Evidence kontaktů a schůzek

Informace podle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím.


Zamčeno
Uživatelský avatar
Mikulas.Peksa
Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
Příspěvky: 4625
Registrován: 29 lis 2012, 08:33
Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
Dal poděkování: 7811 poděkování
Dostal poděkování: 11918 poděkování

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Mikulas.Peksa »

Na pozvání generálního ředitele Severočeských dolů Iva Pěgřímka jsem se účastnil hornického plesu Bílinský šachťák. S panem Pěgřímkem jsme krátce mluvili o podmínkách v okolí dolů.

Přijaté výhody: talíř guláše, 2 krajíce chleba a nealko pivo (měl jsem pivenky na 3, ale 2 jsem jim tam nechal).
Poskytnuté výhody: nechal jsem jim tam vizitku
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Peksa za příspěvky (celkem 2):
Filip.Krska, Vojtech.Pikal
Mám blog, jsem na Facebooku, Twitteru, Instagramu a Mastodonu.

Chcete se zapojit do evropské politiky? Náš konzultační tým na Mattermostu evropských Pirátů najdete zde!
Uživatelský avatar
Mikulas.Peksa
Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
Příspěvky: 4625
Registrován: 29 lis 2012, 08:33
Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
Dal poděkování: 7811 poděkování
Dostal poděkování: 11918 poděkování

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Mikulas.Peksa »

Při včerejším kampaňování na Litoměřickém vinobraní jsem šel pozdravit tam kampaňující členy SPD a Zelených. Vymeňovali jsme si propagační materiály. S SPD jsem mluvil o televizních debatách, se Zelenými o komunální politice v Litoměřicích.

Prostřednictvím FB mě kontaktoval Jan Hodic z TOP 09 (řadový člen, Praha, jedná se o osobní iniciativu bez zapojení dalších struktur) s dotazem na naši ochotu spojit snahu o zajišťování voličských průkazů pro lidi, kteří se nemohou voleb jinak zúčastnit. Rozešli jsme se s tím, že prosondujeme ochotu na obou stranách na něčem takovém spolupracovat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Peksa za příspěvky (celkem 3):
Vojtech.Pikal, Filip.Krska, Ivo.Vlasaty
Mám blog, jsem na Facebooku, Twitteru, Instagramu a Mastodonu.

Chcete se zapojit do evropské politiky? Náš konzultační tým na Mattermostu evropských Pirátů najdete zde!
Uživatelský avatar
Marek.Paris
Člen KS Praha
Příspěvky: 30
Registrován: 12 lis 2016, 17:55
Profese: Analytik
Dal poděkování: 51 poděkování
Dostal poděkování: 34 poděkování

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Marek.Paris »

Koncem srpna mě přes Facebook kontaktoval můj kamarád a bývalý spolužák Robert Johnson, že by rád podpořil Pirátskou Stranu.
Nabídl cenově zvýhodněná CLV, které provozuje jejich rodinná firma.
Po konzultaci s volebním manažerem a alokování financí z krajských rozpočtů jsem tuto nabídku přijmul.

Přijaté výhody: ~96ks CLV v pěti krajích za zvýhodněnou cenu
Poskytnuté výhody a přísliby: žádné
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marek.Paris za příspěvky (celkem 6):
Frantisek.Kopriva, Vojtech.Pikal, Petr.Vileta, Filip.Krska, Ivo.Vlasaty, Olga.Richterova
Uživatelský avatar
Marek.Necada
Administrativní odbor
Příspěvky: 3425
Registrován: 05 lis 2009, 22:44
Profese: silozpytec
Bydliště: Helsinki
Dal poděkování: 9678 poděkování
Dostal poděkování: 6754 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Marek.Necada »

Co je CLV? Jedná se o toto?
CLV
Popis výrazu
Zkratka pro pojmy „CityLight“ nebo „City Light Vitrine“ označuje nosič venkovní reklamy o rozměrech 118,5 x 185 cm. Druhů existuje hned několik - osvětlené, neosvětlené, statické atp. V současnosti se v CLV také využívají multimediální prvky, např. stahování hudby.
Omlouvám se za spamování ELK :) , ale nejedná-li se o obecně běžné zkratky, tak je potřeba v případě jejich použití uvést jejich význam.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marek.Necada za příspěvky (celkem 2):
Filip.Krska, Ivo.Vlasaty
Místopředseda finských Pirátů
Долой царя!
Uživatelský avatar
Marek.Paris
Člen KS Praha
Příspěvky: 30
Registrován: 12 lis 2016, 17:55
Profese: Analytik
Dal poděkování: 51 poděkování
Dostal poděkování: 34 poděkování

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Marek.Paris »

Ano, CLV = CityLight. Z kontextu mi to přijde zřejmé, ale příště rozepíši.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marek.Paris za příspěvek:
Vojtech.Pikal
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34600
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31560 poděkování
Dostal poděkování: 25689 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Petr.Vileta »

15. a 17. září jsem se sešel s předsedou AMARE ČHAVE - Asociace Rómských občanských iniciativ, z. s., panem Ivanem Kokym. Mluvili jsme o podpoře a propagaci Pirátů mezi romskými spoluobčany i o přímé podpoře tohoto spolku naší straně. Dohodli jsme se na vyvěšení našeho baneru na štítu domu, kde mají kanceláře, i na rozdávání Pirátských listů (ve skupinách Rom + gadža) v Romy osídlených plzeňských lokalitách. Pan Koky mi též přislíbil zaslat větu v romštině "Romové, jděte k volbám a volte Českou pirátskou stranu." ;) OFFTOPICPošlu Pirátům do Ústí i kamkoliv jinam, kde projeví zájem. ;)

