Přejmenování strany na Pirátští sluhové USA a Muslimů.

Do tohoto fóra se přesouvají uzamčené a zpracované členské podněty.


Moderátor: Předsedající

Zamčeno

Projednat navrhované usnesení?

Souhlasím.
17
23%
Nesouhlasím
53
72%
Zdržuji se.
4
5%
 
Celkem hlasujících: 74 - Celkem hlasů: 74

Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13423
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34738 poděkování
Dostal poděkování: 17613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Přejmenování strany na Pirátští sluhové USA a Muslimů.

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Antonin.Zapletal píše:
Dalibor Zahora píše:OFFTOPICChápu ten oxymorón správně jako návod na vznik nacionálních liberálů? :) To už dávají větší smysl nacionální bolševici a ti už exitují, možná jednoduší změnit palubu. :D
Ne, bohužel nechápeš. To není oxymoron. O existenci nacbolů vím dost, děkuji, možná by sis taky mohl u nich střihnout roční stáž. Od Pirátů se názorově skoro neliší, liší se pouze větší akceschopností a méně zbytnělým egem. No však uvidíš, já ti to dohodnu.[/ot]
Uchopení nacionálních témat je strategická záležitost. Konývkáři už po nich sahají a kdo sáhne později, ten bude tahat za kratší konec.
OFFTOPICPosílit liberální křídlo strany je taktická záležitost, protože odstřihne rekony od zdrojů a dá Pirátům lepší vyjednávací pozici. S rekony budeme jen přicmrndávači koblihářských mátoh. Bez nich nám bude líp.

Thats all, na nějakou politiku nemáme reálnou sílu, tak teď nezbývá než taktizovat a z toho bahna zkusit vybruslit. Napadlo tě někdy, že tou úžasnou transparencí v záhadném plýtvání prachama na nás mají rekoni takovou páku, že nás můžou kdykoli zaplácnout?
Piráti jsou z podstaty internacionalisti, ne nacionalisti. Takže sorry, to co navrhuješ je úlet. Mimochodem je dobréí připomenout Slovensko a všechny, kdo jeli na nacionalistické vlně, aby na tom nejvíc vydělal Kotleba - tam by přesně vedlo to co navrhuješ.

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Antonin.Zapletal
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 411
Registrován: 10 zář 2015, 12:17
Profese: pracující
Dal poděkování: 360 poděkování
Dostal poděkování: 262 poděkování

Re: Přejmenování strany na Pirátští sluhové USA a Muslimů.

Příspěvek od Antonin.Zapletal »

Tvl. internacionalisti :lol: Já to nechtěl říkat takhle na plnou hubu... ale JO!!! :lol:
Adam.Skorepa
Příznivec Pirátů – Středočeský kraj
Příspěvky: 4726
Registrován: 27 dub 2009, 20:50
Profese: živnostník
Dal poděkování: 851 poděkování
Dostal poděkování: 6848 poděkování

Re: Přejmenování strany na Pirátští sluhové USA a Muslimů.

Příspěvek od Adam.Skorepa »

Antonin.Zapletal píše:Tvl. internacionalisti :lol: Já to nechtěl říkat takhle na plnou hubu... ale JO!!! :lol:
Máš s tím snad problém? Já opravdu chci vybudovat svět bez hranic. Vím, že je to práce na několik století. Ale začít se musí. Národoveckým kořenům navzdory.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Skorepa za příspěvky (celkem 6):
Marek.Necada, Robert.Magni, Dalibor.Zahora, Rostislav.Reha, Alexandr.Mansurov, Mikulas.Peksa
Author Sensei Tyrant Pervert
Antonin.Zapletal
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 411
Registrován: 10 zář 2015, 12:17
Profese: pracující
Dal poděkování: 360 poděkování
Dostal poděkování: 262 poděkování

Re: Přejmenování strany na Pirátští sluhové USA a Muslimů.

Příspěvek od Antonin.Zapletal »

Nemám s tím problém. Budujte svět bez hranic, proč ne? Taky jsem o něj usiloval... a Dalibor mě díky tomu doporučil k nacbolům :lol:
Ono totiž dost dobře nejde, aby národní princip zrušil někdo jiný, než národ. Národ se ovšem na to necítí, protože má na hrbu důležitější věci. Sluníčkáři sice přišli se skvělou myšlenkou, že když národ oslabí k vyhynutí, tak ten zbytek už donutí porušit národní principy. Teoreticky to fungovat může, jen lidi to těžce odserou. A lidem se taky nechce. Takže bez silného národa padají i snahy občanské a lidové. Tak to prostě je, dokud těch, co se narodili, bude víc než těch, co se prostě vyskytli.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Antonin.Zapletal za příspěvky (celkem 2):
Robert.Magni, Ivan.Mikolas
Uživatelský avatar
Marek.Necada
Administrativní odbor
Příspěvky: 3425
Registrován: 05 lis 2009, 22:44
Profese: silozpytec
Bydliště: Helsinki
Dal poděkování: 9678 poděkování
Dostal poděkování: 6754 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Přejmenování strany na Pirátští sluhové USA a Muslimů.

