Šimon Formánek

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha, PMS Praha 6

Odpovědět
Uživatelský avatar
Michael.Polak
Zahraniční odbor
Příspěvky: 4106
Registrován: 21 dub 2009, 17:19
Profese: programátor, poskytovatel Internetu
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 2897 poděkování
Dostal poděkování: 6677 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Šimon Formánek

Příspěvek od Michael.Polak »

Přivedu s sebou ve středu potenciálního zájemce o členství v Pirátské - až se vám představí, tak pochopíte, že je to osoba, která do Pirátské politiky v ČR patří (zvažoval vstup dokonce už v době, kdy jsem byl já zakladající člen). Vstup zvažoval dlouho, a vzhledem k tomu, že bydlí v Praze 6, tak mi přišlo vhodné, aby se zapojil rovnou do našeho místního sdružení, kde osobnost jeho, ehm, kalibru, zatím podle mě schází :-)

Představí se vám sám, z toho,co pokládám za podstatné já, bych vypíchl, že je podnikatel, linuxák, (příležitostný) hulič a že je mu lehce přes 50. Nicméně zajímavého je toho víc, ale to už nechám na něm. Tématicky se hodně zajímá o problematiku ochrany soukromí (a má pro to dobré důvody, které vám asi vysvětlí), a tím bych ho mohl doporučit i jako svého nástupce coby garanta Soukromí (protože já toto nestíhám a není to můj hlavní zájem, daleko bližší je mi jako technikovi téma drobných deregulací ve veřejném prostoru, viz jiné téma)

(BTW, je nutné, aby se registroval na fóru ještě než se představí na té schůzi?)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michael.Polak za příspěvky (celkem 2):
Dalibor.Zahora, Alexandr.Mansurov

@xChaos@f.cz | @xChaos@mastodon.pirati.cz | nyx.cz XCHAOS | http://www.pirati.cz/lide/michael_polak
zakládající člen | člen MS P6 | pozorovatel TO a KETů doprava/energetika | maloburžoazní centrista | zdání kompetence se vytváří absencí viditelné nekompetence

Petr.Syrovy
Příspěvky: 115
Registrován: 03 úno 2012, 11:28
Bydliště: U stanice 593 Praha 6
Dal poděkování: 50 poděkování
Dostal poděkování: 65 poděkování

Re: Šimon Formánek

Příspěvek od Petr.Syrovy »

Jak to dopadlo ?
Tobias.Esner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7802
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování

Re: Šimon Formánek

Příspěvek od Tobias.Esner »

Pokud chce byt prijiman na schzi, ANO
A sam se predstavit.


https://www.pirati.cz/ao/clen
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Praha 6“