KF JčK 15/2016 - Primárky do PS - pokračování

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Krajsti predsedajici, KoKS Jihočeský kraj, Administrativa-KS Jihočeský kraj

Zamčeno
Marthas.Kucera
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 22
Registrován: 26 úno 2016, 21:08
Profese: živnostník
Dal poděkování: 43 poděkování
Dostal poděkování: 16 poděkování

Re: KF JčK 15/2016 - Primárky do PS - pokračování

Příspěvek od Marthas.Kucera »

Zdravím, o nominaci na přední místa kandidátky jsem zatím ani neuvažoval, ale v zadních pozicích bych se rád viděl :) :) :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marthas.Kucera za příspěvky (celkem 6):
Martin.Mareda, Ludek.Blaha, Lukas.Kolarik, Ljuba.Polakova, Jana.Kolarikova, Zbynek.Konvicka
Uživatelský avatar
Jindra.Justova
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 108
Registrován: 29 lis 2012, 18:00
Profese: textařka, překladatelka
Bydliště: Tábor
Dal poděkování: 147 poděkování
Dostal poděkování: 107 poděkování

Re: KF JčK 15/2016 - Primárky do PS - pokračování

Příspěvek od Jindra.Justova »

Zdravím všechny. I já se opět hlásím do boje.
Uživatelský avatar
Martin.Cryo.Broz
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 474
Registrován: 24 říj 2012, 08:50
Profese: OSVČ - Podnikatel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 383 poděkování
Dostal poděkování: 471 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF JčK 15/2016 - Primárky do PS - pokračování

Příspěvek od Martin.Cryo.Broz »

Nominaci nepřijímám, a dále se nechci účastnit voleb.

Jinak dostal jsem nabídku od teamu Kazmi a to od Karla Ondrky, že pokud by jsme chtěli, že by nás rád veřejně podpořil. Jelikož jejich videa mají 3 miliony shlédnutí za necelý týden, myslím si osobně že by to nebylo vůbec špatné tohoto využít. Karel za nás kandidoval jako nezávyslej. Chtěl jsem to říct přímo Ivanovi Bartošů, bohužel už týden od něho nemám žádnou zpětnou vazbu asi toho má moc. Tudíž si to nechtě projít hlavou a v případě zájmu mě kontaktujte, domluvím to.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Cryo.Broz za příspěvky (celkem 4):
Jan.Novak, Tomas.Durco, Marthas.Kucera, Ivo.Vlasaty

Martin Brož - Cryoman (Zastupitel a radní s gescí pro životní prostředí v městě Písek) - Odchýlit se od norem znamená, že na to musíte mít. Než začnete být tvořivý, musíte být odvážní. Tvořivost je osud, ale odvaha je cestou.

Uživatelský avatar
Jan.Novak
Republikový výbor
Příspěvky: 2444
Registrován: 22 čer 2010, 19:12
Profese: Politolog, Historik
Bydliště: Týn nad Vltavou
Dal poděkování: 4041 poděkování
Dostal poděkování: 2936 poděkování

Re: KF JčK 15/2016 - Primárky do PS - pokračování

Příspěvek od Jan.Novak »

Ahoj, hlásím se do služby. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Novak za příspěvky (celkem 6):
Ludek.Blaha, Martin.Mareda, Lukas.Kolarik, Zbynek.Konvicka, Marthas.Kucera, Jana.Kolarikova

Člen RV za JčK
Předseda kontrolního výboru zastupitelstva Jihočeského kraje
Zastupitel města Týn nad Vltavou

Tomas.Durco
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 39
Registrován: 22 dub 2009, 12:52
Profese: projektant
Bydliště: Deštná u Jindřichova Hradce
Dal poděkování: 277 poděkování
Dostal poděkování: 34 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF JčK 15/2016 - Primárky do PS - pokračování

Příspěvek od Tomas.Durco »

Ahoj, jako každé volby, nemám problém kandidovat, tudíž i při těchto volbách rád podpořím kandidátku. ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Durco za příspěvky (celkem 7):
Ljuba.Polakova, Ludek.Blaha, Jan.Novak, Martin.Mareda, Marthas.Kucera, Zbynek.Konvicka, Lukas.Kolarik
Marketa.Kastnerova
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2
Registrován: 04 kvě 2017, 12:51
Profese: lékař, VŠ pedagog
Dostal poděkování: 13 poděkování

Re: KF JčK 15/2016 - Primárky do PS - pokračování

Příspěvek od Marketa.Kastnerova »

Zdravím všechny,

potvrzuji, že jsem ochotna Piráty podpořit, případní pořadí pozice nechám v rukou ostatních dle potřeby :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marketa.Kastnerova za příspěvky (celkem 8):
Jan.Novak, Tomas.Durco, Ludek.Blaha, Martin.Mareda, Jana.Kolarikova, Lukas.Kolarik, Marthas.Kucera, Zbynek.Konvicka
Uživatelský avatar
Renata.Zdarkova
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 18
Registrován: 01 říj 2015, 17:49
Profese: herečka
Dal poděkování: 12 poděkování
Dostal poděkování: 21 poděkování

Re: KF JčK 15/2016 - Primárky do PS - pokračování

Příspěvek od Renata.Zdarkova »

Pirátští bratři, pirátské sestry!
Kdybych svým výskytem na volitelných pozicích mohla naší věci nesebedestruktivně prospět, usilovala bych o něj, ale není tomu tak. Angažovat se chci samozřejmě i nadále příležitostně až do roztrhání...lecčeho. Nadšeným čelním kandidátům přeju nekonečnou energii, a všem díky za empatii.
Zdar!
RenAta
Tito uživatelé poděkovali autorovi Renata.Zdarkova za příspěvky (celkem 4):
Ludek.Blaha, Jan.Novak, Michal.Horak, Zbynek.Konvicka
Uživatelský avatar
Tomas.Posekany
Místní předsednictvo
Příspěvky: 49
Registrován: 01 črc 2014, 13:35
Profese: Finančník
Dal poděkování: 31 poděkování
Dostal poděkování: 34 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF JčK 15/2016 - Primárky do PS - pokračování

