ta léta jsem zažil i komplikovanější případy. Nebylo ji mnoho, ale byly.

Aby člověk mohl hlásat pravdu z radnice nebo z parlamentu, musí se tam nejdřív prolhat...
Demokracie je výborná věc. Umožňuje občanům, aby si zcela svobodně zvolili... diktaturu!
Umělá inteligence nedosáhne nikdy až takové úrovně, aby dokázala napodobit myšlení pitomce.

Uživatelský avatar
Jiri.Princ
Příspěvky: 235
Registrován: 24 bře 2015, 12:07
Profese: Nepolitik, Obchodník
Dal poděkování: 70 poděkování
Dostal poděkování: 75 poděkování

Re: KF JČK 8/2017 nominace a volba do RV

Příspěvek od Jiri.Princ »

Luděk Bláha:
Řekl bych, že by to mohl zvládnout velmi dobře. A to jej nechci ani dost málo urážet srovnáváním s tím stávajícím žopolizem. Jakože ta laťka je ale hodně nízko.
Ale spletl sis vlákno a čas. O pirátském kandidátu na prezidenta se už diskutovalo. Takže zase až za pět let.
A děkuji Ti za návrh i prosbu. Neformuloval bych to lépe.

Já děkuji tobě Luďku, konečně jsem v pohodě a dneska dobře usnu jsa šťasten, jak několikanásobně odborně a pevně jsem veden a řízen, a jak dobré to teprve bude!
S výkřikem pirátům zdar J.Princ
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Princ za příspěvek:
Ludek.Blaha
Uživatelský avatar
Jana.Kolarikova
Personální odbor
Příspěvky: 1840
Registrován: 03 srp 2012, 13:52
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 1796 poděkování
Dostal poděkování: 2747 poděkování

Re: KF JČK 8/2017 nominace a volba do RV

Příspěvek od Jana.Kolarikova »

Martin.Cryo.Broz píše:Navrhuji tedy at se poslanec vzdá své výplaty a nebo si jí zredukuje na 1200,- měsíčně at je to férové :D
Poslanec kvůli tomu pustil svou práci, takže se jaksi nemůže vzdát své výplaty neb má rodinu a děti.
OFFTOPICto je něco jako kočky, akorát jsou tam několikanásobně vyšší náklady. Omlouvám se za tak přímé osvětlení.
Navíc si troufám říct, že tomu věnuje mnohem více času než ty, protože ty stíháš ještě firmu, že.
Pokud si myslíš, že si svým poslancováním vydělá více než v práci, kterou doteď dělal, o tolik víc to není, navíc to spolknou náklady, v Praze je totiž nejen blaze, ale taky draze.

Takže prosím dost těchto poznámek a navážení se do Lukáše.
Toto vlákno slouží k navrhování zástupců do RV.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jana.Kolarikova za příspěvky (celkem 3):
Ludek.Blaha, Jan.Novak, Ivo.Vlasaty

Jana Koláříková
https://www.facebook.com/JaninkaToofree
jana.kolarikova@pirati.cz
To, že nemůžeme změnit svět, neznamená, že bychom se o to neměli alespoň pokusit.

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Jihočeský kraj“