KF Pha 7/2017 Primární volby 8. - 36. místo (rozprava)

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.


Moderátoři: KoKS Praha, Pražští předsedající, PKS Praha

Uživatelský avatar
Michal.Jokes
Člen KS Praha
Příspěvky: 650
Registrován: 02 zář 2016, 21:04
Profese: organizátor, režisér, herec
Dal poděkování: 257 poděkování
Dostal poděkování: 784 poděkování

KF Pha 7/2017 Primární volby 8. - 36. místo (rozprava)

Příspěvek od Michal.Jokes »

Tímto zahajuji rozpravu k primárkám na 8. až 36. místo pražské kandidátky pro volby do poslanecké sněmovny. Postupujeme podle § 8 Volebního řádu a zásad týmové spolupráce.

Prosím zájemce aby se přihlásili v tomto vlákně coby kandidáti. Ke své kandidatuře prosím napište krátký příspěvek, kde se představíte a popíšete jaká je vaše motivace, jaké oblasti byste se v případě zvolení věnovali, v jakém rozsahu se budete podílet na volební kampani apod.

Rozprava bude trvat 6 dní, hlasování bude zahájeno 22. května. Hlasování bude dvoukolové, v 1. kole se bude hlasovat o přípustnosti kandidátů a do 2. kola postoupí pouze kandidáti s nadpoloviční podporou. V případě, že by přípustných kandidátů bylo méně než volených pozic (tzn. 28), se 2. kolo nebude konat, kandidáti budou seřazeni podle počtu hlasů v 1. kole a zbytek kandidátní listiny bude doplněn usnesením krajského fóra.

Zatím se ke kandidatuře přihlásili:
- Michal Polák - přihlášení ke kandidatuře - kandidátská řeč
- Tomáš Murňák - přihlášení ke kandidatuře - kandidátská řeč
- Pavel Hájek - přihlášení ke kandidatuře a kandidátská řeč
- Barbora Hrůzová - přihlášení ke kandidatuře a kandidátská řeč
- Martin Duška - přihlášení ke kandidatuře a kandidátská řeč
- Ludmila Čaňková - přihlášení ke kandidatuře a kandidátská řeč
- Aleš Sůra - přihlášení ke kandidatuře a kandidátská řeč
- Adam Zábranský - přihlášení ke kandidatuře a kandidátská řeč
- Daniel Mazur - přihlášení ke kandidatuře - kandidátská řeč
- Václav Hrdlička - přihlášení ke kandidatuře a kandidátská řeč
- Jaromír Beránek - přihlášení ke kandidatuře a kandidátská řeč
- Jan Podhajský - přihlášení ke kandidatuře a kandidátská řeč
- Petr Chaluš - přihlášení ke kandidatuře - kandidátská řeč
- Viktor Mahrik - přihlášení ke kandidatuře - kandidátská řeč
- Aleš Tamchyna - přihlášení ke kandidatuře - kandidátská řeč
- Pavel Manych - přihlášení ke kandidatuře a kandidátská řeč
- Věra Marušiaková - přihlášení ke kandidatuře a kandidátská řeč
- Alexandr Mansurov - přihlášení ke kandidatuře - kandidátská řeč
- Pavel Opatřil - přihlášení ke kandidatuře a kandidátská řeč
- Pavel Nazarský - přihlášení ke kandidatuře a kandidátská řeč
- Eva Horáková - přihlášení ke kandidatuře a kandidátská řeč
- Tibor Vansa - přihlášení ke kandidatuře a kandidátská řeč
- Jiří Gebert - přihlášení ke kandidatuře a kandidátská řeč
- Aneta Heidlová - přihlášení ke kandidatuře a kandidátská řeč
- Lýdie Bartošová - přihlášení ke kandidatuře a kandidátská řeč
- Patrick Kheck - přihlášení ke kandidatuře a kandidátská řeč
- Rostislav Petr - přihlášení ke kandidatuře a kandidátská řeč
- Robert Rameš - přihlášení ke kandidatuře a kandidátská řeč
- Ivan Hrůza - přihlášení ke kandidatuře a kandidátská řeč
- Michaela Krupičková - přihlášení ke kandidatuře a kandidátská řeč
Požadavky na kandidáty (§ 10 volebního řádu):
Ve volbách za Českou pirátskou stranu smí kandidovat pouze její člen nebo registrovaný příznivec, který ke dni podání kandidátní listiny
a) podepsal čestné prohlášení, které obsahuje náležitosti podle volebního zákona a souhlas kandidáta s demokratickým minimem, kodexem pro danou veřejnou funkci, pokud byl vydán a programem pro dané volby, a
b) vystavil ve vyhrazené části webu strany svou prezentaci s fotografií, životopisem, případně osobními prioritami ve stanoveném formátu; prezentaci kandidáta může s jeho souhlasem vystavit i jiný člen nebo registrovaný příznivec, a
c) nekandiduje souběžně do více funkcí, jejichž neslučitelnost stanoví zákon nebo program strany.
Ve vlastním zájmu ovšem doporučujeme mít aktuální prezentaci na webu již v době volby.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Jokes za příspěvek:
Petr.Jedelsky
77O 113 642
Krajský koordinátor Praha
Uživatelský avatar
Michael.Polak
Zahraniční odbor
Příspěvky: 4106
Registrován: 21 dub 2009, 17:19
Profese: programátor, poskytovatel Internetu
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 2897 poděkování
Dostal poděkování: 6677 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF Pha 7/2017 Primární volby 8. - 36. místo (rozprava)

