Jan hrubý [V PROCESU]

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: PKS Středočeský kraj, Personální odbor - celý

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Uživatelský avatar
Jiri.Kaderavek.sen
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 2340
Registrován: 14 črc 2009, 08:00
Profese: bývalý obchodník, dnes důchodce
Dal poděkování: 2649 poděkování
Dostal poděkování: 3147 poděkování

Re: clenstvi

Příspěvek od Jiri.Kaderavek.sen »

Homo Pyratus píše:
Jiri.Kaderavek.sen píše:Homo Pyratus nemůže být členem. Je to totiž jen uživatelské jméno které nemá se skutečným jménem nic společného. A tak bez jména a bez tváře jsi vlastně anonym. A jinak nevím, jak může někdo zapomenout zaplatit když se každému, který nemá provedenou platbu členského příspěvku posílá upozornění. Tak nelži.
praotce co je to za blabol.-))) ani to nestoji za komentar.-))) no proste jsem si nevsiml a ani jsem si nevzpomel.

Jinak se jmenuji Jan Hruby je mi 39let nikdy jsem nebyl odsouzen za nasilny trestny cin a samosrejme mam cisty TR.-)
No vidíš, že to jde se nestydět za svoje jméno a nakonec ukázat i svůj kukuč. A osobně proti tobě nic nemám i když jsi mě jednou nasr... a to na CF v Praze kde jsi svoji šaškárnou nabourával celé jednání i volby. Ale bral jsem to tak, že mají lidé právo vědět o koho se jedná. A ohledně toho placení, nejsi bohužel jediný kteří znovu žádají o členství s tím, že zapomněli. Bohužel se mi zdá, že to má možná přímou úměrnost s výsledky voleb. A pokud budeš přijat, tak tě jenom poprosím o trochu změnu stylu. Ten byl dobrý v začátcích ale už se zrovna moc nehodí k parlamentní straně. Díky.
člen České pirátské strany
tel: +420775335227
Homo.Pyratus
Příspěvky: 2403
Registrován: 09 led 2013, 12:19
Profese: Pyratství
Dal poděkování: 3025 poděkování
Dostal poděkování: 1008 poděkování

Re: clenstvi

Příspěvek od Homo.Pyratus »

Petra.Smutna píše:A co, že tak najednou?
vubec nevim kde bych zacal, je toho spousta, trba prvni z duvodu je, ze kdyz jsem agitoval za piraty s Frantiskem Koprivou v Jicine
chudak ani nevedel co ma rikat ohledne treba imigrace.-) ted misto toho aby neco rekl tak se zmuze jen ne lajk a to je poslanec.
druhy duvod je komunal v pristim roce treti ze s piraty jsem uz od roku 2012 registrovany od roku 2O13.
Jiri.Kaderavek.sen píše:
Homo Pyratus píše:
Jiri.Kaderavek.sen píše:Homo Pyratus nemůže být členem. Je to totiž jen uživatelské jméno které nemá se skutečným jménem nic společného. A tak bez jména a bez tváře jsi vlastně anonym. A jinak nevím, jak může někdo zapomenout zaplatit když se každému, který nemá provedenou platbu členského příspěvku posílá upozornění. Tak nelži.
praotce co je to za blabol.-))) ani to nestoji za komentar.-))) no proste jsem si nevsiml a ani jsem si nevzpomel.

