MF ČB 11/2017 Volba předsednictva MS Českobudějovicko

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů místního sdružení.

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Krajsti predsedajici, KoKS Jihočeský kraj, PMS Českobudějovicko

Pravidla fóra
  • Na tomto fóru se vyhlašují závazná hlasování místního fóra. Hlasovat mohou pouze členové místního sdružení.
  • Do tohoto fóra vidí a přispívají členové místního sdružení a jeho registrovaní příznivci (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.
Uživatelský avatar
Ivo.Vlasaty
Místní předsednictvo
Příspěvky: 2230
Registrován: 31 led 2012, 09:15
Bydliště: České Budějovice
Dal poděkování: 8747 poděkování
Dostal poděkování: 3660 poděkování

MF ČB 11/2017 Volba předsednictva MS Českobudějovicko

Příspěvek od Ivo.Vlasaty »

Zakládám vlákno k pokračování rozpravy zahájené na zasedání MS (zápis bude) k volbě předsednictva Místního sdružení Českobudějovicko

Volíme celé předsednictvo, to se skládá z jednoho předsedy a dvou místopředsedů (viz zápis).

Důvodem pro zahájení jednání je rezignace současného předsednictva.

Kandidáti se přihlásili na zasedání MS Českobudějovické 5.11.2017.
Jednání pokračuje na Internetu.
Rozhodující hlasování bude probíhat na fóru strany. Hlasování o předsedovi započne v pondělí 6.11 .2017. v odpoledních hodinách, bezprostředně po jeho skončení následuje volba místopředsedů
Hlasování bude dvoukolové. V prvním kole může člen udělit hlas libovolnému množství kandidátů nebo se zdržet a se rozhoduje se o přijatelnosti kandidátů. Do druhého kola postupují kandidáti, kteří získají nadpoloviční většinu hlasů. Ve druhém kole probíhá volba následovně: Člen má tolik hlasů, kolik se volí pozic. Při volbě předsedy bude předsedou zvolen ten, který obdrží nejvetší počet hlasů. Při volbě místopředsedů volíme pořadí místopředsedů sestupně, tzn od 1. místopř. po 2. místopř. 1. místopředsedou se stane ten, který bude mít největší počet hlasů, pokud do druhého kola zvoleno více lidí, než je pozic, další v pořadí jsou zvoleni jako náhradníci a mohou nastoupit v případě rezignace některého z místopředsedů.
Prosím kandidáty o představení a vybízím k rozpravě
Přihlášení kandidáti:

Na předsedu:
Simon Kostadinov - přihlášen na zasedání
Lukáš Mareš - přihlášen na zasedání

Na místopředsedu:
Jan Novák - přihlášen na zasedání
Pavel Šramhauser - přihlášen na zasedání
Lukáš Mareš - přihlášen na zasedání
Romana Klimešová - přihlášena na zasedání
Simon Kostadinov - přihlášen v rozpravě
Naposledy upravil(a) Ivo.Vlasaty dne 06 lis 2017, 19:04, celkem upraveno 4 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vlasaty za příspěvek:
Lukas.Kolarik

Ivo Vlasatý
České Budějovice
ivo.vlasaty@pirati.cz
792446700

Uživatelský avatar
Jan.Novak
Republikový výbor
Příspěvky: 2444
Registrován: 22 čer 2010, 19:12
Profese: Politolog, Historik
Bydliště: Týn nad Vltavou
Dal poděkování: 4041 poděkování
Dostal poděkování: 2936 poděkování

Re: MF ČB 11/2017 Volba předsednictva MS Českobudějovicko

Příspěvek od Jan.Novak »

Děkuji Ivošovi za vyhlášení rozpravy. Nyní čistě procedurálně - tuto debatu odpředsedá Ivoš, já si dovolím poté vyhlásit volbu předsedy místního sdružení a pokud z této volby vzejde nový předseda, který již bude logicky novým předsedajícím, případně zahájím novou rozpravu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Novak za příspěvek:
Ivo.Vlasaty

Člen RV za JčK
Předseda kontrolního výboru zastupitelstva Jihočeského kraje
Zastupitel města Týn nad Vltavou

Uživatelský avatar
Lukas.Mares
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 254
Registrován: 09 srp 2017, 15:41
Profese: lékař
Dal poděkování: 168 poděkování
Dostal poděkování: 291 poděkování

Re: MF ČB 11/2017 Volba předsednictva MS Českobudějovicko

Příspěvek od Lukas.Mares »

Kandidátní řeč na předsedu MS, příp. místopředsedu MS - Lukáš Mareš
---------------------------------

Vážení,


v první řadě chci ještě jednou poděkovat za kultivovanou diskuzi na schůzi, tak to má být.

Mojí motivací, proč jít do volby, byl především nesouhlas s tím, aby nás vedl Honza. Na schůzi jsem prohlásil, že pokud se objeví lepší kandidát, milerád ho podpořím. Myslím, že Simon takovým kandidátem je. Je ve straně delší dobu, zastává v ní různé funkce, orientuje se. Tohle jsou věci, se kterými budu chvilku zápasit (i když věřím, že se do nich rychle dostanu). Proč tedy vlastně kandiduji? Protože si myslím, že volba s jedním kandidátem není volba a protože chci vidět, jaký bude mít předseda mandát.

