MF ČB 3/2016 Svolání schůze MS Českobudějovicko (3.12.2016)

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů místního sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Jihocesky kraj, PMS Ceskobudejovicko

Pravidla fóra
  • Na tomto fóru se vyhlašují závazná hlasování místního fóra. Hlasovat mohou pouze členové místního sdružení.
  • Do tohoto fóra vidí a přispívají členové místního sdružení a jeho registrovaní příznivci (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.
Zamčeno
Jan.Novak
Kontrolní komise
Profese: Politolog, Historik
Dal poděkování: 1715 poděkování
Dostal poděkování: 1417 poděkování

MF ČB 3/2016 Svolání schůze MS Českobudějovicko (3.12.2016)

Příspěvek od Jan.Novak » 14 lis 2016, 15:19

Ahoj,
tímto svolávám schůzi MS Českobudějovicko. Dle Doodlu bylo vybráno datum sobota 3.12.2016, od 18:00. Schůze proběhne jako dříve v Literární kavárně, Adresa: Nová 1870/3, České Budějovice.

Vyhlašuji tento program:

Zahájení schůze
Představení zájemců o členství
Hlasování o přijetí nových členů
Informace z RV (Novelizace organizačního řádu)
Informace z PO (zj. síť krajských koordinátorů)
Schéma budoucího fungování MS (Týmy, jejich zaměření a jejich obsazení, komunikační platfmory v rámci týmů)
Představení zájemců o funkci v předsednictvu
Budějcké Vyosení
Nápady pro budoucí kampaně - tedy zj. co se týče parlamentních voleb
Jak komunálně uspět v Budějovicích
Lednová akce Romany

Ivo.Vlasaty
Člen KS Jihočeský kraj
Dal poděkování: 6913 poděkování
Dostal poděkování: 2681 poděkování

Re: Svolání schůze MS Českobudějovicko (3.12.2016)

Příspěvek od Ivo.Vlasaty » 06 pro 2016, 19:31

Schůze MS Českobudějovicko 3.12.2016 (ČB, Měsíc ve dne)

