Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany

Do tohoto fóra se přesouvají uzamčené a zpracované členské podněty.


Moderátor: Předsedající

Zamčeno

Požaduji svolání CF ve věci vyloučení Lukáše Nového ze strany bez možnosti opětovného přijetí.

Pro
87
65%
Proti
34
26%
Zdržuji se
12
9%
 
Celkem hlasujících: 133 - Celkem hlasů: 133

Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4733
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4340 poděkování
Dostal poděkování: 3683 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Lenka.Kozlova píše:
Jedno to neni, docela mi to rozvaze ruce.
Vyhrožování?
Nekrm ho. Odpovím za něj - nevyhrožoval Ti.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Tkadlec za příspěvky (celkem 4):
Lenka.Kozlova, Michaela.Nepejchalova, Robert.Magni, Petros.Michailidis
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Uživatelský avatar
Tomas.Klapka
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1985
Registrován: 30 kvě 2010, 18:50
Profese: discordian pope
Dal poděkování: 1715 poděkování
Dostal poděkování: 3357 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany

Příspěvek od Tomas.Klapka »

Krtek nemá důvod pálit prohnilý dům, dokud v něm přetrvává a je šance na rekonstrukci. Vyloučením ten důvod ztratí. Nepřijde mi to jako vyhrožování... spíš jako varování. Jako je varování před zemětřesením, nebo před dopadem asteroidu :ugeek:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Klapka za příspěvky (celkem 2):
Michaela.Nepejchalova, Robert.Magni

You'll be redlacep!

Elizabet.Kovaceva
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 67
Registrován: 12 zář 2016, 09:08
Profese: překladatelka
Bydliště: Praha 10
Dal poděkování: 45 poděkování
Dostal poděkování: 77 poděkování

Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany

Příspěvek od Elizabet.Kovaceva »

Napadlo Michaelu, že se ke mně tyto věci donesou od jiných, aniž bych lezla do online žumpy? Napadlo Lukáše třeba, že jsem ta podání všechna četla, shledala je nízkoprioritními oproti maličkostem jako je například účetnictví a zeptala se zkušenějších uživatelů redmine na radu, jak nastavit priority? A že když je tady i ve stížnosti přímo cituji, tak jsem je asi viděla? A ani kdybych je nečetla a stál si mi za tolik pozornosti, abych proti tobě nějak zbrojila, nemáš právo mě urážet a pomlouvat. Nehledej si byrokličky a nedělej z toho kafkárnu, není to o pirátství, ale o lidství. Duševní nevyzrálost neomlouvá.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Elizabet.Kovaceva za příspěvky (celkem 3):
Robert.Magni, Vojtech.Pikal, Barbora.Hradecna
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21689
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor počítačové bezpečnosti
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5189 poděkování
Dostal poděkování: 12547 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany

Příspěvek od Lukas.Novy »

Martin.Kucera píše:
Lukas.Novy píše:
Martin.Kucera píše:A kde je psáno, že by musela postupovat jen a pouze tímto způsobem?
Rika se tomu zakon o vylouceni tretiho. Pokud fyzikalne neni mozne v jednom okamziku rozkliknout byt jen dve podani, precist si je, nastavit prioritu a formular odeslat, pak musela pouzit jedinou jinou cestu, ktera to umoznuje a tou je hromadna uprava zadosti v jejich filtrovanem vypisu.
Zdá se, že vycházíš z chybného předpokladu, že jediný možný postup obsahující čtení je rozkliknout podání, přečíst si ho, nastavit prioritu a formulář odeslat. Ale není to jediný možný postup.
Pouc me, prosim, jak by slo postupovat, aby bylo dosazeno toho stavu v jakem to je, tj. vsechny ma otevrena podani a jenom moje otevrena podani v RP maji posledni upravu ucinenou ve stejny okamzik (rozumej skutecne stejny) stejneho autora a je jim snizeni priority na nizka, Pricemz snizeni priority je ve vsech pripadech tak lehce ospravedlnitene, ze nebylo treba duvod presunu specifikovat a zaroven neco branio tomu po pri cteni prislusne zadosti upravit prioritu primo na strance zadosti a proto bylo nutne si zapamatovat vsechna cisla zadosti a cas posledni upravy, u kerych hodlam nasledne prioritu upravit a o kolk itu snizit, po precteni vsech si na vsechna cisla zadosti vzpomenout, rozdelit je do skupin podle priority, kazdou skupinu cisel podani zadat je do vyhledavaciho dialogu, zkontrolovat podle casu posledni zmeny, jestli nekdo nejake zmeny mezitim neprovedl a pak zvolit hromadnou zmenu vyhladanych ticketu. Cekam.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Novy za příspěvek:
Robert.Magni