Přijaté výhody: přislíbená podpora Pirátům
Poskytnuté výhody: opraven počítač spolku
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvky (celkem 10):
Vojtech.Pikal, Zdenek.Hrib, Ales.Jakl, Vaclav.Fortik, Jiri.Ulip, Filip.Krska, Mikulas.Peksa, Josef.Kadlecek, Ivo.Vlasaty, Pavel.Hajek

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Uživatelský avatar
Tibor.Vansa
Garant/ka programového bodu
Příspěvky: 635
Registrován: 25 kvě 2016, 16:05
Profese: analytik kreditního rizika v bance
Dal poděkování: 287 poděkování
Dostal poděkování: 1071 poděkování

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Tibor.Vansa »

Dne 19.záři jsem přijal pozvání na jednání Svazu průmyslu a dopravy ke změnám v daních. V zásadě se dá říct, že se jejich požadavky kryjí na 90% s naším programem. Byli tam zástupci svazu, IBM, KPMG apod. Přijaté výhody: švestky (z nabídnutého pohoštění, ze zahrádky asi nebyly)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tibor.Vansa za příspěvky (celkem 3):
Filip.Krska, Vojtech.Pikal, Ivo.Vlasaty
Uživatelský avatar
Dana.Balcarova
Člen KS Praha
Příspěvky: 610
Registrován: 13 pro 2013, 12:34
Profese: poslankyně PSP ČR
Bydliště: Praha 9
Dal poděkování: 807 poděkování
Dostal poděkování: 682 poděkování

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Dana.Balcarova »

20. 9. 2017 jsme byli na semináři “Možnosti přechodu na čistou energii v programech českých politických stran”, , kterou pořádal Zelený kruh na adrese Sněmovní 7, Praha 1.
Za piráty se zúčastnil kromě Dana Balcarová a Jan Nezhyba, Miloš Ferijenčik - expert na jadernou bezpečnost. Pozvala jsem ho na kávu a Piráti zaplatí zpáteční jízdenku Pardubice - Praha
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dana.Balcarova za příspěvky (celkem 2):
Vojtech.Pikal, Filip.Krska
Jen v takové společnosti se bude dobře dařit, ve které lidé sázejí stromy, o nichž vědí, že v jejich stínu už nebudou odpočívat
Uživatelský avatar
Ivo.Vlasaty
Místní předsednictvo
Příspěvky: 2231
Registrován: 31 led 2012, 09:15
Bydliště: České Budějovice
Dal poděkování: 8754 poděkování
Dostal poděkování: 3666 poděkování

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Ivo.Vlasaty »

Ve čtvrtek 21.9 jsem ze zvědavosti zavítal na schůzi hnutí Tak jo! v kavárně Ouky Douky. Oproti předchozím prý byla spíš neformální, než pracovního charakteru. Řešili třeba, co s Kalvodou (kdysi ODA), který se k nim mediálně přihlásil víc, než jim je milé (a jak moc si jsou ochotní pustit k tělu devadesátkové politiky) a jak na to reagovat. Schůzka byla otevřená, moje přítomnost nevadila.
Podle mě je to příjemný, upřímný a potenciálně nadějný zárodek politického hnutí (ať už z nich vyroste konkurence nebo partner). A to si myslím navzdory negativnímu prvnímu dojmu vycházejícímu z mé skepse k Macronovi i jejich krajně naivnímu pokus uhnat nás těsně před volbami ke společné kandidatuře. I ten Peszynski mi byl při osobním setkání oproti svému působení na sociálních sítích sympatičtější.
Když schůze skončila, v menší skupince jsme obrazili ještě tři další hospody (Petr Bouška, Bára Hrubá, ...). Řešili jsme hlavně politiku: Piráty, Tak jo!, zjistili jsme, že Farský má v Holešovicích svojí ulici, pomlouvali lidovce, ...

Přijaté výhody: nebyl jsem dost průrazný, takže když na mě došla řada při placení, tak dvakrát už nebylo co + jsem se nechal ukecat ke své první jízdě UBERem :D
Poskytnuté výhody: nic materiálního, žádné sliby
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vlasaty za příspěvek:
Filip.Krska

Ivo Vlasatý
České Budějovice
ivo.vlasaty@pirati.cz
792446700

Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 10308
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4199 poděkování
Dostal poděkování: 18242 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Ivan.Bartos »

24.9.2017 Jsem telefonoval jsem s Janem Palaščákem, který již historicky Piráty (po schválení daru) finančně podpořil účelovým darem.
Nabídl další dar na finální část kampaně. Ve výši 185 000.

Jeho východisko bylo (volná citace): “V průzkumech jste již překročili potřebnou hranici, přesto je potřeba zintenzivnit kampaň“. Sdělil jsem mu, že máme již zaplánováno a jakákoliv podpora půjde na posílení dílčích aktivit převážně v online a že individuální dárci se množí. Řekl jsem mu, že předložím návrh ke schválení RP a oznámím mu výsledek.
Na otázku celkové pomoci Pirátům jsem dostal odpověď, že podobnou částkou přispěl i na iniciativu rekonstrukce státu v jejích počátcích a že věří, že požadavky na transparentní a spravedlivý stát pro občany a podnikatele dokážeme prosadit.

Přijaté výhody: Nepodmíněný příspěvek na finální fázi kampaně ve výši 185 000,-
Poskytnuté výhody: plnění našeho volebního programu
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Zamčeno

Zpět na „Povinně zveřejňované informace“