Evidence kontaktů a schůzek

Informace podle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím.


Zamčeno
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Příspěvky: 26195
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: politik, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 36970 poděkování
Dostal poděkování: 30106 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Dnes jsem se po předchozí komunikaci sešel na čaji s Dagmar Navrátilovou, bývalou poslankyní za Věci Veřejné, která pak dělala 1. místopředsedkyni Lidem a jejich transformaci a předání pro Řád Národa.

Nabídla své služby a znalosti v oblasti asistentky, koučingu či "politického poradce"(vím jak to chodí, co jsme zjišťovali 3 roky by jste mohli zjistit za rok).

Popsali jsem si svoje politické historie. Sdělil jsem, že výběrová řízení budeme dělat otevřeně a pozice se ještě ladí.

Přijaté výhody: nic
Poskytnut výhody, platil jsem čaj, přislíbil že to proberem a předám tomu, kdo bude výběrová řízení zastřešovat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvky (celkem 3):
Filip.Krska, Petr.Vileta, Martin.Hradela

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

Adam.Komenda
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 132
Registrován: 06 zář 2017, 15:39
Profese: Student práv
Dal poděkování: 178 poděkování
Dostal poděkování: 197 poděkování

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Adam.Komenda »

25.10 v 16.30 Štěpánská 25 Praha (sídlo Prague Pride) Schůzka se zástupci Platformy pro rovnoprávnost, uznání a diverzitu: PROUD. Schůzku jsem dojednal já, ale hlavním hostem za Pirátskou stranu měl být Mikuláš Peksa, ten se ale musel omluvit kvůli jednání se zástupci hnutí ANO. Se zástupkyní PROUD Adélou Horákovou jsem tak jednal sám, posléze jsem podal report Mikulášovi. Paní Horáková mi už před jednáním poslala návrh zákona o manželství pro stejnopohlavní páry, na schůzce mi představila hlavní důvody, proč by tento zákon měl být prosazen. Následně mi sdělila, že již dříve jednala se zástupci hnutí ANO, kteří jim přislíbili, že tento zákon podpoří. V závěru vznesla prosbu, zdali bychom já a Mikuláš mohli tento návrh zákona předat všem poslancům Pirátské strany, taktéž mě poprosila, zdali by tento návrh zákona mohl být projednán na nejbližším zasedání poslaneckého klubu Pirátské strany. Slíbil jsem, že se to pokusím zařídit, přičemž jsem jí řekl, že bych si moc přál aby tento zákon byl schválen.

Přijaté výhody: čaj, poskytnuté výhody: nic.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Komenda za příspěvky (celkem 3):
Filip.Krska, Vendula.Polanova, Mikulas.Peksa
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Příspěvky: 26195
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: politik, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 36970 poděkování
Dostal poděkování: 30106 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

cca v 16:50 jsem dorazil na Diskusi "Mobilita v Olomouci" (viz výše)
kam mě pozval Ing. Jaroslav Martinek, Poradce Svazu měst a obcí ČR pro oblast dopravy a mobility. Loboval tam, ať mu podepíšeme/podepíšu nějakou chartu mobility.

Řekl jsem mu, ať mi to pošle, že to předám do odborných týmů a případně tomu, kdo to z poslanců dostane na starost.
Jinak se tam diskutovalo téma občanské participace (nikdo nepřišel) a bezdomovců
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvek:
Filip.Krska

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

Uživatelský avatar
Jakub.Nepejchal
Člen KS Praha
Příspěvky: 1360
Registrován: 26 bře 2014, 14:12
Profese: Vedoucí sociální služby
Bydliště: Praha-Petrovice
Dal poděkování: 2426 poděkování
Dostal poděkování: 1730 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Jakub.Nepejchal »

Pred chvílí jsem ukončil telefonický hovor s Františkem Kocourkem (předseda ZO Olomouc, Zelení).

Chce začít jednat o koalici v komunálních volbách. Pozval jsem ho na schůzi KSOLKu, která bude 2. listopadu.

Jinak samozřejmě moc gratuluje.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Nepejchal za příspěvky (celkem 2):
Filip.Krska, Vojtech.Pikal

Člen KS Praha
=== Kontakt: ===OFFTOPIC* E-mail: jakub.nepejchal@pirati.cz
* Telefon: 6O8428O8O

Uživatelský avatar
Frantisek.Elfmark
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 436
Registrován: 25 led 2017, 08:09
Profese: podnikatel, webdesigner, chalupář
Bydliště: Uherské Hradiště
Dal poděkování: 484 poděkování
Dostal poděkování: 571 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Frantisek.Elfmark »

V pondělí 23.10. 2017

Vzájemné neformální blahopřání k zisku poslaneckého mandátu s Petrem Gazdíkem (STAN) vzhledem k předchozímu působení na komunální úrovni ve stejném kraji.