Demokracie je diskuse.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Tel: 777-5-KRTEK

Uživatelský avatar
Lenka.Kozlova
Příznivec Pirátů – Jihočeský kraj
Příspěvky: 3167
Registrován: 11 čer 2012, 09:34
Profese: vychovatelka
Dal poděkování: 9057 poděkování
Dostal poděkování: 3408 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany

Příspěvek od Lenka.Kozlova »

Tomas.Klapka píše:Krtek nemá důvod pálit prohnilý dům, dokud v něm přetrvává a je šance na rekonstrukci. Vyloučením ten důvod ztratí. Nepřijde mi to jako vyhrožování... spíš jako varování. Jako je varování před zemětřesením, nebo před dopadem asteroidu :ugeek:
Jedině, kdyby nechal dům spadnout samotíží, ale tady z toho čtu: jen, počkej!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lenka.Kozlova za příspěvky (celkem 2):
Robert.Magni, Vojtech.Pikal

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18636
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33830 poděkování

Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany

Příspěvek od Martin.Kucera »

Tomas.Klapka píše:Krtek nemá důvod pálit prohnilý dům, dokud v něm přetrvává a je šance na rekonstrukci.
To by si ale zároveň nesměl zabouchávat dveře, když ho někdo chce k dílčí rekonstrukci přizvat. Není to tak dávno, co jsem podporoval, aby se mohl zúčastnit na několika dílčích zlepšeních technických systémů. Od té doby ale opět potvrdil svou nedůvěryhodnost. A přijde mi strašně neefektivní pálit energii na vytváření takových podmínek, které minimalizují riziko, že mě podrazí.
Lukas.Novy píše:Pouc me, prosim, jak by slo postupovat, ...
Například:
V jednom tabu mám seznam podání, do nového tabu si rozkliknu podání, přečtu, pokud usoudím že je priorita nízká, zavřu ho a zaškrtnu si příslušný checkbox v seznamu. Takto opakuji s dalšími podáními. Posléze všem zaškrtnutým podáním změním hromadně prioritu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 4):
Michal.Ketner, Lenka.Kozlova, Robert.Magni, Vojtech.Pikal

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21689
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor počítačové bezpečnosti
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5189 poděkování
Dostal poděkování: 12547 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany

Příspěvek od Lukas.Novy »

Elizabet.Kovaceva píše:Napadlo Lukáše třeba, že jsem ta podání všechna četla, shledala je nízkoprioritními oproti maličkostem jako je například účetnictví
Napadlo, ale ty jsi je necetla, protoze takove malickosti jako je ucetnictvi tam prave resim. Navic jsi v te dobe opravdu na redmine nic jineho nedelala a i v dalsich pripadech se tva kategorizace odlisuje od takove, kterou jsi udelila v jinych tickettech v podobne ci naprosto stejne zalezitosti.
Elizabet.Kovaceva píše:zeptala se zkušenějších uživatelů redmine na radu, jak nastavit priority?
Ale vlastnosti ukolu upravujes bezne, nastavit prioritu pro tebe neni zadna novinka. A pokud jsi se nekoho ptala, jak nastavit prioritu hromadne, tak jsi to usela udelat bez toho, abys podani cetla, jelikoz kdybys podani cetla, je mohem rychlejsi prioriu upravit v tom otevrenm ticketu.
Elizabet.Kovaceva píše:A že když je tady i ve stížnosti přímo cituji, tak jsem je asi viděla?
Myslis, ze to krive obvineni, ze bych snad kriplum nadaval do kokotu? Ten tam lezi uz 3 mesice, casu jsi mela hodne, ale nedava ti to pravo me pomlouvat, ja tem kriplum z dilny do kokotu nenadaval, si to rozklikni a znova precti, pravdepodobne jsi to cetla jiz davno. A co se stanovene pripority tyce, zadost resi akutne probihaji problem, vyresit se da behem par minut po telefonu a pokud vyresene nebude, nastane okamzik, kdy skoda bude jiz nevratna. Tvoje prioritizace je tedy chybna.
Elizabet.Kovaceva píše:A ani kdybych je nečetla a stál si mi za tolik pozornosti, abych proti tobě nějak zbrojila, nemáš právo mě urážet a pomlouvat.
Jakoze se mam podrobit sikane z tvoji strany? Nebo jak? Na hruby pytel, hruba zaplata, takhle se to aspon rychle vyresi.
Elizabet.Kovaceva píše:Nehledej si byrokličky a nedělej z toho kafkárnu, není to o pirátství, ale o lidství. Duševní nevyzrálost neomlouvá.
Takovou uprimnou sebekritiku sem rozhodne necekal, mam to chapat jako tvoji omluvu a slib situaci napravit?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Novy za příspěvek:
Robert.Magni

