Krajské volby - komunikace s příznivci

Moderátoři: KoKS Pardubický kraj, PKS Pardubický kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Uživatelský avatar
Ondrej.Cesik
Člen KS Pardubický kraj
Příspěvky: 995
Registrován: 15 črc 2012, 18:37
Profese: programator
Dal poděkování: 114 poděkování
Dostal poděkování: 287 poděkování

Krajské volby - komunikace s příznivci

Příspěvek od Ondrej.Cesik »

Zdravím Pirátské příznivce,
začínáme zbrojit na krajské volby. Což znamená i aktivaci našich příznivců. Takže kdo se přidá? :)
Zapojit se můžete dle vlastní libosti. Máme spoustu místa na kandidátce, podnětů pro tvorbu krajského programu není nikdy dost a jsou i peníze na akce pro veřejnost. Těšíme se na Vaše návrhy.

Také nás zajímá Váš názor na:
1, Připravovaný nákup propagačních materiálu.
Současný rozsah objednávky je
Náramky - 600 ks
Papírky - 100 ks
Placky - velké 200 ks, malé 300 ks
Trička - 50 ks (budou prodávána na akcích)

2, Koalice se Zelenými a Změnou
V současné době probíhá jednání o možné koalici pro krajské volby. Jaký je Váš názor?
Všechno hrňte sem do vlákna.

Krajské volby budou za rok a kousek. Je tedy spousta času seznámit se s pirátskou politikou a politikou obecně. Z televize a novin se o politice moc nedozvíte. Vidíte jen vnější projevy, které bez znalosti vnitřního fungování nedávají velký smysl. Lepší je nakouknout dovnitř. ;)

Mějte se Ondra
Budovatel o kousek lepšího světa.
Ludek.Merlin.Hajek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 10
Registrován: 24 dub 2009, 08:07
Profese: programátor
Bydliště: kpt.Jaroše 1469, 565 01 Choceň
Dostal poděkování: 5 poděkování

Re: Krajské volby - komunikace s příznivci

Příspěvek od Ludek.Merlin.Hajek »

Ahoj!
hlásím, že se přidám :-) Na kandidátku jen v případě, že by bylo volný místo a nikdo už tam nechtěl :-)

1) Nákup propagačního materiálu: myslím si, že ta množství jsou poddimenzovaná. Udělá-li se ve středně velkým městě typu Vysoké Mýto nějakej happening, počítám že cca 5 triček se může prodat, o papírky bude zájem určitě. Těch bych klidně objednal víc. Placek odhaduju že by asi 200/300 stačit mohlo a náramků 600 taky.

2) Koalovat ne. Je to jen můj názor, kterej nechci nikomu vnucovat, ale zelený nepovažuju za ideální partnery (a to jsem cca 2 roky byl jejich členem) a o Změně nevím zhola nic...
Uživatelský avatar
Zdenek.Kubala
Jednatel/ka republikového výboru
Příspěvky: 1659
Registrován: 25 pro 2012, 19:32
Profese: Linux Architect, AT Engineer, UNIX Admin
Bydliště: Chrudim,Praha
Dostal poděkování: 1013 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Krajské volby - komunikace s příznivci

Příspěvek od Zdenek.Kubala »

Ludek Merlin Hajek píše:Ahoj!
hlásím, že se přidám :-) Na kandidátku jen v případě, že by bylo volný místo a nikdo už tam nechtěl :-)

1) Nákup propagačního materiálu: myslím si, že ta množství jsou poddimenzovaná. Udělá-li se ve středně velkým městě typu Vysoké Mýto nějakej happening, počítám že cca 5 triček se může prodat, o papírky bude zájem určitě. Těch bych klidně objednal víc. Placek odhaduju že by asi 200/300 stačit mohlo a náramků 600 taky.

2) Koalovat ne. Je to jen můj názor, kterej nechci nikomu vnucovat, ale zelený nepovažuju za ideální partnery (a to jsem cca 2 roky byl jejich členem) a o Změně nevím zhola nic...
Diky za reakci, kazda ruka(ce) noha(hy) a ten zbytek jsou vitany. :)
Vypada to, ze do koalice nepujdeme(viz hlasovani o koalici).

Koukam, ze jsi z Chocne. Mel bych par organizacnich otazek. Mas zajem se podilet na kampani aktivne(jake mas schopnosti ci co bys rad delal), v pripade happeningu v blizkosti bydliste by jsi se zapojil? Ci napr. do vyvesu plakatu?

Muj podpis? Ten "ve spravny cas" kazdy pozna. :)

UNIX - Where is a shell, there is a way.