Příspěvek od Marek.Necada »

Národní princip se zruší tím, že se bude zdůrazňovat (namísto toho, aby se označil za nepodstatný)?
Takže bez silného národa padají i snahy občanské a lidové.
Prosím vysvětlit.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marek.Necada za příspěvky (celkem 3):
Vojtech.Pikal, Dominika.Michailidu, Alexandr.Mansurov
Uživatelský avatar
Mikulas.Peksa
Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
Příspěvky: 4625
Registrován: 29 lis 2012, 08:33
Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
Dal poděkování: 7811 poděkování
Dostal poděkování: 11919 poděkování

Re: Přejmenování strany na Pirátští sluhové USA a Muslimů.

Příspěvek od Mikulas.Peksa »

Ještě drobnost k té potřásací kauze. Přemýšlel jsem nad tím a být na místě toho ředitele, udělám to stejně. Já vím, jsem zrádce Evropské civilizace, dobroser, sluníčkář a dláždím cestu islamizaci. Tedy takto - byl jsem vychován v 90. letech 20. století. Byla to krásná doba, žádná sluníčka, žádné konvičky, prostě nějak měli lidi v hlavách míň nasráno.

Když byl problém, že fakan nezdravil učitelku, dostal důtku třídní, důtku ředitele a když hodně prudil, dotáhl to i na dvojku z chování. Pamatuju si, že kolega R.M. počastoval našeho chemikáře titulem "čuráku". Po té byl odtažen do ředitelny, kde následovala vysvětlovací kampaň. Nevím, jestli tam padaly facky nebo co přesně, ale po této domluvě si dotyčný nedovolil incident opakovat. A ani tu dvojku z chování tehdy nevyinkasoval, přestože podle mého skromného názoru učitelova lidská práva porušil podstatně více, než kdyby mu nepotřásl rukou.

Nevím, jak se tyto problémy řeší ve "vaší" kultuře, ale v "naší" se zavolá fotřík do školy, vysvětlí se mu, že fakani se chovají jako fakani a když na tom bude trvat, že můžou, tak se to nechá být. Nepředpokládám, že by ta učitelka po vzájemném otlapkávání s oběma adolscenty tak toužila - pokud snad přece jen jo, asi bych spíš pátral, co se honí hlavou jí. Volat na dotyčné sociálku nebo dokonce cizineckou policii mi připadá jak z jiného světa. Chceme-li učit někoho demokracii, toleranci a vládě práva, asi bychom měli v první řadě všem měřit stejným metrem.

Fakani stejně za rok nebo dva zjistí, že si mezi těma blonďatýma Švýcarkama s tímto přístupem nevrznou a na 99 % zaujmou jediný důstojný postoj, který může puberťák zastávat, tj. "fotr je debil". Čímž bude jejich integrace zdárně dokončena. :)

Jenže to byla ta krásná doba, kdy o podobných kravinách ještě hystericky nepsala všechna Evropská média jako o konci naší civilizace.
Mám blog, jsem na Facebooku, Twitteru, Instagramu a Mastodonu.

Chcete se zapojit do evropské politiky? Náš konzultační tým na Mattermostu evropských Pirátů najdete zde!
Simona.Skorepova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1731
Registrován: 18 bře 2012, 14:16
Profese: maminka
Dal poděkování: 995 poděkování
Dostal poděkování: 1433 poděkování

Re: Přejmenování strany na Pirátští sluhové USA a Muslimů.

Příspěvek od Simona.Skorepova »

Tohle vlákno asi není pro Maminku :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Simona.Skorepova za příspěvky (celkem 2):
anonym2064, Antonin.Zapletal
anonym2064
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7040
Registrován: 07 dub 2012, 21:03
Dal poděkování: 9165 poděkování
Dostal poděkování: 9447 poděkování

Re: Přejmenování strany na Pirátští sluhové USA a Muslimů.

