KF MSK 8/2016 - kandidátka do PSP 2017

Fórum pro vážná jednání členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: KoKS Moravskoslezský kraj, PKS Moravskoslezský kraj

Pravidla fóra
  • Na tomto fóru se vyhlašují závazná hlasování krajského fóra. Hlasovat mohou pouze členové místního sdružení.
  • Do tohoto fóra vidí a přispívají členové místního sdružení a jeho registrovaní příznivci (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Jednáním předsedá zpravidla krajské předsednictvo.
Odpovědět
rst
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 621
Registrován: 16 říj 2013, 17:40
Profese: ...
Bydliště: Ostrava
Dal poděkování: 666 poděkování
Dostal poděkování: 609 poděkování

Re: KF MSK 8/2016 - kandidátka do PSP 2017

Příspěvek od rst »

Ty vole vůbec to není mimo, jen to nedokážeš pochopit. Současnost ti nevadí, ale co by se mohlo stát kdyby Tě žere.
Uživatelský avatar
Michal.Gill
Zahraniční odbor
Příspěvky: 1909
Registrován: 06 kvě 2012, 07:20
Profese: Copywriter, volejbalový rozhodčí
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Dal poděkování: 3871 poděkování
Dostal poděkování: 3266 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF MSK 8/2016 - kandidátka do PSP 2017

Příspěvek od Michal.Gill »

Radim.Stach píše:Ty vole vůbec to není mimo, jen to nedokážeš pochopit. Současnost ti nevadí, ale co by se mohlo stát kdyby Tě žere.
Co vím naprosto jistě je to, že tvé výlevy vůči fungování strany rozhodně nepatří do tohoto vlákna, kde se konečně snažíme dodělat kandidátku. Máš-li náměty proti řízení strany, využij služeb KK. Zdar.

Bc. Michal Gill • vedoucí ZO • asistent radních Prahy 3 • mobil: +420 603 590 571 • pevná linka: +420 222 116 782 • michal.gill@pirati.czgill.michal@praha3.cz

rst
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 621
Registrován: 16 říj 2013, 17:40
Profese: ...
Bydliště: Ostrava
Dal poděkování: 666 poděkování
Dostal poděkování: 609 poděkování

Re: KF MSK 8/2016 - kandidátka do PSP 2017

Příspěvek od rst »

Michal.Gill píše:
Radim.Stach píše:Ty vole vůbec to není mimo, jen to nedokážeš pochopit. Současnost ti nevadí, ale co by se mohlo stát kdyby Tě žere.
Co vím naprosto jistě je to, že tvé výlevy vůči fungování strany rozhodně nepatří do tohoto vlákna, kde se konečně snažíme dodělat kandidátku. Máš-li náměty proti řízení strany, využij služeb KK. Zdar.
Tu KK nám chtějí přece odvolat, protože se k vedení vyjadřuje nevhodně a strká nos tam, kam podle některých nemá, tak si trochu aktualizuj data. Hoj.

Edit: jj, už nebudu rušit.
Naposledy upravil(a) rst dne 05 kvě 2017, 12:28, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18636
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33830 poděkování

Re: KF MSK 8/2016 - kandidátka do PSP 2017

Příspěvek od Martin.Kucera »

Zklidnete se pls.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvek:
Michal.Breskovec
Uživatelský avatar
Radek.Simkanic
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 759
Registrován: 25 dub 2012, 22:21
Profese: Computer vision programátor
Bydliště: Pustějov
Dal poděkování: 1474 poděkování
Dostal poděkování: 544 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF MSK 8/2016 - kandidátka do PSP 2017

Příspěvek od Radek.Simkanic »

Ohledně Lenka Ritterová, počkal bych na její osobní výstup na schůzi, aby jsem si mohli udělat názor ohledně hlasování pro vložení a umístění na danou pozici v kandidátce. Nikdo (možná jen trochu Martin Kučera) ji neznáme. Ano, vím, že jsem ji zde napsal já ;).
„Kráčíme v minulostí, naší budoucností je tvořit přítomnost.“
Uživatelský avatar
Ondrej.Polansky
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 1114
Registrován: 12 čer 2009, 12:13
Profese: ---
Bydliště: Dr. Šmerala, Ostrava
Dal poděkování: 1200 poděkování
Dostal poděkování: 1031 poděkování

Re: KF MSK 8/2016 - kandidátka do PSP 2017

Příspěvek od Ondrej.Polansky »

1. Nesouhlasím s umístěním Ritterové na kandidátku, Michal má naprostou pravdu. Chápu že ostatní její zprávy nečetli, ale já si už názor stačil udělat sám. Klidně ji na schůzi pozvěme, chápu že osobní kontakt je důležitý, ale já radím škrtněme ji rovnou, protože pokud se o zbytku kandidátky bude hlasovat v celku, musel bych být asi proti. Myslím že takovým nedostatkem zájemců zase netrpíme abychom museli brát každého.

2. Jak jsem již říkal na schůzi, Bailu tam určitě napište, ale pokud ji chcete dát dozadu na vycpávkové pozice, tak ji tam radši nedávejme vůbec, momentálně je to jeden z nejaktivnějších členů.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Polansky za příspěvky (celkem 2):
Radek.Simkanic, Michal.Gill
Uživatelský avatar
Michal.Gill
Zahraniční odbor
Příspěvky: 1909
Registrován: 06 kvě 2012, 07:20
Profese: Copywriter, volejbalový rozhodčí
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Dal poděkování: 3871 poděkování
Dostal poděkování: 3266 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF MSK 8/2016 - kandidátka do PSP 2017

Příspěvek od Michal.Gill »

Bailu určitě někam dopředu, rozhodně!

