Žádost o členství v českobudějovickém MS PS

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Personální odbor - celý, KoKS Jihočeský kraj, PMS Českobudějovicko

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  • Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  • Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  • V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Zamčeno
ZdendaStos
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 12 pro 2016, 21:55
Profese: stavbyvedoucí
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 8 poděkování

Žádost o členství v českobudějovickém MS PS

Příspěvek od ZdendaStos »

Zdravím Vás přátelé,

Jmenuji se Zdeněk Štos, jsem rodák z Týna nad Vltavou už 28 let :) Vystudoval jsem SPŠ stavební Resslova v ČB tvrdě pracuji jako stavební mistr ve skvěle fungující společnosti (jmenovat nebudu, reklamu fakt nepotřebuje :) )
Jsem velkým příznivcem pirátské strany a jejího mě, a doufám i dalším přibývajícím příznivcům sympatického programu. Přál bych si svým členstvím podpořit růst strany alespoň tím co bude v mým silách ;)

Jelikož mám široké okolí přátel a známých, kteří mají také známé, a ti další známé atd. :D , Tak si myslím že zpočátku mohu pomoci především v oblasti propagace strany a získání dalších členů.

Rád se stanu Vaším členem.. ;)
PS: sory že jsem tak rozepsal.. Ať se daří, ahoj Zdenda
Tito uživatelé poděkovali autorovi ZdendaStos za příspěvky (celkem 8):
Simon.Kostadinov, Jan.Novak, Michal.Horak, Zuzana.Kudlackova, Tomas.Durco, Ludek.Blaha, Ivo.Vlasaty, Jana.Kolarikova
Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Českobudějovicko“