KF SčK 12/2017 - Volba 7.-15. místa kandidátky (rozprava)

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Stredocesky kraj, Predsedajici, Krajsti predsedajici

Zamčeno
Frantisek.Kopriva
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: poslanec
Dal poděkování: 4953 poděkování
Dostal poděkování: 2954 poděkování
Kontaktovat uživatele:

KF SčK 12/2017 - Volba 7.-15. místa kandidátky (rozprava)

Příspěvek od Frantisek.Kopriva » 20 kvě 2017, 14:10

Vážené krajské fórum,
zahajuji jednání o volbě 1. části zbytku kandidátky ve Středočeském kraji pro volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky v roce 2017. Na základě ankety a domluvy na poslední schůzi byl určen postup, že se volba zbytku kandidátky rozdělí na 2 části. V tomto jednání tedy volíme místa 7-15, přičemž řádná volba proběhne stejně jako volba čela (systém primárních voleb), případné doplnění proběhne hlasováním o usnesení (hlasování o navržených kandidátech v daném pořadí). Postup i dobu pro přihlašování lze změnit návrhem postupu.

Prosím kandidáty, aby se přihlásili. Doba pro přihlašování poběží do 27. 5. 2017 22:00.

Kandidát musí mít aktuální prezentaci na webu a ve své kandidátské řeči by měl uvést, jak chce funkci vykonávat a jaké pro ni má předpoklady.

Rozhodující hlasování se bude konat na Internetu od 28. 5. 2017 cca 22:00 do 1. 6. 2017 22:00. Mezi jednotlivá kola hlasování se tato doba rozloží rovným dílem.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Frantisek.Kopriva za příspěvek:
Robert.Sip
sněmovní profil |< >| veřejný kalendář |< >| Facebook |< >| Twitter

* místopředseda výboru pro evropské záležitosti
* delegát do PACE, předseda skupiny přátel Tibetu atd.

Antonin.Schejbal
Místní předsednictvo
Profese: student
Dal poděkování: 31 poděkování
Dostal poděkování: 128 poděkování

Re: KF SčK 12/2017 - Volba 7.-15. místa kandidátky (rozprava

Příspěvek od Antonin.Schejbal » 20 kvě 2017, 14:13

Ahoj!

Hlásím do dovolby!

Pokusím se krátce představit a napsat čemu bych se chtěl věnovat. O politiku a celkově dění kolem sebe jsem se začal více zajímat po návratu ze studií na střední škole ve Švýcarsku, kde jsem si uvědomil, kde jsme a kde bychom mohli být.

V případě, že bych se dostal do sněmovny zaměřil bych se na témata jako kultura, zahraniční politika nebo lidská práva (sám dobrovolničím v jedné lidskoprávní organizaci). Kromě toho bych se soustředil na oblast tělovýchovy a sportu (v současné době studuji management sportu). I když se jedná u Pirátů spíše o méně důležité, věřím, že pokud chceme fungovat jako regulérní strana, neměli bychom žádné téma zanedbat a být připravení na všech frontách.

Kromě toho ve volném času věnuji DJingu, pořádání koncertů a multižánrového festivalu a začínám podnikat se stolními fotbálky.

Na kampaň si mohu najít čas a počítám s tím, že se zúčastním mnoha výjezdů.

Pokud máte otázky, rád na ně odpovím :P

Díky,

Tony
Tito uživatelé poděkovali autorovi Antonin.Schejbal za příspěvky (celkem 3):
Frantisek.Kopriva, Petr.Prochazka, Lenka.Kozlova

Vojtech.Voparil
Člen KS Středočeský kraj
Profese: programátor
Dal poděkování: 200 poděkování
Dostal poděkování: 370 poděkování

Příspěvek od Vojtech.Voparil » 23 kvě 2017, 04:25

Ahoj,

též se hlásím do volby.

V kampani předpokládám své největší zapojení, pominu-li on-line svět, zejména na Berounsku, kde bydlím. Pokusím se zapojit i jinde, ale vzhledem k mé dosavadní pravidelné neúčasti na schůzích, mě v tomto berte raději trochu s rezervou.

Moje hlavní politická témata, kterým se věnuji: svoboda volby, podpora malého a středního podnikání, transparentní státní správa sloužící občanům
Pokud vás zajímají moje názory, mohu vás odkázat na blog či facebookovou stránku uvedené v profilu, případně se ptejte.

