Lukáš Mamula - přijat

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Odbor - personalni, PKS Jihomoravsky kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Lukas.Mamula
Místní předsednictvo
Profese: programátor, analytik
Dal poděkování: 72 poděkování
Dostal poděkování: 108 poděkování

Lukáš Mamula - přijat

Příspěvek od Lukas.Mamula » 09 dub 2016, 20:44

Dobrý den dámy a pánové.
Rád bych se zde stručně představil. Jsem racionálně uvažující člověk, který neustále hledá pravdu. Vystudoval jsem informatiku a v tomto oboru také působím. Ve svém postgraduálním studiu se zabývám tvorbou UI a umělého života, díky čemuž jsem se dostal ke kognitivní vědě a studiu lidkého vědomí. Aktivně běhám, jezdím na kole a trávím dny v přírodě (když je tedy čas). Miluji vědu. Jsem ateista s bohem uvnitř sebe sama.
V průběhu studia jsem žil v moravskoslezském kraji, kde jsem působil v undergroundové kapele jako frontman. Díky této zkušenosti se ze mě stal "anarcho-individualista", což o sobě tvrdím do teď.
Mou životní filozofií je neustále se učit a sdílet informace dále lidem, kteří o to stojí.
Jak bych mohl pomoci pirátské straně? Na tuto otázku nemohu odpovědět. Věřím, že organizace jako je pirátská strana dokáže sama rozpoznat můj potenciál a na základě toho využívat mé dovednosti.

S pozdravem

L. Mamula
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Mamula za příspěvky (celkem 8):
Jiri.Ulip, Simon.Kostadinov, Alexandr.Mansurov, Maria.Vasickova, Pavel.Moravec, Petr.Balaz, Radek.Holomcik, Lukas.Dubec
"Nemyslím si, že existuje větší vzrušení než to, které inovátor zažívá, když univtř cítí nějaký výtvor mysli, který povede k úspěchu… Díky těmto emocím muž zapomene na jídlo, spánek, přátele, lásku, všechno" Nikola Tesla

Lukáš Mamula
4. místopředseda MS Brno
zastupitel města Brna

Maria.Vasickova
Člen KS Jihomoravský kraj
Profese: terapeut energetické psychologie
Dal poděkování: 1737 poděkování
Dostal poděkování: 1570 poděkování

Re: Lukáš Mamula

Příspěvek od Maria.Vasickova » 26 dub 2016, 14:24

Zdravím Lukáši,

je naším zvykem nové zájemce o členství poznat osobně a obvykle na těchto schůzích "pogrilovat", jsem ráda, že už máme termín, takže se těšíme v PSB (Pirate Space Brno) ve středu 4. 5. 2016 od 18h.
schuze-ks-jihomoravsky-kraj-f567/zaseda ... ml#p456931
Předsednictvo MS Slovácko

Štěstí spočívá ve svobodě a svoboda v odvaze.

Periklés

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Jihomoravský kraj“