KF JčK 15/2016 - Primárky do PS - 2017

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Krajsti predsedajici, KoKS Jihočeský kraj, Administrativa-KS Jihočeský kraj

Zamčeno
Uživatelský avatar
Ludek.Blaha
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 1465
Registrován: 23 čer 2014, 00:11
Profese: strategický zkompetentňovatel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 1521 poděkování
Dostal poděkování: 1536 poděkování

Re: KF JčK 15/2016 - Primárky do PS - 2017

Příspěvek od Ludek.Blaha »

Jana.Rohova píše:(+ já a Lukáš)
To by ale mohl říci každý. A zrovínka vy dva!!!
Je to to komplot, prostě! Pikle se ukuly...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ludek.Blaha za příspěvky (celkem 2):
Jana.Kolarikova, Ivo.Vlasaty

Aby člověk mohl hlásat pravdu z radnice nebo z parlamentu, musí se tam nejdřív prolhat...
Demokracie je výborná věc. Umožňuje občanům, aby si zcela svobodně zvolili... diktaturu!
Umělá inteligence nedosáhne nikdy až takové úrovně, aby dokázala napodobit myšlení pitomce.

Uživatelský avatar
Ludek.Blaha
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 1465
Registrován: 23 čer 2014, 00:11
Profese: strategický zkompetentňovatel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 1521 poděkování
Dostal poděkování: 1536 poděkování

Re: KF JčK 15/2016 - Primárky do PS - 2017

Příspěvek od Ludek.Blaha »

No, co si budem namlouvat, je to v pytli. Nasraný předseda píseckého oblastního sdružení znamená konec všem nadějím v celostátním měřítku. A já se už viděl třeba na ministerstvu školství. Alespoň jako vrátný...

Pokud by to bylo na mně, pokračoval bych, s dovolením, podle původního plánu.
Uvidí se, jak to kdo myslí, a o co komu jde. Nebudu ale zastírat, že jsem poněkud skeptický. Vždyť jsme taky jenom lidi...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ludek.Blaha za příspěvek:
Ivo.Vlasaty

Aby člověk mohl hlásat pravdu z radnice nebo z parlamentu, musí se tam nejdřív prolhat...
Demokracie je výborná věc. Umožňuje občanům, aby si zcela svobodně zvolili... diktaturu!
Umělá inteligence nedosáhne nikdy až takové úrovně, aby dokázala napodobit myšlení pitomce.

Uživatelský avatar
Ludek.Blaha
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 1465
Registrován: 23 čer 2014, 00:11
Profese: strategický zkompetentňovatel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 1521 poděkování
Dostal poděkování: 1536 poděkování

Re: KF JčK 15/2016 - Primárky do PS - 2017

Příspěvek od Ludek.Blaha »

A jde o to, jestli Martin Brož podal demisi za celé písecké sdružení.

Aby člověk mohl hlásat pravdu z radnice nebo z parlamentu, musí se tam nejdřív prolhat...
Demokracie je výborná věc. Umožňuje občanům, aby si zcela svobodně zvolili... diktaturu!
Umělá inteligence nedosáhne nikdy až takové úrovně, aby dokázala napodobit myšlení pitomce.

Uživatelský avatar
Ivo.Vlasaty
Místní předsednictvo
Příspěvky: 2230
Registrován: 31 led 2012, 09:15
Bydliště: České Budějovice
Dal poděkování: 8747 poděkování
Dostal poděkování: 3660 poděkování

Re: KF JčK 15/2016 - Primárky do PS - 2017

Příspěvek od Ivo.Vlasaty »

Lukas.Kolarik píše:
Vaclav.Klecanda píše:Lukas je leader, na 2. miste by mela byt holka (to se sice povedlo, ale je ze stejneho mista jako Lukas :), aby to bylo jakstaks vyvazeny. A pak se da mluvit dal. Jestli ti staci 3. misto a dokazes se dohodnout s 3. zvolenym, tak nevidim 1 duvod, proc to neudelat. Myslim, ze ostatnim to bude sumak, nebo se pletu?
Na druhém místě je Olda Máca, Jana je až na třetím.
Kšeftovat s místy v tomto případě nelze, protože Martin nepřeskočil magickou nadpoloviční hranici a v tuto chvíli nemá podporu členské základny.
*Kšeftovat* s místy by šlo, ale nejdřív by Cryo musel překousnout, že neprošel v téhle volbě, musel by kandidovat znovu na nižší místo a být zvolen. A já nepochybuju, že by zvolen byl. Ale opět bez mého hlasu. Protože i jako přirozeného lokálního lídra, výraznou osobnost a i přes jeho nezpochybnitelnou pracovitost, já si prostě nevezmu na triko, že svým hlasem pro jeho umístění do čela přispěju k tomu, že svými výlevy bude dělat ostudu ve Sněmovně pokaždé, když něco prohraje. Ať si ho tam vykroužkují voliči, to klidně...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vlasaty za příspěvky (celkem 2):
Jana.Kolarikova, Ludek.Blaha