Jinak se jmenuji Jan Hruby je mi 39let nikdy jsem nebyl odsouzen za nasilny trestny cin a samosrejme mam cisty TR.-)
No vidíš, že to jde se nestydět za svoje jméno a nakonec ukázat i svůj kukuč. A osobně proti tobě nic nemám i když jsi mě jednou nasr... a to na CF v Praze kde jsi svoji šaškárnou nabourával celé jednání i volby. Ale bral jsem to tak, že mají lidé právo vědět o koho se jedná. A ohledně toho placení, nejsi bohužel jediný kteří znovu žádají o členství s tím, že zapomněli. Bohužel se mi zdá, že to má možná přímou úměrnost s výsledky voleb. A pokud budeš přijat, tak tě jenom poprosím o trochu změnu stylu. Ten byl dobrý v začátcích ale už se zrovna moc nehodí k parlamentní straně. Díky.
Vzdyt uz jsem clenem byl.-))) Se ti omlouvam, uprimne.-) ale jako maskot jsem si ten spam nemohl odpustit.-)

no a na volbach mam samozrejme svuj dil odpracovany vzdyt jako maskot uspesne agituji po cele cr. mam velky uspech a klidne reknu proc.-)))
protoze na lidi neutocim politikou ale filosofii.-) samoszrejme o programu neco vim.-) ikdyz normalni lidi moc politika nezajima.-)))


Zbavte se iluze, vsichni jsme pirati.-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Homo.Pyratus za příspěvky (celkem 2):
Jiri.Kaderavek.sen, Robert.Magni
Uživatelský avatar
Michael.Polak
Zahraniční odbor
Příspěvky: 4106
Registrován: 21 dub 2009, 17:19
Profese: programátor, poskytovatel Internetu
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 2897 poděkování
Dostal poděkování: 6677 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: clenstvi

Příspěvek od Michael.Polak »

Homo Pyratus píše:neeeeeee.-) krtek, jakto ze jste ho jeste nevypudili.-)))
Krtek a ty jste prostě věční :-)

Hele já nevím. Musíš určitě slíbit, že nebudeš převracet stolečky konkurečním předvolebním kampaním (nebo cos to provádět). A taky bych byl pro nějakou minimální předepsanou ráži děla, které u sebe budeš mít.

Jinak pojem "karybník" se mi líbí, což o to... jinak ale fakt nevím. Mám ale pocit, že kariéristi, kteří se k nám teď pohrnou, si nic lepšího nezaslouží. Ale museli bychom založit nějaký speciální OM (Odbor Maskotů)...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michael.Polak za příspěvek:
Robert.Magni

@xChaos@f.cz | @xChaos@mastodon.pirati.cz | nyx.cz XCHAOS | http://www.pirati.cz/lide/michael_polak
zakládající člen | člen MS P6 | pozorovatel TO a KETů doprava/energetika | maloburžoazní centrista | zdání kompetence se vytváří absencí viditelné nekompetence

Homo.Pyratus
Příspěvky: 2403
Registrován: 09 led 2013, 12:19
Profese: Pyratství
Dal poděkování: 3025 poděkování
Dostal poděkování: 1008 poděkování

Re: clenstvi

Příspěvek od Homo.Pyratus »

Michael.xChaos.Polak píše:Hele já nevím. Musíš určitě slíbit, že nebudeš převracet stolečky konkurečním předvolebním kampaním (nebo cos to provádět)
Proc lidi dokazou jen pomlouvat. nic takoveho jsem nedelal. Doufam ze si udelas nebo snad uz sis udelal nejaky svuj nazor na me a me chovani maskota.-)))
Tito uživatelé poděkovali autorovi Homo.Pyratus za příspěvek:
Robert.Magni
Homo.Pyratus
Příspěvky: 2403
Registrován: 09 led 2013, 12:19
Profese: Pyratství
Dal poděkování: 3025 poděkování
Dostal poděkování: 1008 poděkování

Re: clenstvi

Příspěvek od Homo.Pyratus »

jeden z dalsich duvodu, jsem si precetl na volebnim plakatu vasi(nasi) politicke strany.

Zni takto: aby nikdo nezustal na vedlejsi koleji.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Homo.Pyratus za příspěvky (celkem 4):
Petr.Tkadlec, Jan.Mejsnar, Lenka.Wagnerova, Robert.Magni
Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4733
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4340 poděkování
Dostal poděkování: 3683 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: clenstvi

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Homo Pyratus píše:jeden z dalsich duvodu, jsem si precetl na volebnim plakatu vasi(nasi) politicke strany.