Příspěvek od Michael.Polak »

Posílám odkaz na opravenou kandidátskou řeč v předchozí rozpravě, protože zájem o 8.-36.projevuji trochu seriózněji, než byla reálná odvaha stát v tom čele.
krajske-forum-praha-f349/kf-pha-7-2017- ... ml#p508213

Obávám se, že to je asi opět na některé členy moc zdlouhavé, ale takový je už můj styl (a pokud si to někdo přečte, tak i snad pochopí, proč je to zdlouhavé). Stručně řečeno: i po letech věřím, že by moje účast na kandidátce měla představovat pro Piráty větší přínos, než škodu. Toto lze snadno zjistit počtem preferenčních hlasů, a kdybych v pořadí podle počtu získaných preferenčních hlasů (nemluvím teď o reálnosti toho někam "skákat") neobhájil pořadí, kterého dosáhnu teď v primárních volbách, tak bych to pokládal za vážný důvod k zamyšlení a případné budoucí kandidatury bych náležitě zvážil.

@xChaos@f.cz | @xChaos@mastodon.pirati.cz | nyx.cz XCHAOS | http://www.pirati.cz/lide/michael_polak
zakládající člen | člen MS P6 | pozorovatel TO a KETů doprava/energetika | maloburžoazní centrista | zdání kompetence se vytváří absencí viditelné nekompetence

Uživatelský avatar
Tomas.Murnak
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 292
Registrován: 23 čer 2010, 13:28
Profese: softwarový operátor
Bydliště: Praha 13
Dal poděkování: 435 poděkování
Dostal poděkování: 317 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF Pha 7/2017 Primární volby 8. - 36. místo (rozprava)

Příspěvek od Tomas.Murnak »

Ahoj,

hlásím se na 8-36 místo. Odkaz na mou řeč z předešlé volby je zde: krajske-forum-praha-f349/kf-pha-7-2017- ... ml#p506453

Tomáš

Tomáš Murňák,
předseda MS Praha 13,
zastupitel Prahy 13

E-mail: tomas.murnak@pirati.cz
Profil: https://praha13.pirati.cz/lide/tomas-murnak/
Facebook: https://www.facebook.com/TMurnak

Uživatelský avatar
Pavel.Hajek
Příspěvky: 501
Registrován: 29 čer 2014, 13:07
Profese: učitel
Dal poděkování: 503 poděkování
Dostal poděkování: 1076 poděkování

Re: KF Pha 7/2017 Primární volby 8. - 36. místo (rozprava)

Příspěvek od Pavel.Hajek »

Ahoj posádko,

bude mi ctí kandidovat za Piráty kdekoliv od 8. do 36. místa. Pár základních informací o mém životě najdete na pirátském profilu https://wiki.pirati.cz/lide/pavel_hajek. A co dělám teď, jaké mám politické přesvědčení a co bych dělal v případě zvolení?