Ivo Vlasatý
České Budějovice
ivo.vlasaty@pirati.cz
792446700

Uživatelský avatar
Martin.Cryo.Broz
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 474
Registrován: 24 říj 2012, 08:50
Profese: OSVČ - Podnikatel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 383 poděkování
Dostal poděkování: 471 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF JčK 15/2016 - Primárky do PS - 2017

Příspěvek od Martin.Cryo.Broz »

.........Ale opět bez mého hlasu. Protože i jako přirozeného lokálního lídra, výraznou osobnost a i přes jeho nezpochybnitelnou pracovitost, já si prostě nevezmu na triko, že svým hlasem pro jeho umístění do čela přispěju k tomu, že svými výlevy bude dělat ostudu ve Sněmovně pokaždé, když něco prohraje. Ať si ho tam vykroužkují voliči, to klidně......

Tak by mě můj milý Ivo zajímalo kdy jsem udělal nějaké fopá na veřejnosti? Nebo kdy jsem projevil svoji jak ty říkáš výlevovou ostudu? Najdi mě jediného člověka, či přešlap který jsem na veřejnosti udělal a budu mlčet a neřeknu jediné slovo!

Víš většině lidí s kterými se setkám a mluvím stačí říct to co si myslím a jak by mělo co být jen jednou. Buď to chtějí přijmout a pak se dostaneme k nějakému řešení a nebo holt nepřijmou a já si jdu vlastní cestou. Bohužel tady to moc nejde, protože jsem stále taky závyslej na vás všech ostatních. A když něco navrhnu, zatím se mě nestalo, že by to někdo poslouchal a udělal to tak, nebo to vylepšil a šel tou cestou, proto to taky tak vypadá. Jsem neurotik a cholerik, a vím to moc dobře, žiju s tím už docela dlouho řadu let. Jenže to že to o sobě vím, tak je taky mojí výhodou a vím kdy si mohu dovolit vybuchnout a hlavně na koho mohu zvýšit hlas či se s ním pohádat.

Narozdíl od tebe, mě to nevrhá do stavu předsudků, protože kdyby ano, taky bych mohl říct, že člověk jako ty co nikdy dlouhodobě nepracoval či nedělal žádnou práci, asi bude prd vědět o politice a nebo o tom jak má něco vést. Mysli si co chceš, je mě to jedno, svoji práci na radnici dělám dobře, aspoň si to spousta lidí myslí, a nikdy jsem tam neudělal žádné fópá jak říkáš či se snažíš tady vnutit lidem.

Martin Brož - Cryoman (Zastupitel a radní s gescí pro životní prostředí v městě Písek) - Odchýlit se od norem znamená, že na to musíte mít. Než začnete být tvořivý, musíte být odvážní. Tvořivost je osud, ale odvaha je cestou.

Uživatelský avatar
Ludek.Blaha
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 1465
Registrován: 23 čer 2014, 00:11
Profese: strategický zkompetentňovatel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 1521 poděkování
Dostal poděkování: 1536 poděkování

Re: KF JčK 15/2016 - Primárky do PS - 2017

Příspěvek od Ludek.Blaha »

Ivo.Vlasaty píše:Ať si ho tam vykroužkují voliči, to klidně...
Nechť si voliči vykroužkují každého, koho uznají za vhodného.
Bez podpory nějaké politické strany nebo hnutí, to jde ovšem jen do prezidentského úřadu. Ta podpora je založena na nějakých principech. Tu tak, tam onak. Nejlepší je ale založit si vlastní stranu, a být lídrem samo sebou.
Pak už stačí jen těch pět procent.

