Emili Zítková

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Vysočina

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Zamčeno
Uživatelský avatar
Miluse.Zitkova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 9
Registrován: 13 lis 2015, 08:47
Profese: sociální pracovník -přímá péče
Bydliště: Olší , Vysočina
Dal poděkování: 6 poděkování
Dostal poděkování: 17 poděkování

Emili Zítková

Příspěvek od Miluse.Zitkova »

Dobrý den,
jsem fotografka, malířka, básnířka ...Na Piráty věku kmetského 42., ale se domnívám, že to nehraje roli. V KSČ jsem nebyla, rodiče ano. Nechci ve svém vesmíru totalitu, diktatury a maloměšťáctví (jsem husákovo dítě) doposud jsem volila KDU, neb to bylo pro mne menší něž větší množství zla, avšak nijak horkou přívrženkyní jsem nebyla.. Nyní se míním aktivně zapojit do občanského života- Díky osobní zkušenosti - Pořadu "Máte slovo" kde jsem byla podpořit humanitu a M. Hrbkovou- jež znám osobně a vážím si jí, mne také velmi zaujal Ivan Bartoš a zastoupení Pirátů - jsem se rozhodla být členkou Vaší strany...zdá se, že bude i čas. Jsem "Eurooptimistkou" a především svobodným jedincem jež chce spolupracovat pro blaho smečky :)) Není mi prostě jedno co se děje v naší zemi a okolí...Tedy ..Od ledna 2016 se stěhuji na Vysočinu- ráda bych byla aktivní právě zde.
Pokud bude možnost se zapojit, budu celkem ráda.
Děkuji a s pozdravem..Emili Zítková
Tito uživatelé poděkovali autorovi Miluse.Zitkova za příspěvky (celkem 7):
Michaela.Vodova, Roman.Kucera, Hana.Hajnova, Filip.Krska, Alexandr.Mansurov, Mikulas.Peksa, Dalibor.Zahora
Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4780
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Od ledna Vysočina

Příspěvek od Michaela.Vodova »

Ahoj Emi. :)

No paráda, Ivan zaujal, to mě těší. Těší mě to tím víc, že budeš působit na Vysočině. Je nás tu málo, ale rozrůstáme se. Hlava, ruce, nohy se fakt hodí. Se začátky pomohu, co budu moci, aby jsi byla co nejvíc spokojená, s čímkoli se na mě obracej. :)

Jménem Pirátů Ti děkuji, že se chceš stát jednou z nás!

K přijetí je třeba, aby jsi se setkala osobně s předsednictvem, nejlépe na schůzi krajského sdružení. Schůze se konají pravidelně jednou za měsíc. Termín příští schůze je tuto neděli (15.11 ve 14:00 v Jihlavě, v Café Ignác), jinak termíny řešíme na dudlu a tady na fóru ve vlákně schůzí.

Na schůzi dle potřeby vyplníme písemnou přihlášku.

Vidím, že jsi se přidala mezi registrované příznivce kraje (RegP Vysočina), získáváš tím přehled o dění v našem kraji a konání schůzí (posíláme soukromou zprávou pozvánky a reporty). Získáš tím i plný přístup do různých částí fóra.

Pokud zatím nevíš co bys u nás dělala za činnost, podívej se na to, co u nás děláme, a kde si můžeš vybrat: Kdybys měla jakékoliv dotazy, obrať se na mě tady, nebo soukromou zprávou, případně použij:
E-mail: michaela.vodova@pirati.cz
Telefon: 602 276 233


A pokud máš chuť, můžeš si zkrátit čekání prohlédnutím důležitých stránek: Tak hodně zdaru a těšíme se na Tebe!

Míša, předsedkyně Pirátů na Vysočině
http://www.pirati.cz/lide/michaela_vodova
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Vodova za příspěvky (celkem 3):
Roman.Kucera, Filip.Krska, Dalibor.Zahora
Uživatelský avatar
Hana.Hajnova
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 1086
Registrován: 16 led 2013, 14:38
Profese: projektová manažerka
Bydliště: Telč
Dal poděkování: 1780 poděkování
Dostal poděkování: 1845 poděkování

Re: Od ledna Vysočina

Příspěvek od Hana.Hajnova »

Ahoj,

omlouvám se za tak dlouhou odmlku, ale konečně jsme se pohnuli z místa a na obzoru je společná schůzka Pirátů z Vysočiny, která se uskuteční 6. 5 2016 v 16.00 v Havlíčkově Brodě, v restauraci WEGET TIME (https://www.facebook.com/wegettime/?fref=ts), adresa: Na Výšině 2478 Havlíčkův Brod.
Jedním z bodů je mj. i přijetí nových členů, proto by bylo super, kdybys mohla dorazit, seznámit se s námi osobně a když se k nám budeš chtít přidat, tak vyplnit přihlášku :)

Aktuální dění kolem společné schůzky můžeš sledovat na fóru zde: post454647.html#p454647

Těšíme se na tebe

Hanka
Tito uživatelé poděkovali autorovi Hana.Hajnova za příspěvek:
Filip.Krska

místopředsedkyně pirátské posádky
náměstkyně hejtmana Kraje Vysočina
https://vysocina.pirati.cz

Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4780
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Emili Zítková

Příspěvek od Michaela.Vodova »

zajemci-o-clenstvi-vysocina-f449/miluse ... 37522.html

nevzdala se a zažádala znovu, zde zamykám :)
Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Vysočina“