V zásadě vyznávám dvě hodnoty, ze kterých těžko slevuji. První je právo na soukromí. Co se týká konkrétní fyzické osoby a neohrožuje život ostatních je pro mne nedotknutelné. Když je někomu toto právo upíráno, zákonitě se ho zmocňuje strach, nejistota, přichází o svou přirozenost a ztrácí odpovědnost za své činy a s tím i o svobodu. Všechny tyto pocity jsou živnou půdou pro násilí a nesnášenlivost. A s tím souvisí druhá věc a to je princip veřejnosti. Co se týká správy věcí veřejných, jsem zastánce důsledného zveřejňování všeho, co prokazatelně a zásadním způsobem neohrožuje bezpečnost státu nebo jiné úrovně státní správy a to i v takovém případě bych byl velmi opatrný, kdy je záminka jen vydávána za důvod informaci utajit. Ale mám k tomutu postoji trochu jiný důvod než řada neziskovek hlídajících veřejné hospodaření. Když Rekonstrukce státu lobbuje za Registr smluv, argumentuje stovkami miliard, na které není vidět a potencionálně předraženými zakázkami, které mohou být přiklepnuty spřáteleným subjektům politiků.

Veřejné peníze jsou silný argument, ale je v tom ještě něco důležitějšího. Když budete informace tajit, narušujete elementární vztah důvěry mezi správcem veřejné kasy a poplatníkem. Vytvoříte elitu, která má moc a právo na exkluzivní informace - vládce a druhou skupinu obyvatel, která má maximálně povinnost platit daně - otroky. V transparenci vidím tedy hlavně rovnost a důvěru. Naopak utajování je vlastní totalitním režimům a je vlastní všem politikům, kteří se s výkonem své funkce změnili v masové vrahy. Ať to bylo za 2. sv. války vyvražďování Židů, Poláků nebo Ukrajinců s miliony obětí, nikdy by se Hitlerův nebo Stalinův režim k těmto činům veřejně nepřihlásil. Většinu genocid světa byla vždy snaha útlocitně tajit a to často i desítky let po jejich spáchání. I ti nejhorší diktátoři se tak de facto za své činy před veřejnosti styděli nebo si jejich následky vůbec nepřipouštěli. Od zveřejňování smluv jsem možná odbočil daleko, ale když se podívám do Turecka, tak jednou je to vyhození desetitisíců lidí z práce, pak zatčení tisíců lidí za zapojení do údajného povstání, pak je to nápad zablokovat facebook nebo wikipedii a s jídlem roste chuť. Zítra to můžou být plynové komory pro politické odpůrce Erdogana nebo rozprodej jejich orgánů a nikdo se to nedozví, protože ty weby, na kterých byste si to přečetli, už nebudou funkční. A za jedním člověkem, který nastolí diktaturu a zfanatizuje armádu můžou být velmi rychle zástupy mrtvých. O největších zvěrstvech Třetí říse, která stála miliony životů se má za to, že je spáchali speciální jednotky, které neměly dohromady více než 3.000 mužů. Každý z těchto vojáků musel chladnokrevně usmrtit 500 jiných lidí, potají. Geneticky nebudeme zase tak jiní než byli třeba i tito vrazi ve 40. letech a riziko, že se v řadě současných lidí rozezní temná struna jejich povahy nikdy nezmizelo.

Takže co se mi líbí na Pirátech je, že navzdory tomu, že je zde řada trolů a krtků, kteří člověka neskutečně vysávají, tak dohromady stavíme velmi vysoko právě hodnoty soukromí jednotlivce a transparence veřejného. Jestli se někdo ozve proti jakémukoliv plíživému zavádění totality, tak doufám, že to budou právě Piráti.

A pokud bych se měl dostat do sněmovny, tak ode mne můžete očekávat předně hájení hodnot, které jsem popsal výše, následně pořádnou oslavu, protože úspěch kandidáta z 8. a nižšího místa bude znamenat, že jsme právě vyhráli volby :-) a pokud bych měl být užitečný v konkrétní oblasti, pak mě zajímají veřejné finance, daně a přikláním se k tomu, že bychom měli ve sněmovně iniciovat experiment se Základním příjmem. Netvrdím, že ZP máme zavádět, ale máme připravit solidní analýzu všech sociálních dávek, pokusit se na skupině obyvatel o experiment se ZP a vyhodnotit, zda je to životaschopný model nebo ho jako slepou cestu opustit.

