Přejmenování strany na Pirátští sluhové USA a Muslimů.

Do tohoto fóra se přesouvají uzamčené a zpracované členské podněty.


Moderátor: Předsedající

Zamčeno

Projednat navrhované usnesení?

Souhlasím.
17
23%
Nesouhlasím
53
72%
Zdržuji se.
4
5%
 
Celkem hlasujících: 74 - Celkem hlasů: 74

Uživatelský avatar
Vit.Konecny
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Příspěvky: 2806
Registrován: 15 říj 2012, 02:09
Profese: vedoucí skladu
Bydliště: Nučice-Praha-Žatec-Kadaň
Dal poděkování: 3018 poděkování
Dostal poděkování: 2659 poděkování

Re: Přejmenování strany na Pirátští sluhové USA a Muslimů.

Příspěvek od Vit.Konecny »

My, občané České republiky v Čechách, na Moravě a ve Slezsku,
v čase obnovy samostatného českého státu,
věrni všem dobrým tradicím dávné státnosti zemí Koruny české i státnosti československé,
odhodláni budovat, chránit a rozvíjet Českou republiku
v duchu nedotknutelných hodnot lidské důstojnosti a svobody
jako vlast rovnoprávných, svobodných občanů,
kteří jsou si vědomi svých povinností vůči druhým a zodpovědnosti vůči celku,
jako svobodný a demokratický stát, založený na úctě k lidským právům a na zásadách občanské společnosti,
jako součást rodiny evropských a světových demokracií,
odhodláni společně střežit a rozvíjet zděděné přírodní a kulturní, hmotné a duchovní bohatství,
odhodláni řídit se všemi osvědčenými principy právního státu,
prostřednictvím svých svobodně zvolených zástupců přijímáme tuto Ústavu České republiky
zdroj: http://www.psp.cz/docs/laws/constitution.html
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vit.Konecny za příspěvky (celkem 7):
Robert.Magni, Vojtech.Pikal, Vaclav.Fortik, Ivan.Mikolas, Petr.Vileta, Jiri.Kaderavek.sen, Petr.Bajgar
facebook / tel.: 73414nula516 / email: vitkonecny[zavináč]email.cézet

Chronický žadatel o členství.
Uživatelský avatar
Rostislav.Reha
Republikový výbor
Příspěvky: 5256
Registrován: 15 říj 2013, 12:16
Profese: informatik
Bydliště: Ostrava
Dal poděkování: 7644 poděkování
Dostal poděkování: 8838 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Přejmenování strany na Pirátští sluhové USA a Muslimů.

Příspěvek od Rostislav.Reha »

Michal.Ketner píše:Národ to je ta uskupení, ke kterýmu se hlášíš , když se cejtíš jak zbytečná nicka ? Tak se odvoláváš, že patříš ke skupině, co v historii něco dokázala nebo když se hraje hokej abych nebyl jen v historii :fet:
Narod spada do tveho ranku, jako podpurna droga :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Rostislav.Reha za příspěvky (celkem 2):
Robert.Magni, Mikulas.Peksa

Neverim na mensi zlo. Je jen velke zlo a zlo, co zatim nemelo sanci vyrust.
exJunior clen KK.
Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Antonin.Zapletal
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 411
Registrován: 10 zář 2015, 12:17
Profese: pracující
Dal poděkování: 360 poděkování
Dostal poděkování: 262 poděkování

Re: Přejmenování strany na Pirátští sluhové USA a Muslimů.

Příspěvek od Antonin.Zapletal »

Tak proto jde všechno šejdrem, já cituju ústavu a vy citujete Havlovo grafomanské cvičení. Tak jo, když chcete být pravdoláskaři, potácejte se mátožně dál. Dnes nám odešli další dva členové a jestli to tak půjde dál, brzo si tu můžete povídat o tom, který stát jako jediný ruší hranice a že mu to jde hezky od ruky
Tito uživatelé poděkovali autorovi Antonin.Zapletal za příspěvky (celkem 2):
Zdenek.Frolec, Ivan.Mikolas
Uživatelský avatar
Robert.Magni
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 5559
Registrován: 18 led 2013, 17:08
Profese: dělník
Bydliště: Břasy 264,okr.Rokycany
Dal poděkování: 22544 poděkování
Dostal poděkování: 4546 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Přejmenování strany na Pirátští sluhové USA a Muslimů.

