Poškození dobrého jména strany LN

Do tohoto fóra se přesouvají uzamčené a zpracované členské podněty.


Moderátor: Předsedající

Zamčeno

Poškozuje Lukáš Nový dobré jméno strany?

Pro
49
68%
Proti
17
24%
Zdržuji se
6
8%
 
Celkem hlasujících: 72 - Celkem hlasů: 72

Uživatelský avatar
Tomas.Klapka
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1985
Registrován: 30 kvě 2010, 18:50
Profese: discordian pope
Dal poděkování: 1715 poděkování
Dostal poděkování: 3357 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Poškození dobrého jména strany LN

Příspěvek od Tomas.Klapka »

Petr.Vileta píše:Takže ty také patříš k těm, kteří chtějí zabránit zvolení Pirátů do Sněmovny?
rád bych zabránil zvolení nepirátů do Sněmovny
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Klapka za příspěvky (celkem 7):
Lukas.Novy, Michaela.Nepejchalova, Robert.Magni, Janek.Wagner, sery.pavel, trinitrofenol, Ondrej.Kotas

You'll be redlacep!

Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21719
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor počítačové bezpečnosti
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5234 poděkování
Dostal poděkování: 12564 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Poškození dobrého jména strany LN

Příspěvek od Lukas.Novy »

Pavel.Moravec píše: Tady nejde o eliminaci názorových oponentů, ale o umravnění člověka co (toto nejspíš) porušuje Stanovy, (zbytek uričtě) chová se hrubě k ostatním, uráží obtěžuje, demotivuje a stalkuje je, kdo odlákává lidi od Pirátů a od aktivit pro ně, pomlouvá a nepravdivě obviňuje,..

S Krtkovými názory já osobně problém nemám. S tím, že je prezentuje taky ne. "Jen" s tím zbytkem.
Mas 24 hodin na omluvu, jinak podavam trestni oznameni.
Ivo.Vasicek píše: Pomluva "holduje heroinu" může mít profesní dopad.
Pomluva muze byt z definice jenom nepravdiva informace. Tedy tohle pomluva byt nemohla.
Nicméně kromě bodu 7., který mne rozrušil a pokud je pravda, že volá násobně lidem bůhví kvůli čemu, pak tento bod považuji nikoliv za nějaké porušení stanov, ale za porušení elementárních mezilidských pravidel. Což pro mne je mnohem víc, než nějaké stanovy.
Myslis, ze na Nokii 5110 jde nainstalovat takovy software, ktery by to, z ceho sem obvinen dokazal?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Novy za příspěvek:
Robert.Magni

Demokracie je diskuse.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Tel: 777-5-KRTEK

Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34642
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31595 poděkování
Dostal poděkování: 25704 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Poškození dobrého jména strany LN

Příspěvek od Petr.Vileta »

Tomas.Klapka píše:
Petr.Vileta píše:Takže ty také patříš k těm, kteří chtějí zabránit zvolení Pirátů do Sněmovny?
rád bych zabránil zvolení nepirátů do Sněmovny
A definice pirátství je? OFFTOPICNevím proč, ale tvůj způsob uvažování mi něčím připomíná způsob uvažování členů náboženských (i jiných) sekt.
Jo a můžeš jmenovat? Alespoň ty nehorší. ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvek:
Robert.Magni

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34642
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31595 poděkování
Dostal poděkování: 25704 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Poškození dobrého jména strany LN

Příspěvek od Petr.Vileta »

Lukas.Novy píše:
Ivo.Vasicek píše: Pomluva "holduje heroinu" může mít profesní dopad.
Pomluva muze byt z definice jenom nepravdiva informace. Tedy tohle pomluva byt nemohla.
Tedy jistě máš svědky, kteří Ivana viděli, jak heroin užívá. Že to ironicky někam sám napíše, to pochopitelně žádný důkaz není. Kolikrát já už někam napsal, že "žeru děti" a bez smajlíku, no a zatím jsem nesnědl ani jedno.
Lukas.Novy píše:Myslis, ze na Nokii 5110 jde nainstalovat takovy software, ktery by to, z ceho sem obvinen dokazal?
A ty samozřejmě nevlastníš žádné jiné zařízení, kam by šla vložit SIM karta, třeba tohle. Můžeš to odpřísáhnout?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvek:
Robert.Magni