Zni takto: aby nikdo nezustal na vedlejsi koleji.
má pravdu ten ogar
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Tkadlec za příspěvky (celkem 3):
Ondrej.dj-bobr.Ulehla, Robert.Magni, Homo.Pyratus
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Uživatelský avatar
Michael.Polak
Zahraniční odbor
Příspěvky: 4106
Registrován: 21 dub 2009, 17:19
Profese: programátor, poskytovatel Internetu
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 2897 poděkování
Dostal poděkování: 6677 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: clenstvi

Příspěvek od Michael.Polak »

Homo Pyratus píše:
Michael.xChaos.Polak píše:Hele já nevím. Musíš určitě slíbit, že nebudeš převracet stolečky konkurečním předvolebním kampaním (nebo cos to provádět)
Proc lidi dokazou jen pomlouvat. nic takoveho jsem nedelal. Doufam ze si udelas nebo snad uz sis udelal nejaky svuj nazor na me a me chovani maskota.-)))
Tak já nevím, jestli to zůstalo v rovině pokřikování, já u toho nebyl... ono se vše časem přesouvá do roviny mýtů a zkazek, že....

Každopádně, otázka, jestli maskoti mají mít hlasovací právo, je jistě zajímavá :-) Na rozdíl od spousty nových agentů Agrofertu, tebe aspoň známe (jinak ono to celé trochu připomíná dávnou krávovinu z 80tek "Policejní akademie", akorát tentokrát je to o politice...)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michael.Polak za příspěvky (celkem 2):
Homo.Pyratus, Robert.Magni

@xChaos@f.cz | @xChaos@mastodon.pirati.cz | nyx.cz XCHAOS | http://www.pirati.cz/lide/michael_polak
zakládající člen | člen MS P6 | pozorovatel TO a KETů doprava/energetika | maloburžoazní centrista | zdání kompetence se vytváří absencí viditelné nekompetence

Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18636
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33830 poděkování

Re: clenstvi

Příspěvek od Martin.Kucera »

Jiri.Kaderavek.sen píše:Homo Pyratus nemůže být členem. Je to totiž jen uživatelské jméno které nemá se skutečným jménem nic společného. A tak bez jména a bez tváře jsi vlastně anonym. A jinak nevím, jak může někdo zapomenout zaplatit když se každému, který nemá provedenou platbu členského příspěvku posílá upozornění. Tak nelži.
Přestal být členem víc než rok před spuštěním systému automatických mailových upozornění a upomínek.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 3):
Homo.Pyratus, Leonard.Varga, Robert.Magni

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Homo.Pyratus
Příspěvky: 2403
Registrován: 09 led 2013, 12:19
Profese: Pyratství
Dal poděkování: 3025 poděkování
Dostal poděkování: 1008 poděkování

Re: clenstvi

Příspěvek od Homo.Pyratus »

tak mi prisel jen trapny email
dostala se ke me vase prihlaska, ale bohuzel nesplnuje vsechny nalezitosti...

tak to ale neni.....

sest let pomoci a takove jednani, jeste ze jsem zbaven iluze, jinak bych asi strilel.-)))
anonym2064
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7040
Registrován: 07 dub 2012, 21:03
Dal poděkování: 9165 poděkování
Dostal poděkování: 9447 poděkování

Re: clenstvi

Příspěvek od anonym2064 »

Homo Pyratus píše:tak mi prisel jen trapny email
dostala se ke me vase prihlaska, ale bohuzel nesplnuje vsechny nalezitosti...

tak to ale neni.....

sest let pomoci a takove jednani, jeste ze jsem zbaven iluze, jinak bych asi strilel.-)))
to už si piráti i vykaj? Takhle formální přístup je fakt trapnej.
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Středočeský kraj“