Příspěvek od Robert.Magni »

Promiň,ale tak cituj alespoň něco z dob,kdy tady ještě byla civilizace
Prosincová ústava

Prosincová ústava (německy Dezemberverfassung) byla vydána 21. prosince 1867 jako soubor ústavních zákonů. Nová ústava byla reakcí na rakousko-uherské vyrovnání. Tvořilo ji 7 zákonů, vymezujících zákonodárnou pravomoc Říšské rady, katalog základních práv občana, zřízení říšského soudu, nezávislost soudů, postavení císaře a vlastní vyrovnávací zákon. Platila do zániku Rakousko-uherské monarchie. K úpravě došlo takzvanou dubnovou ústavou v roce 1873, která zejména zavedla přímé volby do Říšské rady.

Robert Magni
zabzicek@gmail.com
799796575
Nelíbí se vám moje názory ? Tak vypadněte na bar !
Roger Waters, Praha 2023

anonym2064
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7040
Registrován: 07 dub 2012, 21:03
Dal poděkování: 9165 poděkování
Dostal poděkování: 9447 poděkování

Re: Přejmenování strany na Pirátští sluhové USA a Muslimů.

Příspěvek od anonym2064 »

se mi zdá, že bez ústavy a zákonů a listin a nařízení a příkazů a zákazů by se vám světonázor zhroutil. Tohle prosystémové myšlení pirátům nesluší.
Tito uživatelé poděkovali autorovi anonym2064 za příspěvky (celkem 5):
Michal.Ketner, Marek.Necada, Ivo.Vasicek, Dominika.Michailidu, Dalibor.Zahora
Uživatelský avatar
Mikulas.Peksa
Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
Příspěvky: 4625
Registrován: 29 lis 2012, 08:33
Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
Dal poděkování: 7811 poděkování
Dostal poděkování: 11919 poděkování

Re: Přejmenování strany na Pirátští sluhové USA a Muslimů.

Příspěvek od Mikulas.Peksa »

Antonin.Zapletal píše:Tak proto jde všechno šejdrem, já cituju ústavu a vy citujete Havlovo grafomanské cvičení. Tak jo, když chcete být pravdoláskaři, potácejte se mátožně dál. Dnes nám odešli další dva členové a jestli to tak půjde dál, brzo si tu můžete povídat o tom, který stát jako jediný ruší hranice a že mu to jde hezky od ruky
Ehm, ehm, Víťa Ti odkazuje stránku Poslanecké sněmovny. ;) Samozřejmě můžeme předpokládat, že došlo k rozsáhlému pravdoláskařskému spiknutí, které hacknulo webové stránky PSP ČR a v důsledku toho tam nevisí aktuální znění Ústavy. ;)

Při vší úctě, zákon 143/1968 Sb. (Ústavní zákon o československé federaci), který pravděpodobně cituješ, byl zrušen k 1.1. 1993. Chápu, že se tím někdo může cítit pohoršen, ale předhazujeme-li se stávájící právní stav, odvolával bych se raději na zákon 1/1993 Sb.

OT: slyšel jsem o borci, který loni nakráčel do obchodu se zbraněmi někde v Hannoveru nebo kde a dožadoval se samopalu. Svůj nárok na něj odvozoval od vlastnoručně vyrobené občanky Svobodného státu Prusko. Zároveň deklaroval úmysl obnovit Pruskou policii. Akorát teda nevím, jestli ho zavřeli do vězení nebo do blázince.

Možná jsem trapný pravdoláskař, ale navzdory hlubokým národním myšlenkám obsaženým ve staré komunistické ústavě skutečně nehodlám se samopalem v ruce dobývat Slovensko, abych obnovil územní integritu federace. :)
Mám blog, jsem na Facebooku, Twitteru, Instagramu a Mastodonu.

Chcete se zapojit do evropské politiky? Náš konzultační tým na Mattermostu evropských Pirátů najdete zde!
Antonin.Zapletal
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 411
Registrován: 10 zář 2015, 12:17
Profese: pracující
Dal poděkování: 360 poděkování
Dostal poděkování: 262 poděkování

Re: Přejmenování strany na Pirátští sluhové USA a Muslimů.