A dlužím info, co jsem dělal pro Piráty v poslední době. Loni se podařilo docela slušně vytěžit zákon 106 a vysosat z radnic údaje o jejich hospodaření za posledních 6 let a dal jsem je do mapky viz náš místní pirátský web https://www.pirati10.cz/mapa-faktur/. Takže materiálů k watchdogovému zkoumání máme na několik životů a rád se podělím. Pak jsem se snažil podpořit dva pražské aktivisty, kteří s naší podporou pronikli do Senátu. Renata Chmelová z naší P10 a Láďa Kos z vedlejší P11, na něhož jsem obzvláště pyšný, protože byla celá spousta věcí, na které jsme jako volební štáb mohli použít peníze, ale udělali jsme je na koleně. A hlavně dali jsme to, přestože proti nám stála těžká váha z ANO se zástupem svých poradců na vše možné i nemožné. A letos mě trápí dvě komunální témata a to je nemovitý majetek naší městské části, s Olgou jsme jistě radnici potěšili mapou restů http://www.pirati10.cz/mapa-nebytu/ a pak se nám tu otevírá velké komunální téma v podobě zástavby největší rozvojové lokality v Praze a to Slatin a brownfieldu sousedního vlakového seřadiště viz http://verejneprostory.cz/hlavni-strank ... atele.aspx. Nové sídliště pro 30.000 obyvatel, kde autoři absolutně vypustili například otázku dopravní dostupnosti si jen tak líbit nenecháme.

Pavel Hájek
Uživatelský avatar
Barbora.Hruzova
Příspěvky: 378
Registrován: 27 říj 2013, 22:24
Profese: knihovnice, spisovatelka
Bydliště: Praha 6
Dal poděkování: 1790 poděkování
Dostal poděkování: 826 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF Pha 7/2017 Primární volby 8. - 36. místo (rozprava)

Příspěvek od Barbora.Hruzova »

Ahoj,
taky se hlásím jako zájemce o místo na pražské kandidátce. Jsem už dlouholetý člen a mám za sebou spoustu práce a taky několik volebních kampaní. S Viktorem Mahrikem jsme prošli náročnou kampaní na Praze 6, kde jsme, bohužel, skončili těsně před branami. Byla to ale výborná zkušenost a překvapilo mě i množství preferenčních hlasů, které jsem tam obdržela. Jsem Pirátka tělem i duší, a jako svoje priority vidím osobní svobodu a právo na soukromí všech občanů. Po případném zvolení bych se chtěla věnovat s Václavem Fořtíkem prosazování základního nepodmíněného příjmu, protože to je jeden z důležitých předpokladů ke zvýšení osobní svobody jednotlivce. Obecně pak všemu, co omezí byrokracii a buzeraci občanů. Také mě zajímá legalizace konopí a podpora vědy a vzdělanosti. Chtěla bych také dohlédnout na to, aby knihovny v ČR zůstaly dostupné všem občanům, neboť z důvodu nedostatku financí hrozí jejich neustále se zvyšující zpoplatňování.
Jsem už teď zapojená do přípravy volební kampaně v Praze a zaměřím se na Prahu 7. Chci tomu věnovat téměř všechen svůj volný čas, hlavně v období těsně před volbami.
Uživatelský avatar
Martin.Duska
Člen KS Praha
Příspěvky: 251
Registrován: 27 zář 2014, 00:05
Profese: Politolog
Bydliště: Praha 11
Dal poděkování: 516 poděkování
Dostal poděkování: 553 poděkování

Re: KF Pha 7/2017 Primární volby 8. - 36. místo (rozprava)

Příspěvek od Martin.Duska »

Ahoj hlásím se o členství na pražskou kandidátku.

