Zubní kazy.

Moderátoři: Rada resortních týmů - členové, Resortni tym Lidska prava

Zamčeno
Oldrich.Fischer
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 153
Registrován: 26 zář 2013, 21:14
Profese: Konstruktér
Dal poděkování: 323 poděkování
Dostal poděkování: 131 poděkování

Zubní kazy.

Příspěvek od Oldrich.Fischer »

Zubní kazy.
Pan Stomatochirurg Roman Smucler tvrdí, že nejlepší prevence proti zubním kazům, jsou co nejvyšší poplatky u zubaře Mám pětiletého vnuka. Jeho rodiče mu dopřávají tu nejzdravější výživu. Oba rodiče jsou intelektuálně na úrovni. Syn, sice strojař, ale se zaměřením - mechanika srdce.Stravují se všichni dle doporučení lékařů. Je to, dle mne i dosti drahá záležitost. Nešetří na něm. Samozřejmě má každou chvíli nový kartáček. To nebohý dítě, ještě neví, jak chutná cukr. Párek bude smět, až mu bude osmnáct let. Rodiče na čištění zubů osobně dohlížejí. Přesto má už teď tři zubní kazy. Dle mne, tuto vadu zdědil.
Já netvrdím, že je pan stomatolog hloupý. Vždyť se dostal do personálně omezené kasty, která směla vystudovat tento obor. Ovšem, během let se u něho vývojově ( evolucí) zvětšily ruce až do velikosti lopat uhelek. Jak asi hrabal tisícovky. Takže v současnosti nemůže už dělat zubaře, protože se mu ruce do žádné pusy nevejdou. Takže pro něho nezbývá nic jiného než dělat „ Presidenta ? Super generálního ředitele? Snad i majitele? Stomatologické komory. Všichni Pán bohové s námi!!
Zamčeno

Zpět na „Svoboda projevu“