clenstvi

Moderátor: PKS Stredocesky kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Jiri.Kaderavek.sen
Člen KS Jihomoravský kraj
Profese: bývalý obchodník, dnes důchodce
Dal poděkování: 2507 poděkování
Dostal poděkování: 3005 poděkování

Re: clenstvi

Příspěvek od Jiri.Kaderavek.sen » 03 lis 2017, 09:37

Homo Pyratus píše:
Jiri.Kaderavek.sen píše:Homo Pyratus nemůže být členem. Je to totiž jen uživatelské jméno které nemá se skutečným jménem nic společného. A tak bez jména a bez tváře jsi vlastně anonym. A jinak nevím, jak může někdo zapomenout zaplatit když se každému, který nemá provedenou platbu členského příspěvku posílá upozornění. Tak nelži.
praotce co je to za blabol.-))) ani to nestoji za komentar.-))) no proste jsem si nevsiml a ani jsem si nevzpomel.

Jinak se jmenuji Jan Hruby je mi 39let nikdy jsem nebyl odsouzen za nasilny trestny cin a samosrejme mam cisty TR.-)
No vidíš, že to jde se nestydět za svoje jméno a nakonec ukázat i svůj kukuč. A osobně proti tobě nic nemám i když jsi mě jednou nasr... a to na CF v Praze kde jsi svoji šaškárnou nabourával celé jednání i volby. Ale bral jsem to tak, že mají lidé právo vědět o koho se jedná. A ohledně toho placení, nejsi bohužel jediný kteří znovu žádají o členství s tím, že zapomněli. Bohužel se mi zdá, že to má možná přímou úměrnost s výsledky voleb. A pokud budeš přijat, tak tě jenom poprosím o trochu změnu stylu. Ten byl dobrý v začátcích ale už se zrovna moc nehodí k parlamentní straně. Díky.
člen České pirátské strany
tel: +420775335227

Homo Pyratus
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: Pyratství
Dal poděkování: 3015 poděkování
Dostal poděkování: 956 poděkování

Příspěvek od Homo Pyratus » 05 lis 2017, 21:40

Petra.Smutna píše:A co, že tak najednou?
vubec nevim kde bych zacal, je toho spousta, trba prvni z duvodu je, ze kdyz jsem agitoval za piraty s Frantiskem Koprivou v Jicine
chudak ani nevedel co ma rikat ohledne treba imigrace.-) ted misto toho aby neco rekl tak se zmuze jen ne lajk a to je poslanec.
druhy duvod je komunal v pristim roce treti ze s piraty jsem uz od roku 2012 registrovany od roku 2O13.
Jiri.Kaderavek.sen píše:
Homo Pyratus píše:
Jiri.Kaderavek.sen píše:Homo Pyratus nemůže být členem. Je to totiž jen uživatelské jméno které nemá se skutečným jménem nic společného. A tak bez jména a bez tváře jsi vlastně anonym. A jinak nevím, jak může někdo zapomenout zaplatit když se každému, který nemá provedenou platbu členského příspěvku posílá upozornění. Tak nelži.
praotce co je to za blabol.-))) ani to nestoji za komentar.-))) no proste jsem si nevsiml a ani jsem si nevzpomel.

Jinak se jmenuji Jan Hruby je mi 39let nikdy jsem nebyl odsouzen za nasilny trestny cin a samosrejme mam cisty TR.-)
No vidíš, že to jde se nestydět za svoje jméno a nakonec ukázat i svůj kukuč. A osobně proti tobě nic nemám i když jsi mě jednou nasr... a to na CF v Praze kde jsi svoji šaškárnou nabourával celé jednání i volby. Ale bral jsem to tak, že mají lidé právo vědět o koho se jedná. A ohledně toho placení, nejsi bohužel jediný kteří znovu žádají o členství s tím, že zapomněli. Bohužel se mi zdá, že to má možná přímou úměrnost s výsledky voleb. A pokud budeš přijat, tak tě jenom poprosím o trochu změnu stylu. Ten byl dobrý v začátcích ale už se zrovna moc nehodí k parlamentní straně. Díky.
Vzdyt uz jsem clenem byl.-))) Se ti omlouvam, uprimne.-) ale jako maskot jsem si ten spam nemohl odpustit.-)

no a na volbach mam samozrejme svuj dil odpracovany vzdyt jako maskot uspesne agituji po cele cr. mam velky uspech a klidne reknu proc.-)))
protoze na lidi neutocim politikou ale filosofii.-) samoszrejme o programu neco vim.-) ikdyz normalni lidi moc politika nezajima.-)))

Zbavte se iluze, vsichni jsme pirati.-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Homo Pyratus za příspěvky (celkem 2):
Jiri.Kaderavek.sen, Robert.Magni

Michael.xChaos.Polak
Člen KS Praha
Profese: programátor, podnikatel v oboru telekomu
Dal poděkování: 1961 poděkování
Dostal poděkování: 4956 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michael.xChaos.Polak » 05 lis 2017, 21:45

Homo Pyratus píše:neeeeeee.-) krtek, jakto ze jste ho jeste nevypudili.-)))
Krtek a ty jste prostě věční :-)

Hele já nevím. Musíš určitě slíbit, že nebudeš převracet stolečky konkurečním předvolebním kampaním (nebo cos to provádět). A taky bych byl pro nějakou minimální předepsanou ráži děla, které u sebe budeš mít.