Můj profil: https://wiki.pirati.cz/lide/vojtech_voparil

V.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Voparil za příspěvky (celkem 3):
Vaclav.Fortik, Lenka.Kozlova, Frantisek.Kopriva
Vpřed Piráte, vpřed, zkus neminout střed.
Plachty musíš plně napnout, kormidlo si silně chňapnout.
Sněmovna je velmi blízko, odpor k tobě hodně nízko.
Ještě trochu vydej snahy a překročíš chtěné prahy. - Mission complete!

petrchalus
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: konzultant ve vzdělávání
Bydliště: Praha 11 a Vidlákova Lhota, Benešov, Středočeský kraj
Dal poděkování: 13 poděkování
Dostal poděkování: 133 poděkování

Příspěvek od petrchalus » 24 kvě 2017, 18:48

Ahoj,

hlásím se opět i tu :-)

Paralelně kandiduju na zbylá místa kandidátek tady ve Středočeském kraji i v Praze. Bydlím a pohybuju se v Praze 11, Praze 1 a v Benešově, i tam všude mohu pomoct s kampaní. Pokud vás zaujala moje řeč, co je dostupná z předchozích kol a můj profil https://wiki.pirati.cz/lide/petr_chalus, děkuji za váš hlas.

Petr
Tito uživatelé poděkovali autorovi petrchalus za příspěvky (celkem 2):
Lenka.Kozlova, Ivan.Bartos

Robert.Sip
Člen KS Ústecký kraj
Profese: Výrobník salátů
Dal poděkování: 84 poděkování
Dostal poděkování: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert.Sip » 25 kvě 2017, 22:23

Ahoj hlásím se do volby ! Narodil sem se v Žatci ale 4 roky bydlím už v Kladně . V pirátské straně sem 2 roky . Zajímám se politiku v Kladně a okolí . V případě, že bych se dostal do sněmovny zaměřil bych se na témata jako kultura ,lidská práva,svoboda, volby. U pirátu preferuji svobodná hudba , svobodný internet ,moderní politiku. Ve volném času se věnuji jízdou na kole , poslech hudby , turistika. Díky Robert
Tito uživatelé poděkovali autorovi Robert.Sip za příspěvky (celkem 2):
Frantisek.Kopriva, Lenka.Kozlova

Daniel.Prim
Příznivec Pirátů – Středočeský kraj
Profese: Web Developer - kodér
Dal poděkování: 161 poděkování
Dostal poděkování: 158 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Daniel.Prim » 26 kvě 2017, 10:20

Ahoj,

jestli není pozdě.. hlásím se do kandidátky ;)

Je mi 34 let, pocházím z Poděbrad, jsem ženatý, mám ročního syna a živím se jako webdeveloper na volné noze. Věnuji se pořádání kulturních akcí (Psytrance, dříve i DnB párty) případně produkci jiných eventů. Jsem spoluzakladatel a bývalý spolumajitel serveru SETY.cz.
O Piráty se zajímám od jejich vzniku a členem jsem cca 6 let. Pirátské myšlenky a jejich program je popis toho jak bych si "představoval svět" :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniel.Prim za příspěvky (celkem 2):
Daniel Prim
danprim@gmail.com
604 209 241

mapa84
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: Učitel
Dostal poděkování: 3 poděkování

