Anketa o plakátě

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Krajsti predsedajici, KoKS Jihočeský kraj, Administrativa-KS Jihočeský kraj

Zamčeno

Vadí mi výraz "s*re" na náborvým plakátě?

Anketa končí za 11 říj 2016, 13:55

ANO
4
36%
NE
7
64%
 
Celkem hlasujících: 11 - Celkem hlasů: 11

Uživatelský avatar
Michal.Horak
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 922
Registrován: 29 říj 2013, 17:57
Profese: IT (database & system administrator)
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 257 poděkování
Dostal poděkování: 779 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Anketa o plakátě

Příspěvek od Michal.Horak »

Takže pojďme rozsoudit ohnivý to spor o použití maskovaného vulgarismu na plakátě :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Horak za příspěvky (celkem 3):
Josef.Krajc, Ludek.Blaha, Marthas.Kucera
Předseda Piráti Písecko
Romana.Klimesova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 146
Registrován: 04 kvě 2015, 12:55
Profese: herečka
Dal poděkování: 136 poděkování
Dostal poděkování: 356 poděkování

Re: Anketa o plakátě

Příspěvek od Romana.Klimesova »

..mě teda jako fakt sere,že neumíte napsat se*e s hvězdičkou.. :D

..bych chtěla doufat, že to jedno "sprosté" slovo uvolní tu povolební hysterii .. ;)
Josef.Krajc
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 62
Registrován: 31 led 2012, 15:30
Dal poděkování: 34 poděkování
Dostal poděkování: 86 poděkování

Re: Anketa o plakátě

Příspěvek od Josef.Krajc »

Tohle se už opravdu nedá...

Volby dopadly neuvěřitelnym průserem. Předpovídal jsem 3 - 4 % před volbama a přesně tak to dopadlo. Pirátská strana NEMÁ šanci na lepší výsledek. Protože radši bude bojovat mezi sebou o podobu plakátu, kterej obsahuje slovo SERE. A že to slovo je výstižný, protože každýho inteligentního a přemýšlejícího člověka v týhle zemi musí současná situace doopravdy SRÁT.

Takovej člověk ale v životě nezvolí Piráty. Po takovým průsera taková hysterie. Dokážete si představit, že by tuhle stranu někdy někam zvolili? Čest pražskejm zastupitelům, to je výjimka. Čest Písku, že to tam v pár lidech vedou tak úspěšně... Zbytek kraje by ale měl držet hubu a šoupat nohama. Písek je pořád problémovej... Ale on jedinej dokáže s touhle situací něco udělat. Čísla mluví jasně a myslim, že Písek má plný právo na to, bejt NASRANEJ.

A teď do mně klidně pojďte... Já se vždycky snažim vyhejbat sprostejm výrazům, ale teď už to nejde jinak. Na celou stranu SERU, jsem zklamanej a naštvanej. Chci měnit současnej svět, ale chci ho měnit s lidma, který se mezi sebou nebudou pořád do zblbnutí hádat jako malý fagani. Písek tak funguje, ale zbytek je jednim slovem ubohost. Rozšlapejte si svoje jihočeský bávovičky, už s tim nechci mít nic společnýho.

Josef Krajc
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Krajc za příspěvky (celkem 2):
Martin.Cryo.Broz, Vaclav.Klecanda
Uživatelský avatar
Ludek.Blaha
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 1465
Registrován: 23 čer 2014, 00:11
Profese: strategický zkompetentňovatel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 1521 poděkování
Dostal poděkování: 1536 poděkování

Re: Anketa o plakátě

Příspěvek od Ludek.Blaha »

1. Asi je ještě brzy na nějaké závěrečné shrnování. Ale také bychom se na výsledek voleb mohli podívat tak, že pokud chce řekněme 'Písek' něčeho v kraji dosáhnout, pak se bez zbytku kraje nejspíš neobejde. Nejsem si zcela jist, jestli k cíli vede cesta slovy, 'kde my už mohli bez vás být, vy babralové'.
2. Jsem trochu zaskočený tím, že i pouhé vyslovení názoru na něco, vede až k tak vyhroceným reakcím. Pokud většina rozhodne, že náborová kampaň ve stylu, 'hovno, prdel, sračka, to je naše značka' je smysluplná, pak nechť je tak vedena. Ovšem s přijetím rizika, že budou získáni zejména hulváti. Nakonec proč ne. Je velmi pravděpodobné, že třeba prezident republiky stávající, bude i prezidentem příštím.
3. Až tak moc mi takové výrazivo nevadí. Dnes a denně se pohybuji mezi žáky místní školy pro okresní elity, a tak jsem zvyklý. Nedávno se mne ptala jedna vysokoškolsky vzdělaná žena, 'co to tam máte v tý straně za čuráky?' Radši jsem se jí ani neptal, jestli tím myslí i mne.
4. Anketu vítám. Předpokláfdám, že výsledek bude nezávazný, a že kdo bude chtít dělat věci podle svého, tak je tak i udělá.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ludek.Blaha za příspěvek:
Ivo.Vlasaty