Demokracie je diskuse.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Tel: 777-5-KRTEK

Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21689
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor počítačové bezpečnosti
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5189 poděkování
Dostal poděkování: 12547 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany

Příspěvek od Lukas.Novy »

Martin.Kucera píše:
Lukas.Novy píše:Pouc me, prosim, jak by slo postupovat, ...
Například:
V jednom tabu mám seznam podání, do nového tabu si rozkliknu podání, přečtu, pokud usoudím že je priorita nízká, zavřu ho a zaškrtnu si příslušný checkbox v seznamu. Takto opakuji s dalšími podáními. Posléze všem zaškrtnutým podáním změním hromadně prioritu.
To nedava smysl, musel by sis pamatovat vsechny ostatni, co chces zmenit na jinou nez nizkou a navic je rychlejsi a bezpecnejsi to udelat primo pri tom rozhodnuti na stejne strance, nemusim pracne prepinat taby, hledat spravny radek, proste nastavim prioritu, dam ulozit a pak zmacknu vpravo nahore na dalsi a ono me to v seznamu z ktereho jsem prisel presune na dalsi polozku, nepotrebuji milion tabu a riskovat, ze se mi puvodni seznam s polozaskrtanymi polozky behem prace ztrati, ci budu muset delat neco jineho a praci nedokoncim a tak se ty priority nenastavi apod.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Novy za příspěvky (celkem 2):
Robert.Magni, Petros.Michailidis

Demokracie je diskuse.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Tel: 777-5-KRTEK

Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18636
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33830 poděkování

Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany

Příspěvek od Martin.Kucera »

Lukas.Novy píše:
Martin.Kucera píše:
Lukas.Novy píše:Pouc me, prosim, jak by slo postupovat, ...
Například:
V jednom tabu mám seznam podání, do nového tabu si rozkliknu podání, přečtu, pokud usoudím že je priorita nízká, zavřu ho a zaškrtnu si příslušný checkbox v seznamu. Takto opakuji s dalšími podáními. Posléze všem zaškrtnutým podáním změním hromadně prioritu.
To nedava smysl, musel by sis pamatovat vsechny ostatni, co chces zmenit na jinou nez nizkou a navic je rychlejsi a bezpecnejsi to udelat primo pri tom rozhodnuti na stejne strance, nemusim pracne prepinat taby, hledat spravny radek, proste nastavim prioritu, dam ulozit a pak zmacknu vpravo nahore na dalsi a ono me to v seznamu z ktereho jsem prisel presune na dalsi polozku, nepotrebuji milion tabu a riskovat, ze se mi puvodni seznam s polozaskrtanymi polozky behem prace ztrati, ci budu muset delat neco jineho a praci nedokoncim a tak se ty priority nenastavi apod.
Nejsi arbitrem jediných správných pracovních postupů.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 2):
Robert.Magni, Vojtech.Pikal

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Uživatelský avatar
Rostislav.Reha
Republikový výbor
Příspěvky: 5254
Registrován: 15 říj 2013, 12:16
Profese: informatik
Bydliště: Ostrava
Dal poděkování: 7637 poděkování
Dostal poděkování: 8838 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany

Příspěvek od Rostislav.Reha »

Occamova britva Bouchi... :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Rostislav.Reha za příspěvky (celkem 2):
Lukas.Novy, Robert.Magni

Neverim na mensi zlo. Je jen velke zlo a zlo, co zatim nemelo sanci vyrust.
exJunior clen KK.
Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Zamčeno

Zpět na „[Archív] Ukončené členské podněty“