Příspěvek od mapa84 » 27 kvě 2017, 10:43

Zdravím Vás,

moje jméno je Pavel Manych, je mi 32 let a rád bych se tímto přihlásil jako kandidát středočeské kandidátky na místo 7+.
V současné době nejsem Pirát a velice rád bych zůstal nezávislý. Jinými slovy nechci vstupovat do žádné politické strany.
Proč tedy chci kandidovat za Piráty? Protože mi přijde, že je to jediná normální lidská politická strana v ČR. Piráti mají názory, se kterými se v drtivé většině ztotožňuji a jejich jednání je mi sympatické.
Pocházím z Prahy 8, ale žiji ve středních Čechách. Jsem ženatý a zatím bez závazků. :-) Mám vystudovanou VŠ - obor IT, ale profesně jsem učitel na pražském gymnáziu a současně učím i na základní škole ve středních Čechách, kde také spravuji počítačovou síť.
Již dlouhou dobu komentuji politické dění, a to jak české, tak světové. Nejdříve jsem začal pouhými komentáři na sociálních sítích a následně jsem přešel ke tvorbě videí na Youtube.
Jedna z mých největších motivací pro kandidaturu, je mé zklamání ze současné vlády a Prezidenta. Můžeme pokračovat neklesající korupcí na těch nejvyšších místech, nebo tvorba nekvalitních zákonů, které jsou leckdy tvořeny korporacemi proti lidem. Z mého pohledu by mělo být místo poslance bráno jako práce na plný úvazek a žádné další zaměstnání (včetně podnikání) či funkci by poslanec neměl vykonávat. Politika, potažmo politické kroky by měla být lépe komunikovány a vysvětleny. Neměl by se tvořit žádný zákon, který by mohl být použit ke korupci nebo rozkrádání státního majetku.
To by bylo ve zkratce za mě asi vše. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, tak mi neváhejte napsat a já ho rád zodpovím. Případně děkuji za jakoukoliv podporu a budu se těšit na Vaší spolupráci.
Pavel Manych

Zdenek.Lajbner
Člen KS Středočeský kraj
Profese: vědecký pracovník
Dal poděkování: 94 poděkování
Dostal poděkování: 126 poděkování

Příspěvek od Zdenek.Lajbner » 28 kvě 2017, 01:11

Ahoj,
hlásím se do volby.
Něco o mně najdete na https://wiki.pirati.cz/zdenek_lajbner
Funkci chci vykonávat zodpovědně, v rámci pirátského programu.
Zajímám se tak trochu o všechno, ač ne všemu rozumím. S volenou funkcí dosud nemám přímou zkušenost.
S pozdravem,
Zdeněk
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zdenek.Lajbner za příspěvky (celkem 2):
„Pokud jsi neutrální, když se děje nespravedlnost, zvolil jsi stranu utlačovatele.“ Desmond Tutu

Petra.Smutna
Republikový výbor
Profese: ekonomka
Dal poděkování: 860 poděkování
Dostal poděkování: 1145 poděkování

Příspěvek od Petra.Smutna » 28 kvě 2017, 09:59

Vážené krajské forum,
je mi 39 let, mám vysokoškolské vzdělání bakalářského stupně z Fakulty sociálně ekonomické Univerzity J. E. Purkyně, a pracovní zkušenosti z bankovní sféry. Nyní se věnuji zejména rodině a dalšímu studiu.
Hlásím se na kandidátku do sněmovních voleb 2017 na místě 7. - 15. z pozice místopředsedkyně krajského sdružení SčK a členky Finančního odboru strany, byť se domnívám, že moje hlavní práce nyní spočívá v podpoře čelních kandidátů Středočeského kraje a volební kampaně vůbec.
Nicméně, pokud bych byla zvolena do Poslanecké sněmovny, v první řadě se zavazuji doržovat a prosazovat Pirátský program. Hlavní oblast své práce vidím v podpoře malého podnikání/živnostníků zjednodušením legislativy (ať už Občanského zákoníku, či Zákona o daních a dalších souvisejících) a byrokratické zátěže, a dále podpory regionálního rozvoje a s tím souvisejících otázek.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petra.Smutna za příspěvky (celkem 3):
Frantisek.Kopriva, Robert.Sip, Lenka.Kozlova

Frantisek.Kopriva
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: poslanec
Dal poděkování: 4953 poděkování
Dostal poděkování: 2954 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frantisek.Kopriva » 06 čer 2017, 12:41

7. místo na kandidátce obsadila Petra Smutná, 8. místo Antonín Schejbal, 9. místo Petr Chaluš, 10. místo Vojtěch Vopařil, 11. místo Daniel Prim, 12. místo Zdeněk Lajbner.

Viz hlasování: krajske-forum-stredocesky-kraj-f406/kf- ... 37069.html

Gratuluji všem zvoleným a děkuji za účast!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Frantisek.Kopriva za příspěvek:
Lenka.Kozlova
sněmovní profil |< >| veřejný kalendář |< >| Facebook |< >| Twitter

* místopředseda výboru pro evropské záležitosti
* delegát do PACE, předseda skupiny přátel Tibetu atd.

Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Středočeský kraj“