Aby člověk mohl hlásat pravdu z radnice nebo z parlamentu, musí se tam nejdřív prolhat...
Demokracie je výborná věc. Umožňuje občanům, aby si zcela svobodně zvolili... diktaturu!
Umělá inteligence nedosáhne nikdy až takové úrovně, aby dokázala napodobit myšlení pitomce.

Uživatelský avatar
Michal.Horak
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 922
Registrován: 29 říj 2013, 17:57
Profese: IT (database & system administrator)
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 257 poděkování
Dostal poděkování: 779 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa o plakátě

Příspěvek od Michal.Horak »

ad 1) nejde ani tak o to, že by někdo z Písku tvrdil, že zbytek kraje nepotřebuje nebo že ho dokonce brzdí, samozřejmě si uvědomuju, že Cryo má občas k takto zkratkovitému vyjadřování sklony, ale on to tak nemyslí, tam jde spíš o to, že v minulosti byla jistá nevole realizovat nápady jenom proto, že byly od nás, jinak samozřejmě Písek nejsou celé jižní Čechy a ani to nikdo netvrdil
ad 2) nikomu nikdo nebrání ve vyslovení názoru, ale pokud autor názoru zjistí, že jeho názor je těžce menšinový a přesto se s touto skutečností tvrdošíjně odmítá smířit a dává to vytrvale najevo, pak samozřejmě může dojít i k vyhrocení debaty
ad 3) vulgarismy už dnes běžně patří do slovníku vysokoškolsky vzdělaných lidí, proto v jejich používání nevidím nic převratného, appr. pokud ona dáma byla z Písku, klidně mohla myslet i mě, nemám v Písku pouze příznivce ........ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ad 4) anketa je nezávazná, protože je pouze pokusem prokázat menšinovost jednoho názoru v exaktních číslech
Předseda Piráti Písecko
Uživatelský avatar
Ludek.Blaha
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 1465
Registrován: 23 čer 2014, 00:11
Profese: strategický zkompetentňovatel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 1521 poděkování
Dostal poděkování: 1536 poděkování

Re: Anketa o plakátě

Příspěvek od Ludek.Blaha »

Nemám problém se podřídit většině, pokud mi nebude nařizovat, co si mám myslet a říkat.
Původně jsem si myslel, že se na tom fejzbůku vede debata, a ne že se tam vyřizují nějaké nesrovnané účty a staré křivdy.

Pokud je to tak, že slovo 'sere' přiláká celoplošně dostatek lidí, kteří budou nejen lajkovat jako zjednaní, ale především zvednou prdel od těch zajebaných kompů a půjdou, kurva, i volit, tak na ten plakát nakreslete, do piči, i nějaké to hovnóóó!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ludek.Blaha za příspěvek:
Ivo.Vlasaty

Aby člověk mohl hlásat pravdu z radnice nebo z parlamentu, musí se tam nejdřív prolhat...
Demokracie je výborná věc. Umožňuje občanům, aby si zcela svobodně zvolili... diktaturu!
Umělá inteligence nedosáhne nikdy až takové úrovně, aby dokázala napodobit myšlení pitomce.

Uživatelský avatar
Ludek.Blaha
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 1465
Registrován: 23 čer 2014, 00:11
Profese: strategický zkompetentňovatel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 1521 poděkování
Dostal poděkování: 1536 poděkování

Re: Anketa o plakátě

Příspěvek od Ludek.Blaha »

Josef.Krajc píše:Na celou stranu SERU, jsem zklamanej a naštvanej
No, škoda. V Protivíně jste dali hezkých 3,65 %. A v Praze bys měl zajímavé možnosti. Hele, magistrát...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ludek.Blaha za příspěvek:
Ivo.Vlasaty

Aby člověk mohl hlásat pravdu z radnice nebo z parlamentu, musí se tam nejdřív prolhat...
Demokracie je výborná věc. Umožňuje občanům, aby si zcela svobodně zvolili... diktaturu!
Umělá inteligence nedosáhne nikdy až takové úrovně, aby dokázala napodobit myšlení pitomce.

Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Jihočeský kraj“