Jakub Stacke

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Zlínský kraj, KoKS Zlínský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Jakub.Stacke
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 739
Registrován: 21 dub 2012, 09:27
Profese: Obchodní cestující
Bydliště: zlín
Dal poděkování: 568 poděkování
Dostal poděkování: 822 poděkování

Jakub Stacke

Příspěvek od Jakub.Stacke »

Ahoj všem,
tak nastal čas na návrat. Vím že se asi najde pár lidí co se budou ptát: "Kde si byl poslední rok?" Odpověď je takováto: "V práci!" jak v té co mě živý tak v té, kterou jsem měl jako koníček pro neziskovku, kde politická nestranost nebyla sice podmínkou, ale brala by mi manévrovací prostor.

O mě.
Vedl jsem ZLK v době kdy fungovalo/nebo spíš nefungovalo o pěti lidech. Potácel sem se pořádání akcí, propagaci strany a kampaňování jako solitér. Proto kraj vypadal jak vypadal.
Svým návratem určitě nechci vracet kraj tak kde byl. Chci se pustit do práce hlavně pro Zlínské piráty. Nemám ambice na to abych pracoval na celostátní úrovni v orgánech strany adt. Prostě chci být jen zase při tom :)

Kdo mě nezná ať se ptá rád odpovím
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Stacke za příspěvky (celkem 4):
Radek.Strouhal, Petr.Tkadlec, Vratislav.Krejcir, Irena.Drofova
Prostě Stacke
77nula157333
Uživatelský avatar
Josef.Kadlecek
Člen KS Praha
Příspěvky: 2134
Registrován: 01 čer 2010, 21:17
Profese: revizní technik elektro, energetik
Bydliště: Bráník, Příkrá x U Háje, dřevěný domeček, P4
Dal poděkování: 1916 poděkování
Dostal poděkování: 1775 poděkování

Re: Jakub Stacke

Příspěvek od Josef.Kadlecek »

Zdar,
vzpomínám, jak jsme dělali kampaň pro Luďka Maděru a tou dobou (pokud se nepletu) o Tobě mluvil Ivánek. A třeba jsme se i potkali.
To bylo potřeba/nutný Piráty opustit, aby ses teď zas (zbytečně složitě) vracel? Já taky nikam na schůze nechodil (vinou práce a starosti o rodinu a chaloupku), ale členský příspěvek jsem nakonec stihnul, ba dokonce byl i solventní natolik, abych ho platil ;) Taky se nikam necpu a jsem jen řadový pidižvík.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Kadlecek za příspěvek:
Jakub.Stacke
Existuje princip: je hrází pro jakékoli informace, odolává všem argumentům a úspěšně drží lidi ve věčné ignoranci: zavrhnout věc ještě před prozkoumáním
Herbert Spencer, 1820-1903 https://cs.wikipedia.org/wiki/Herbert_Spencer
Za sebe - mám vás všecky rád. Akorát před fanatickými "souložníky teoretiky" mě i u Pirátů naučilo se už mít na pozoru.
Neomylné lidi bez váhání devitalizovat!
Jakub.Stacke
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 739
Registrován: 21 dub 2012, 09:27
Profese: Obchodní cestující
Bydliště: zlín
Dal poděkování: 568 poděkování
Dostal poděkování: 822 poděkování

Re: Jakub Stacke

Příspěvek od Jakub.Stacke »

Josef.Kadlecek píše:Zdar,
vzpomínám, jak jsme dělali kampaň pro Luďka Maděru a tou dobou (pokud se nepletu) o Tobě mluvil Ivánek. A třeba jsme se i potkali.
To bylo potřeba/nutný Piráty opustit, aby ses teď zas (zbytečně složitě) vracel? Já taky nikam na schůze nechodil (vinou práce a starosti o rodinu a chaloupku), ale členský příspěvek jsem nakonec stihnul, ba dokonce byl i solventní natolik, abych ho platil ;) Taky se nikam necpu a jsem jen řadový pidižvík.
Zdar,
to sem já no. :D potkali sme se v Otrokovicích na Maděrokampani. Ono to bylo trochu složitější. Měl sem, jak to jen říct, neuspořádaný osobní život, který sem nechtěl přenášet na stranu. Kdyby to byla rodina a chaloupka tak sem šťastný člověk :lol: :lol:
teď se to uklidnilo. Tak proto.
Prostě Stacke
77nula157333
Uživatelský avatar
Vratislav.Krejcir
Předseda/předsedkyně krajského sdružení
Příspěvky: 707
Registrován: 21 pro 2010, 20:44
Profese: Markeťák a ajťák
Bydliště: Kroměříž, Na Prasečím kopečku
Dal poděkování: 980 poděkování
Dostal poděkování: 950 poděkování

Re: Jakub Stacke

Příspěvek od Vratislav.Krejcir »

Toz vítaj :)
„Aby ses vyhnul kritice, nic nedělej, nic neříkej, ničím nebuď.“
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Zlínský kraj“