Svodka Zlínského kraje

Pravidelné stručné zprávy o naší činnosti.


Pravidla fóra

Zde v jednotlivých vláknech zveřejňují orgány strany a kraje své svodky.
Svodka je seznam provedených úkonů za období od poslední svodky. Každý bod seznamu doprovází nejvýše čtyři věty a odkazy na další informace. Svodku označte datem a číslem ke kterému se vztahuje a vložte do příslušného vlákna.

  • Orgány strany zveřejňují svodku nejméně každé první pondělí v měsíci.

  • Krajská sdružení zveřejňují svodku nejméně každé druhé pondělí v měsíci.

Další podrobnější pravidla

Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4766
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4399 poděkování
Dostal poděkování: 3715 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Svodka Zlínského kraje

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Josef.Hrubos píše:Činnost: vyosení 24.6.2016,proběhlo poklidně. Účast předsedy a RV zástupce na schůzi v Praze (školení ke krajským volbám)
Schůze se pořádají celkem pravidelně.
Založení MS Valašské Meziříčí se pozdrží pro nedostatek členů.
Krajské volby v plném proudu.

Výhled: Nákup propagačního stánku.
Nábor členů z okolí Zlínského kraje.
Především krajské volby dotáhnout úspěšně do cíle.
Psát obsáhlejší svodky.
Zamezit Tkadlecovi v chaotických počinech.
Můžeš mi prosím definovat chaotický počin? Chaoz je tady vytvořen zejména absencí pirátského volebního manažera/koordinátora, kterého by měl dle mého názoru být zastoupen předsedou kraje. Krajské volby jsou v plném proudu, ale nic se tady neděje.

Osobně si beru na starost získání papíry od všech našich kandidátů a vypracování společného programu do 15.7.

Dále je třeba řešit obsah na Pirátské listy do 23.8., kampaňový obsah, správu krajských a místních sociálních sítí, chodit na schůzky volebního štábu, na které byl předseda kraje pouze jednou.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Tkadlec za příspěvky (celkem 2):
Jaromir.Fojtu, Vojtech.Pikal
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Uživatelský avatar
Josef.Hrubos
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 177
Registrován: 20 lis 2013, 21:40
Profese: OSVČ
Bydliště: Vsetín
Dal poděkování: 59 poděkování
Dostal poděkování: 53 poděkování

Re: Svodka Zlínského kraje

Příspěvek od Josef.Hrubos »

Činnost:
Dnes založeno MS Valašské Meziříčí.Vlákno zde: krajske-predsednictvo-zlinsky-kraj-f317 ... 35039.html
Volby zatím úspěšně zvládáme bez větších potížích. Díky osobní kampani se dokonce snížily očekávané výdaje na roznos pirátských listů. Poděkování patří celému KS Zlín.
Schůzuje se téměř neustále.
Přibývají členové a kraj posiluje.

Výhled:
Především krajské volby dotáhnout úspěšně do cíle.
Psát obsáhlejší svodky a psát je s radostí.
Zajít jen tak na pivo bez politické diskuse......

Obrázek
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Hrubos za příspěvek:
Vojtech.Pikal
Dělej s úsměvem nebo nedělej vůbec.
Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4766
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4399 poděkování
Dostal poděkování: 3715 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Svodka Zlínského kraje

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Josef.Hrubos píše:Činnost:
Dnes založeno MS Valašské Meziříčí.Vlákno zde: krajske-predsednictvo-zlinsky-kraj-f317 ... 35039.html
Volby zatím úspěšně zvládáme bez větších potížích. Díky osobní kampani se dokonce snížily očekávané výdaje na roznos pirátských listů. Poděkování patří celému KS Zlín.
Schůzuje se téměř neustále.
Přibývají členové a kraj posiluje.

Výhled:
Především krajské volby dotáhnout úspěšně do cíle.
Psát obsáhlejší svodky a psát je s radostí.
Zajít jen tak na pivo bez politické diskuse......

Obrázek
MS Valašské Meziříčí není úspěšně založeno - založení není jen o tom napsat jednu větu, že se založí. Prosím, aby si mi vyjasnil pole působnosti MS Valašské Meziříčí, dále bych rád věděl personální obsazení a jestli v něm má být Kamila Gáliková, která je zároveň v předsednictvu MS Piráti Vsetín, tak jak tento problém vyřešíš?

Pošli mi prosím nějaké fotky s osobní kampaně, protože jsem si nevšiml nějakého tvého extra aktivního zapojení, krom výlepu asi 15 plakátů. Když nepočítám sebe, tak Piráti z rozdaných 10000 kusů rozdali asi 500, z toho 300 udělal Fojtů, který je hodně limitován prací a účastnil se jen nárazově po práci, takže tím poděkování nepatří KS Zlín, ale Zeleným Zlín.