Emeritni mistopredseda KS Pardubicky kraj a MS Chrudimsko.
clen Republikoveho vyboru za CF (drive za PaK)
soucasti technickeho odboru

Uživatelský avatar
Ondrej.Cesik
Člen KS Pardubický kraj
Příspěvky: 995
Registrován: 15 črc 2012, 18:37
Profese: programator
Dal poděkování: 114 poděkování
Dostal poděkování: 287 poděkování

Re: Krajské volby - komunikace s příznivci

Příspěvek od Ondrej.Cesik »

Díky za reakci. A Zdeňku nebuď na něj tak hrrrrrr. :) Nejlíp se bude nejdřív sejít a najíždět postupně. ;)

Na březen chystáme krajskou schůzi v České Třebové. Tak bychom se mohli setkat osobně. Schůze máme zpravidla v neděli navečer. Víš už teď, že některou březnovou neděli nemůžeš. Abychom to zohlednili při výběru termínu.
Budovatel o kousek lepšího světa.
Uživatelský avatar
Ondrej.Cesik
Člen KS Pardubický kraj
Příspěvky: 995
Registrován: 15 črc 2012, 18:37
Profese: programator
Dal poděkování: 114 poděkování
Dostal poděkování: 287 poděkování

Re: Krajské volby - komunikace s příznivci

Příspěvek od Ondrej.Cesik »

Ludek Merlin Hajek píše: 2) Koalovat ne. Je to jen můj názor, kterej nechci nikomu vnucovat, ale zelený nepovažuju za ideální partnery (a to jsem cca 2 roky byl jejich členem) a o Změně nevím zhola nic...
S koalicí jsme dlouho váhali. Nakonec převažují výhody koalice. Páč je nás málo a poté co rezignoval předseda nemáme vhodného kandidáta na lídra samostatné kandidátka :( V koalici hodláme prosadit hodně našeho programu. Koalici bereme jako dobrou příležitost pro získání praktických politických zkušeností. Zelený si ochočíme v tom nevidím problém. :) A díky za názor.
Budovatel o kousek lepšího světa.
Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

Re: Krajské volby - komunikace s příznivci

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Ludek Merlin Hajek píše:2) Koalovat ne. Je to jen můj názor, kterej nechci nikomu vnucovat, ale zelený nepovažuju za ideální partnery (a to jsem cca 2 roky byl jejich členem)
Do koalice se SZ nás od samého počátku tlačí O.Češík, který je přesvědčený, že součet preferenci našich stran nás dostane do kraje.

Já jsem taky proti koalici. Přitom myslím že bychom se SZ před volbami na předvolební propagaci a hlavně po volbách se SZ mohli a měli spolupracovat.
Uživatelský avatar
Ondrej.Cesik
Člen KS Pardubický kraj
Příspěvky: 995
Registrován: 15 črc 2012, 18:37
Profese: programator
Dal poděkování: 114 poděkování
Dostal poděkování: 287 poděkování

Re: Krajské volby - komunikace s příznivci

Příspěvek od Ondrej.Cesik »

Ahoj, Petře. Snaž se držet tématu vlákna. Že krajské sdružení tlačím do koalice od začátku. Bych označil za nepřesnou informaci. Směřovat na koalici jsem začal, když jsem obeslal krajské sdružení a na kandidátku se mi přihlásili 3 lidi. Z toho dva chtěli být mimo přední místa. A krajské volby jsou nastavené tak, že buď získáš 5% nebo máš prd. Další informace jsou dostupné v rozpravě. krajske-forum-pardubicky-kraj-f414/koal ... 32356.html
Budovatel o kousek lepšího světa.
Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13421
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34735 poděkování
Dostal poděkování: 17610 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Schůze v r.2016

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Vám sem něco vsunu, ať to nezapadne. ;)
Kratas píše:Ahoj,
nabízím pomoc ve Svitavách. Organizace, administrativa apod. Byl za Piráty ve volební komisi při parlamentních volbách.
post448988.html#p448988

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Uživatelský avatar
Zdenek.Kubala
Jednatel/ka republikového výboru
Příspěvky: 1659
Registrován: 25 pro 2012, 19:32
Profese: Linux Architect, AT Engineer, UNIX Admin
Bydliště: Chrudim,Praha
Dostal poděkování: 1013 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Krajské volby - komunikace s příznivci

Příspěvek od Zdenek.Kubala »

Odpovedel jsem do vlakna[1].



[1]: post449014.html#p449014

Muj podpis? Ten "ve spravny cas" kazdy pozna. :)

UNIX - Where is a shell, there is a way.

Emeritni mistopredseda KS Pardubicky kraj a MS Chrudimsko.
clen Republikoveho vyboru za CF (drive za PaK)
soucasti technickeho odboru

Uživatelský avatar
Pavel.Stepanek
Personální odbor
Příspěvky: 1393
Registrován: 29 pro 2010, 13:36
Profese: živnostník
Bydliště: U Stadionu 742, Chrudim
Dal poděkování: 1164 poděkování
Dostal poděkování: 1436 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Krajské volby - komunikace s příznivci

Příspěvek od Pavel.Stepanek »

Petr.Bajgar píše:Já jsem taky proti koalici. Přitom myslím že bychom se SZ před volbami na předvolební propagaci a hlavně po volbách se SZ mohli a měli spolupracovat.
Takže bychom měli se Zelenými spolupracovat a vzájemně se podporovat v předvolebním klání, ale každý bychom si měli ponechat 5% hranici pro případnou účast v zastupitelstvu kraje. Měli bychom se chovat de-facto jako spolupracující subjekty, ale nevyužít společné 5% kvóty a nezvýšit tak pravděpodobnost účasti v krajském zastupitelstvu. Chápu to správně?

Politika je o umění komunikace, vyjednávání, hledání toho, co nás spojuje, nikoli rozděluje. A o to se v současném koaličním projektu snažíme. Zapoj se, Petře.

Centrální volební manažer
pavel.stepanek@pirati.cz
telefon: 770113647

Odpovědět

Zpět na „Pardubický kraj“