KF MSK 4/2016 - kandidát do Senátu Ostrava

Fórum pro vážná jednání členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: PKS Moravskoslezský kraj, KoKS Moravskoslezský kraj

Pravidla fóra
  • Na tomto fóru se vyhlašují závazná hlasování krajského fóra. Hlasovat mohou pouze členové místního sdružení.
  • Do tohoto fóra vidí a přispívají členové místního sdružení a jeho registrovaní příznivci (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Jednáním předsedá zpravidla krajské předsednictvo.
Jiri.Janecka
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1809
Registrován: 13 dub 2012, 21:57
Profese: právník
Bydliště: Za Parkem 866, 252 29 Dobřichovice
Dal poděkování: 516 poděkování
Dostal poděkování: 2445 poděkování

Re: KF MSK 4/2016 - kandidát do Senátu Ostrava

Příspěvek od Jiri.Janecka »

Má ty dluhy z podnikání nebo ne?

Vidím, že je to nadšenej kulturista a rád by rozdával z cizího, tak jak je na to s vlastním?
Uživatelský avatar
Ondrej.Polansky
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 1114
Registrován: 12 čer 2009, 12:13
Profese: ---
Bydliště: Dr. Šmerala, Ostrava
Dal poděkování: 1200 poděkování
Dostal poděkování: 1031 poděkování

Re: KF MSK 4/2016 - kandidát do Senátu Ostrava

Příspěvek od Ondrej.Polansky »

@Radime, jak si představuješ, že bys chtěl kandidáta poznat, když nechodíš na schůze a nevyvinul jsi žádnou jinou aktivitu, abys jej poznal? Pokud ano, tak se omlouvám, ale žádnou jsem nezaznamenal.

@Dalibor Jan Becher byl zastupitelem za Ostravaka na magistrátu města Ostravy od 2010 do 2014, permanentně byl v opozici i proti vlastní straně, což byl důvod proč po konci volebního období odešel. Právě za jeho práci v zastupitelstvu jsme jej oslovili s nabídkou kandidatury do senátu - byl to jeden z asi dvou poctivých zstupitelů, kteří se řídili svým rozumem a ne partajní příslušností, byl vždy otevřen dialogu s občany, atp. Vlastní ve Frýdku knihkupectví, kde pořádá besedy například i s romskými aktivisty, podívej se zde na tuto stránku a koukni trochu do historie. Honza Becher je vzdělaný člověk, humanista jako málokdo zde, navíc občanský aktivista, za kterým stojí viditelný kus práce, a má v Ostravě vybudované jméno.

Jo a asi mi nebudeš věřit, ale Ostravak je nejméně rasistická a nejméně zlodějská strana z těch, co jsou v Ostravě u vesla, a to říkám i přes to, že je rád nemám, například tohle, tohle nebo tohle byl ve stejném volebním období radní za ODS v Ostravě, a to už by jeden zvracel.

Ale abychom se někam posunuli, podávám návrh, aby byl Janu Becherovi umožněn přístup na toto elektronické zasedání, aby měl možnost se ke všemu vyjádřit sám, navíc, pokud budete (myšleno republikový výbor) mít zájem, mohu jej požádat, aby s námi jel na dopoledne na zasedání CF do Olomouce k neformálnímu seznámení s kýmkoliv, kdo je mimo Ostravu a chce jej poznat, je to asi trochu na rychlo, ale snad by to mohlo vyjít.

Pro členky MSK: Jan Becher nebyl jediným kandidátem, kterého jsme chtěli oslovit, pokud vím, Petr oslovil ještě Hashima, ale ten asi nijak nereagoval. Stále máte kdokoliv možnost přijít s kýmkoliv jiným, z čím větší skupiny budeme vybírat, tím lépe, ale udělejte to rychle, volby jsou za 5 měsíců, tak ať nejsme za šašky.
Naposledy upravil(a) Ondrej.Polansky dne 23 bře 2016, 13:16, celkem upraveno 3 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Polansky za příspěvky (celkem 6):
Dalibor.Zahora, Radek.Simkanic, Michal.Klus, Ivo.Vasicek, Michal.Gill, Rostislav.Reha
Uživatelský avatar
Radek.Simkanic
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 759
Registrován: 25 dub 2012, 22:21
Profese: Computer vision programátor
Bydliště: Pustějov
Dal poděkování: 1474 poděkování
Dostal poděkování: 544 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF MSK 4/2016 - kandidát do Senátu Ostrava

Příspěvek od Radek.Simkanic »

bylo by vhodné kdyby si Jan Becher založil na fóru účet, aby mohl podstoupit grilování bez prostředníka. OFFTOPICTímto žádám dotyčného co má na něj kontakt, aby ho požádal ať si založí účet a odpoví na otázky :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Radek.Simkanic za příspěvky (celkem 2):
Dalibor.Zahora, Ondrej.Polansky
„Kráčíme v minulostí, naší budoucností je tvořit přítomnost.“
rst
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 621
Registrován: 16 říj 2013, 17:40
Profese: ...
Bydliště: Ostrava
Dal poděkování: 666 poděkování
Dostal poděkování: 609 poděkování