Když se schůzuje neustále, tak mi prosím řekni jediný výstup, jedinou věc, která se vyschůzovala.

Je mi jasné, že psát tyto obsáhlé blamáže ti jde s radostí, ale místo kecání raději něco dělej - resp. udělej mi svodku, co si ty konkrétně udělal mimo to, že si vytvořil 3 jednovětné hlasování
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Tkadlec za příspěvek:
Josef.Hrubos
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Uživatelský avatar
Josef.Hrubos
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 177
Registrován: 20 lis 2013, 21:40
Profese: OSVČ
Bydliště: Vsetín
Dal poděkování: 59 poděkování
Dostal poděkování: 53 poděkování

Re: Svodka Zlínského kraje

Příspěvek od Josef.Hrubos »

Petr.Tkadlec píše:
Josef.Hrubos píše:Činnost:
Dnes založeno MS Valašské Meziříčí.Vlákno zde: krajske-predsednictvo-zlinsky-kraj-f317 ... 35039.html
Volby zatím úspěšně zvládáme bez větších potížích. Díky osobní kampani se dokonce snížily očekávané výdaje na roznos pirátských listů. Poděkování patří celému KS Zlín.
Schůzuje se téměř neustále.
Přibývají členové a kraj posiluje.

Výhled:
Především krajské volby dotáhnout úspěšně do cíle.
Psát obsáhlejší svodky a psát je s radostí.
Zajít jen tak na pivo bez politické diskuse......

Obrázek
MS Valašské Meziříčí není úspěšně založeno - založení není jen o tom napsat jednu větu, že se založí. Prosím, aby si mi vyjasnil pole působnosti MS Valašské Meziříčí, dále bych rád věděl personální obsazení a jestli v něm má být Kamila Gáliková, která je zároveň v předsednictvu MS Piráti Vsetín, tak jak tento problém vyřešíš?

Pošli mi prosím nějaké fotky s osobní kampaně, protože jsem si nevšiml nějakého tvého extra aktivního zapojení, krom výlepu asi 15 plakátů. Když nepočítám sebe, tak Piráti z rozdaných 10000 kusů rozdali asi 500, z toho 300 udělal Fojtů, který je hodně limitován prací a účastnil se jen nárazově po práci, takže tím poděkování nepatří KS Zlín, ale Zeleným Zlín.

Když se schůzuje neustále, tak mi prosím řekni jediný výstup, jedinou věc, která se vyschůzovala.

Je mi jasné, že psát tyto obsáhlé blamáže ti jde s radostí, ale místo kecání raději něco dělej - resp. udělej mi svodku, co si ty konkrétně udělal mimo to, že si vytvořil 3 jednovětné hlasování
MS Valašské Meziříčí: Jakmile dodáš podepsané zakládací listiny, můžeme se posunou blíže cíli, s Kamilou Galikovou už je to v řešení.(Nejpravděpodobnější scénář rezignace a následná reorganizace MS Vsetín.) Pokud vím konzultoval jsem s tebou založení MS Valmez a podobné administrace, Působnost by měla být: Valašskomeziříčsko - Kelečsko

Mé zapojení do kampaně: Osobní fotky ti posílat nebudu, nemám v plánu si tu potahovat ptáčka ale zapomínáš na mou pracovní vytíženost...... to asi jako nezaměstnaný nechápeš. Mimo jiné roznosu více jak 2 balíků novin, veškeré ježdění sním spojené (po nikom nechci proplácet benzín i když mě to bylo nabídnuto, beru to jako svou investici do Krajských voleb) vylep plakátu pro mě neskončil prvními 15 kusy. Poděkování patří KS Zlín.


Schůze jsou spíše neoficiálního charakteru, doufám že to tak bereš a ne, že se tam chodíš jen opíjet.(je téměř nadlidský úkol vybrat datum schůze aby vyhovovalo všem....)
Dělej s úsměvem nebo nedělej vůbec.
Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4766
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4399 poděkování
Dostal poděkování: 3715 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Svodka Zlínského kraje

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

O tvém pracovním vytížením fakt nevím, jediné co jsem zpozoroval je, jak té druhé straně říkáš, že něco děláš, ale to je vesměs tvoje věc. Faktem ale zůstává, že tvé zapojení v kampani je nulové.

Když víš jak je to s tím MS Valmez, tak proč tyto informace a všechny věci nepředáš dál na AO, případně neřekneš Kamile, Denisovi, aby to tam dali oni.

"Mimo jiné roznosu více jak 2 balíků novin, veškeré ježdění sním spojené" Nikdo to po tobě nechtěl, navíc mě Fojtů potvrdil, že většinu z toho stále vozíš v autě. Ty noviny jsem potřeboval na osobní kampaň a ty si se mi vymlouval, že si je roznesl do schránek....

Jestli nevíš, tak volby jsou za týden a to tvoje, že to tímto výlepem nekončí, tak bohužel končí, protože už ani není co lepit.