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Uživatelský avatar
Michaela.Nepejchalova
Kontrolní komise
Příspěvky: 2429
Registrován: 12 led 2016, 14:28
Profese: sociální pracovnice
Bydliště: Praha 4
Dal poděkování: 10859 poděkování
Dostal poděkování: 4881 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Poškození dobrého jména strany LN

Příspěvek od Michaela.Nepejchalova »

Petr.Vileta píše:Kolikrát já už někam napsal, že "žeru děti" a bez smajlíku, no a zatím jsem nesnědl ani jedno.
To je presne to, co by tvrdil kazdy zrout deti!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Nepejchalova za příspěvky (celkem 6):
Lukas.Novy, Robert.Magni, Marek.Necada, Rostislav.Reha, Petros.Michailidis, Vojtech.Pikal

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

správce FB a Twitteru MRT Návykové chování
What mind-bogglingly pathetic and emotionally stunting little rules they make up. - Graham Chapman
The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing. - Edmund Burke

Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21719
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor počítačové bezpečnosti
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5234 poděkování
Dostal poděkování: 12564 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Poškození dobrého jména strany LN

Příspěvek od Lukas.Novy »

Petr.Vileta píše: Tedy jistě máš svědky, kteří Ivana viděli, jak heroin užívá. Že to ironicky někam sám napíše, to pochopitelně žádný důkaz není.
Nepotrebuji svedky ani dukaz. Pokud me svym tvrzeni uvedl v omyl, jde to k jeho tizi a nemuze se domahat toho, ze bych ho snad mel pomlouvat, jelikoz nepravdivou informaci mi sdelil on sam.
Petr.Vileta píše:A ty samozřejmě nevlastníš žádné jiné zařízení, kam by šla vložit SIM karta, třeba tohle. Můžeš to odpřísáhnout?
Mam uz pak jenom 3G modem a z toho vubec telefonovat nejde. Na prisahy neverim, ale pokud ti to udela dobre...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Novy za příspěvek:
Robert.Magni

Demokracie je diskuse.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Tel: 777-5-KRTEK

Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34642
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31595 poděkování
Dostal poděkování: 25704 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Poškození dobrého jména strany LN

Příspěvek od Petr.Vileta »

Lukas.Novy píše:
Petr.Vileta píše: Tedy jistě máš svědky, kteří Ivana viděli, jak heroin užívá. Že to ironicky někam sám napíše, to pochopitelně žádný důkaz není.
Nepotrebuji svedky ani dukaz. Pokud me svym tvrzeni uvedl v omyl, jde to k jeho tizi a nemuze se domahat toho, ze bych ho snad mel pomlouvat, jelikoz nepravdivou informaci mi sdelil on sam.
Petr.Vileta píše:A ty samozřejmě nevlastníš žádné jiné zařízení, kam by šla vložit SIM karta, třeba tohle. Můžeš to odpřísáhnout?
Mam uz pak jenom 3G modem a z toho vubec telefonovat nejde. Na prisahy neverim, ale pokud ti to udela dobre...
Dobrá. Předpokládejme, že opravdu nemáš smysl pro humor a nepoznáš ironii. Proto si o ní něco přečti tady https://cs.wikipedia.org/wiki/Ironie

Pak se podívej na tento článek a zkus uhodnout, zda jde o pravdivou informaci, nebo je to humor.
http://www.infobaden.cz/2016/08/31/kdyb ... sil-zeman/

a můžeš zkusit i tohle http://az247.cz/t-g-masaryk-neverte-vse ... internetu/ Pravda nebo humor? :?

