Kampaň za registraci slovenské Pirátské strany

Zahraniční odbor komunikuje s dalšími členy mezinárodního Pirátského hnutí, zejména přináší v zahraničí osvědčené nápady do strany, vypracovává společný postup při projednávání mezinárodních problémů.

Moderátor: Zahraniční odbor

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jan.Kohler
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 888
Registrován: 25 kvě 2010, 15:51
Profese: OSVČ
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Dal poděkování: 697 poděkování
Dostal poděkování: 521 poděkování

Re: Kampaň za registraci slovenské Pirátské strany

Příspěvek od Jan.Kohler »

OFFTOPIC[quote="Homo Pyratus"]prej machac, super misto.-)))

to si uz opravdu tak blbej a nevis ze by se vsichni pirati nejradsi sesli na (u) mori.-)))[/quote]

Tohle fakt bylo zbytečný.


Vlákno sleduji, protože pokud budou vyřešeny podpisové archy oficiálně a správně, tak se může začít sbírat. A jelikož mám v plánu být okolo 22.8. na Slovensku, tak bych tam pár podpisů mohl nasbírat...z čehož vyplývá, že mne také zajímá, jestli se neděje něco nového....

OFFTOPICDebata ohledně Mácháče vs moře, inteligence a kdo je jak bohatý je mi ukradená, spíše mne to obtěžuje,,,,, si nemůžete posílat SZ, nebo na sebe nereagovat, když se nemáte rádi?
| Jan Köhler | E-mail: jan.kohler@pirati.cz | +420 775 579 686 | Jablonec nan Nisou |
| 3D tiskárna | Řezací ploter na reklamy, samolepky, šablony a nažehlovačky | DTP/grafika |
| Lepená reklama na padákové kluzáky |
Uživatelský avatar
Mikulas.Peksa
Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
Příspěvky: 4625
Registrován: 29 lis 2012, 08:33
Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
Dal poděkování: 7811 poděkování
Dostal poděkování: 11918 poděkování

Re: Kampaň za registraci slovenské Pirátské strany

Příspěvek od Mikulas.Peksa »

Bohužel, věci na nějakou dobu usnuly, protože já jsem řešil jinou agendu a Silvestr státnice.

Až se vyhrabu z té hromady byrokracie, do které se mi teď podařilo zapadnout, začnu zase nahánět lidi, jestli nechtějí něco dělat :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Peksa za příspěvek:
Jan.Kohler
Mám blog, jsem na Facebooku, Twitteru, Instagramu a Mastodonu.

Chcete se zapojit do evropské politiky? Náš konzultační tým na Mattermostu evropských Pirátů najdete zde!
Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

Re: Kampaň za registraci slovenské Pirátské strany

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Mikulas.Peksa píše:Bohužel, věci na nějakou dobu usnuly, protože já jsem řešil jinou agendu a Silvestr státnice.
Až se vyhrabu z té hromady byrokracie, do které se mi teď podařilo zapadnout, začnu zase nahánět lidi, jestli nechtějí něco dělat :)
Mikuláši nemůžeš dělat všechno sám.
Velice si vážím to ho co v ZO děláš a děkuji ti za to protože jste s Alexem ZO nevídaným způsobem rozhýbaly. Přesto jsme teprve na začátku a proto je třeba začít pokud možno delegovat to co jde na další kolegy. Některé věci však delegovat nepůjde a to jsou osobní vazby, rozjednané a připravované akce před dokončením a asi i další věci.

Toto vlákno-téma jsem chtěl připomenout především proto, aby po jeho usnutí nevyhnilo do ztracena, protože by tím bylo zahozeno to co bylo už vámi předtím rozjednáno rozpracováno a vykonáno.

Mám za to, že chyba není na tvojí straně ale na straně lidí spolehajících, že se neco udělá samo od sebe nebo někým jiným místo aby přiložili ruku k dílu a dělali to co mohou a nebude je to přitom stahovat z kůže. Například to že ještě nemají případní zájemci o sbírání podpisů k dispozici ani podpisové archy mi připadá docela až hloupé, ale je možné že je v tom nějaký neřešitelný zádrhel i když netuším jaký problém toto zabrzdil. Kam se vytratili kolegové usilující o vznik PP-SK.

Osobně si však mislím, že je to "Ferjenčíkovina" vypustit v podstatě prázdniny a nepropagovat celorepublikově věřejně podle dostupných možností jak naši PP-CZ tak i vznik PP-SK.
Uživatelský avatar
Jan.Kohler
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 888
Registrován: 25 kvě 2010, 15:51
Profese: OSVČ
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Dal poděkování: 697 poděkování
Dostal poděkování: 521 poděkování

Re: Kampaň za registraci slovenské Pirátské strany

Příspěvek od Jan.Kohler »

Já si to tady dovolím zkusit ještě jednou naposledy prošťouchnout.

