Úprava znění programového bodu - Zdravotnictví

Do tohoto fóra se přesouvají Uzamčené členské podněty

Moderátor: Predsedajici

Zamčeno

Žádám, aby CF projednalo uvedené návrhy změn programového bodu

Ano
45
51%
Ne
36
40%
Nevím
8
9%

Celkem hlasujících: 89 - Celkem hlasů: 89

Zdenek.Frolec
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 199 poděkování

Re: Úprava znění programového bodu - Zdravotnictví

Příspěvek od Zdenek.Frolec » 25 dub 2016, 16:34

Robert.Magni píše:
Zdenek.Frolec píše:Znovu se tě ptám nepojedeš teď na dva měsíce do afriky bez očkování? Jelikož myslím, že pak se vyřeší i tenhle topick..........

Když něco tvrdíš, tak si to běž ověřit jsme zvědav jak tam dloiuho přežiješ a je si mi zas chceš argumentovat že tu není afrika. Tak když tu nebudou plošné očkování, tak očkování stratí smysl a budeš tu mít afriku.

Udělej něco pro mě majko buď s takovejma blbýma nápadama přestaň a nebo fakt odleť na dva měsíce do Afriky bez očkování. Prospěješ tak českému národu....
Už konečně přestaň krafat,když ani nečteš,co se tu píše. Nikdo tu nežádá zrušení očkování.

Pokud některé nemoci se nebudou plošně očkovat, tak ztratí význam očkování. A pak s eznovu objeví nemoci jako je to dnes např v německu.

Všichni co jsou pro svobodu v plošném očkování by si měli zajet do afriky. Přirozená selekce nastane a bude pokoj od vašich blbých nápadů.....
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D

Robert.Magni
Člen KS Plzeňský kraj
Profese: dělník
Dal poděkování: 14639 poděkování
Dostal poděkování: 2688 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert.Magni » 26 dub 2016, 06:19

Tak pro ty debilnější ještě jednou : Nikdo tu nežádá zrušení očkování
Robert Magni
zabzicek@gmail.com
704051696
799796575
Rokycansko

Maria.Vasickova
Místní předsednictvo
Profese: terapeut energetické psychologie
Dal poděkování: 1724 poděkování
Dostal poděkování: 1570 poděkování

Příspěvek od Maria.Vasickova » 26 dub 2016, 10:36

Zdenek.Frolec píše:Znovu se tě ptám nepojedeš teď na dva měsíce do afriky bez očkování? Jelikož myslím, že pak se vyřeší i tenhle topick..........

Když něco tvrdíš, tak si to běž ověřit jsme zvědav jak tam dloiuho přežiješ a je si mi zas chceš argumentovat že tu není afrika. Tak když tu nebudou plošné očkování, tak očkování stratí smysl a budeš tu mít afriku.

Udělej něco pro mě majko buď s takovejma blbýma nápadama přestaň a nebo fakt odleť na dva měsíce do Afriky bez očkování. Prospěješ tak českému národu....
Pojedu, klidně, zaplatíš mi cestu ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Maria.Vasickova za příspěvek:
Robert.Magni
Předsednictvo MS Slovácko

Štěstí spočívá ve svobodě a svoboda v odvaze.

Periklés

Zdenek.Frolec

Příspěvek od Zdenek.Frolec » 26 dub 2016, 22:37

Robert.Magni píše:Tak pro ty debilnější ještě jednou : Nikdo tu nežádá zrušení očkování
Pro ty hloupější co neumí číst radím, aby se doučili co je přesně prevence a co do ní patří, že i některá duležitá očkování bez kterých by očkování nemělo smysl pokud by nebylo plošné.......

Jestli si myslíš že mě obalamutiš tím že to dáte do prevence tak to se řádně pletete.....
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)

Maria.Vasickova
Místní předsednictvo
Profese: terapeut energetické psychologie
Dal poděkování: 1724 poděkování
Dostal poděkování: 1570 poděkování