No a konečně můžeš zkusit dešifrovat i tohle
Michaela.Skokanova píše:
Petr.Vileta píše:Kolikrát já už někam napsal, že "žeru děti" a bez smajlíku, no a zatím jsem nesnědl ani jedno.
To je presne to, co by tvrdil kazdy zrout deti!
a dokonce se můžeš autorky i zeptat. ;) Pravda nebo humor? :?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvek:
Robert.Magni

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21719
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor počítačové bezpečnosti
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5234 poděkování
Dostal poděkování: 12564 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Poškození dobrého jména strany LN

Příspěvek od Lukas.Novy »

Ja ironii poznam, ale na zaklade informaci, ktere mi Ivan osobne sdelil a nikdy nasledne nevyvratil, sem nemel duvod se domnivat, ze by se o ironii mohlo jednat. Ze tobe to prijde jako ironie, je proste dano tim, ze, jak uz je u tebe bezne, proste vytrhavas veci z sirsiho kontextu a ani jsi nemel vsechny informace, ktere jsem mel ja.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Novy za příspěvek:
Robert.Magni

Demokracie je diskuse.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Tel: 777-5-KRTEK

Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21719
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor počítačové bezpečnosti
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5234 poděkování
Dostal poděkování: 12564 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Poškození dobrého jména strany LN

Příspěvek od Lukas.Novy »

Jakub.Michalek píše:Pojem dobré jméno je ve stanovách, které jsme všichni podepsali v přihlášce. Je to pojem, který je také v naší listině základních práv a svobod. Pokud někdo neví, co označuje, tak si to může najít třeba na wikipedii. Nemyslím si však, že to někdo neví, to by jinak asi nepodepisoval přihlášku.
Wikipedia píše: Dobré jméno se vždy posuzuje jako celek — nevztahuje se k jednotlivým vlastnostem. Dobré jméno se buduje jednáním, které je v souladu se všemi objektivně uznávanými kladnými vlastnostmi, a oslabuje jednáním, které takové znaky nenaplňuje. Alternativně, stran jednání subjektu samotého, se dobré jméno posiluje doporučeními a ztrácí pomluvami.
Neboli mira dobreho jmena je v souladu s realitou menena subjektem samotnym a v protikladu s realinou ostatnimi subjekty, konkretne v tom negativnim smeru tzv. pomluvami.
Wikipedia píše: Pomluva je trestným činem, který spáchá ten, kdo o jiném uvede takový nepravdivý údaj, který může značně ohrozit jeho vážnost před druhými osobami.
Tedy pro poskozeni dobreho jmena nekym jinym nez je subjekt samotny je nutne, aby doslo k uvadeni nepravdiveho udaje. Avsak ja zadny nepravdivy udaj neuvedl, nemohl jsem tedy dobre jmeno poskodit.
Naposledy upravil(a) Lukas.Novy dne 28 kvě 2017, 11:54, celkem upraveno 2 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Novy za příspěvky (celkem 2):
Robert.Magni, Janek.Wagner

Demokracie je diskuse.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Tel: 777-5-KRTEK

Uživatelský avatar
Robert.Magni
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 5559
Registrován: 18 led 2013, 17:08
Profese: dělník
Bydliště: Břasy 264,okr.Rokycany
Dal poděkování: 22543 poděkování
Dostal poděkování: 4546 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Poškození dobrého jména strany LN

Příspěvek od Robert.Magni »

Pochopitelně jde telefonovat i rovnou z PC a ani není nutné mít v něm sim... A i starý telefony dokonce mmívalii funkci,že pokud ses nedovolal,vytáčeli znovu.. a jde to i bez ,,robotů,, a klidně celou noc :D
Tohle nemá smysl rozebírat,pokud se to stalo,tak výpis hovorů to snadno prokáže.
Ovšem je naprosto uvěřitelné,že důvodem nebyla snaha škodit,nýbrž zoufalý pokus pomoct.

Od chvíle,kdy jeden maník prohlásil,že je mu jedno,jestli je Krtek v právu,protože je to Krtek,tak vím,že jsme v průseru.
Tenhle stav totiž nemá žádné dobré řešení.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Robert.Magni za příspěvky (celkem 5):
Janek.Wagner, Michaela.Nepejchalova, Petros.Michailidis, Jan.Nezhyba, Petr.Bajgar

Robert Magni
zabzicek@gmail.com
799796575
Nelíbí se vám moje názory ? Tak vypadněte na bar !
Roger Waters, Praha 2023

Zamčeno

Zpět na „[Archív] Ukončené členské podněty“