Libuše Vévodová

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Pardubický kraj, KoKS Pardubický kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Zamčeno
Daniel.Lebduska
Místní předsednictvo
Profese: Výkonný ředitel, marketér
Dal poděkování: 221 poděkování
Dostal poděkování: 486 poděkování

Libuše Vévodová

Příspěvek od Daniel.Lebduska »

Přeji dobrý dnešní den i dny příští.

Upřímně, členství ve straně obecně, nebylo to, o co bych kdy usilovala. S přáteli jsme ve Svitavách zakládali Občanské fórum v přesvědčení, že bude lépe. A bylo. Teď jde o to, aby bylo zase lépe. Dnes je dnes zastupitelkou ve Svitavách a to jen pro to, že jsem měla pocit, že je to místo, kde je řadový občan alespoň trochu brán vážně. Nekandidovala jsem za žádnou stranu, ve dvou volebních období jsme sbírali podpisy. V našem počtu opozičních zastupitelů nejsme příliš schopni zvrátit některé, pro nás, neprůhledné kauzy, alespoň na ně poukazujeme. Ráda bych prosazovala ve vyšší politice takové skromné zásady, jako je obyčejná slušnost, pokora a čistá hra. Pracuji několik desetiletí ve školství a zajímá mě také problematika seniorů. Bohužel, mám pocit, že obojí je v dnešní době zdroj financí pro různé spolky, s.r.o., neziskové skupiny, agentury…
Podle mého názoru ani dítě ani senior nejsou majetkem státu. Stát by si měl obě skupiny hýčkat. Každá tato skupina je jedinečná a nenahraditelná. Domnívám se, že právě Pirátská strana ve svém programu nenabízí nesplnitelné, ale dává prostor splnit přirozené. Proto jejím prostřednicím zkusím Vám, spoluobčanům, nabídnou své životní zkušenosti.
V naléhavých případech mne zastihnete na: +420 775 544 666
Daniel.Lebduska
Místní předsednictvo
Profese: Výkonný ředitel, marketér
Dal poděkování: 221 poděkování
Dostal poděkování: 486 poděkování

Re: Libuše Vévodová

Příspěvek od Daniel.Lebduska »

S Líbou jsme se sešli ve složení Já (Daniel Lebduška), Karsten Sachs a Mikuláš Ferjenčík v restauraci Sahir v pátek 28.7.2017 - Líby názory jsou naprosto v souladu s pirátským smýšlením a v rámci opozice v zastupitelstvu Svitav působí jako hlídací pes místní koalici - navrhuji ji proto pro vstup do strany.
V naléhavých případech mne zastihnete na: +420 775 544 666
Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Pardubický kraj“