Podklady pro legalizaci

Mediální odbor působí v oblasti komunikace mezi stranou a veřejností, resp. sdělovacími prostředky; mediální odbor vydává tiskové zprávy a stanoviska strany, monitoruje média, propaguje akce strany atd.
Pravidla fóra
  • Sem vkládejte připomínky k činnosti mediálního odboru. Ke každému podnětu založte nové téma.
  • Na dotazy a podněty odpovídají dobrovolníci, buďte prosím ohleduplní. Svá podání pište slušně a požadavky formulujte dostatečně určitě.
  • Místo odkazů do jiných fór citujte celé texty, protože lidé mají zobrazování některých fór vypnuté.
  • V podatelně se nediskutuje a jakmile bylo podání vyřešeno, téma se zamyká.
Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Tomas.Vymazal
Člen KS Jihomoravský kraj
Profese: designér legálních konopných produktů
Dal poděkování: 6558 poděkování
Dostal poděkování: 5611 poděkování

Re: Podklady pro legalizaci

Příspěvek od Tomas.Vymazal »

Frantisku, muzu te poprosit, abys to nasdilel i ostatnim stranam, nez jen slovincum? V tom emailovym threadu slovincum odpovidalo vicero stran a vsichni odpovedeli vsem. Krom toho, kdybys odpovedel vsem, tak jsem vedel, ze jsme jim uz neco poslali (kdyz jsem dneska na ten thread nahodou narazil) a neotravoval bych s tim Janku a ted tebe. Diky za pochopeni.
Tom Vymazal, podporovatel phpBB a bojovník za legalizaci heroinu
Takovej ten stav, když seš uprostřed stavu a myslíš si, že nemáš stav. -- Michal Wagner, tč. garant programového bodu Drogy
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Profese: auditor kyber. bezpečnosti, muž z Brna
Dal poděkování: 5397 poděkování
Dostal poděkování: 12593 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Podklady pro legalizaci

Příspěvek od Lukas.Novy »

Janka.Michailidu píše:na pirátském hubu nemám push access, tak jsem to nahodila k sobě (doufám, že pro teď nevadí a po změně kompetencí to klidně nahraju i na stranický)
hodila jsem tam .svgčka, kde se vyskytujou ty nejdůležitější motivy jak textově (výcuc z programu), tak vizuálně (logo, symboly ve vektorech apod.)..
https://github.com/malajanka/grafika-psychotropy
Access nastaven, tvuj aktualni master sem tam pushnul, takze vicemene staci jenom pamatovat pri pristim update, ze jej mas udelat jinam nebo jeste lepe, proste ten svuj repozitar rovnou dropni :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Novy za příspěvek:
Robert.Magni

Máte pocit, že Vás KK nebo jiný funkcionář šikanuje, pomlouvá či zesměšňuje? Nejsem právník, ale zastoupím Vás v jednání s přezkumnými orgány. Pište nestranickému ombudsmanovi na ombudsman@krtek.net
Tel: 777-5-KRTEK

Odpovědět

Zpět na „Podatelna mediálního odboru“