[rozprava] Volba PKS JmK 2016

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.
Zamčeno
Zdenek.Frolec
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 199 poděkování

Re: [rozprava] Volba PKS JmK 2016

Příspěvek od Zdenek.Frolec » 07 čer 2016, 14:01

Petr.Balaz píše:
Zdenek.Frolec píše:
Znovu se tě ptám.

Proč si vstoupil do strany? Jen skrz koryta?

nebo jak mám chápat tu tvou větu? Já ji chápu od tebe: ,,Sorry Zdeňo ale je mi naprosto uprdele s čím tam jdou, mě to nezajímá, jednou to bylo kdysi dávno odsouhlasené a já chci vidět koryta.,,

Nebo se snad pletu??

Ještě jednou, kde vytvořilo KF program s kterým se šlo vyjednávat a kde ho od souhlasili. Kde máš program z roku 2015-16 Kde je a kde byl odsouhlasen!!!!!!!!!!!!!

Pokud neexistuje, tak jste jedanli netransparentně jelikož jsou dva statusy. Buď byl a je transparentní a nebo nebyl a udělal se v tom schválně guláš
Chodils na stejnou školu jak já tak mi odpověz, je ten status transparetntní a nebo netransparentní a pokud je transparentní tak mi prosím postni, kde se odhlasoval program vytvořený v roce 2015-16 k vyjednávání o koaličním programu.

Nebo di můžu začat přezdívat mr. chrocht? Nebo mr. ovečka? Jako si normální jinak aby ti bylo jedno s čím tam šli? Tak co potom děláš ve straně. To je strano zrada......
Zjevně použili program z 2012, protože jiný nebyl... ve vlákně kde byla rozprava ke koal. smlouvě jsi nic takého nezmínil, zvláštní...
ty se tu prostě snažíš shazovat něco pro co souhlasila většina, jen protože tobě samotnému se to nelíbí.. takový menší Okamura

Já kritizoval před tím a i dokonce jsem vtvořil vlákno, kde jsme měli psát body programu. Sám jsem tam napsal dva.

Tak nelži a nepřekrucuj co dělám.

Já kritizuji, že vlákno na program byl, ale nikdo nevyhlásil schválení a nikdo s ním nešel do vyjednávání. Za to nemohu já ale PKS. Já udělal vše co bylo v mojí moci.

A už mi konečně pošleš kde je program k vyjednávání vytvořen v roce 2015-16 do koaličního programu????????

A neodpověděl si mi bylo to transparetní? A je si ano tk mi pošli ty hlasování atd...
Nebo nebylo?

Můžeš se přestat kroutit a říkat polopravdya konečně mi odpovědět? Nebo je z tebe další Škromach ? Jako ze stejné části republiky jste čili je to dost možný že jo...
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D

Zdenek.Frolec

Příspěvek od Zdenek.Frolec » 07 čer 2016, 14:09

Jindrich.Bartek píše:Proč řešíte toho trolla? :) Každý ví, že schůze byla řádně oznámena, včetně toho bodu a návrh programu byl přijat většinou na zasedání. Předsedal Vojtěch Pikal, což je asi největší autorita na předpisy (mno po Jakoubkovi no :) ), a kdyby bylo cokoliv špatně tak to KK/RK anulovalo. Což se nestalo, protože není důvod. Pojďme řešit raděj budoucnost než trollí provokace z minulosti.
1) vaše chobotnice má chapadla skoro všude
2) netrolím narozdíl od tebe
3) snažím se nezašpinit sjméno stran sračkojidním zeleným gajstem
4) mám vizi ty ju nemáš
5) Já to dělám pro budoucnost 10 let ty max 2 let
6) Nepřemýšlíš co tvoje činy udělají. Vůbec si nevšímáš jaká je nálada společnosti a jaká je nálada mladých.
7) To že si občas dáš zelí ti zatemňuje zdravý úsudek a myslíš si že je vše růžové.
8)Tvoje sluníčkářství odrazuje další lidi ke vstupu. Znám minimálně 10 lidí co si to skrz sluničkářství rozmysleli.
9) PŘESTAŇ TROLIT
10) PŘESTAŇ LHÁT

Já vždy říkám vše co si myslím a vždy na plnou hubu abych se nemusel stydět, nebo bát, že bych lhal. Vždy řeknu co si myslím a tím si zabezpečuji, že nikdy nelžu. Jednou vás lež dohní.

Ohh sorry vždyť krtek ti jednu lež co kydáš vscreenoval ale ty ju stejně ignoruješ, nebo si ju přes svůj zelový opar ani neviděl? Zkus vyvětrat pomáhá to... Pak možná uvidíš jak LŽEŠ...
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)

Radek.Holomcik
Republikové předsednictvo
Profese: textař
Dal poděkování: 286 poděkování
Dostal poděkování: 720 poděkování

Příspěvek od Radek.Holomcik » 16 čer 2016, 01:26

Prosím o upřesnění od kandidáta Zdeňka Frolce na kterou funkci se vztahuje jeho kandidatura (předseda, místopředseda, obojí?).

