Zneužití hromadné zprávy Zdeňkem Frolcem.

Vyřízená podání týkající se moderace.

Moderátor: Odbor - administrativni

Zdenek.Frolec
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 199 poděkování

Re: Zneužití hromadné zprávy Zdeňkem Frolcem.

Příspěvek od Zdenek.Frolec » 25 dub 2016, 15:22

Ivan.Bartos píše:Mně taky nic nepřišlo. Protestuji proti takovému selektivnímu naci rozesílání hromadných zpráv, kde je zároveň vyloučena určitá skupina adresátů, jejíž někteří členové teda SZ zapnuty rozhodně mají :-) Cve dejte si tam obkládek, vylil jsem si kolu do komplu.

Tak sorry vůdče, ale pokud to sám zkusíš rozeslat po jmenovkách, tak sám uvidíš, že je tam omezený počet a mě se nechtělo koukat, kde se to useklo.
,,Tak mi povol používat zpět to hromadné tlačítko. A všichni budeme spokojeni :D ne joke.,,

Abys nebyl uražen už ti tam jedna SZ letí.
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D

Zdenek.Frolec
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 199 poděkování

Příspěvek od Zdenek.Frolec » 25 dub 2016, 15:34

Martin.Kucera píše:
Zdenek.Frolec píše:Odeslal jsem skoro všem zprávu o členském podnětu. Jelikož si myslím, že členské podněty by měli být automaticky posílány.
Takže by ti přišlo v pořádku, aby si někdo během jednoho dne založil třeba 100 členských podnětů na nějaké koniny a vyžadoval jejich okamžité rozeslání?
Vaše naci upravy pravidel fora mě nezajímají a dokud budou porušovat moje základní právo na šíření informace, tak takove ,,kretenské,, pravidlo podle potřeby budu porušovat.
Tvoje právo na šíření informace neznamená, že má někdo povinnost poskytnout ti k tomu šíření prostředky.
Zdenek.Frolec píše:Čili když to pošlu skoro všem tak se nejedna o porušení hromadné zprávy? I když jsem to víc jak 10 lidem poslal ? Tak to je dost zajímavý výklad už tak feklního pravidla.....
Jedná, ale znáš princip "kde není žalobce, není soudce"? Sice ses "udal", ale bez důkazu, že se čin stal, nelze uložit trest. To by totiž mohlo vést k situacím typu:
XY: Rozeslal jsem bez dovolení hromadnou zprávu většině členů.
AO: Nikdo nic nehlásil.
XY: Ale já to opravdu udělal, přiznávám se.
AO: Dobrá, máš ban na posílání SZ.
XY podává stížnost ke KK, že byl potrestán za něco co neudělal, že jen vtipkoval.

1. Normální člověk snad nezaloží 100 topicků na členské podněty.
Kdyby tak učinil, tak se mohou udělat kroky.

2. Argumentuješ jak nějaký SSák za druhé světové, který hlásal, že židi jsou zlo a proto je musíme vyhladit. Samozřejmě metaforicky. Ty říkáš že se něco může stát a proto to uděláme, tak aby se to raději nemohlo stát a tím omezíme i všechny ostatní.

Čili jedeš krédo všude nacpeme sledovací kamery, aby jsme náhodou mohli zachytit zloděje při činu. Úplně stejně mi upíráš právo na rozesílání informací, jak oni nám chcou upírat právo na soukromí. Čím se od nich lišíš?

3. Čili mi chceš tvrdit, když se přiznám k spáchání přesstupku vašeho ,,ss naci kretenského a cenzurovaného,, předpisu. Tak nebudu potrestaný? Jelikož mě poiuze členské nastavení profilu dovolí jen omezený počet poslání a to ještě né po skupinkách.

Tím pádem když mě teď nepotrestáš a já to udělám znovu, tak nebudu potrestaný? Tak pak proč existuje to pravidlo.

evidentně to pravidlo sepsal někdo, kdo ani nikdy nic ne odbugovaval. A tu je pak řádná chyba v systému.

To buď to pravidlo reformujte a nebo ho úplně smažte.

Jelikož informace má přirozenou tendenci se šířit a ty nemáš právo mi zabraňovat v jakém koliv způsobu toho šíření, pokud tě to nepožkozuje.
Poškodil jsme tvé tělo tvůj majetek, že jsem to rozeslal? Myslím že né.

Tudíš vaše nazi pravidlo budu nadále porušovat, kdž to uznám za vhodné. S rozumem to budu překračovat, jako teď v otázce sluníčka. A pokud tedy nedostanu žádné potrestání tak bych prosil o zápis, že příště se budu odvolávat na ten to rozsudek. A pak mě bude zajímat když mi dáš ban co bylo jiného na minulém a na novém, když budu postupovat podle šablony.

Vstoupil jsem do pirátu kvůli myšlence, že informace se nedají tajit ani zabraňovat v její šíření. Pokud tak hodláte činit, tak já se budu chovat pirátsky.... Neboť vy jste to zřejmě zapoměli.....
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D

Tobias.Esner
Administrativní odbor
Profese: člen Oblastní výkonné rady ČČK Praha 7
Dal poděkování: 5005 poděkování
Dostal poděkování: 3751 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tobias.Esner » 25 dub 2016, 23:15

Tahle diskuze se mi nelíbí, o nesmrtelnosti SZ prosím diskutujte ve nitrostranické.

Podání zamykám, jelikož Právě je 25 dub 2016, 23:13 a nikdo žádnou SZ nenahlásil.

Pokud potřebuje někdo exhibovat v rámci svobody, doporučuji onanování na Václavském náměstí nebo na na Svobodově náměstí v pravé poledne, ne prosím v podatelně AO.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tobias.Esner za příspěvky (celkem 2):
Zdenek.Frolec, Dominika.Michailidu
778 7O2 713,
___
Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod. Jan Werich

Zamčeno

Zpět na „[vyřízeno] Moderace“