Roman Sedláček

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Plzeňský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Zamčeno
Uživatelský avatar
Roman.Sedlacek
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 54
Registrován: 06 čer 2017, 21:13
Profese: grafik
Bydliště: Plzeň
Dal poděkování: 249 poděkování
Dostal poděkování: 120 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Roman Sedláček

Příspěvek od Roman.Sedlacek »

Jmenuji se Roman Sedláček, je mi 48 let, jsem z Plzně a protože pracuji i v reklamě a s weby, nemohl jsem Piráty minout. Také jsem u třech voleb seděl ve volební komisi (díky kamarádce za TOP 09) a můj známý tam byl za Piráty. Trochu jsem mu záviděl :)
Protože sleduji média, vnímám i současnou politickou situaci, resp. stav naší současné politické reprezentace a nejsem spokojen. Vadí mi, když si někdo "moc" kupuje a když ji už získá, tak ji používá pro svůj prospěch. Myslím si, že Piráti jsou strana, která tomu může zabránit (viz. Praha) a chci být u toho. A také chci pomoci, aby se o tom, kdo jsou Piráti a že se vyplatí je volit, dozvědělo co nejvíc lidí.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Sedlacek za příspěvky (celkem 4):
Petr.Vileta, Lenka.Kozlova, Lukas.Barton, Milus.Kotisova
Uživatelský avatar
Lukas.Barton
Republikový výbor
Příspěvky: 1918
Registrován: 29 říj 2012, 15:36
Profese: Učitel, vědec.
Bydliště: Mirošov (okr. Rokycany)
Dal poděkování: 759 poděkování
Dostal poděkování: 2235 poděkování

Re: Roman Sedláček

Příspěvek od Lukas.Barton »

Vítej na palubě, předsednictvo odhlasovalo tvé přijetí. Miluš se ti ozve s podrobnostmi = formalitami, aby se tvé přijetí dotáhlo až do řádného členství.
Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Plzeňský kraj“