Re: KF MSK 4/2016 - kandidát do Senátu Ostrava

Příspěvek od rst »

Ondřeji OFFTOPICřeknu to narovinu, začínáš mi vadit čím dál víc. Podívej se na zápisy ze schůzí, kolikrát jsem nebyl přítomen a pak mluv. Jasně jsem se předem omluvil, tak si nech své výpady.
moravskoslezsky-kraj-f81/schuze-2016-ms ... ml#p446723 . Nebudu tu zaplňovat diskuzi ot, ale, ani jsi se nenamáhal předem oznámit jméno dotyčného, aby si mohli ostatní předem zjístit o koho jde a připravit si dotazy
.
Tito uživatelé poděkovali autorovi rst za příspěvek:
Veronika.Oskerova
Uživatelský avatar
Radek.Simkanic
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 759
Registrován: 25 dub 2012, 22:21
Profese: Computer vision programátor
Bydliště: Pustějov
Dal poděkování: 1474 poděkování
Dostal poděkování: 544 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF MSK 4/2016 - kandidát do Senátu Ostrava

Příspěvek od Radek.Simkanic »

Ondřeji: s tím CFkem to je dobrý nápad :-)
„Kráčíme v minulostí, naší budoucností je tvořit přítomnost.“
Uživatelský avatar
Ondrej.Polansky
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 1114
Registrován: 12 čer 2009, 12:13
Profese: ---
Bydliště: Dr. Šmerala, Ostrava
Dal poděkování: 1200 poděkování
Dostal poděkování: 1031 poděkování

Re: KF MSK 4/2016 - kandidát do Senátu Ostrava

Příspěvek od Ondrej.Polansky »

Radime, to mě mrzí že někomu vadím, ale nevím co s tím dělat. Za to množné číslo že nechodíš na schůze se omlouvám, pokud se tě to dotklo, ale to jsem ani kritizovat nechtěl a chápu že máš pro každou nepřítomnost své důvody, koneckonců jsme dobrovolnická organizace. Co jsem měl na mysli je to, že jsi nevyvinul žádnou aktivní snahu kandidáta poznat, pouze jsi oznámil, že ti vadí že jej neznáš. A to jméno jsem nenapsal záměrně, protože na říjnové schůzi (nevím zda jsi tam byl a nechce se mi to dohledávat), kdy jsme dávali dohromady seznam lidí které oslovíme, jsme se domluvili, že dokud s těmi lidmi nebudeme mluvit, nebudou jejich jména zapsána na fórum.
Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18655
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33837 poděkování

Re: KF MSK 4/2016 - kandidát do Senátu Ostrava

Příspěvek od Martin.Kucera »

Radek.Simkanic píše:Ondřeji: s tím CFkem to je dobrý nápad :-)
A ve středu po CF je další krajská schůze a tedy snad i další příležitost.

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Uživatelský avatar
Ivo.Vasicek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 7013
Registrován: 02 úno 2010, 22:50
Profese: manažer
Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
Dal poděkování: 10900 poděkování
Dostal poděkování: 11475 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF MSK 4/2016 - kandidát do Senátu Ostrava

Příspěvek od Ivo.Vasicek »

Na Jana Bechera mám pozitivní doporučení od kamaráda z Ostravy (Laďi Větvičky).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vasicek za příspěvek:
Ondrej.Polansky
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
Uživatelský avatar
Michal.Gill
Zahraniční odbor
Příspěvky: 1909
Registrován: 06 kvě 2012, 07:20
Profese: Copywriter, volejbalový rozhodčí
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Dal poděkování: 3871 poděkování
Dostal poděkování: 3266 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF MSK 4/2016 - kandidát do Senátu Ostrava

Příspěvek od Michal.Gill »

S Janem Becherem a jeho postoji jsem se poprvé setkal až na oné krajské schůzi a za sebe musím říct, že tak plodné, konstruktivní a věcné grilování jsem ještě nezažil. Jak píše Ondra - je to liberál, humanista a já jsem se s ním názorově proťal tak z 90+%. Neobjeví-li se lepší kandidát, což v rámci stále více tlačícího času neočekávám, má JB mou absolutní podporu a minimálně tu část Pirátů, se kterou se shodnu já, by v Senátu reprezentoval perfektně.

Bc. Michal Gill • vedoucí ZO • asistent radních Prahy 3 • mobil: +420 603 590 571 • pevná linka: +420 222 116 782 • michal.gill@pirati.czgill.michal@praha3.cz

Uživatelský avatar
Jiri.Demel
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 1532
Registrován: 23 dub 2009, 16:01
Profese: IT manager
Bydliště: Příbor
Dal poděkování: 350 poděkování
Dostal poděkování: 860 poděkování

Re: KF MSK 4/2016 - kandidát do Senátu Ostrava

Příspěvek od Jiri.Demel »

Pokud se kdokoli zaregistruje na fórum jako regP MSK, může sledovat příslušné vlákno. Takto mi to bylo podáno, takže pokud bude mít p. Becher zájem o diskuzi, má i tuto možnost.
Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Moravskoslezský kraj“