Pirátství vnímám jako souboj s vládním molochem o zachování svobody žít podle vlastních pravidel. 21. století je doba kde informace má nejvyšší hodnotu. Bohatí lidí mají k informacím lepší přístup. Proto je důležité aby piráti hájili otevřený přístup k informacím a umožnili všem na nich participovat. Ať už se jedna o kvalitní školy nebo internet. Internet vzniknul bez politické podpory a přerostli politikům přes hlavu. Nevědí co si sním počít. Lidí svobodně sdílejí informace v rozsahu který byl do nedávna nemyslitelný. S tím je spojená globální škola vědomostí otevřená nonstop a dostupná každému. Proto je nezbytné internet chránit. Demokracie potřebuje vzdělané občany. V tomto smyslu bych rád propagoval nové formy vzdělávání často vycházející se severských zemí. České veřejné školství se bohužel proměnilo v obří družinu kdy učitelé a žáci čekají kdy už hodina "skončí" a půjdou domů. Školu lze udělat i tak, aby člověka bavila. Vzdělání je hodnota sama o sobě, učení se nových věcí je radost. Rád bych aby české veřejné školy více podporovali touhu učit se místo biflování.

Západ považuji za nejlepší současnou civilizaci. Jistě, je plno problémů nicméně máme sílu a schopnost je společně vyřešit. Mám velký obdiv k ruským umělcům a vědcům. Namátkou Little Big nebo Sergej Koroljov. Nicméně odmítám jakékoliv úvahy na téma "most" mezi východem a západem. Nevím proč by jsme měli neustále tolerovat manýry chudého Ruska. Už nejsme jeho kolonií. Naše místo je v centru evropské integrace. Rád bych se někdy dožil Evropské armády, nicméně ta je zatím jen snem takže NATO považuji za klíčové pro obranyschopnost ČR. V ekonomických otázkách jsem od středu mírně do prava, v hodnotových jsem liberál. FREE HEROIN! S pirátským programem nesouhlasím v jediném bodě a to celostátní referenda. Nicméně respektuji celostranický konsenzus.
Pokud bych byl kandidátem, mojí prioritou při prezentaci programu by bylo školství a osobní svobody. Pokud nebudu kandidátem, budu to do své sociální bubliny stejně hustit dál 8-)

U pirátů se v současnosti podílím na přípravě pražské kampaně. Mám rád přímý kontakt s lidmi, stejně jako ostatní piráti skutečně poslouchám co říkají.

ČR považuji za úžasné místo k životu. Co mě ale sere, že občané jsou každým rokem víc a víc odsouvání na druhou kolej. Buď jsou vysmívání, nebo rovnou obcházeni pomocí korupce. Piráti mají sílu a prostředky jak to změnit.
Veškeré otázky rád zodpovím.
„Každé skutečné dobrodružství vzniká nárazem fantazie na skutečnost.“ Karel Čapek
Lidka_c
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 15
Registrován: 24 čer 2013, 16:07
Profese: lektorka
Dal poděkování: 94 poděkování
Dostal poděkování: 54 poděkování

Re: KF Pha 7/2017 Primární volby 8. - 36. místo (rozprava)

Příspěvek od Lidka_c »

Ahoj,

hlásím se jako kandidát na 36. místo pražské kandidátky pro volby do poslanecké sněmovny.
Jsem registrována jako příznivec České pirátské strany.
V roce 2014 jsem kandidovala za Českou pirátskou stranu do zastupitelstva Prahy 8.
Angažuji se v oblasti vzdělávání a školství, dále v oblasti krizového řízení. V současné době pomáhám s pirátskou volební kampaní v Praze.

Děkuji za podporu

Ludmila Čaňková
Uživatelský avatar
Ales.Sura
Člen KS Praha
Příspěvky: 2112
Registrován: 05 kvě 2009, 12:04
Profese: aplikační inženýr, vývoj IC
Bydliště: Praha 7, Bubeneč
Dal poděkování: 1963 poděkování
Dostal poděkování: 3119 poděkování

Re: KF Pha 7/2017 Primární volby 8. - 36. místo (rozprava)

Příspěvek od Ales.Sura »