Děkuji.
Radek Holomčík
2. místopředseda Pirátské strany
Poslanec PSP ČR
tel.: 728 034 460, mail: radek.holomcik@pirati.cz

"Politikům se nevěří, politikové se kontrolují." Karel Kryl

Zdenek.Frolec

Příspěvek od Zdenek.Frolec » 17 čer 2016, 01:52

Radek.Holomcik píše:Prosím o upřesnění od kandidáta Zdeňka Frolce na kterou funkci se vztahuje jeho kandidatura (předseda, místopředseda, obojí?).

Děkuji.
Klidně obojí.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zdenek.Frolec za příspěvky (celkem 2):
Radek.Holomcik, Petr.Balaz

Jindrich.Bartek
Člen KS Jihomoravský kraj
Profese: Idealistický pragmatik
Dal poděkování: 3130 poděkování
Dostal poděkování: 2555 poděkování

Příspěvek od Jindrich.Bartek » 03 črc 2016, 18:44

Celkem dost důležitá věc, která se týká zde kandidujícího Ondřeje:
Místopředseda Ondřej Kotas: Miluji Stalina a Putina
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu

Lepší sebeřízení vede člověka nejen k větší produktivitě, ale i k mnohém větší míře seberealizace a tudíž i většímu pocitu štěstí.

Maria.Vasickova
Profese: terapeut energetické psychologie
Dal poděkování: 1737 poděkování
Dostal poděkování: 1570 poděkování

Příspěvek od Maria.Vasickova » 03 črc 2016, 21:17

Jindrich.Bartek píše:Celkem dost důležitá věc, která se týká zde kandidujícího Ondřeje:
Místopředseda Ondřej Kotas: Miluji Stalina a Putina
Nemám problém s Ondrovým humorem. A nijak by mi nevadilo, kdyby miloval kohokoliv. Říká se: "Miluj svého nepřítele, jako sebe samého". "Když miluješ nemáš co řešit" OFFTOPIChm.....kdo to říká? A jó: KOFOLA a myslím, něco v tomto smyslu píšou i v Bibli, ale nemůžu to prokázat, nečetla jsem ji a ani nehodlám ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Maria.Vasickova za příspěvek:
Jaroslav.Kamen
Předsednictvo MS Slovácko

Štěstí spočívá ve svobodě a svoboda v odvaze.

Periklés

Jindrich.Bartek

Příspěvek od Jindrich.Bartek » 05 črc 2016, 13:51

Ondřej nikde nenapsal, že by to byl humor, naopak to několikrát popřel.

Ondřej se prostě bojí říct, že to myslí vážně, protože by ztratil vaši důvěru. (Ten komunistický děda z článku v MfDnes ho v tom musí podporovat..)

edit: Už svoje posty smazal schoval před veřejností :) :)
Což je něco jako přiznání ala stydím se za to co jsem psal, tak to jdu teď schovat aby to veřejnost nečetla: jihomoravsky-kraj-f83/mistopredseda-ond ... ml#p467139
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu

Lepší sebeřízení vede člověka nejen k větší produktivitě, ale i k mnohém větší míře seberealizace a tudíž i většímu pocitu štěstí.

Tomas.Kolacny
Místní předsednictvo
Profese: Zastupitel města Brna
Dal poděkování: 1159 poděkování
Dostal poděkování: 2825 poděkování

Příspěvek od Tomas.Kolacny » 05 črc 2016, 18:10

Jindro, ty už se dostáváš na Zdenkovu úroveň.. Je mi z Vás smutno... :(
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Kolacny za příspěvky (celkem 2):
Ivo.Vasicek, Lukas.Dubec
Tomáš Koláčný
Pirátská strana - předseda místního sdružení Brno
statutární město Brno - náměstek primátorky města Brna a zastupitel městské části Brno-Židenice
tel: +420 736 661 244 e-mail: tomas.kolacny@pirati.cz

Jindrich.Bartek

Příspěvek od Jindrich.Bartek » 05 črc 2016, 19:46

Sdílením Ondřejových textů? :) Tak jako souhlasím, že ty komentáře co napsal jsou hodně smutný.. Proto ho interpeluji. Zatím se teda schovává, jak norek v noře, či jak malý kluk s pocitem viny.

Radek.Holomcik
Republikové předsednictvo
Profese: textař
Dal poděkování: 286 poděkování
Dostal poděkování: 720 poděkování

Příspěvek od Radek.Holomcik » 07 črc 2016, 20:43

Rozprava bude ukončena 14. 7. 2016. Bezprostředně potom bude vyhlášeno 1. kolo volby předsedy krajského sdružení. Volba bude dvoukolová a potrvá 48 hodin.
Radek Holomčík
2. místopředseda Pirátské strany
Poslanec PSP ČR
tel.: 728 034 460, mail: radek.holomcik@pirati.cz

"Politikům se nevěří, politikové se kontrolují." Karel Kryl

Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Jihomoravský kraj“