CF 3/2017 - Dovolba kontrolní komise

Celostátní fórum tvoří všichni členové a je nejvyšším orgánem Pirátské strany.


Moderátor: Předsedající

Pravidla fóra

Na celostátním fóru se vyjadřujte slušně a k věci. Nepřístojnosti budou vykázány do samostatného vlákna.
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.

Zamčeno
Uživatelský avatar
Michael.Polak
Zahraniční odbor
Příspěvky: 4106
Registrován: 21 dub 2009, 17:19
Profese: programátor, poskytovatel Internetu
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 2897 poděkování
Dostal poděkování: 6677 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 3/2017 - Dovolba kontrolní komise

Příspěvek od Michael.Polak »

Aniž bych se do té funkce nějak hrnul, mohl bych se zeptat, jako náležitost jsem nesplnil? :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michael.Polak za příspěvek:
Janka.Michailidu

@xChaos@f.cz | @xChaos@mastodon.pirati.cz | nyx.cz XCHAOS | http://www.pirati.cz/lide/michael_polak
zakládající člen | člen MS P6 | pozorovatel TO a KETů doprava/energetika | maloburžoazní centrista | zdání kompetence se vytváří absencí viditelné nekompetence

Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18655
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33839 poděkování

Re: CF 3/2017 - Dovolba kontrolní komise

Příspěvek od Martin.Kucera »

Pravděpodobně jde o chybějící fotku v profilu na wiki (ovšem Dalibor před pár dny hlásil nějaké technické problémy při pokusu fotku nahrát, takže nevím zda se ti to povede).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvek:
Ondrej.Kallasch

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13423
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34738 poděkování
Dostal poděkování: 17613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 3/2017 - Dovolba kontrolní komise

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Já neměl přístup, ale Ondřej mi ji nahrál obratem.

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

David.Satke
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 171
Registrován: 07 bře 2017, 18:38
Dal poděkování: 57 poděkování
Dostal poděkování: 349 poděkování

Re: CF 3/2017 - Dovolba kontrolní komise

Příspěvek od David.Satke »

Vážené pirátky, vážení piráti,

Rovněž jsem byl nominován do KK. Vzhledem k tomu, že bych se rád zapojil do činnosti Pirátů a jedná se o mně blízký obor, tak jsem se rozhodl nominaci přijat. V případě volby bych se rád zasadil o to, aby i díky činnosti kontrolní komise zůstali Piráti i nadále stranou s demokratickou strukturou, odpovědností členů a přísným bojem a odporem proti korupci. Zároveň však považuji za důležité zachovat neformálnost a uvolněnost Pirátů, která je jedním z toho, co nás odlišuje od ostatních stran a co nás činí přitažlivými pro budoucí členy, příznivce a voliče. Ve své funkci bych se tedy v souladu s organizačním řádem snažil důsledně bojovat proti korupci a vážným prohřeškům proti předpisům fungování strany, ale zároveň apeloval na to, aby se vnitřní předpisy strany vykládaly v souladu s jejich účelem a rozumným fungováním strany a případné jednání odchylující se od těchto předpisů bylo řešeno především diskuzí.

Krátce k mé osobě: je mi 33 let, pocházím z Hodonína ale již 14 let žiji v Praze (Praha 10), povoláním jsem advokát (nyní partner advokátní kanceláře Satke & Škorpil, dříve jsem působil v advokátních kancelářích Glatzová & Co., White & Case, Achour & Hájek, CMS Cameron McKenna). Studoval jsem na Právnické fakultě Univerzity Karlovy a na právnické fakultě Utrecht University v Nizozemí. Hovořím česky a anglicky. Mezi mé záliby patří sport (golf, fotbal, lyžování, běh, atd.), cestování, politika a filmy.

Díky

David Satke
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21719
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor počítačové bezpečnosti
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5234 poděkování
Dostal poděkování: 12564 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 3/2017 - Dovolba kontrolní komise

Příspěvek od Lukas.Novy »

Dlouho se sem nevidel takhle fajnou diplomku, dobre ty! (hrozi, ze si to prectu cele)

Jenom pro jistotu, ono se to bude zdat mozna off-topic, ale co si myslis o vymahatelnosti a obecne dluhu v kontextu neceho jako bitcoin? Staci kratce a kterykoliv pohled te napadne, diky.