Zahájení schůze 18:10
Přítomní členové: Jan Novák, Simon Kostadinov, Zuzana Drázdová, Renata Žďárková, Ivo Vlasatý, Luděk Blaha, Romana Klimešová (pozdější příchod)
Příznivci: Petr Hulej, Jiří Růžička, Matyáš Hájek, Zdeněk Štos, Zuzana Tauberová, přítel Zuzky Drázdové (EDIT po upozornění Luďka)
Předsedající: Jan Novák
Zapisovatel: Simon Kostadinov
Ověřil: Jan Novák, Ivo Vlasatý
  1. Představení PaRo projektu TBL studia. Peníze na odlučnění a případně nájem studia. Jaké budou náklady. Energie atd.. Normálně stojí návštěva profesionálního studia až 1000Kč, zde to bude zdarma, případně za dobrovolný poplatek.
  2. Bohužel zájemce o členství nedorazil. Honzovi se omluvil.
  3. Není o kom hlasovat.
  4. Informace z PO. krajský koordinátor vybrán. Představení pozice krajský koordinátor. Výběrové řízení vyhrála Jana Rohová z Písku. Probíhá volba vedoucího PO. Kandiduje Jan Novák. Možný protikandidát je Václav Fořtík, který sbíra podporu od RP. Anekdoty z výběrových řízení.
  5. Informace z RV. Nastínění pro nováčky. Ivoš se ptá, jak to vypadá s členským návrhem na přezkum rozhodnutí o krajských koordinátorech (došlo ke kompromisu, byl stažen), nováčkům vysvětluje co je mimořádný přezkum. https://docs.google.com/document/d/16kV ... veKN4/edit#
    Představení nového organizačního řádu a strategie strany. Práce v týmech
  6. Pro MS Honza navrhuje 3 týmy. Komunální pro Týn a ČB a tým na pořádání a plánování akcí. Tři týmy by měli bohatě pokrýt. Petr do komunálek nepůjde. Půjdeme do komunálek sami nebo s někým? V Budějcícch by bylo hezký kdybychom šli samostatně, ale ví, že většina místních má jiný názor. Petr Steinbauer nemá čas. Tým na akce: vedení Honza navrhuje Romanu. Týmy se budou organizovat jak chtějí. Komunikační prostředek facebook - pro MS ČB, jednotlivé týmy si mohou zvolit jiný, svůj. Rychlé představení systému redmine. Můžeme si rozvrhnout týmy předběžně. Čeká se na oficiální schválení od RV.
  7. Představení kandidátů:
    • Jan Novák: chce pokračovat ve své práci v předsednictvu. Radost za zapojení úplně všech členu MS v krajských volbách. Chce zapojovat členy i do odborů strany, což do teď dle něj úspěšně dělal. Otázka: Co se stane když budeš zvolen vedoucím PO? Budu pracovat v obou věcech. Prosí o větší zapojení více členů do PO. Jaké jsou úkoly PO? Retence členů. Chtějí zlepšit prostupnost informací, což není vše, ale to jsou úkoly, které před PO stojí nyní, kdy se teprve rozjíždí. /////////Zrušíš rotaci předsednictva. Zvládneš to vyhlašovat? Nebude to jen na mě - stanovy předpokládají, že kterýkolvi člen předsednictva může vyhlásit schůzi, vše je o domluvě. Optimálně to vidím jednou čtvrtletně. Můžeme klidně zkusit i častější, záleží na potřebě. IVO: schůze by měly být pravidelně.
    • Romana Klimešová: rychlé představení, má jinou představu o fungování předsednictva. Chce předsednictvo polidštit. Chce stálé akce. Otázka: Řekni nám akci. Akce v shisha baru, když budu předsedkyně. Nemá dosah na okolní obce, ale i v Budějovicích je hodně práce. Kontakt na spolky a chce s nimi spolupracovat. ///Je velice málo pirátek, je ráda, že Jana Rohová vyhrála výběrové řízení.///Proč si nebyla v Krumlově když jsi to pořádala? Měla jsem osobní problémy, ale zařídila jsem si zástupce. ///Proč nebyly letáky? Nebylo v našich možnostech je rozvést po městech, ostatní ji od tištěných letáků odrazovali (např. Kolis). Spoléhala na propagaci na facebooku- která nebyla. Budeš schopná komunikovat s Honzou? Pokud je to nezbytně nutné tak budu komunikovat s Honzou. Romana chce zlepšit situaci s JH. Honza: Už jsem ty vztahy zlepšil, setkáváme se. JH jsou časově vytížení.
    • Zuzka Drázdová: Je z Pištína, studium v Praze, snaží se aby v ČB byla na schůze. Nějaké dotazy? Koncepce Romany nebo Honzy? Bude pro ní přijatelnější spolupráce s Honzou, ale Romanu zatím moc neznám, ale myslím, že i pak zvládnu komunikaci./// Ivoš: Neuvrtal jsem tě do něčeho tou nominací? Budeš mít na to čas? Samotnou by mě to nenapadlo, ale čas na to mít budu. Jsem hostující člen v Praze. Budu se snažit přenášet kvalitní nápady z Prahy i do ČB.
    • Simon: Student, 21 let, člen RV, 2. místopředseda. Bude po ruce předsedovi. Je mu jedno jestli Romaně nebo Honzovi. Chce zaktivnit předsednictvo například mumble schůzemi. Dělat nějaký akce ne jen předvolební. Vadí mu trochu zženštění. Rád by se staral i o administrativu a finance MS
      Luděk: Prvek zženštění chápe tak: Pokud bude nějaký spor, tak se utlumí, nehrotí, protože spory nejsou potřebné.
    • Renata: Proč chceš být místopředsedkyní? Strach ze zbavení svéprávnosti. :D Obava z toho, že se nám stane to co zeleným (Putna) ///Jsi proti koalici se zelenými? Já jsem do teď byla pro, ale teď už ne (myšleno na republikové úrovni, na komunální v ČB nemá problém).
    Honza a Ivo: Návrh a vysvětlení náhradnicví ve volbě PMS.
  8. Budějcké VyOsení - Romana s Ivovou podporou. únor/březen = začátek semestru, domluvit Fabriku, Chce to svobodnou hudbu na pauzy mezi zvučením. Ivo: Základem je místo a čas, pak zvukař, kapely seženeme. Zkusit kontaktovat rádio signál na propagaci. Je třeba sehnat kapelu, která přitáhne lidi. Zkusíme Peshatu.