Schůzka s nově zvoleným poslancem Stanislavem Blahou (ODS), který je starostou města Uherské Hradiště. Schůzka proběhla v rámci pravidelných porad vedení města a týkala se organizace chodu úřadu po volbách a praktických dopadů na chod úřadu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Frantisek.Elfmark za příspěvky (celkem 4):
Filip.Krska, Vojtech.Pikal, Mikulas.Ferjencik, Frantisek.Kopriva

Jednatel reklamní agentury FOOE s.r.o. Webdesigner a grafik. Zkusme se spolu víc otevřeně bavit, než se hned zrovna hádat.
E-mail: frantisek.elfmark@pirati.cz | Blog :arrow: www.frantisekelfmark.cz :arrow: | Twitter: https://www.twitter.com/ElfmarkF | FB: https://www.facebook.com/felfmark | LinkedIn https://www.linkedin.com/in/frantisek-elfmark | Instagram https://www.instagram.com/frantisekelfmark

Uživatelský avatar
Petr.Lysek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 733
Registrován: 01 úno 2012, 21:37
Profese: projektant
Bydliště: Belgická 3, 79604 Prostějov
Dal poděkování: 1495 poděkování
Dostal poděkování: 1007 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Petr.Lysek »

V úterý 24.10.2017
Prostějov
1) od 17:00 schůzka se zastupitelem za TOP 09 Alešem Matyáškem na téma spolupráce v komunálních volbách 2018
za Piráty Petr Kapounek, Petr Lysek, Milan Fládr
Konkrétní postup bude teprve předmětem jednání, šlo o úvodní oťukávání a výměnu názorů. Předběžně předpokládáme pokračování úspěšného lokálního uskupení Změna pro Prostějov. Máme společný cíl odstranit z vedení města struktury provázané dlouholetými OFFTOPICvíce než 20 let klientelistickými vazbami (ODS, ČSSD a jejich klony) a nedopustit, aby se na vládě v Prostějově podíleli nomenklaturní komunisté (jeden bývalý udavač z vojenské kontrarozvědky, druhý starý soudruh dvakrát pravomocně odsouzený za neplacení daní , signatář dopisu požadujícího tvrdá represivní opatření proti signatářům petice Několika vět).

2) Od 20 hodin
schůzka s předsedou prostějovských Zelených Ivem Lužným, (za Piráty Petr Lysek) - debata zda je reálná varianta postavit konsensuálního společného kandidáta do nadcházejících senátních voleb v r. 2018.
Shoda na tom, že by bylo vhodné mít společného kandidáta (nejen za Piráty a Zelené, v této době jsme se shodli, že by bylo vhodné nalézt pro případnou podporu kandidáta s širší podporou) , schopného porazit případné kandidáty ČSSD, komoušů, SPD a ANO. Konkrétní jména budou konzultována. Uvedl jsem že strategii pro senátní volby budeme teprve řešit.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Lysek za příspěvky (celkem 5):
Vojtech.Pikal, Ivo.Vlasaty, Frantisek.Kopriva, Filip.Krska, Milan.Fladr
Místopředseda MS Prostějov
Zastupitel Statutárního města Prostějova
Krajský zastupitel v Olomouckém kraji
Email : Petr.Lysek@pirati.cz
Facebook : https://www.facebook.com/IgnaciusReilly
Profil: https://www.pirati.cz/lide/petr_lysek

"Lidé chtějí lži, aby měli podle čeho žít. Volají po nich." (Terry Pratchett:Národ)
Jan.Lipavsky
Republikový výbor
Příspěvky: 1265
Registrován: 21 srp 2013, 13:33
Profese: Analytik
Dal poděkování: 1627 poděkování
Dostal poděkování: 2326 poděkování

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Jan.Lipavsky »

Dnes jsem na pražském setkání se zájemci o Pirátskou stranu (Vincaffe, Bahníkova) krátce hovořil s panem Hayato Okamurou, člen KDU-ČSL. Vysvětlili jsme si své osobní postoje k základním mezinárodním otázkám (EU, NATO), stejně tak jsem prezentoval pozici naší strany a vysvětlil, jak u nás vznikají stanoviska. Domluvili jsme se, že zůstaneme dále v kontaktu.
Výhody přijaté/poskytnutné: -/-
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Lipavsky za příspěvky (celkem 6):
Vojtech.Pikal, Mikulas.Peksa, Adam.Zabransky, Frantisek.Kopriva, Frantisek.Hagara, Filip.Krska
Uživatelský avatar
Mikulas.Ferjencik
Kontrolní komise
Příspěvky: 14655
Registrován: 24 dub 2009, 00:25
Profese: lektor kroužků zábavné logiky
Bydliště: Choltice, okres Pardubice
Dal poděkování: 12030 poděkování
Dostal poděkování: 20484 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Mikulas.Ferjencik »