Co mohu nabídnout? Pirátská strana je pro mě priorita č. 1, udělám všechno proto, abychom měli v ČB co největší úspěch. V ČB budu fyzicky přítomný prakticky až do podzimních voleb (snad s výjimkou dovolené, kterou bych si rád vybral v kuse někdy na jaře). Nabízím svojí učenlivost, pracovitost, komunikativnost, nekonfliktnost, odvahu říkat a dělat to, o čem si myslím že je správné.

Každopádně, na mojí práci pro stranu v MS i ČB se zvolením nebo nezvolením prakticky nic nezmění. Pokusím se pro Piráty udělat vše, co bude v mých silách.

Nejradši komunikuji osobně, přes telefon – 737 905 368, případně mailem. Pokud budete mít jakýkoli dotaz, rád odpovím.


Děkuji za přečtení.

L
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Mares za příspěvek:
Ivo.Vlasaty
Uživatelský avatar
Simon.Kostadinov
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 244
Registrován: 13 lis 2015, 11:38
Profese: Technik JE
Bydliště: Týn nad Vltavou
Dal poděkování: 132 poděkování
Dostal poděkování: 212 poděkování

Re: MF ČB 11/2017 Volba předsednictva MS Českobudějovicko

Příspěvek od Simon.Kostadinov »

Zdravím českobudějovické pirátstvo,

většina z vás mě již dobře zná, ale jako kandidát na předsedu bych měl alespoň nějakou kandidátskou řeč sesmolit.

Ze začátku bych chtěl napsat, jaká je škoda, že se do předsednictva hlásí tak málo kandidátů, protože věřím, že je u nás v MS spousta lidí, kteří mají hodně co nabídnout. U Renči mě to trochu překvapilo a její kandidaturu do předsednictva jsem tak trochu očekával, jistě by byla přínosem, ale tak třeba příště. :)

Teď k věci. Mou hlavní motivací proč usiluji o post předsedy není nespokojenost s vedením ani s žádným jiným členem (protože proč vlastně), ale spíš touha pokusit se našlápnout fungování MS tím správným směrem. Příští rok nás v MS čeká hodně práce v komunálu a je třeba, aby to šlapalo jako hodinky. Vím, že jsem poslední dobou Piráty dosti zanedbával, ale pracovně jsem se již celkem usadil a s časem jsem na tom o hodně lépe. Snažím se zase chytit i pořádně v RV a dohnat co jsem tak nějak promeškal.
Co mohu nabídnout:
Dobré vycházení se všemi členy MS OFFTOPICPokud o něčem nevím, určitě mi dejte vědět.
Znalost prostředí
Orientace v systémech
Díky za pozornost a přeji šťastnou ruku při volbě :)

Edit: Rád bych se ucházel i o post místopředsedy.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Simon.Kostadinov za příspěvky (celkem 2):
Ivo.Vlasaty, Jan.Novak
Bc. Simon Kostadinov
Zastupitel Týn nad Vltavou
739928808
Uživatelský avatar
Jan.Novak
Republikový výbor
Příspěvky: 2444
Registrován: 22 čer 2010, 19:12
Profese: Politolog, Historik
Bydliště: Týn nad Vltavou
Dal poděkování: 4041 poděkování
Dostal poděkování: 2936 poděkování

Re: MF ČB 11/2017 Volba předsednictva MS Českobudějovicko

Příspěvek od Jan.Novak »

Volba předsedy vyhlášena: post526633.html#p526633

Člen RV za JčK
Předseda kontrolního výboru zastupitelstva Jihočeského kraje
Zastupitel města Týn nad Vltavou

Uživatelský avatar
Ivo.Vlasaty
Místní předsednictvo
Příspěvky: 2230
Registrován: 31 led 2012, 09:15
Bydliště: České Budějovice
Dal poděkování: 8747 poděkování
Dostal poděkování: 3660 poděkování

Re: MF ČB 11/2017 Volba předsednictva MS Českobudějovicko

Příspěvek od Ivo.Vlasaty »

Omlouvám se Simonovi, že jsem na schůzi nezaznamenal jeho zájem kandidovat i na místopředsedu (Lukáše jsem se výslovně ptal). Doplnil jsem ho do seznamu kandidátů.

Ivo Vlasatý
České Budějovice
ivo.vlasaty@pirati.cz
792446700

Romana.Klimesova
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 146
Registrován: 04 kvě 2015, 12:55
Profese: herečka
Dal poděkování: 136 poděkování
Dostal poděkování: 356 poděkování

Re: MF ČB 11/2017 Volba předsednictva MS Českobudějovicko

Příspěvek od Romana.Klimesova »

Ahoj Pirátky a Piráti

Jsem velký patriot a i když mě ta Praha poměrně hodně pohltila,přece jenom mi není lhostejný "osud" mého rodného města a dobré jméno Pirátů v něm :-)
Proto moje kandidatura - i když jsem ji v úmyslu neměla a raději bych na místě alespoň místopředsedkyně viděla Ren ;-) Nu nestalo se, tak tedy pár slov přidám já.

