Petr Novotný

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Vysočina

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Zamčeno
Uživatelský avatar
Petr.Novotny
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 18
Registrován: 07 bře 2015, 16:47
Profese: student chemie
Dal poděkování: 14 poděkování
Dostal poděkování: 33 poděkování

Petr Novotný

Příspěvek od Petr.Novotny »

Ahoj,
popravdě ani nevím, co bych o sobě měl vykládat, s Pirátskou stranou mám celkem bohaté zkušenosti, i když jsem delší dobu nic nepáchal... :D

Jak to chodí vím, přihlášku mám vyplňenou, jak bude schůze, jsem tam :D


Nějaká omáčka:

Je mi 19 let a nastupuji na PřF MUNI. O Pirátství jsem se začal zajímat v době, kdy byla aktuální ACTA a SOPA&PIPA, tedy v době, kdy mi bylo nějakých 14/15. Na střední jsem aktivně a všemi možnými směry propagoval legalizaci OPL, za což jsem loni dostal ředitelskou důtku :D
A teď vážně. Za Pirátskou stranu jsem v loňském roce pomáhal organizovat aktivity proti TTIP v Brně, zejména petiční stánky a roznos letáků (ve spolupráci s Hnutí DUHA). Chvíli jsem se plácal na MO JmK, ale pak jsem na to přestal mít čas kvůli hasičině a na Piráty jsem na víc než půl roku zanevřel. Bohužel se v našem sboru úplně nevyvedlo vedení a já už nemám úplně zájem na tom investovat tam čas, proto bych se chtěl trvale přeorientovat na Piráty. Nutno podotknout, že byť jsem chodil na schůze v JmK a účastnil se všemožných aktivit, členem strany jsem nebyl. Poslední moje zdokumentovaná aktivita v rámci pirátství byla 14. října 2015, kdy jsem se za Mladé Piráty zúčastnil debaty politických mládeží v Olomouci o vysokém školství, kde jsem pochopitelně vystupoval proti zavedení školného.

Nebudu si vymýšlet nějaké osvětné důvody, proč chci k Pirátům; bydlím ve Velkém Meziříčí a nelíbí se mi současná situace na naší radnici. Zejména mám problém s nedostatečnou transparentností (pseudotransparentností, kdy se město tváří, že publikuje všechno, ale ve skutečnosti vynechá, co se mu hodí a najednou se neplánovaně hlasuje o rekonstrukci sociálních zařízení za 1,5 milionu korun českých, dále manipulace stavebních zakázek, které čirou náhodou vždy dostane ta samá firma, jejíž majitel má prokazatelně konexe se starostou města a v neposlední řadě incident s bioplynovou stanicí, do které město nainvestovalo peníze a nakonec nedošlo k jejímu zprovoznění). Mojí vizí do budoucna je tedy udělat všechno pro to, aby se situace zlepšila (na úplný rozbor asi tohle není vhodné fórum), v ideálním případě kandidovat do komunálu.
Samozřejmě to není jen kvůli volbám, po vzoru předchozího aktivismu bych v tom chtěl pokračovat. (Když chci) mám solidní, důvěryhodné, slušné a pevné vystupování, jednám férově, jsem liberální. Zhruba na stejné úrovni jako ústní mám i písemný projev. Jsem zodpovědný, občas v zápalu boje lehce arogantní. Za poslední rok jsem pravidelně navštěvoval debatní ligu. Jsem dobrovolný hasič, momentálně dělám brigádně plavčíka na koupališti ve Velkém Meziříčí a plavčíka v Aqualandu Moravia. Největší zálibou je pro mě momentálně zametání s policií ČR a obecní policií, za dobré slovo řeším ve správním řízení přestupky řidičů. Rád se rýpu v zákonech a vyhláškách.

To je asi všechno :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Novotny za příspěvky (celkem 6):
Roman.Kucera, Vaclav.Fortik, Josef.Korinek, Filip.Krska, Tomas.Prochazka, Michal.Krivohlavy
Unjust laws exist; shall we be content to obey them? Or shall we be endeavour to amend them and obey them until we have succeeded? Or shall we transgress them at once?
-- H. D. Thoreau
Uživatelský avatar
Josef.Korinek
Příspěvky: 107
Registrován: 12 říj 2014, 11:53
Profese: nezávislé povolaní (hudebník)
Dal poděkování: 102 poděkování
Dostal poděkování: 207 poděkování

Re: Petr Novotný

Příspěvek od Josef.Korinek »

Ahoj hned jak bude schůze rádi tě uvidíme. Měla by být co nevidět dáme ti echo..A moc díky za zájem ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Korinek za příspěvky (celkem 2):
Petr.Novotny, Filip.Krska
Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4780
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Petr Novotný

Příspěvek od Michaela.Vodova »

Ahoj, prosím kontaktuj mě (viz podpis), zavolám ti, a domluvíme se na konkrétním postupu tvého případného přijetí či zapojení se .. Míša
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Vodova za příspěvek:
Filip.Krska
Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4780
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Petr Novotný

Příspěvek od Michaela.Vodova »

Petr má zájem o členství v JmK. Je to tak? Mohu tedy toto vlákno uzamknout Petře?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Vodova za příspěvek:
Filip.Krska
Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Vysočina“