Příspěvek od Antonin.Zapletal »

Představa dobývání Slovenska se samopalem pobavila. Nicméně je to tak, že pokud je člověk členem národa, stačí požádat. Pokud je princip občanský, má prostě smůlu. Proto cituji poslední ústavu, která reflektovala národní princip. Nová ústava, která vznikla víc než dva roky po rozpadu státu (žádný stát nevznikl, rozpadl se) je jen dohánění občanského principu (samozřejmě bez referenda, protože občané do občanského státu nemají co kecat). Aby se deficit podílu občanů na občanském státu legitimoval, byl stát občansky ustaven jako právní. Tedy podíl na moci nepatří občanovi, ale je dán zákonem.

Já vám rozumím a celkem bych s vámi souhlasil, že to vypadá na nějaké pohoršení ze stihomamu. Je to jen logická pastička. V době, kdy se federace dvou národů rozpadla, nedávalo smysl, aby vzniklo cokoli jiného, než národní stát. Však taky náckové za samostatné česko horlili. A teď, po pár letech, horlí za tu samou ústavu internacionalisté? Tak to je asi něco špatně, ne?

A o tom tady celou dobu píšu. OFFTOPICPokud to není nyní jasně vidět, tak je to transparentní :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Antonin.Zapletal za příspěvky (celkem 2):
Zdenek.Frolec, Robert.Magni
Uživatelský avatar
Robert.Magni
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 5559
Registrován: 18 led 2013, 17:08
Profese: dělník
Bydliště: Břasy 264,okr.Rokycany
Dal poděkování: 22544 poděkování
Dostal poděkování: 4546 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Přejmenování strany na Pirátští sluhové USA a Muslimů.

Příspěvek od Robert.Magni »

Antonin.Zapletal píše:Představa dobývání Slovenska se samopalem pobavila. Nicméně je to tak, že pokud je člověk členem národa, stačí požádat. Pokud je princip občanský, má prostě smůlu. Proto cituji poslední ústavu, která reflektovala národní princip. Nová ústava, která vznikla víc než dva roky po rozpadu státu (žádný stát nevznikl, rozpadl se) je jen dohánění občanského principu (samozřejmě bez referenda, protože občané do občanského státu nemají co kecat). Aby se deficit podílu občanů na občanském státu legitimoval, byl stát občansky ustaven jako právní. Tedy podíl na moci nepatří občanovi, ale je dán zákonem.

Já vám rozumím a celkem bych s vámi souhlasil, že to vypadá na nějaké pohoršení ze stihomamu. Je to jen logická pastička. V době, kdy se federace dvou národů rozpadla, nedávalo smysl, aby vzniklo cokoli jiného, než národní stát. Však taky náckové za samostatné česko horlili. A teď, po pár letech, horlí za tu samou ústavu internacionalisté? Tak to je asi něco špatně, ne?

A o tom tady celou dobu píšu. OFFTOPICPokud to není nyní jasně vidět, tak je to transparentní :D
Národ československý byl největší ze zločinů vlastizrádce Masaryka.

Robert Magni
zabzicek@gmail.com
799796575
Nelíbí se vám moje názory ? Tak vypadněte na bar !
Roger Waters, Praha 2023

Uživatelský avatar
Josef.Kadlecek
Člen KS Praha
Příspěvky: 2135
Registrován: 01 čer 2010, 21:17
Profese: revizní technik elektro, energetik
Bydliště: Bráník, Příkrá x U Háje, dřevěný domeček, P4
Dal poděkování: 1916 poděkování
Dostal poděkování: 1776 poděkování

Re: Přejmenování strany na Pirátští sluhové USA a Muslimů.

Příspěvek od Josef.Kadlecek »

Zdenek.Frolec píše:Usnesení:
Navrhuji projednat celostátním fórem usnesení o přejmenování názvu České pirátské strany na Pirátští sluhové USA a Muslimů.