Příspěvek od anonym2064 »

Marek.Necada píše:Národní princip se zruší tím, že se bude zdůrazňovat (namísto toho, aby se označil za nepodstatný)?
Takže bez silného národa padají i snahy občanské a lidové.
Prosím vysvětlit.
no, já byl také proto zachovat pirátské logo barevné. (aby bylo vidět, že se k internacinalnímu pirátskému hnutí hlásí i češi a ne že češi se jen tupě zařadí a odbarví aby bylo jasné že se vždy rádi přizpůsobí)
Tito uživatelé poděkovali autorovi anonym2064 za příspěvky (celkem 3):
Petr.Bajgar, Jiri.Kaderavek.sen, Antonin.Zapletal
Ivan.Mikolas
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 487
Registrován: 22 čer 2009, 18:50
Profese: technik, ekonom
Bydliště: Praha 10
Dal poděkování: 1536 poděkování
Dostal poděkování: 682 poděkování

Re: Přejmenování strany na Pirátští sluhové USA a Muslimů.

Příspěvek od Ivan.Mikolas »

Ondrej.Kotas píše:Zdeňku, nejspíš sis spletl stranu. I to se stává, že na to přijdeš až po delší době. Nicméně teď je ten pravý čas na sebereflexi a buď vystoupit ze strany nebo si aspoň uvědomit, že nadávat kolektivu, ve kterém jsi dobrovolně, hraničí s psychickými poruchami.
Je jasné, že Pirátská strana přitahuje i taková individua, nicméně není naším úkolem se starat o Tvoje bábovičky. Nebylo by ti v jiném kolektivu lépe?
Dobrej žvást. A co je k popukání - kolik lidí ten žvást lajkovalo.
Kdybychom od počátku k Pirátům nebrali lidi jiných názorů, nebyla by tu velká část dnešních členů. Jenže princip byl - brát všechny, kdo se jakž takž ztotožní s pirátským desaterem. A kdo se bude zabývat PŘEDEVŠÍM pirátskými tématy a zbytek dokáže řešit s nadhledem.

Zdeněk vyjkádřil svůj názor, zcela v pirátské intenci a smyslu pro recesi. Že není sám, kdo má podobný pocit, je evidentní i z tohoto legračního hlasování. Poměr hlasů není nijak přesvědčivý.
To, že kvůli pozérům, kteří řeší vše, na čem mohou momentálně nahonit svoje ego - většinou bez znalosti věci (to je většinou asi pod jejich úroveň), ztrácíme podporu - to je také evidentní. Vnímám to za poslední rok ve svém okolí velmi silně - a na rozdíl od velké části z vás to vnímám od počátku existence Pirátů a mám s čím srovnávat. Výsledek je pravděpodobný - budou-li egomaniačtí exoti pokračovat dále ve svých exibicích mimo pirátská témata a podobně hloupě, tak jestli dostaneme rozumná procenta, bude to nejspíše jen díky chybám ČSSD, ANO a ostatním. Rozhodně nikoli zásluhou leštičů vlastního ega, kteří dokázali za poslední rok devalvovat velkou část sedmiletých snah i pirátských zásad otevřenosti a snahy o profesionalitu.

Ondřej evidentně Zdeňkovu recesi neustál Je osobní, jeho rada je hloupá. Ondřejovi bych tedy na oplátku doporučil, aby odešel k zeleným - tam bude přesně v partě, kterou hledá - partě honičů, kterým stačí silná slova a duševní onanie místo profesionality, která se od politiků, přeci jen občas očekává ;) . Po rozpadu jsou zelení převážně poslušné ovečky bez střetů názorů. Ideální, ne?

Nu, soudruzi: síla je v jednotě protikladů a nikoli partičkování a povitech, že jste lepší. Nejste. Zkuste občas s pokorou popřemýšlet, proč druhý něco dělá, než ho fanaticky zadupete do země..... :mrgreen:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Mikolas za příspěvky (celkem 2):
Zdenek.Frolec, Antonin.Zapletal
Ivan Mikoláš, http://www.mcc.cz
člen KS Praha, garant programového bodu Podnikání
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21719
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor počítačové bezpečnosti
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5231 poděkování
Dostal poděkování: 12560 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Přejmenování strany na Pirátští sluhové USA a Muslimů.

Příspěvek od Lukas.Novy »

Zacal sem to cist
tam bude přesně v partě, kterou hledá - partě honičů, kterým stačí silná slova a duševní onanie místo profesionality, která se od politiků, přeci jen občas očekává
a myslel sem, ze basni o RV...

Demokracie je diskuse.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Tel: 777-5-KRTEK

Zamčeno

Zpět na „[Archív] Ukončené členské podněty“