Několikrát mi volal pán z Újezdu nad Lesy (nepomatuju si, jak se jmenuje), který vinou chyby v územním plánu má místo stavebního pozemku nestavební (chybu konstatoval IPR) s prosbou o konzultaci, jak má postupovat. Poradil jsem mu, ať to stáhne, protože pan Slezák mu není nakloněn.

Přijaté a poskytnuté výhody žádné
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Ferjencik za příspěvek:
Filip.Krska

Garant pro oblast veřejných rozpočtů, mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770

Podporuji Rekonstrukci Pirátů www.rekonstrukcepiratu.cz

Uživatelský avatar
Mikulas.Peksa
Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
Příspěvky: 4625
Registrován: 29 lis 2012, 08:33
Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
Dal poděkování: 7811 poděkování
Dostal poděkování: 11919 poděkování

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Mikulas.Peksa »

Včera jsem byl na akci "DEBATA K NÁVRHŮM IMPLEMENTACE ČLÁNKU 46 SMLOUVY O EVROPSKÉ UNII V OBLASTI SPOLEČNÉ OBRANNÉ A BEZPEČNOSTNÍ POLITIKY" pořádané stranou Evropani.cz. Na debatě byl probírán mimo jiné obsah prosincového summitu Evropské Rady ohledně PESCO, pan Ivo Kaplán (Unie Evropských federalistů, KDU-ČSL) mi k tomu poskytl nějaké informace. Po debatě pokračovala afterparty, kde jsem s vedením Evropanů (Petr Jantač, Pavel Krnáč, Josef Břečka) probíral možnosti budoucí spolupráce evropani.cz - Piráti, s ohledem na senátní a komunální volby, popř. zapojení do Pirátských projektů na otevření sněmovny občanům, diskutovaly se i finanční aspekty.

Zmíněné debaty a podebatní party se účastnili i členové dalších stran (TOP 09), přítomen byl i jeden člen hnutí Mladé ANO. Naši interakci i podle vyjádření svědků nelze charakterizovat jako pokus o ovlivňování. Na párty dorazil i člen předsednictva PPEU Tony Motakis (PPDE, PPGR). S ním jsem řešil stav PPEU a průběh českých voleb.

Přijaté výhody: na debatě jsem jim vypil jednu sodovku
Poskytnuté výhody: žádné
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Peksa za příspěvky (celkem 7):
Frantisek.Kopriva, Vojtech.Pikal, Jan.Lipavsky, Frantisek.Navrkal, Ivo.Vlasaty, Michael.Polak, Filip.Krska
Mám blog, jsem na Facebooku, Twitteru, Instagramu a Mastodonu.

Chcete se zapojit do evropské politiky? Náš konzultační tým na Mattermostu evropských Pirátů najdete zde!
Uživatelský avatar
Lukas.Barton
Republikový výbor
Příspěvky: 1920
Registrován: 29 říj 2012, 15:36
Profese: Učitel, vědec.
Bydliště: Mirošov (okr. Rokycany)
Dal poděkování: 760 poděkování
Dostal poděkování: 2247 poděkování

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Lukas.Barton »

Dnes jsme se sešli (já, Jakub Michálek, Vít Šimral) s lobisty z Rekonstrukce státu (Karlický a Klimešová). Bavili jsme se o jejich historii a možnostech prosazování protikorupčních zákonů.
Máme podobný pohled na protikorupční opatření. Za nejživější by se dal označit zákon pracovně "o politických trafikách" a lobbisté z rekonstrukce přislíbili konzultace návrhů nejen zákonů, ale i našich vnitřních pravidel. Nejdříve si sami musíme nastavit pravidla pro nominace do dozorčích rad a dalších orgánů u sebe a vyzkoušet si je na sobě, pak je budeme prosazovat dále.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Barton za příspěvky (celkem 7):
Rostislav.Reha, Petr.Vileta, Vojtech.Pikal, Ivo.Vlasaty, Filip.Krska, Vit.Fux, Jakub.Nepejchal
Zamčeno

Zpět na „Povinně zveřejňované informace“