Dočasné obnovení mailu

Technický odbor působí v oblasti správy, údržby a vývoje technických systémů strany a jejích technických zařízení a poskytuje servis ostatním orgánům strany.
Pravidla fóra
  • Sem vkládejte připomínky k činnosti technického odboru. Ke každému podnětu založte nové téma.
  • Na dotazy a podněty odpovídají dobrovolníci, buďte prosím ohleduplní. Svá podání pište slušně a požadavky formulujte dostatečně určitě.
  • Místo odkazů do jiných fór citujte celé texty, protože lidé mají zobrazování některých fór vypnuté.
  • V podatelně se nediskutuje a jakmile bylo podání vyřešeno, téma se zamyká.
Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Zamčeno
Uživatelský avatar
Frantisek.Kopriva
Mladé Pirátstvo
Příspěvky: 2472
Registrován: 10 říj 2013, 20:37
Profese: Engagement manager
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 5506 poděkování
Dostal poděkování: 3437 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Dočasné obnovení mailu

Příspěvek od Frantisek.Kopriva »

Ahoj TO!
Řešíme v SčK přístup k profilům na sociální sítě. Bývalý krajský předseda (toho času už nečlen) Václav Málek psal, že si nepamatuje a nikde nemá heslo k Twitteru. Vyplněný tam prý je jeho pirátský mail. Takže jsme v patové situaci, kdy se zapomenuté heslo posílá na neexistující mail.

Bylo by možné dočasně obnovit mail vaclav.malek@pirati.cz a propojit s nějakým existujícím mailem, abychom si mohli vysosat heslo k Twitteru?

Díky za spolupráci!
Stanislav.Stipl
Člen KS Královehradecký kraj
Příspěvky: 2067
Registrován: 04 úno 2012, 23:32
Profese: programátor
Dal poděkování: 1584 poděkování
Dostal poděkování: 3193 poděkování

Re: Dočasné obnovení mailu

Příspěvek od Stanislav.Stipl »

Ahoj!

Vzhledem k tomu, že za podobný krok byl v minulosti Lukáš Nový odsouzen kontrolní/rozhodčí komisí, nemohu výše uvedeným způsobem postupovat. Nicméně nabízím návod, jak to řešit.

1) I když Václav Málek není členem, e-mail vaclav.malek@pirati.cz je stále přesměrován na jeho adresu, kterou má nastavenou na fóru. Pokud je tedy ochoten spolupracovat, může si heslo obnovit sám a následně vám jej zaslat.
2) Pokud nemá přístup k e-mailu, který má nastaven na fóru, může požádat AO o změnu tohoto e-maillu, který ji provede po ověření totožnosti.
3) Pokud Václav není ochoten spolupracovat, budete bohužel muset dát podání ke kontrolní komisi, která může požádat rozhodčí komisi o vydání předběžného opatření, kterým by mi nařídila provést výše uvedené kroky. Bez toho si to nedovolím udělat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Stanislav.Stipl za příspěvky (celkem 2):
Rostislav.Reha, Frantisek.Kopriva

test

Uživatelský avatar
Frantisek.Kopriva
Mladé Pirátstvo
Příspěvky: 2472
Registrován: 10 říj 2013, 20:37
Profese: Engagement manager
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 5506 poděkování
Dostal poděkování: 3437 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dočasné obnovení mailu

Příspěvek od Frantisek.Kopriva »

Stanislav.Stipl píše:... e-mail vaclav.malek@pirati.cz je stále přesměrován na jeho adresu, kterou má nastavenou na fóru...
Opravdu? Václav psal, že to propojené už není. Já jsem na tenhle mail včera zkoušel poslat testovací zprávu a vrátilo se to s tím, že to nelze doručit. :?

Můžeš to prosím nějak ověřit?

Pirátský profil |< >| Engagement manager datově-analytických projektů |< >| začínající bubeník |< >| člen RT EZO & Lidská práva |< >| Emeritní politik, věčný aktivista

Stanislav.Stipl
Člen KS Královehradecký kraj
Příspěvky: 2067
Registrován: 04 úno 2012, 23:32
Profese: programátor
Dal poděkování: 1584 poděkování
Dostal poděkování: 3193 poděkování

Re: Dočasné obnovení mailu

Příspěvek od Stanislav.Stipl »

Frantisek.Kopriva píše:
Stanislav.Stipl píše:... e-mail vaclav.malek@pirati.cz je stále přesměrován na jeho adresu, kterou má nastavenou na fóru...
Opravdu? Václav psal, že to propojené už není. Já jsem na tenhle mail včera zkoušel poslat testovací zprávu a vrátilo se to s tím, že to nelze doručit. :?

Můžeš to prosím nějak ověřit?
Opravuji: bylo by to tak, pokud by Václav zůstal registrovaným příznivcem. Protože se však nejspíš vyřadil i ze skupin pro registrované příznivce, e-mail už nemá. Nicméně může jej tedy získat tak, že se (třeba jen dočasně) zařadí do libovolné regp skupiny. Může trvat asi hodinu, než se změna projeví.

Dlouhodobě by e-maily pro regp fungovat neměly, ale v tuto chvíli to tak je.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Stanislav.Stipl za příspěvek:
Frantisek.Kopriva

test

Uživatelský avatar
Frantisek.Kopriva
Mladé Pirátstvo
Příspěvky: 2472
Registrován: 10 říj 2013, 20:37
Profese: Engagement manager
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 5506 poděkování
Dostal poděkování: 3437 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dočasné obnovení mailu

Příspěvek od Frantisek.Kopriva »

Václav bohužel odmítá přihlásit se na fórum. Jdu tedy ke KK.

EDIT: Podání ke KK zde.
Uživatelský avatar
Frantisek.Kopriva
Mladé Pirátstvo
Příspěvky: 2472
Registrován: 10 říj 2013, 20:37
Profese: Engagement manager
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 5506 poděkování
Dostal poděkování: 3437 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dočasné obnovení mailu

Příspěvek od Frantisek.Kopriva »

Tak Václav mi heslo nakonec poslal (mám vyřídit pozdravy "nekonečně moudrému" TO :D ). Podání tedy zamykám, neb už je bezpředmětné.

Omlouvám se za falešný poplach.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Frantisek.Kopriva za příspěvek:
Stanislav.Stipl

Pirátský profil |< >| Engagement manager datově-analytických projektů |< >| začínající bubeník |< >| člen RT EZO & Lidská práva |< >| Emeritní politik, věčný aktivista

Zamčeno

Zpět na „Podatelna technického odboru“