Počítání hlasů.

Moderátoři: Rada resortních týmů - členové, Resortni tym Lidska prava

Zamčeno
Oldrich.Fischer
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 153
Registrován: 26 zář 2013, 21:14
Profese: Konstruktér
Dal poděkování: 323 poděkování
Dostal poděkování: 131 poděkování

Počítání hlasů.

Příspěvek od Oldrich.Fischer »

Počítání hlasů.
Na poslední pražské schůzi jsem s obdivem sledoval vysvětlování složité matematické rošády, při níž by nám v případě nějaké koalice naskočilo možná i jedno procento hlasů ve volebním výsledku. Dále bychom měli svést bitvu o procenta zatím nikoho nevolících voličů. To všechno je krásná úvaha. My bychom se však měli snažit nejen o ně, ale též o to, jak přesvědčit voliče i jiných stran, aby volili nás. Asi by to ovšem vyžadovalo, abychom vlastně jenom nesuplovali to, co měla dávno dělat kriminálka. Jsme z pohledu běžného občana stranou velmi mírného pokroku v mezích zákona. Navíc naše spojením s darem církvím a fotovoltaikou od nás odradí většinu voličů.
V televisi vystoupil náš kolega Mikuláš Ferjenčík.. Jeho vystoupení nelze nic vytknout. Nikoho neurazil. Jeho kritická připomínka ke kouření jakoby zanikla. Vždyť se mohl též zastat hromady dětí, které pomohou pasivně vykouřit v domácnostech i čtyřicet Partyzánek denně. O tomto vlastně stěžejním problému se poslanci živící se zákazem kouření v restauracích nikdy ani jedním slovem nezmínili. To oni v notách neměli. To žádnému poslanci nevadí a vadit nikdy nebude.
K účtenkám: Je celá řada obchodů kde se účty pohybují jen v korunách. Například jeden malý kondenzátor nebo dioda je taky za tři koruny. Prodavač vydá účtenku velikosti A4. Ještě že zakázali prodej cigeret na jednotlivé kusy. To by bylo papíru! Ve vesnické hospodě dnes sedí nanejvýše tak čtyři stálí hosté.( Řádově sto chalup.) Ostatní přijdou občas jen na jedno pivo. To je tam třikrát dražší než v krámě. Z obyčejných lidí by tam chodil jen blázen. Policajt do takových končin zavítá jen při velké bouračce nebo mordu. Pokud tam nemá chalupu. Kontrola účtenek je stoprocentně závislá na udáních. Pivo se taky prodává z vlastně kuchyně jednoho stavení oknem. Nebo se sedí v kuchyni. ( A kouří se.) To by potom poplatky jen za internet přesáhly obrat hospodyně. Potom pivo prodává též třeba správce vzdálené lyžařské chaty. Pro rekreanty. To jsou třeba študáci co se tam střídaj. Tam se pivo pije a kouří se v kotelně. Co je horší: na pokojích s dětmi. Jestli je to zákon o nikdy nevysloveném záměru, který měl zdanit Vietnamce, tak za vymyšlení a realizaci tohoto zákona to byly úplně vyhozený prachy. Nebo to je záměr jako s kasinama? Hospodu bude smět mít jen „ kámoš „ hlavního radního? S tím předpokladem, že obyvatelům nezbyde nic jiného, než chodit do „ monopolní hospody.“ Zisk z prodeje jen pro vyvolené?
Nemáme jediný bod, který by oslovil obyčejné lidi. Prč nepožadujeme například : aby ceny prodávaných léků byly na internetu. Jako ceny Tesca. Takhle každá lékárna účtuje, co si troufne. Neexistuje jediná obrana proti lékárnickému, snad hyenismu. V jedná lékárně : léky- ze známosti 2100 Kč, v druhé 600 Kč. Navíc každá lékárna by měla mít seznam léků, které má. Ne – přidťe zítra. My stále vedeme jen- Klavin. Snad i častěji, jak za jeden rok, se názvy léků pro jednu nemoc mění. Někdy cena zůstane stejná, ale prášků ubude čtvrtina. Proto může být lékáren daleko víc než hospod.
Máme řadu programátorů. Měli bychom mít i webovou stránku ? s programem například: Seznamy výrobků a tam by kdokoliv udal své zkušenosti s tím kterým výrobkem. ( zastřešeno Piráty ). Zatím to funguje naprosto roztříštěně. Příklad: Outdoor- Kamínka „ dřívkáč“ . Stojí asi 1500 Kč. Je tam asi pět návodů jak je udělat za stovku. Bunda : -firma , typ : je krásná ale profukuje , vlhkost přímo saje. Nehřeje. Koloběžka: firma, typ : krásná, nikdo v republice vám neprodá náhradní plášť ke kolečku.
Asi by to vydalo na práci jako celostátní E-shop. Jako laik nevím, kolik by to zabralo práce. Myslím , že pod hlavičkou Pirátů by to byla minimálně celostátní reklama strany.
Startovací byty pro mladé. To je zase jen zisk pro developery. Magistrát by musel vyčlenit prostor pro svépomoc. Aby byty byly pak stavebníků a ne prostředkem k bytové lichvě.
O záchraně vody. Nemůže přece být pitná voda v rukou třeba majitele PO boxu na Kypru. Ten si pak určuje ceny pro obyvatelstvo. Vodu zákonem chránit. Obnovovat malé zdroje vody. I studny.
Zásobování města teplem: Jediným „kámošem“. Pak je X tisíc lidí týdny bez topení. Navíc určuje monopolní cenu za teplo.
Je jedno, kterou variantu budeme vybírat. Pokud nebudeme mít v programu. pro normální lidi uchopitelný program, pak si na procenta ve volbách můžeme nechat zajít chuť.
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21773
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor kyber. bezpečnosti, muž z Brna
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5451 poděkování
Dostal poděkování: 12597 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Počítání hlasů.

Příspěvek od Lukas.Novy »

Kde tebe nabrali fakt nevim.

Hej lidi, kdo tohodle blbecka prijal?

Máte pocit, že Vás KK nebo jiný funkcionář šikanuje, pomlouvá či zesměšňuje? Nejsem právník, ale zastoupím Vás v jednání s přezkumnými orgány. Pište nestranickému ombudsmanovi na ombudsman@krtek.net
Tel: 777-5-KRTEK

Uživatelský avatar
Michal.Ketner
Republikový výbor
Příspěvky: 2897
Registrován: 09 pro 2012, 13:16
Profese: Panda všeho druhu
Dal poděkování: 1910 poděkování
Dostal poděkování: 3394 poděkování

Re: Počítání hlasů.

Příspěvek od Michal.Ketner »

Lukas.Novy píše:Kde tebe nabrali fakt nevim.

Hej lidi, kdo tohodle blbecka prijal?
https://www.pirati.cz/regiony/praha/130829

Nejhorsi je lidska ublíženost :fet:

Sebeonanující popisky jaký mám funkce a jak jsem důležitej. :fet:

Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21773
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor kyber. bezpečnosti, muž z Brna
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5451 poděkování
Dostal poděkování: 12597 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Počítání hlasů.

Příspěvek od Lukas.Novy »

Bomba zapis. Jak zjistim, kdo byl v ty dobe predsednictvo?

Máte pocit, že Vás KK nebo jiný funkcionář šikanuje, pomlouvá či zesměšňuje? Nejsem právník, ale zastoupím Vás v jednání s přezkumnými orgány. Pište nestranickému ombudsmanovi na ombudsman@krtek.net
Tel: 777-5-KRTEK

Zamčeno

Zpět na „Svoboda projevu“