Hlásím se jako kandidát na pražskou kandidátku pro volby do poslanecké sněmovny.
Můj profil s bližšími informacemi najdete zde:
https://wiki.pirati.cz/lide/Ale%C5%A1%20S%C5%AFra
Dotazy klidně sem nebo přes SZ.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ales.Sura za příspěvky (celkem 6):
Barbora.Hruzova, Vaclav.Fortik, Vaclav.Hrdlicka, Jan.Lipavsky, Tibor.Vansa, Pavel.Nazarsky
"Prosíme ty, kteří tvrdí, že něco nejde, aby nezdržovali ty, kteří už to dělají!"
Uživatelský avatar
Adam.Zabransky
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2123
Registrován: 06 led 2012, 22:10
Profese: politik, vystudovaný právník
Bydliště: Praha 10 - Vršovice
Dal poděkování: 2052 poděkování
Dostal poděkování: 3779 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF Pha 7/2017 Primární volby 8. - 36. místo (rozprava)

Příspěvek od Adam.Zabransky »

Ahoj Piráti, hlásím se kamkoliv na 8.-36. místo.

Nevím jak mě kdo z vás znáte, asi velká část tak nějak jo, proto se představím jen stručně. U Pirátů jsem od roku 2012, kdy mi bylo 18. Od roku 2014 jsem jeden ze čtyř celopražských zastupitelů za Piráty. Odhalil jsem například, že Radmila Kleslová se krátce po volbách dosadila do několika městských firem, z kterých měsíčně tahala 350 tisíc, což přispělo k jejímu "odchodu z politiky". Kromě toho soustavně kritizuji politické trafiky pražských zastupitelů v městských firmách, čehož se média celkem chytají. Podařilo se mi prosadit hodně pirátských myšlenek (otevřená data, zveřejňování mnoha dosud nezveřejňovaných dat) do protikorupční strategie, kterou již schválilo zastupitelstvo a teď se pomalu, ale jistě realizují. Zažaloval jsem několik městských a státních firem, protože mi neposkytly informace - většina sporů pořád není rozhodnutá, některé jsem již vyhrál... Dělám toho víc, ale nechce se mi na všechno vzpomínat a rozepisovat (některé mé mediální aktivity viz zde). :D O politice hodně píšu na FB, kde se dost věnuju i některým celostátním tématům - registr smluv, svinští mobilní operátoři atd.

Kromě politiky studuju Právnickou fakultu UK (4. ročník) a odnedávna dva dny v týdnu pracuju v jedné advokátní kanceláři jako právník - student.

Do Sněmovny se mi příliš nechce, raději si ještě pár let počkám. Proto jsem se neucházel o místo v čele kandidátky. Nicméně fakt hodně chci, aby se tam dostali Piráti, takže se budu v kampani snažit. :) Je na vás, ať zvážíte, jestli mé umístění na kandidátce dokáže přitáhnout nějaké voliče navíc (sám nevím). Jinak hlavní témata pro příští volební období z mého pohledu: eGovernment a otevřená data, zrušení výjimky z registru smluv pro ČEZ, zkrocení českých mobilních operátorů, zastropování dotací do zemědělství (aby obrfirmy nedostávaly obrdotace), legalizace konopí.

Pražský radní pro majetek, transparentnost a legislativu, člen republikového výboru, vystudovaný právník, bojovník za ochranu zvířat a efektivní altruista.
FB: https://www.facebook.com/piratzabransky Twitter: https://twitter.com/adamzabransky

Uživatelský avatar
Daniel.Mazur
Republikový výbor
Příspěvky: 745
Registrován: 25 lis 2013, 10:23
Profese: fyzik
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 744 poděkování
Dostal poděkování: 1572 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF Pha 7/2017 Primární volby 8. - 36. místo (rozprava)

Příspěvek od Daniel.Mazur »

Ahoj Piráti,

chci se ucházet o místo na pražské kandidátce na místech 8+. Je potřeba, abychom se letos do sněmovny dostali a mohli začít měnit systém k lepšímu přímo u zdroje.

Jsem fyzik, pracuju na Karlově Univerzitě a v Pirátské straně dělám hlavně do programu (bod vzdělávání a věda) a do místních kauz politiky Prahy 5. Moje řeč z (neúspěšné) kandidatury na 3.-6. místo platí a je tady krajske-forum-praha-f349/kf-pha-7-2017- ... ml#p506752 . Našim poslancům - a věřím, že budou nějací - budu rád ve svých oblastech pomáhat.

Na Parlament! 8-)
Dan

Daniel Mazur

+420-602-439-639
daniel.mazur@pirati.cz

"Hey, what does this button do?" (Curiosity)

Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Praha“