Aby člověk mohl hlásat pravdu z radnice nebo z parlamentu, musí se tam nejdřív prolhat...
Demokracie je výborná věc. Umožňuje občanům, aby si zcela svobodně zvolili... diktaturu!
Umělá inteligence nedosáhne nikdy až takové úrovně, aby dokázala napodobit myšlení pitomce.

Uživatelský avatar
Ludek.Blaha
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 1465
Registrován: 23 čer 2014, 00:11
Profese: strategický zkompetentňovatel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 1521 poděkování
Dostal poděkování: 1536 poděkování

Re: KF JčK 15/2016 - Primárky do PS - 2017

Příspěvek od Ludek.Blaha »

Ludek.Blaha píše:A jde o to, jestli Martin Brož podal demisi za celé písecké sdružení.
Aby pak nevyšlo najevo, že jde spíš o výměnu těch členů strany, kteří jej bezmezně nepodporují.

Aby člověk mohl hlásat pravdu z radnice nebo z parlamentu, musí se tam nejdřív prolhat...
Demokracie je výborná věc. Umožňuje občanům, aby si zcela svobodně zvolili... diktaturu!
Umělá inteligence nedosáhne nikdy až takové úrovně, aby dokázala napodobit myšlení pitomce.

Uživatelský avatar
Lukas.Kolarik
Příspěvky: 832
Registrován: 05 zář 2013, 21:08
Profese: OSVČ
Bydliště: Katovice
Dal poděkování: 225 poděkování
Dostal poděkování: 1112 poděkování

Re: KF JčK 15/2016 - Primárky do PS - 2017

Příspěvek od Lukas.Kolarik »

Upozorňuji přítomné, že toto je probíhající jednání Krajského fóra, držte se prosím tématu - Primární volby. Jednejte fakticky a zdržte se osobních invektiv, budou moderovány.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Kolarik za příspěvek:
Ludek.Blaha
Nikdo není na světě úplně zbytečný, i ten největší hlupák slouží alespoň jako špatný příklad.
------------------------------------------

tel: 777279221, email: lukas.kolarik@pirati.cz, Profil
Uživatelský avatar
Lukas.Kolarik
Příspěvky: 832
Registrován: 05 zář 2013, 21:08
Profese: OSVČ
Bydliště: Katovice
Dal poděkování: 225 poděkování
Dostal poděkování: 1112 poděkování

Re: KF JčK 15/2016 - Primárky do PS - 2017

Příspěvek od Lukas.Kolarik »

Abychom navázali na naše probíhající jednání, opakuji, že termín pro přihlášení kandidátů na poslední místo na čele kandidátky byl stanoven do 10.5.2017 včetně.

Upozorňuji kandidáty z první volby čela kandidátky, že do této volby nejsou automaticky přihlášeni. Pokud mají zájem kandidovat, žádám o jejich přihlášení. Pokud se do volby nepřihlásí žádný kandidát, buda doba pro navrhování prodloužena dle JdŘ o 7 dní.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Kolarik za příspěvek:
Zbynek.Konvicka
Nikdo není na světě úplně zbytečný, i ten největší hlupák slouží alespoň jako špatný příklad.
------------------------------------------

tel: 777279221, email: lukas.kolarik@pirati.cz, Profil
Uživatelský avatar
Zbynek.Konvicka
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 147
Registrován: 13 říj 2016, 00:14
Profese: novinář
Dal poděkování: 478 poděkování
Dostal poděkování: 280 poděkování

Re: KF JčK 15/2016 - Primárky do PS - 2017

Příspěvek od Zbynek.Konvicka »

Milí Piráti,

moc bych si přál, aby se do dovolby přihlásili všichni Písečtí, kteří dostali podporu, tedy Martin Brož, Michal Horák a Pepa Soumar. Poměrné zastoupení na čele kandidátky napříč okresy je velmi důležité. Malicherné spory ponechme stanou. Jde nám přece o jeden cíl, podpořit celek ve volbách do Sněmovny.

Současně se do této dovolby dovoluji také přihlásit, když mě nepřímo vyzval Luděk Blaha. Neboť si myslím, jak píšu výše, že by bylo dobré mít poměrné zastoupení na kandidátce napříč okresy.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zbynek.Konvicka za příspěvky (celkem 5):
Jana.Kolarikova, Ludek.Blaha, Tomas.Durco, Martin.Mareda, Lukas.Kolarik
"Co tě nezabije, to tě posílí!"
Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Jihočeský kraj“