Upřímně a otevřeně říkám,že nepřestěhovat se do Prahy a nemít možnost poznat, jak Piráti můžou skvěle spolupracovat, tvořit, nepoznat to nadšení,elán a radost z té práce, už bych dávno ve straně nebyla. Pocit marnosti,který jsem zažívala pod neschopným vedením páně Novákovým je velkou kaňkou na tom,jak MS Budějovicko ještě donedávna fungovalo - tedy spíše nefungovalo. Jsem velice ráda za to,že alespoň v Danovi a Lukášovi je potenciál k tomu, dělat věci konstruktivně,s nadšením,pílí a s výsledkem. V tomhle společenství už to půjde o mnoho lépěji a velice ráda se o to i já zasadím.

Představovat se asi příliš nemusím. Jsem Pirátka duší i tělem,nic jiného pro mě v tento okamžik nemá smysl a nic jiného také nežiju. Ivan jednou prohlásil " Kdekoliv leží nějaký hovno,tak Nuna přiběhne a sebere ho" :-) Což je velmi trefné vyjádření k tomu,že jsem prostě všude,kde Piráti být mohou. Za poslední půl rok intenzivní kampaně ve středních Čechám a v Praze, Free Ride,autobus, kontaktní kampaň, tisíce rozdaných novin, voličské průkazy, organizace všeho možného,tisíce hovorů s lidmi na ulici, akce jaké si jen umíte vymyslet... prostě stále a pořád... miluju to :-) Za poslední dva měsíce jsem 12 - 15 hodin denně s Pirátama, v současném okamžiku pomáhám s administrativou poslaneckého klubu a dělám na půl úvazku KoDo v Praze. Jsem v týmu Transpondens - odpovídači na dotazy valící se na FB ČPS - to pro okamžiky,kdy náhodou sedím doma u kompu a "nemám co dělat" :-)

Všechno,co jsem se za poslední půl rok s Piráty naučila ,velice ráda předám do Budějc. Uvědomuju si sice, že to bude trochu odlišné,než je v Praze - menší město,jiná mentalita lidí, jiné povědomí o Pirátech / rozdíly opravdu jsou / Moje silná stránka je práce s lidmi, kontakt,komunikace, organizační schopnosti, mám velký tvůrčí potenciál a mnoho energie...tohle všechno umím a mohu pro Piráty využít :-)

Takže toliko k mé kandidatuře :-)

Zdraví Nuna
Tito uživatelé poděkovali autorovi Romana.Klimesova za příspěvek:
Radek.Strouhal
Uživatelský avatar
Simon.Kostadinov
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 244
Registrován: 13 lis 2015, 11:38
Profese: Technik JE
Bydliště: Týn nad Vltavou
Dal poděkování: 132 poděkování
Dostal poděkování: 212 poděkování

Re: MF ČB 11/2017 Volba předsednictva MS Českobudějovicko

Příspěvek od Simon.Kostadinov »

Vyhlášeno hlasování na obsazení místopředsednických postů: MF ČB 11/2017b Volba místopředsedů MS Českobudějovicko
Tito uživatelé poděkovali autorovi Simon.Kostadinov za příspěvek:
Ivo.Vlasaty
Bc. Simon Kostadinov
Zastupitel Týn nad Vltavou
739928808
Uživatelský avatar
Ivo.Vlasaty
Místní předsednictvo
Příspěvky: 2230
Registrován: 31 led 2012, 09:15
Bydliště: České Budějovice
Dal poděkování: 8747 poděkování
Dostal poděkování: 3660 poděkování

Re: MF ČB 11/2017 Volba předsednictva MS Českobudějovicko

Příspěvek od Ivo.Vlasaty »

Gratuluji Simonovi k předsednictví.

Stejně jako při volbě předsedy jsou pro mě všichni - včetně těch, kteří nedodali kandidátskou řeč - kandidáti na místopředsedy přijatelní a podle toho jsem také hlasoval.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vlasaty za příspěvek:
Jan.Novak

Ivo Vlasatý
České Budějovice
ivo.vlasaty@pirati.cz
792446700

Uživatelský avatar
Simon.Kostadinov
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 244
Registrován: 13 lis 2015, 11:38
Profese: Technik JE
Bydliště: Týn nad Vltavou
Dal poděkování: 132 poděkování
Dostal poděkování: 212 poděkování

Re: MF ČB 11/2017 Volba předsednictva MS Českobudějovicko

Příspěvek od Simon.Kostadinov »

Děkuji za zvolení a přeji všem kandidátům na místopředsedu hodně štěstí.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Simon.Kostadinov za příspěvek:
Jan.Novak
Bc. Simon Kostadinov
Zastupitel Týn nad Vltavou
739928808
Zamčeno

Zpět na „Místní fórum Českobudějovicko“