Imigranti

Aktuální kauzy týkající se programu a politiky Pirátů.
Pravidla fóra
Toto je veřejné fórum, které nesděluje politická stanoviska či názory Pirátské strany. Dodržujte prosím jeho pravidla.
Do vnitrostranické diskuse se mohou naši příznivci zapojit, pokud vstoupí do příslušné skupiny registrovaní příznivci.
Odpovědět
Simona.Skorepova
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: maminka
Dal poděkování: 995 poděkování
Dostal poděkování: 1383 poděkování

Re: Imigranti

Příspěvek od Simona.Skorepova » 10 srp 2016, 08:40

Zden píše:Lepsi odpoved jsem od Vas ani necekal. Asi si me pletete s panem, ktery se diky lekum domniva, ze stav ceske justice je fajn, ale nic ve zlym. Moc jsem toho tady nenapsal, lze to snadno dohledat. Naladu mi kazite Vy, protoze mam potize se vyrovnat s lidmi hlasajicimi nadrazenost nejake skupiny (naroda, (ne)vericich) obzvlast ve strane, jejiz hlavnim proklamovanym cilem je rovnopravnost a ochrana zakladnich lidskych prav a svobod, pripadne jejich rozsireni. Dohledavani materialu dokladajicich zvracenost Vaseho uvazovani mi skutecne dobre nedela. Aspon, ze Vy z toho mate radost. Pokracovat nehodlam.
Zlato, já nic hledat nemusím, já si pamatuji - bohužel. Radost nemám, protože přesně takhle rozklepaní jedinci nás ostatní přivedou akorát do riti (slezský slangový výraz).
Respekt je přesně slovo, které Arab používá často, ovšem respekt k vítačům nemá, to mi věř.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Simona.Skorepova za příspěvek:
Antonin.Zapletal

Martin.Shanil
Příznivec Pirátů – Středočeský kraj
Profese: eshop + prodejna
Dal poděkování: 9144 poděkování
Dostal poděkování: 9188 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin.Shanil » 10 srp 2016, 09:12

„Muslimové proti terorismu“
Muslimové se v rámci shromáždění „Muslimové proti terorismu“ ve středu 10. srpna od 18. hodin nejdříve zúčastní zmíněné bohoslužby a následně mají naplánované setkání, které má podle prohlášení za cíl reagovat na nedávné teroristické útoky, které otřásly Evropou. „Účastníci shromáždění chtějí vyjádřit solidaritu s obětmi a zároveň striktně odmítnout současné teroristické útoky konané zločineckou organizaci ISIS,“ píše se v oficiálním prohlášení akce, kterou podpořily například hnutí Stop nenávisti, Strana zelených nebo Iniciativa Ne Rasismu. Čeští muslimové tím navazují na podobné akce, které již proběhly v Itálii či Francii.
na jiřáku - nejsvětějšího srdce páně

Jiri.Kaderavek.sen
Člen KS Jihomoravský kraj
Profese: bývalý obchodník, dnes důchodce
Dal poděkování: 2598 poděkování
Dostal poděkování: 3077 poděkování

Příspěvek od Jiri.Kaderavek.sen » 10 srp 2016, 15:56

Až mě to rozplakalo.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Kaderavek.sen za příspěvky (celkem 2):
Josef.Kadlecek, Martin.Shanil
člen České pirátské strany
tel: +420775335227

Zdenek.Lajbner
Člen KS Středočeský kraj
Profese: vědecký pracovník
Dal poděkování: 94 poděkování
Dostal poděkování: 126 poděkování

Příspěvek od Zdenek.Lajbner » 11 srp 2016, 03:13

No prave, Maminko, pamet Vas klame, informace se Vam overovat nechce a rozklepani jedinci Vas vedou do riti. Jsem rad, ze se me tehdejsi obavy nepotrvrdily a stahnout s sebou Piraty se Vam nepodarilo.

Priteli Josefe, nejsem schopen ve Vasich textech odlisit Vas nazor od sarkasmu. Proto na Vas nereaguji. Obavam se, ze nejsem sam a neporozumeni je oboustranne, ale samozrejme si klidne piste dal, cokoliv Vas napadne. Ja uz napsal vse, co jsem mel tentokrat na srdci. Kdyz si to prectete znovu, treba naleznete odpovedi i na sve dosud nevyrcene otazky.
„Pokud jsi neutrální, když se děje nespravedlnost, zvolil jsi stranu utlačovatele.“ Desmond Tutu

Josef.Kadlecek
Člen KS Praha
Profese: živnostník, řemeslník; dobrý elektrikář
Dal poděkování: 1521 poděkování

