Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany

Do tohoto fóra se přesouvají uzamčené a zpracované členské podněty.


Moderátor: Předsedající

Zamčeno

Požaduji svolání CF ve věci vyloučení Lukáše Nového ze strany bez možnosti opětovného přijetí.

Pro
87
65%
Proti
34
26%
Zdržuji se
12
9%
 
Celkem hlasujících: 133 - Celkem hlasů: 133

Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4747
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4369 poděkování
Dostal poděkování: 3706 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

OFFTOPICdont feed a krtky!!!
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Uživatelský avatar
Dominika.Michailidu
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 3691
Registrován: 28 črc 2011, 22:13
Profese: výtvarník
Bydliště: Krnsko
Dal poděkování: 8302 poděkování
Dostal poděkování: 6372 poděkování

Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany

Příspěvek od Dominika.Michailidu »

Milus.Kotisova píše: Kdyby se všichni chovali jako on, tak to můžeme rovnou zabalit.
Ale to se nikdy nestane. Naopak se možná díky tomu všichni snažíme chovat lépe. Diverzita.
Pro lepší pochopení - https://www.facebook.com/newsnercom/vid ... nref=story (kdo nemá fb, tak si zadá "video yellowstone wolves").
Na odchody lidí (z různých důvodů - já taky neřvu, ať zrušíme institut RP, protože kvůli různým nápadům různých RP odešlo nebo se zneaktivnilo v minulosti mnoho kvalitních lidí) si opakuj pjedsedovu mantru "lidé přicházejí a odcházejí". Pomáhá to.

@Tkadlec - krtky netřeba krmit, Žížalo.

Svobodný internet nedáme. Ale vemte si místo něj válku proti drogám.
Me gusta myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Jan.Novak
Republikový výbor
Příspěvky: 2445
Registrován: 22 čer 2010, 19:12
Profese: Politolog, Historik
Bydliště: Týn nad Vltavou
Dal poděkování: 4042 poděkování
Dostal poděkování: 2936 poděkování

Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany

Příspěvek od Jan.Novak »

OFFTOPICMíšo, nejsi nejsnažší cíl. Spíš si upřímně myslím, že kdyby jsi nebyla zaláskovaná, tak by jsi to možná viděla jinak. Nebo se pletu, rozhodně to, že Tě v něčem vykoupal neznamená, při obdobnosti jiné skoro neutopil. A ber to s nadhledem a nebuď vypruzená. ;)

Člen RV za JčK
Předseda kontrolního výboru zastupitelstva Jihočeského kraje
Zastupitel města Týn nad Vltavou

Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18655
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33837 poděkování

Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany

Příspěvek od Martin.Kucera »

Dominika.Michailidu píše:
Milus.Kotisova píše: Kdyby se všichni chovali jako on, tak to můžeme rovnou zabalit.
Ale to se nikdy nestane. Naopak se možná díky tomu všichni snažíme chovat lépe.
No, jak kdy.
Když mě onehdá na mumble začal urážet a řvát na mě, tak jsem na něj taky zařval.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 3):
Jakub.Nepejchal, Mikulas.Peksa, Petr.Vileta

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Uživatelský avatar
Dominika.Michailidu
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 3691
Registrován: 28 črc 2011, 22:13
Profese: výtvarník
Bydliště: Krnsko
Dal poděkování: 8302 poděkování
Dostal poděkování: 6372 poděkování

Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany

Příspěvek od Dominika.Michailidu »

Martin.Kucera píše:
Dominika.Michailidu píše:
Milus.Kotisova píše: Kdyby se všichni chovali jako on, tak to můžeme rovnou zabalit.
Ale to se nikdy nestane. Naopak se možná díky tomu všichni snažíme chovat lépe.
No, jak kdy.
Když mě onehdá na mumble začal urážet a řvát na mě, tak jsem na něj taky zařval.
Tak píšu možná.. Ale občas si zařvat je zdravý. Určitě lepší než se užírat plány na očištění společenství. No nic. Stejně jen tak plkáme, nebo už někdo vymyslel k důvodům i způsob?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dominika.Michailidu za příspěvky (celkem 3):
Michaela.Nepejchalova, Lenka.Wagnerova, Robert.Magni

Svobodný internet nedáme. Ale vemte si místo něj válku proti drogám.
Me gusta myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Jan.Posvar
Jednatel/ka republikového výboru
Příspěvky: 1701
Registrován: 11 čer 2010, 11:33
Profese: Programátor
Bydliště: Havlíčkův Brod
Dal poděkování: 1820 poděkování
Dostal poděkování: 2118 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany

Příspěvek od Jan.Posvar »

Chování Krtka by nemělo být impulsem pro jeho vyloučení, ale pro vylepšení fungování stranických systémů. Je pravda, že přispívá rozkladu, ale když to nebude dělat on, tak to stejně tak bude dělat později někdo jinej. Krtků na světe běhá víc, než si myslíte.
Uživatelský avatar
Barbora.Hradecna
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 223
Registrován: 25 úno 2013, 11:49
Profese: OSVČ - Freelancer
Dal poděkování: 349 poděkování
Dostal poděkování: 244 poděkování

Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany

Příspěvek od Barbora.Hradecna »