Příspěvek od Maria.Vasickova » 27 dub 2016, 23:57

Zdenek.Frolec píše:OFFTOPIC[quote="Robert.Magni"]Tak pro ty debilnější ještě jednou : Nikdo tu nežádá zrušení očkování
Pro ty hloupější co neumí číst radím, aby se doučili co je přesně prevence a co do ní patří, že i některá duležitá očkování bez kterých by očkování nemělo smysl pokud by nebylo plošné.......[/ot]
Jestli si myslíš že mě obalamutiš tím že to dáte do prevence tak to se řádně pletete.....[/quote]
Tak jo Zdeno, pojďme si popovídat o soustavě opatření, které mají předcházet nemocem.
Jedním slovem - o prevenci.
Tvrdit, že bakterie a viry způsobují onemocnění je stejné, jako říct, že mouchy způsobují odpad.
Bakterie a viry nezpůsobují onemocnění, kterými lidé trpí. Oni pouze najdou perfektní prostředí k rozmnožování. To si vytvoříme negativními myšlenkami, slovy, nebo činy. Jsou to myšlenky, slova a činy, které brání volnému průtoku energie naším tělem. Pokud omezíme průtok energie vlastním tělem, naše buňky nebudou prospívat. Začnou odumírat a vytvoříme tak útulné místečko pro bakterie a viry. To je důvod, proč je doktoři při testech objeví v těle nemocných. Není to proto, že by tato onemocnění sami vytvořili.
Stres – to je jakákoliv negativní myšlenka, která dá mozku signál aby uvolňoval stresové hormony (kortizol) do krevního oběhu. Stres je indikátorem, že významně omezujeme proudění energie skrze vlastní tělo.
A stresem je také to co "musím". Když onemocníme, nebo když se stav zhoršuje, je to kvůli našemu přesvědčení, že něco musíme. Ale to je pouze volba.
Nemoc je projevem (zhmotněním) odporu. Požadování povinnosti je útok a ten také vyvolává odpor.
Prevencí je - zabránit útoku.
Tak tomu rozumím.
Předsednictvo MS Slovácko

Štěstí spočívá ve svobodě a svoboda v odvaze.

Periklés

Pavel.Moravec
Člen KS Jihomoravský kraj
Profese: IT
Dal poděkování: 9743 poděkování
Dostal poděkování: 4757 poděkování

Příspěvek od Pavel.Moravec » 28 dub 2016, 17:23

Maria.Vasickova píše:
Zdenek.Frolec píše:OFFTOPIC[quote="Robert.Magni"]Tak pro ty debilnější ještě jednou : Nikdo tu nežádá zrušení očkování
Pro ty hloupější co neumí číst radím, aby se doučili co je přesně prevence a co do ní patří, že i některá duležitá očkování bez kterých by očkování nemělo smysl pokud by nebylo plošné.......[/ot]
Jestli si myslíš že mě obalamutiš tím že to dáte do prevence tak to se řádně pletete.....
Tak jo Zdeno, pojďme si popovídat o soustavě opatření, které mají předcházet nemocem.
Jedním slovem - o prevenci.
Tvrdit, že bakterie a viry způsobují onemocnění je stejné, jako říct, že mouchy způsobují odpad.
Bakterie a viry nezpůsobují onemocnění, kterými lidé trpí. Oni pouze najdou perfektní prostředí k rozmnožování. To si vytvoříme negativními myšlenkami, slovy, nebo činy. Jsou to myšlenky, slova a činy, které brání volnému průtoku energie naším tělem. Pokud omezíme průtok energie vlastním tělem, naše buňky nebudou prospívat. Začnou odumírat a vytvoříme tak útulné místečko pro bakterie a viry. To je důvod, proč je doktoři při testech objeví v těle nemocných. Není to proto, že by tato onemocnění sami vytvořili.
Stres – to je jakákoliv negativní myšlenka, která dá mozku signál aby uvolňoval stresové hormony (kortizol) do krevního oběhu. Stres je indikátorem, že významně omezujeme proudění energie skrze vlastní tělo.
A stresem je také to co "musím". Když onemocníme, nebo když se stav zhoršuje, je to kvůli našemu přesvědčení, že něco musíme. Ale to je pouze volba.
Nemoc je projevem (zhmotněním) odporu. Požadování povinnosti je útok a ten také vyvolává odpor.
Prevencí je - zabránit útoku.
Tak tomu rozumím.[/quote]

Jo tak toto bych chtěl vidět prokázáno. Bakterie, viry, jejich vliv na člověka je popsáno a lze to experimentálně ověřit. Ale toto?

Kde a jak si můžu experimentálně ověřit ty "toky energie"? Kde je popsán laboratorní pokus "tisíc živočichů XY jsme vystavili stresu, takže jsme naměřili takový a makový tok energie. Když jsme polovině zvířat ve stresu dali vira, onemocněl, když nedali, tak ne. Když jsme ali vira tisícovce zvířat bez stresu, tak.."? Kde je taková teorie experimentálně prokázána v praxi?

Btw. co myslíš tou "energií"? Něco jako https://cs.wikipedia.org/wiki/Energie ? Nebo něco nehmatatelného, nezměřitelného, co ti diagnostikuje jen šarlatán ("dnes to bude za pět set"), ale nikdo jiný?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Moravec za příspěvky (celkem 2):
Zdenek.Frolec, Vojtech.Pikal
Bývalý správce @PiratiJMK i @PiratePartyCZ, bývalý člen KK.