Příspěvek od Tomas.Posekany »

Přijímám navržení ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Posekany za příspěvky (celkem 5):
Ludek.Blaha, Martin.Cryo.Broz, Zbynek.Konvicka, Lukas.Kolarik, Josef.Soumar
Uživatelský avatar
Dan.Lestina
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2674
Registrován: 01 zář 2013, 22:18
Profese: aspirující přírodovědec
Dal poděkování: 3686 poděkování
Dostal poděkování: 3788 poděkování

Re: KF JčK 15/2016 - Primárky do PS - pokračování

Příspěvek od Dan.Lestina »

Já děkuji Zbyňkovi za nominaci a přijímám. Právě jsem se oficiálně představil i MS ČB jako zájemce o členství:
Ahoj,
jmenuju se Dan Leština, s většinou z vás jsem se asi někdy vidělOFFTOPIC, praktikuju totiž už dlouho strategii "všechno budu z povzdálí sledovat a v pravou chvíli se do věci vložím". Jestli je pravá chvíle, nevím, ale už jsem se zapojil natolik, že bych měl přiznat barvu. Od r. 2013 jsem registrovaný příznivec. Na zasedání KF v Prachaticích jsem se už jednou představoval, takže opakování pro MS:
Je mi 27, studuju doktorát na Přírodovědecký fakultě JU a zároveň pracuju na Akademii věd. Teď bych se měl odborně věnovat vlivu změn krajiny na severnim Borneu (kácení, plantáže olejnejch palem) na tamní organismy, konkrétně jeden zajímavej rod stromů a na mravence, který na něm žijou. Takže půlku z každýho roku trávim v Malajsii někde v pralesech a plantážích, a zbytek času jsem vytíženej analýzou toho, co odtamtud dovezu.
Do teď jsem ale studoval evropskou přírodu a tak si snad můžu troufnout říct, že trochu rozumim tomu, jak jí chránit. Neumim moc chodit v těch technologickejch oborech jako odpady, klima, ..., ani v právničině, ale snad něco vim o zvířatech a kytkách. Už jsem slíbil někdy výhledově sesumírovat a odprezentovat svoje postřehy a podněty k politice v téhle oblasti, ale ve zkratce: orgány jsou ztracený v byrokracii, často zbytečně nasírají lidi, peněz teče docela dost, ale zpravidla se míjejí účinkem. Ostrůvků pozitivní deviace je celá řada, celkový obrázek ale nevytrhnou.
Práce mi nedovoluje:
- neumět anglicky OFFTOPIC(cca 60% kolegů ani tady v ČB na ústavu nejsou Češi a 95% informací, který o mejch mravencích existujou, jsou v angličtině; dál v sestupném pořadí něco umim: německy (domluvim se, přečtu si noviny), malajsky (domluvim se), rumunsky (rozluštim smysl v jednoduchejch textech), turecky (bez slovníku nic, ale rád oprášim), papuánskou pidgin :) (dtto).
- nerozumět středně pokročilý statistice,
- neumět napsat normální kus textu,
- neumět vyhledávat tvrdý data v moři balastní informace,
- sedět na zadku a nepoznávat různý divný kouty světa,
- nevnímat problémy v ochraně přírody doma i v těch ostatních koutech,
- nevnímat problémy v českym vzdělávácim systému
- nevnímat problémy ve vědě u nás a jinde,
- mít volnej čas... Když už nějakej je, cestuju tam, kam mě nezanese práce (náhodný výlety stopem jsou nejlepší), baví mě historie, věda obecně, rád se motám okolo nadstavbovýho vzdělávání středoškoláků.
Jsem spíš pravičák, tj. nemám rád centrální plánování a dotace jen pro ty, který mají dost peněz na najmutí týmu zpracovávajícího lejstra. Rád poslouchám, co říkají libertariáni a spol., ale v praxi bych je k řízení státu radši nepouštěl.
Chcete mě?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dan.Lestina za příspěvky (celkem 5):
Jana.Kolarikova, Zbynek.Konvicka, Lukas.Kolarik, Ivo.Vlasaty, Ludek.Blaha

Nerad se hlásím k nějakým proudům, ale i proto rozhodně podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Ivo.Vlasaty
Místní předsednictvo
Příspěvky: 2230
Registrován: 31 led 2012, 09:15
Bydliště: České Budějovice
Dal poděkování: 8747 poděkování
Dostal poděkování: 3660 poděkování

Re: KF JčK 15/2016 - Primárky do PS - pokračování

Příspěvek od Ivo.Vlasaty »

Já se také hlásím, pokud možno na 21. místo před Luďka. V minulých volbách do Sněmovny sice poslední místo patřilo mně, ale jsem ochotný se ho vzdát.

Sice je možné, že když bude na kandidátce dost kvalitní mix lidí, kterří by reprezentovali lépe než já, z volby odstoupím. Ale bylo by mi trochu smutno, kdybych tam nebyl :weep: ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vlasaty za příspěvky (celkem 6):
Ludek.Blaha, Tomas.Durco, Martin.Mareda, Zbynek.Konvicka, Lukas.Kolarik, Jana.Kolarikova

Ivo Vlasatý
České Budějovice
ivo.vlasaty@pirati.cz
792446700

Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Jihočeský kraj“