Tomáš Mann

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Jihomoravský kraj, KoKS Jihomoravský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tomas.Mann
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 7
Registrován: 13 čer 2015, 21:01
Profese: L&D parťák, kouč a mentor
Bydliště: Šlapanice u Brna
Dal poděkování: 29 poděkování
Dostal poděkování: 31 poděkování

Tomáš Mann

Příspěvek od Tomas.Mann »

Ahoj všem,

chci se stát Pirátem protože se chci podílet na vaší (a do budoucna snad naší:)) vizi.

Piráty volím od první účasti ve volbách do sněmovny, registrovaným příznivcem jsem cca dva roky. Po přečtení programu "Černé na bílém" jsem se teď konečně rozhoupal přihlásit se k aktivní účasti/pomoci dostat Piráty do parlamentu.
Nejvýznamnější hodnoty, které mě s Piráty spojují, jsou otevřenost a svoboda. Má práce mě naučila, že chování lidí ovlivňuje nejvíce prostředí ve kterém žijí. Zaměstnanec, který má dostatek autonomie v rozhodování a zároveň může kdykoli s kýmkoli sdílet své obavy a názory, je mnohem angažovanější a loajálnější, než ten, který je kontrolovaný a řízený - angažovaný zaměstanenc dělá svou práci dobře protože chce, nikoli "jen pro peníze":). Mým očekáváním od Pirátů je to, že pomohou v naší republice vybudovat právě takové prostředí: ve kterém se politika bude dělat z přesvědčení, a ne pro peníze (pro lidi, chcete-li); kde bude probíhat otevřená diskuse o zásadních tématech s veřejností, nikoli jen na půdě parlamentu - kdokoli kdo bude chtít se jednoduše dostane k jakýmkoli informacím (viz pirátský předpis o lobbingu); kde se lidé budou cítit opravdu svobodně (což je z mého pohledu tehdy, když se se zákony/omezení nestaví na presumpci viny malého vzorku obyvatelstva, případně na tom, že z toho má někdo zisk).
V takovém prostředí pnebudou mít občané potřebu stát "vojebávat", ale naopak je to bude motivovat se do zlepšování a vývoje společnosti zapojit.

Teď když jsem si to po sobě přečetl, tak to zní hrozně budovatelsky - ale jde to od srdce:D

Něco málo o mně: V Brně bydlím 15 let, jsem ženatý, mám dvě děti. Pracuji v korporátu na pozici ovlivňující vzdělávání a strategii "řízení" lidí (od první linie až po střední mngmnt).

Na několika schůzkách v Pirate Space na Údolní jsem už byl, s některými z vás jsem se už seznámil - představením na fóru chci naplnit jednu z podmínek pro vstup do strany:). Velmi se těším na další spolupráci/úkoly, které mi nabídnete.

Světu mír:)

Tom
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Mann za příspěvky (celkem 3):
Jiri.Ulip, Radek.Holomcik, Vit.Fux
Uživatelský avatar
Radek.Holomcik
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 899
Registrován: 07 srp 2014, 16:47
Profese: Člověk
Dal poděkování: 433 poděkování
Dostal poděkování: 2020 poděkování

Re: Tomáš Mann

Příspěvek od Radek.Holomcik »

Čau Tome,

jakmile bude vyhlášena schůze krajského sdružení, pošleme info. Vše podstatné se odehraje tam.

Do té doby si prosím nastuduj následující msteriály (jejichž znalost je jednou z podmínek vstupu):

Program
Stanovy
Tito uživatelé poděkovali autorovi Radek.Holomcik za příspěvek:
Tomas.Mann

Radek Holomčík

Někdo z JmK

tel.: 728 034 460, mail: radek.holomcik@pirati.cz

"Na počátku byl stvořen vesmír. Spoustu lidí to naštvalo a většinou se to považovalo za chybný krok." Douglas Adams

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Jihomoravský kraj“