Zdenek.Frolec

Příspěvek od Zdenek.Frolec » 28 dub 2016, 18:00

Pavel.Moravec píše:
Jo tak toto bych chtěl vidět prokázáno. Bakterie, viry, jejich vliv na člověka je popsáno a lze to experimentálně ověřit. Ale toto?

Kde a jak si můžu experimentálně ověřit ty "toky energie"? Kde je popsán laboratorní pokus "tisíc živočichů XY jsme vystavili stresu, takže jsme naměřili takový a makový tok energie. Když jsme polovině zvířat ve stresu dali vira, onemocněl, když nedali, tak ne. Když jsme ali vira tisícovce zvířat bez stresu, tak.."? Kde je taková teorie experimentálně prokázána v praxi?

Btw. co myslíš tou "energií"? Něco jako https://cs.wikipedia.org/wiki/Energie ? Nebo něco nehmatatelného, nezměřitelného, co ti diagnostikuje jen šarlatán ("dnes to bude za pět set"), ale nikdo jiný?
OFFTOPICNevěřil jsem, že se dožiji dne kdy budu moct ti dat palec :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zdenek.Frolec za příspěvek:
Pavel.Moravec

Robert.Magni
Člen KS Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert.Magni » 28 dub 2016, 18:24

Robert Magni
zabzicek@gmail.com
704051696
799796575
Rokycansko

Pavel.Moravec
Člen KS Jihomoravský kraj
Profese: IT
Dal poděkování: 9743 poděkování
Dostal poděkování: 4757 poděkování

Příspěvek od Pavel.Moravec » 28 dub 2016, 18:32

To já nerozporuji. Ale chřipku jen ze stresu nedostaneš. A naopak abys mohl mít chřipku, musíš být infikován virem. Ať už ti proudí energie nebo ne, ať už jsi ve stresu nebo ne. Stres jen zvýší pravděpodobnost onemocnění (chřipkou), ale sám o sobě ti chřipku nespustí. Na rozdíl od příslušného viru.

Mária zaměňuje příčinu (virus) a následek (chřipku)..
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Moravec za příspěvky (celkem 3):
Robert.Magni, Zdenek.Frolec, Vojtech.Pikal
Bývalý správce @PiratiJMK i @PiratePartyCZ, bývalý člen KK.

Robert.Magni
Člen KS Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert.Magni » 28 dub 2016, 18:43

Pavel.Moravec píše:
To já nerozporuji. Ale chřipku jen ze stresu nedostaneš. A naopak abys mohl mít chřipku, musíš být infikován virem. Ať už ti proudí energie nebo ne, ať už jsi ve stresu nebo ne. Stres jen zvýší pravděpodobnost onemocnění (chřipkou), ale sám o sobě ti chřipku nespustí. Na rozdíl od příslušného viru.

Mária zaměňuje příčinu (virus) a následek (chřipku)..
Jak já ji pochopil,tak přidává jen další příčiny - můžeš mít virus v sobě a přesto neonemocnět.
Každopádně to je malinko OT od tématu očkování,řekl bych
Informovanost.
Každý musí mít snadný přístup k informacím o svém zdravotním stavu, o rizicích spojených s léky, s prostředky preventivní ochrany veřejného zdraví nebo výkonu zákroku, a o rizicích spojených s životním stylem a také k informacím o různých léčebných metodách včetně studií o jejich účinnosti. Každý má mít přístup k seznamu zdravotních výkonů proplacených z jeho pojištění.
Svoboda léčby.
Občan má právo na svobodnou volbu způsobu prevence a léčby, která bude hrazena státem, prostřednictvím VZP, částečně nebo plně komerční pojišťovnou (včetně domácí péče, alternativní prevence a péče, atd.) a nebo doporučovanou prevenci nebo léčbu odmítnout, pokud tím neohrožuje ostatní. Touto volbou však na sebe bere i odpovědnost za případné následky.
Ochrana soukromí.
Prosazujeme vysokou ochranu soukromí v ambulantní péči i v nemocnicích. Informace o zdravotním stavu pacienta jsou jedny z nejcitlivějších osobních údajů vůbec a měl by k nim mít přístup jen pacient a ošetřující lékař. Pacient by měl o rozsahu uchovávaných údajů spolurozhodovat
Vůbec se tu neřeší nějaké rušení očkování,jak se tu snaží nějací trollové podsouvat
Tito uživatelé poděkovali autorovi Robert.Magni za příspěvky (celkem 2):
Pavel.Moravec, Lenka.Kozlova
Robert Magni
zabzicek@gmail.com
704051696
799796575
Rokycansko

Zamčeno

Zpět na „[Archív] Uzamčené členské podněty“