Úkoly do příště:
Všichni by se měli seznámit s Redminem.
Zuzana T. připraví návrh kalendáře schůzí MS ČB.
Položíme základy týmů (Komunální ČB, komunální Týn, tým na akce), tzn.: Týnský tým pod taktovkou Honzy, Budějovický se složí se zájemců o komunální politiku a volby v ČB - zařídit personální složení (vč. příznivců Pirátů), kontaktování Ljuby a Čárlího; složením týmu na akce pověřena Romana (dle všeho v týmu je i Ivoš), do příště prosím prezentaci složení týmů a proběhlých aktivit.

Konec schůze :20:26
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vlasaty za příspěvky (celkem 2):
Jan.Novak, Ludek.Blaha
Ivo Vlasatý
toho času řadový člen :)
ivojr@seznam.cz
733224619

Ludek.Blaha
Člen KS Jihočeský kraj
Profese: učitel
Dal poděkování: 1108 poděkování
Dostal poděkování: 1038 poděkování

Příspěvek od Ludek.Blaha » 06 pro 2016, 21:55

Jen doplňuji podstatnou informaci, že Zuzky přítel je přítel Zuzany Drázdové.
Rozpoznal jsem to podle toho, že tam spolu řešili jakýsi problém číselných řad.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ludek.Blaha za příspěvky (celkem 2):
Jan.Novak, Zuzana.Kudlackova
Aby člověk mohl hlásat pravdu z radnice nebo z parlamentu, musí se tam nejdřív prolhat...

Ludek.Blaha
Člen KS Jihočeský kraj

Příspěvek od Ludek.Blaha » 07 pro 2016, 00:52

Ivo.Vlasaty píše:Schůze MS Českobudějovicko 3.12.2016 (ČB, Měsíc ve dne)
Příznivci: ... přítel Zuzky Drázdové
Vzhledem k tomu, že na základě mojí připomínky došlo v původním textu k upřenění identifikace zpřízněného přítele a to bez vysvětlujícího komentáře, působí ta moje připomínka jako produkt zhuleného mozgu. Příště jakoukoli upřesňující připomínku ke zveřejněnému textu velmi pečlivě zvážím. Ať nejsem za to pako já.
Aby člověk mohl hlásat pravdu z radnice nebo z parlamentu, musí se tam nejdřív prolhat...

Jan.Novak
Kontrolní komise
Profese: Politolog, Historik
Dal poděkování: 1715 poděkování
Dostal poděkování: 1417 poděkování

Příspěvek od Jan.Novak » 07 pro 2016, 01:07

Lepší? xP
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Novak za příspěvek:
Ludek.Blaha

Ivo.Vlasaty
Člen KS Jihočeský kraj
Dal poděkování: 6913 poděkování
Dostal poděkování: 2681 poděkování

Příspěvek od Ivo.Vlasaty » 07 pro 2016, 01:07

Se omlouvám. Podnět k připomínce je možné zachovat proti opravám třeba v citaci ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vlasaty za příspěvek:
Ludek.Blaha
Ivo Vlasatý
toho času řadový člen :)
ivojr@seznam.cz
733224619

Ludek.Blaha
Člen KS Jihočeský kraj

Příspěvek od Ludek.Blaha » 07 pro 2016, 13:56

Nu dobrá tedy.
Ale máme-li se někam posunout, musíme mít v těch zásadních věcech pořádek.
Zuzana Tauberová má, tuším, před svatbou, takže nějaký neočekávaný přítel by mohl nadělat nemálo problémů.
Tak snad jsem nic nevykecal....

Ale schůze u mě dobrá. Mělo to takříkajíc šmrnc.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ludek.Blaha za příspěvky (celkem 2):
Simon.Kostadinov, Zuzana.Kudlackova

Zamčeno

Zpět na „Místní fórum Českobudějovicko“