Prakticky nulové zapojení Pirátů v kampani ber jako svoje osobní selhání, protože by si je měl nějak leadovat. A Jestli je za to ještě chválíš, tak to teda potěš.

Jestli jsou schůze spíše neoficiálního charakteru, tak tady nelži a napiš, že jen chlastáme a nic jsme nevymysleli a neudělali a výhledově to nechceš nijak změnit, aby byla svodka pravdivá.
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4766
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4399 poděkování
Dostal poděkování: 3715 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Svodka Zlínského kraje

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Opravuji teda svodku, aby byla pravdivá
činnost:
PKS odhlasovalo založení MS Valmez, Josef Hruboš dohlídne na úspěšné zaregistrování na AO a postará se o personální obsazení MS Vsetín a MS Valmez, aby funkce nekolidovali.
Volby prakticky celé táhnou jak administrativně tak personálně Zelení, předseda PKS nemá vůbec ponětí o zapojení jednotlivých Pirátů a případně jejich samotné zapojení je spíše nahodilé. Do příštích voleb je třeba tyto organizační věci zvládnout podstatně lépe.
Neschůzuje se vůbec, protože naše vedení nemá vůbec ponětí co dělat, nemá ani žádné vize a do budoucna to nehodlá ani nijak měnit. Občas se sejdeme na pivu, ale to nemá s politikou prakticky nic společného. Teda krom toho jak se někdo ožere a pak kritizuje ty druhé.
Vedení PKS a jednotlivých MS by si měli vypracovat nějaké jednoduché "strategické plány", kde by si alespoň nastavili nějaké cíle.
Momentálně je v řešení příjmutí jednoho člena z Chropyně, který je od nás docela podstatně odloučen, daleko blíž mu je Přerov, tak by bylo možná rozumnější ho přesměrovat k Martinu Švadlenkovi, aby "neumřel" a snažit se v Kroměříži nějak vytvořit MS, aby jsme měli pokrytý i tento region v našem kraji.

výhled:
buď budeme něco dělat a podáme pak o tom report nebo nebudeme, ale nebudeme lhát že něco děláme
v případě, že se rozhodneme něco dělat, tak schůze, kde se naplánují všechny strategické věci bude určitě nezbytná
na pivo budeme chodit stále
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Tkadlec za příspěvek:
Petr.Bajgar
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Uživatelský avatar
Josef.Hrubos
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 177
Registrován: 20 lis 2013, 21:40
Profese: OSVČ
Bydliště: Vsetín
Dal poděkování: 59 poděkování
Dostal poděkování: 53 poděkování

Svodka Zlínského kraje od 30.9.2016-13.1.2017

Příspěvek od Josef.Hrubos »

Po mé dlouhé době nečinnosti přicházím s novým příspěvkem.

Členská základna:
Ohledně počtu členů je situace stále katastrofální v Uherském Hradišti, Kroměříži, Rožnov pod Radhoštěm a doteď to bylo špatné ve Zlíně, ale díky přítomné koordinátorce se snad situace brzy zlepší.
Když se zaměřím na MS, tak MS Piráti Vsetín má pouze dva členy předsednictva a MS ValMez čeká na AO. Situace v MS Piráti Vsetín se bude řešit až seženeme víc členů ze Vsetína.
Jsem rád, že členové z Valašského meziříčí přivádějí nové zájemce o členství, avšak občas to uvízne někde v procesu přihlašování. Proto s novou funkcí koordinátorky doufám, že pomůže s procesem přijímání zájemců o členství.

Činnost:
24.11.2016 byla krajská schůze ve Valašském meziříčí, kde se volilo předsednictvo MS ValMez a promyšleno se VyOsení. Zápis ze schůze je zde: krajske-predsednictvo-zlinsky-kraj-f317 ... 35409.html
11.2.2017 byla krajská schůze, které jsem se bohužel nemohl účastnit, ale i přesto přišlo mnoho lidí a představovala se zde již zmíněná koordinátorka. Vlákno ke schůzi je zde: krajske-forum-zlinsky-kraj-f417/restart ... 74-10.html

Výhledy:
Vzhledem k mé neschopnosti plánuji v nejvhodnější době rezignovat. Momentálně by však má rezignace nic nevyřešila.
Plánujeme uspořádat čistě krajskou schůzi, abychom dořešili rozpočet a další administrativní úkoly. Poté potřebujeme najít schopného kandidáta na předsedu, který bude mít dostatek volného času.
Výhledy do budoucna nejsou moc dobré, vše záleží na tom, jestli se najde již zmiňovaný vhodný kandidát na předsedu KS.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Hrubos za příspěvek:
Petr.Bajgar
Dělej s úsměvem nebo nedělej vůbec.
Zamčeno

Zpět na „[Archiv] Svodky“