Odůvodnění:
Hodně lidí z okolí mi říká, že je super že máme zpět dredáče v čele, ale jeho názory na migranty jsou v dnešní době pro stranu zničující. Hodně lidí co mě potkává se mě ptá. A ty si taky sluníčkář, jak ten váš předseda?
Já jim pak musím vysvětlovat, jak vše není černobílé atd... Ale podstata je taková, že začínáme vypadat jak posranná sluníčkářská strana.

Všichni víme, že USA s jejich exportem ,,demokracie,, na muslimský svět založil na pořádné revoluce, které vyustili ve války a ještě větší chaos než jaký tam byl.
Můžeme spekulovat či je zatím chtíč po levnější ropě a tím lepším výnosem, nebo schválnému nátlaku uprchlíků na Evropu, která pod nátlakem zničí šengen a tím zpomalí dopravu a ta zpomalí ekonomiku a vše se začne zdražovat a pak bude pro UsA ještě výhodnější TTIP. To jsou vše logické konspirace. OFFTOPICNebo jak může padnut ocelovej barák když všichni technici co studovali strojařinu či stavbařinu ví, že letecký benzín nemá šanci rozehřát tak ocel, aby byla vůbec kujná natož se ohla či zlomila. A nebo selsky když narazí letadlo do baráku jak se může skácet pod sebe, když v přírodě když takto buchnem do stromu sekerou, tak si musíme dávat bacha kam padá.

Proto jestli míníte páchat v dnešní době politickou sebevraždu, tak prosím nemučme se.

Proč se máme mučit dlouhým umíráním, když jim rovnou můžeme ukázat, kdo vlastně jsme.
Čili všichni posraní sluníčkáří hlasujte pro návrh. A ti co vidí do bunoucna pragmaticky by měli taky hlasovat pro návrh. Jelikož já opravdu nemám rád mučivou smrt do které nás vede náš dredy vůdce. OFFTOPICDo strany jsem vlezl kvůli tobě. A teď mi moji kámoši ani nechcou vstoupit skrz tebe. kdybych věděl, že budeš prezentovat stranu sluníčkářsky, tak bych si to taky rozmyslel. To neznamená, že v ostatních otázkách co se netu týče s tebou B nesouhlasím. Ale tu si prostě pro mě nepřijatelný jako kapitán lodi. Rači tu loď přejmenujme, aby ztroskotala hned na začátku a né si na ní mučil lidi po plavbě k jisté smrti.

Čas nenastavuji. Můžete měnit svojí odpověď.
Zdeňku rozumím Ti a mám to podobné.
Ale tady se, je mi líto, setkáš jen se sprostým nadáváním, demokratická diskuse jde stranou, silová politika. Vyžadovat dodržování pravidel OFFTOPIC(protizákonné překračování hranic) se tu zrušilo. Zažil jsem to a radši jsem už do diskuse přestal přispívat, moudřejší ustoupí.
Pánové jako Marek Nečada (vážím si ho a mám ho rád) Ti vysvětlí, jak musíš myslet. Možná se uspořádá i brainstorming/brainwashing na toto téma, v PiCe, už se o tom jedná.
A v téma TTIP je mrtvo, téměř one man show... A to už nám zvoní hrana!!!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Kadlecek za příspěvky (celkem 4):
Robert.Magni, Zdenek.Frolec, Roman.Kucera, Milan.Moravec
Existuje princip: je hrází pro jakékoli informace, odolává všem argumentům a úspěšně drží lidi ve věčné ignoranci: zavrhnout věc ještě před prozkoumáním
Herbert Spencer, 1820-1903 https://cs.wikipedia.org/wiki/Herbert_Spencer
Za sebe - mám vás všecky rád. Akorát před fanatickými "souložníky teoretiky" mě i u Pirátů naučilo se už mít na pozoru.
Neomylné lidi bez váhání devitalizovat!
Ondra.kl
Příznivec Pirátů – Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 4111
Registrován: 18 čer 2009, 12:09
Profese: IT administrátor
Dal poděkování: 795 poděkování
Dostal poděkování: 4099 poděkování

Re: Přejmenování strany na Pirátští sluhové USA a Muslimů.

Příspěvek od Ondra.kl »

Josef.Kadlecek píše:Vyžadovat dodržování pravidel (protizákonné překračování hranic) se tu zrušilo.
aspoň nelži ;)
Zamčeno

Zpět na „[Archív] Ukončené členské podněty“