IMHO bychom se měli vrátit k meritu věci, a to že zde se skupinou členů chceme řešit destruktivní chování a neustálé osobní útoky jednoho člena vůči jiným. Možná sice trochu zoufalým způsobem, ale zoufalí lidé dělají zoufalé věci- na KK ani RK už dávno nevěřím. Nechápu jak můžeme svorně dál tolerovat šikanu a stalkování jiných, nota bene placených lidí. Neboť, světe div se, i tito lidé mají pracovní dobu (byť nerovnoměrně rozvrženou) a jsou šikanováni a stalkováni i ve svém soukromí mimo Piráty. Tady už nejde o to, které ustanovení stanov a předpisů Lukáš Nový porušuje, tohle už je za hranou, a to hodně a dlouho jakéhokoliv slušného ba dokonce legálního chování. A s takovým člověkem tady opravdu být nechci.
Uživatelský avatar
Jan.Novak
Republikový výbor
Příspěvky: 2445
Registrován: 22 čer 2010, 19:12
Profese: Politolog, Historik
Bydliště: Týn nad Vltavou
Dal poděkování: 4042 poděkování
Dostal poděkování: 2936 poděkování

Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany

Příspěvek od Jan.Novak »

Jan.Posvar píše:Chování Krtka by nemělo být impulsem pro jeho vyloučení, ale pro vylepšení fungování stranických systémů. Je pravda, že přispívá rozkladu, ale když to nebude dělat on, tak to stejně tak bude dělat později někdo jinej. Krtků na světe běhá víc, než si myslíte.
On je problém, že Lukáš má docela dost palečků od lidí s červenou barvičkou na fóru, což věřím, že je pro dost lidí velmi demotivující.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Novak za příspěvky (celkem 5):
Mikulas.Peksa, Ivo.Vlasaty, Lenka.Kozlova, Petr.Vileta, Frantisek.Kopriva

Člen RV za JčK
Předseda kontrolního výboru zastupitelstva Jihočeského kraje
Zastupitel města Týn nad Vltavou

Uživatelský avatar
Michaela.Nepejchalova
Kontrolní komise
Příspěvky: 2429
Registrován: 12 led 2016, 14:28
Profese: sociální pracovnice
Bydliště: Praha 4
Dal poděkování: 10857 poděkování
Dostal poděkování: 4881 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany

Příspěvek od Michaela.Nepejchalova »

Jan.Novak píše:OFFTOPICMíšo, nejsi nejsnažší cíl. Spíš si upřímně myslím, že kdyby jsi nebyla zaláskovaná, tak by jsi to možná viděla jinak. Nebo se pletu, rozhodně to, že Tě v něčem vykoupal neznamená, při obdobnosti jiné skoro neutopil. A ber to s nadhledem a nebuď vypruzená. ;)
Hele, od zacatku, co tu jsem, si delam na lidi nazor sama, bez toho, aby mi nekdo radil, co si o nich mam myslet, takze ani ze zacatku, kdy jsem ho temer neznala a kdy me fakt ani nenapadlo, jak to dopadne, jsem Krtka nepovazovala za odpad strany a zaskodnika, co si zaslouzi postavit ke zdi, vis. OFFTOPICS nadhledem jsem to brala dlouho. Uz nemam duvod. Zkus si vzit priklad z jinych, kteri dokazi oddelit sve osobni antipatie ke Krtkovi od toho, jak se chovaji ke mne...
Jan.Novak píše:
Jan.Posvar píše:Chování Krtka by nemělo být impulsem pro jeho vyloučení, ale pro vylepšení fungování stranických systémů. Je pravda, že přispívá rozkladu, ale když to nebude dělat on, tak to stejně tak bude dělat později někdo jinej. Krtků na světe běhá víc, než si myslíte.
On je problém, že Lukáš má docela dost palečků od lidí s červenou barvičkou na fóru, což věřím, že je pro dost lidí velmi demotivující.
Ono te to prekvapi, ale on ma totiz casto i pravdu, vis? Bez ohledu na formu, na tom obsahu casto neco je a to, ze napises "Krtka si nevsimejte, ten mele furt jen z cesty" na tom nic nezmeni.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Nepejchalova za příspěvky (celkem 3):
Lenka.Wagnerova, Robert.Magni, Ida.Chuchlikova

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

správce FB a Twitteru MRT Návykové chování
What mind-bogglingly pathetic and emotionally stunting little rules they make up. - Graham Chapman
The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing. - Edmund Burke

Uživatelský avatar
Jan.Posvar
Jednatel/ka republikového výboru
Příspěvky: 1701
Registrován: 11 čer 2010, 11:33
Profese: Programátor
Bydliště: Havlíčkův Brod
Dal poděkování: 1820 poděkování
Dostal poděkování: 2118 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany

Příspěvek od Jan.Posvar »

Barbora.Hradecna píše:IMHO bychom se měli vrátit k meritu věci, a to že zde se skupinou členů chceme řešit destruktivní chování a neustálé osobní útoky jednoho člena vůči jiným. Možná sice trochu zoufalým způsobem, ale zoufalí lidé dělají zoufalé věci- na KK ani RK už dávno nevěřím. Nechápu jak můžeme svorně dál tolerovat šikanu a stalkování jiných, nota bene placených lidí. Neboť, světe div se, i tito lidé mají pracovní dobu (byť nerovnoměrně rozvrženou) a jsou šikanováni a stalkováni i ve svém soukromí mimo Piráty. Tady už nejde o to, které ustanovení stanov a předpisů Lukáš Nový porušuje, tohle už je za hranou, a to hodně a dlouho jakéhokoliv slušného ba dokonce legálního chování. A s takovým člověkem tady opravdu být nechci.
Můžeš to nějak rozvést, jak stalkuje a šikanuje? O tomhle třeba já vím úplný kuloví.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Posvar za příspěvky (celkem 2):
Michaela.Nepejchalova, Dalibor.Zahora
Zamčeno

Zpět na „[Archív] Ukončené členské podněty“