Příspěvek od Josef.Kadlecek » 11 srp 2016, 07:14

Martin.Shanil píše:
„Muslimové proti terorismu“
Muslimové se v rámci shromáždění „Muslimové proti terorismu“ ve středu 10. srpna od 18. hodin nejdříve zúčastní zmíněné bohoslužby a následně mají naplánované setkání, které má podle prohlášení za cíl reagovat na nedávné teroristické útoky, které otřásly Evropou. „Účastníci shromáždění chtějí vyjádřit solidaritu s obětmi a zároveň striktně odmítnout současné teroristické útoky konané zločineckou organizaci ISIS,“ píše se v oficiálním prohlášení akce, kterou podpořily například hnutí Stop nenávisti, Strana zelených nebo Iniciativa Ne Rasismu. Čeští muslimové tím navazují na podobné akce, které již proběhly v Itálii či Francii.
na jiřáku - nejsvětějšího srdce páně
Jsem docela zvědavý na vývoj. Buď si to někdo šeredně odskáče (což nikomu nepřeju!!!), anebo to může být bod zlomu (no konečně!!!). Tohle těžko vyšumí.
Protože pokud se evropští muslimové nepostaví zásadně proti teroru, ostatní evropané k nim vřelý vztah mít pravděpodobně nikdy nezískají.
A to musí vyjít od duchovních vůdců. Pokud je někomu od útlého dětství blízkou osobou vtloukáno, že nemuslimové jsou nepřátelé na život a na smrt, a po celý produktivní věk je v tom zkušenostmi utvrzován (a že "humanitární" nebo "demokracii nastolující" vybombardování všech možných, jemu bratrských zemí, ho v tom jen utvrdilo!), pravděpodobně takový člověk kolem sebe nebude šířit přesný opak, byť dočasně přijme i s rodinou u nás, tedy u nepřítele, azyl. A s nepřítelem se těžko integruje. Čímž tak trošku narážím na revizi Koránu, ale to už sem nepatří.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Kadlecek za příspěvky (celkem 3):
Milan.Muller, Vaclav.Fortik, Ivo.Vasicek
Existuje princip: je hrází pro jakékoli informace, odolává všem argumentům a úspěšně drží lidi ve věčné ignoranci: zavrhnout věc ještě před prozkoumáním
Herbert Spencer, 1820-1903 https://cs.wikipedia.org/wiki/Herbert_Spencer
Za sebe - mám vás všecky rád. Akorát před fanatickými "souložníky teoretiky" mě i u Pirátů naučilo se už mít na pozoru.
Neomylné lidi bez váhání devitalizovat!

Simona.Skorepova
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: maminka
Dal poděkování: 995 poděkování

Příspěvek od Simona.Skorepova » 11 srp 2016, 15:49

Zden píše:No prave, Maminko, pamet Vas klame, informace se Vam overovat nechce a rozklepani jedinci Vas vedou do riti. Jsem rad, ze se me tehdejsi obavy nepotrvrdily a stahnout s sebou Piraty se Vam nepodarilo.
To je teda představivost "stáhnout se sebou Piráty" - asi jsem se ocitla v terminologii vodních živočichů. Mohu Vás ujistit, že už nemusíte mít pražádné obavy, do bažin zapomnění se stáhnete v sčk sami, právě s tak kvalitními kandidáty jako jste Vy. No a pak se zase v klidu můžete vrátit ke svým titěrným zkumavkám na sliz, rozklepaná slizká stopa po Vás jistě nezůstane. Ale jinak přeji krásný den :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Simona.Skorepova za příspěvek:
Zdenek.Lajbner

Martin.Shanil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin.Shanil » 11 srp 2016, 21:17

Jiri.Kaderavek.sen píše:Až mě to rozplakalo.
tak pravda, je to trochu patetické, ale těch pozitivních momentů jinak zas tolik není, tak holt i takovéto musíme vnímat. ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Shanil za příspěvky (celkem 2):
Zdenek.Lajbner, Josef.Kadlecek

Michael.xChaos.Polak
Člen KS Praha
Profese: programátor, podnikatel v oboru telekomu
Dal poděkování: 2367 poděkování
Dostal poděkování: 5575 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michael.xChaos.Polak » 13 srp 2016, 12:28

Zden píše:
Roman.Kucera píše:Paráda, pak nechápu, proč je pouštět sem.
Paráda, pak nechápu, proč Vás pouštět mimo Prahu :twisted:
No jasně, kdybychom tu měli ten blažený Putinistán (kterého je Zeman rozhodně předvojem), tak se z Prahy (a hlavně teda z děrevně do Prahy) bude smět vycestovat jen na bumážku (což by jistě nevadilo, protože kdo by měl ty správné známé, ten by jí přece jistě získal, a vadit by to mohlo jistě jen tomu, kdo má nějaké nekalé úmysly, že...).
604 282398 | Jabber: x@j.cz | http://twitter.com/MxChaosP | http://twitter.com/PiratiBrevnov | http://www.pirati.cz/lide/michael_polak
@xchaos@mastodon.social | člen MS Praha 6 | A liberal is a man too broadminded to take his own side in a quarrel

Martin.Shanil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin.Shanil » 13 srp 2016, 13:58

Michael.xChaos.Polak píše:
Zden píše:
No jasně, kdybychom tu měli ten blažený Putinistán (kterého je Zeman rozhodně předvojem), tak se z Prahy (a hlavně teda z děrevně do Prahy) bude smět vycestovat jen na bumážku (což by jistě nevadilo, protože kdo by měl ty správné známé, ten by jí přece jistě získal, a vadit by to mohlo jistě jen tomu, kdo má nějaké nekalé úmysly, že...).
a modrý čáry snad nejsou bumážka?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Shanil za příspěvek:
Roman.Kucera

Roman.Kucera
Garant programového bodu
Profese: IT
Dal poděkování: 9655 poděkování
Dostal poděkování: 17390 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Roman.Kucera » 13 srp 2016, 20:11

Michael.xChaos.Polak píše:
Zden píše:
Muzu te ujistit, ze behem 3 tydnu v Rusku po mne nikdy nikdo zadnou bumazku nechtel, at jsem cestoval, kam chtel.
To je neuveritelny, jak tady lidi berou KECY jako narostou bozi pravdu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvky (celkem 2):
Josef.Kadlecek, Ivo.Vasicek
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!

Odpovědět

Zpět na „Pirátské kauzy“