Jsem jednoznačně pro vyhození Ritterové a byť mi to přijde lehce neetické, hodím sem pár jejích citací, ať si udělají představu všichni (jde o naprosto minimální vzorek - formou monologu jsme obdrželi dobrou půlhodinu čtiva - první budiž příkladem arogance, druhý příkladem vaty, kterou omotává těch 10% arogantních sdělení; velikostí písma 10 to ve Wordu vychází na 5 stránek A4, prakticky jen monology; kdo má zájem, tomu soukromě pošlu kompletní komunikaci):

"Přátelé tak 3.5. na členské schůzi!!!
do té doby nemám volné místo v programu
a komunikuji pouze přes tento Fb, rpotože pan S. mi ještě nezavolal ani na 1 z mých 2 čísel
mám 33,333333333333333333% čokoládovny Rittersport a chi být na 1. místě Ostravské kandidátky pirátů- jinak se varcím ke Svododným , za které v Praze kandiduje i moje teta Jara MARUT."

"Ale ja jsem po mámě MALYSZ Z WISLY. A po Malyszich umím malovat...RITTER sport jsou chodící kalkulačky zvyklé, že min. 1500 jen vydavali rozkazy. Jenomže až do konce 19.stol. se museli umět postavit do čela svých rytířů a riskovat život v boji. Rodina RITTER nemilosrdně vychováva svoje potomky."

Bc. Michal Gill • vedoucí ZO • asistent radních Prahy 3 • mobil: +420 603 590 571 • pevná linka: +420 222 116 782 • michal.gill@pirati.czgill.michal@praha3.cz

Uživatelský avatar
Jiri.Demel
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 1532
Registrován: 23 dub 2009, 16:01
Profese: IT manager
Bydliště: Příbor
Dal poděkování: 350 poděkování
Dostal poděkování: 860 poděkování

Re: KF MSK 8/2016 - kandidátka do PSP 2017

Příspěvek od Jiri.Demel »

Co takle namísto agrese upravit můj post, doplnit žádané osoby , přemístit pozice a okomentovat vše proč....?
Uživatelský avatar
Michal.Gill
Zahraniční odbor
Příspěvky: 1909
Registrován: 06 kvě 2012, 07:20
Profese: Copywriter, volejbalový rozhodčí
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Dal poděkování: 3871 poděkování
Dostal poděkování: 3266 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF MSK 8/2016 - kandidátka do PSP 2017

Příspěvek od Michal.Gill »

OK, na Jirkovu výzvu předkládám svoji verzi - pro snadnější editovatelnost bez těch pořadových čísel a pro lepší přehled v závorce pohlaví a bydliště, na které je při řazení taky třeba myslet (taky už jsem to do toho trochu zahrnul, hlavně jsem se lehce snažil rozbít shluky stejných měst, protože byly doplňovány naráz, tak ať nejsou úplně pohromadě, a i ženy jsem se snažil, byť ne zas úplně pravidelně, trochu rozložit napříč). Vyhodil jsem Ritterovou, ale klidně se o ní ještě pobavme, ale za mě je nepřijatelná. Takto nám aktuálně zbývá pět míst.

PS: Nominuji Marcela Žebroka - říkal, že se na tohle vlákno přijde mrknout, tak když tak potvrď, že do toho jdeš.

8-17
Jan Nezhyba (M, Havířov)
Michal Gill (M, Karviná)
Zuzana Klusová (Ž, Karviná)
Martin Kučera (M, Havířov)
Radek Simkanič (M, Pustějov)
Barbora Vojkovská (Ž, Ostrava)
Ireneusz Pieniążek (M, Těšín)
Tomáš Hof (M, Kopřivnice)
Jan Becher (M, Ostrava)
Karel Světnička (M, Havířov)
18-27
Marta Oškerová (Ž, Ostrava)
Martin Rédr (M, Havířov)
Jakub Dedek (M, Ostrava)
Petr Kopečný (M, Ostrava)
Alena Klocová (Ž, Karviná)
Michal Breškovec (M, Ostrava)
Hashim Habiballa (M, Ostrava)
Gabka Lacková (Ž, Opava)
Petr Simkanič (M, Pustějov)
Jan Štěrba (M, Opava)
28-36
Roman Štosek (M, Havířov)
Petr Pavlíček (M, Opava)
Milada Petrová (Ž, Kopřivnice)
Martin Kmec (M, Havířov)
32.
33.
34.
35.
36.

Bc. Michal Gill • vedoucí ZO • asistent radních Prahy 3 • mobil: +420 603 590 571 • pevná linka: +420 222 116 782 • michal.gill@pirati.czgill.michal@praha3.cz

Uživatelský avatar
Radek.Simkanic
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 759
Registrován: 25 dub 2012, 22:21
Profese: Computer vision programátor
Bydliště: Pustějov
Dal poděkování: 1474 poděkování
Dostal poděkování: 544 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF MSK 8/2016 - kandidátka do PSP 2017

Příspěvek od Radek.Simkanic »

a co tak napřed uělat klasicky hlasování ohledně toho kdo bude na kandidátce a následně hlasování kde podle počtu a losu se určí pozice? Myslím že by to bylo demokratičtější ;). Případně to druhé hlasování rozdělit do více bloků.
„Kráčíme v minulostí, naší budoucností je tvořit přítomnost.“
Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Moravskoslezský kraj“