Demokracie je diskuse.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Tel: 777-5-KRTEK

Uživatelský avatar
Ondrej.Kallasch
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 2047
Registrován: 02 říj 2010, 13:37
Profese: Integration Developer
Bydliště: Pod Markétou 82, Praha 22 - Hájek
Dal poděkování: 2523 poděkování
Dostal poděkování: 2104 poděkování

Re: CF 3/2017 - Dovolba kontrolní komise

Příspěvek od Ondrej.Kallasch »

Dobrý den,
jelikož zítra jsem celý den v práci tak hlasování vydá jiný předsedající. Večer ještě v úvodním příspěvku shrnu kdo do volby jde a kdo ne. Aby to bylo přehlednější. Odkazy na jednotlivé kandidátské řeči již tam jsou, pokud jsem na někoho zapomněl tak mě prosím upozorněte.

Telefon: 720474822 ondrej.kallasch@pirati.cz
člen zastupitelstva MČ Praha 22

Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Příspěvky: 26171
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: politik, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 36936 poděkování
Dostal poděkování: 30069 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 3/2017 - Dovolba kontrolní komise

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Chtěl bych se kandidátů do komise zeptat, jak budou obecně postupovat, když odhalí nějaké pochybení nebo opomenutí?

Dále bych se jich chtěl zeptat, jestli mají nějaké preferované či nepreferované spolupracovníky do komise? - přece jen, sestavujeme tým.

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

Uživatelský avatar
Dominika.Michailidu
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 3691
Registrován: 28 črc 2011, 22:13
Profese: výtvarník
Bydliště: Krnsko
Dal poděkování: 8302 poděkování
Dostal poděkování: 6372 poděkování

Re: CF 3/2017 - Dovolba kontrolní komise

Příspěvek od Dominika.Michailidu »

Prosím o přesun v úvodním příspěvku: Dalibor Záhora z kategorie regp do členů. Jestli jsem dobře pochopila "vznik členství", tak splnil všechny 3 formality.
krajske-predsednictvo-stredocesky-kraj- ... 36341.html

edit: překlep ve jméně
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dominika.Michailidu za příspěvky (celkem 3):
Vojtech.Pikal, Dalibor.Zahora, Ondrej.Kallasch

Svobodný internet nedáme. Ale vemte si místo něj válku proti drogám.
Me gusta myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21719
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor počítačové bezpečnosti
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5234 poděkování
Dostal poděkování: 12564 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 3/2017 - Dovolba kontrolní komise

Příspěvek od Lukas.Novy »

Vojtech.Pikal píše:Chtěl bych se kandidátů do komise zeptat, jak budou obecně postupovat, když odhalí nějaké pochybení nebo opomenutí?
Myslis tim podezreni? Asik ano.

Tak jak doposud, pokud sem o smir pred zahajenim rizeni. Tedy sdelenim toho, co je potencialne v rozporu s predpisy a jak to napravit.
Vojtech.Pikal píše:Dále bych se jich chtěl zeptat, jestli mají nějaké preferované či nepreferované spolupracovníky do komise? - přece jen, sestavujeme tým.
Moje predstava je automaticke pridelovani rozvrhu prace, takze moc te spoluprace potreba nebude. Dokazi spolupracovat obecne s kazdym (tim ale samozrejme nerikam, ze vsechny jmenovane budu volit).

Demokracie je diskuse.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Tel: 777-5-KRTEK

Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21719
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor počítačové bezpečnosti
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5234 poděkování
Dostal poděkování: 12564 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 3/2017 - Dovolba kontrolní komise

Příspěvek od Lukas.Novy »

Dominika.Michailidu píše:Prosím o přesun v úvodním příspěvku: Dalibor Záhora z kategorie regp do členů. Jestli jsem dobře pochopila "vznik členství", tak splnil všechny 3 formality.
krajske-predsednictvo-stredocesky-kraj- ... 36341.html

edit: překlep ve jméně
Rozhodnuti o prijeti zacina platit s vyhlasenim usneseni prislusneho predsednictva nebo pripsanim clenskeho prispevku na ucet, podle toho, k cemu dojde pozdeji. Ucinkuje ale zapsanim do evidence clenu, tedy dokud neni ve skupine Celostatni forum, preradit ho nelze.

Demokracie je diskuse.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Tel: 777-5-KRTEK

Zamčeno

Zpět na „Celostátní fórum“