Jinak pojem "karybník" se mi líbí, což o to... jinak ale fakt nevím. Mám ale pocit, že kariéristi, kteří se k nám teď pohrnou, si nic lepšího nezaslouží. Ale museli bychom založit nějaký speciální OM (Odbor Maskotů)...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michael.xChaos.Polak za příspěvek:
Robert.Magni
604 282398 | Jabber: x@j.cz | http://twitter.com/MxChaosP | http://www.pirati.cz/lide/michael_polak | http://twitter.com/PiratiBrevnov | @xchaos@mastodon.social
člen MS Praha 6 | BTC https://blockchain.info/address/19rriLx ... CYNYwjLvxq | A liberal is a man too broadminded to take his own side in a quarrel

Homo Pyratus

Příspěvek od Homo Pyratus » 05 lis 2017, 21:55

Michael.xChaos.Polak píše:Hele já nevím. Musíš určitě slíbit, že nebudeš převracet stolečky konkurečním předvolebním kampaním (nebo cos to provádět)
Proc lidi dokazou jen pomlouvat. nic takoveho jsem nedelal. Doufam ze si udelas nebo snad uz sis udelal nejaky svuj nazor na me a me chovani maskota.-)))
Tito uživatelé poděkovali autorovi Homo Pyratus za příspěvek:
Robert.Magni

Homo Pyratus

Příspěvek od Homo Pyratus » 09 lis 2017, 21:16

jeden z dalsich duvodu, jsem si precetl na volebnim plakatu vasi(nasi) politicke strany.

Zni takto: aby nikdo nezustal na vedlejsi koleji.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Homo Pyratus za příspěvky (celkem 4):
Petr.Tkadlec, Jan.Mejsnar, Lenka.Wagnerova, Robert.Magni

Petr.Tkadlec
Republikový výbor
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Dal poděkování: 1594 poděkování
Dostal poděkování: 1260 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Tkadlec » 09 lis 2017, 21:19

Homo Pyratus píše:jeden z dalsich duvodu, jsem si precetl na volebnim plakatu vasi(nasi) politicke strany.

Zni takto: aby nikdo nezustal na vedlejsi koleji.
má pravdu ten ogar
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Tkadlec za příspěvky (celkem 2):
Ondrej.dj-bobr.Ulehla, Robert.Magni
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete

Michael.xChaos.Polak
Člen KS Praha
Profese: programátor, podnikatel v oboru telekomu
Dal poděkování: 1961 poděkování
Dostal poděkování: 4956 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michael.xChaos.Polak » 09 lis 2017, 22:04

Homo Pyratus píše:
Michael.xChaos.Polak píše:Hele já nevím. Musíš určitě slíbit, že nebudeš převracet stolečky konkurečním předvolebním kampaním (nebo cos to provádět)
Proc lidi dokazou jen pomlouvat. nic takoveho jsem nedelal. Doufam ze si udelas nebo snad uz sis udelal nejaky svuj nazor na me a me chovani maskota.-)))
Tak já nevím, jestli to zůstalo v rovině pokřikování, já u toho nebyl... ono se vše časem přesouvá do roviny mýtů a zkazek, že....

Každopádně, otázka, jestli maskoti mají mít hlasovací právo, je jistě zajímavá :-) Na rozdíl od spousty nových agentů Agrofertu, tebe aspoň známe (jinak ono to celé trochu připomíná dávnou krávovinu z 80tek "Policejní akademie", akorát tentokrát je to o politice...)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michael.xChaos.Polak za příspěvky (celkem 2):
Homo Pyratus, Robert.Magni
604 282398 | Jabber: x@j.cz | http://twitter.com/MxChaosP | http://www.pirati.cz/lide/michael_polak | http://twitter.com/PiratiBrevnov | @xchaos@mastodon.social
člen MS Praha 6 | BTC https://blockchain.info/address/19rriLx ... CYNYwjLvxq | A liberal is a man too broadminded to take his own side in a quarrel

Martin.Kucera
Vedoucí administrativního odboru
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2156 poděkování
Dostal poděkování: 14584 poděkování

Příspěvek od Martin.Kucera » 09 lis 2017, 22:23

Přestal být členem víc než rok před spuštěním systému automatických mailových upozornění a upomínek.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 3):
Homo Pyratus, Leonard.Varga, Robert.Magni
tel.: +420 778 702 711
NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM.

Homo Pyratus

Příspěvek od Homo Pyratus » 18 pro 2017, 23:06

tak mi prisel jen trapny email
dostala se ke me vase prihlaska, ale bohuzel nesplnuje vsechny nalezitosti...

tak to ale neni.....

sest let pomoci a takove jednani, jeste ze jsem zbaven iluze, jinak bych asi strilel.-)))

Martin.Shanil
Komunální zastupitel
Profese: eshop + prodejna
Dal poděkování: 9015 poděkování
Dostal poděkování: 8983 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin.Shanil » 20 pro 2017, 10:33

Homo Pyratus píše:tak mi prisel jen trapny email
dostala se ke me vase prihlaska, ale bohuzel nesplnuje vsechny nalezitosti...

tak to ale neni.....

sest let pomoci a takove jednani, jeste ze jsem zbaven iluze, jinak bych asi strilel.-)))
to už si piráti i vykaj? Takhle formální přístup je fakt trapnej.

Odpovědět

Zpět na „Středočeský kraj“