Žádost o nominaci na celostátního leadera pro volby 2017

Moderátoři: Předsedající, KoKS Liberecký kraj, PKS Liberecký kraj, Odbor LbK - administrativni

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

  • Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 10310
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4200 poděkování
Dostal poděkování: 18253 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Žádost o nominaci na celostátního leadera pro volby 2017

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Zdravím všechny,

chtěl jsem vás požádat o nominaci za vaše krajské sdružení do volby celostátního leadera pro nadcházející boj o Poslaneckou sněmovnu v r. 2017.

Historicky jsem Piráty vedl ve všech velkých volbách. Zda to bylo dobře či špatně, nechám na vašem zvážení v rámci hlasování o udělení vaší nominace.

Myslím, že jsem v rámci celostátní kampaně do voleb pro Evropský parlament (která je podle mě velmi podobná roli leadera pro nadcházející volby) i přes všechny mé chyby dosáhl pro Piráty dobrého výsledku v rámci rozpočtu i možností, které tenkrát byly.

Ve volební kampani 2017 hodlám v rámci vedení i volebního týmu věnovat veškerý čas po dobu 5 měsíců této činnosti na úkor civilního zaměstnaní.

Jsem přesvědčen že se nám výsledek „těsně před branami“ podaří letos s dobrou strategií pokořit a ve volbách společným silami uspějeme.

Žádám tímto o zvážení vaši podpory. Celostátní podporu chápu jako důležitý prvek k potvrzení mých kompetencí ve věci vedení Pirátů do této, podle mě zatím nejtěžší bitvy, která nás čeká.

Díky za váš čas i elán, který i po krajských volbách dle mého názoru přetrvává.

Ivan
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Odpovědět

Zpět na „Liberecký kraj“