Přesně za týden, odjíždím na Slovensko na hudební festival Uprising. (budu tam asi 4-5 dnů v areálu Zlaté písky v Bratislavě)
Pokud bude něco připravené, tak mohu propagovat, sbírat podpisy a jiné....v režimu lážoplážo, nejedu tam primárně agitovat, ale během akce a pohybu po areálu se mohu dávat do řeči a konat inzerci nebo sbírat podpisy.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Kohler za příspěvky (celkem 2):
Petr.Bajgar, Pavel.Moravec
| Jan Köhler | E-mail: jan.kohler@pirati.cz | +420 775 579 686 | Jablonec nan Nisou |
| 3D tiskárna | Řezací ploter na reklamy, samolepky, šablony a nažehlovačky | DTP/grafika |
| Lepená reklama na padákové kluzáky |
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Příspěvky: 26151
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: politik, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 36906 poděkování
Dostal poděkování: 30040 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kampaň za registraci slovenské Pirátské strany

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Určitě si vem sebou tričko a placky, to základně stačí, jestli jsou alespoň nějaké archy nebo letáčky pro slováky, to nevím, ale pokud nějaký návrh existuje a byl bys ochoten si to vytisknout pro případné rozdávání, myslím že ZO by tisk proplatilo.

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

Uživatelský avatar
Jan.Kohler
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 888
Registrován: 25 kvě 2010, 15:51
Profese: OSVČ
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Dal poděkování: 697 poděkování
Dostal poděkování: 521 poděkování

Re: Kampaň za registraci slovenské Pirátské strany

Příspěvek od Jan.Kohler »

Vojtech.Pikal píše:Určitě si vem sebou tričko a placky, to základně stačí, jestli jsou alespoň nějaké archy nebo letáčky pro slováky, to nevím, ale pokud nějaký návrh existuje a byl bys ochoten si to vytisknout pro případné rozdávání, myslím že ZO by tisk proplatilo.
Trička a jiné promo si tam beru standardně vždy.
S vlastním tiskem archů nemám problém, proplácet nic nepotřebuji, resp. nepočítám, že bych tisknul více jak 30 archů (i kdby to bylo 50, tak to moje tiskárna pohltí), proplácení by mi akorát přidělalo práci, ale díky za nabídku.

Nějaké archy už kdysi byly, ale nebyly ofiko a správně mám dojem. Takže pokud mi odpovědný orgán nedá svolení ke sběru podpisů na správné archy, tak nic rozjíždět nebudu, aby to nebyla zbytečná práce...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Kohler za příspěvky (celkem 2):
Vojtech.Pikal, Tomas.Vymazal
| Jan Köhler | E-mail: jan.kohler@pirati.cz | +420 775 579 686 | Jablonec nan Nisou |
| 3D tiskárna | Řezací ploter na reklamy, samolepky, šablony a nažehlovačky | DTP/grafika |
| Lepená reklama na padákové kluzáky |
Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

Re: Kampaň za registraci slovenské Pirátské strany

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Pět měsíců od posledního příspěvku, po tom co se zdejšího dění vložil V.Pikal s jeho velice zásadním příspěvkem, to tady dokonale zmrtvělo.
To je jako zlý sen :!:

Jednu dobu to vypadalo jak je to skvěle rozjeté a že už mě tady nikdo ani nechce vidět a pak následuje ...
Uživatelský avatar
Tomas.Vymazal
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 4793
Registrován: 23 dub 2009, 16:31
Profese: designér legálních konopných produktů
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 6558 poděkování
Dostal poděkování: 5606 poděkování

Re: Kampaň za registraci slovenské Pirátské strany

Příspěvek od Tomas.Vymazal »

Petre, z ceho jsi mel pocit, ze je vsecko skvele rozjete? Ani Vojtuv posledni prispevek mi neprijde nijak zasadni. Prosim, vysvetli, kdo ti brani verbovat slovaky?
Tom Vymazal, podporovatel phpBB a bojovník za legalizaci heroinu
Takovej ten stav, když seš uprostřed stavu a myslíš si, že nemáš stav. -- Michal Wagner, tč. garant programového bodu Drogy
Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

Re: Kampaň za registraci slovenské Pirátské strany

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Tomas.Vymazal píše:Petre, z ceho jsi mel pocit, ze je vsecko skvele rozjete? Ani Vojtuv posledni prispevek mi neprijde nijak zasadni. Prosim, vysvetli, kdo ti brani verbovat slovaky?
Z toho že se přes Mumble začala scházet skupina lidí ze ZO se slováky, kteří projevovali zájem pracovat na vzniku PP-SK. Bohužel jsem přecenil jejich schopnosti na tomto pracovat dlouhodobě a chápat co a jak je možno dělat tak aby snažení o vznik PP-SK neskoncilo na mělčině.
Nedostával jsem informace o jednání ZO v této věci a proto jsem nemohl pokračovat v přímém jednání se slováky o tom co a jak pro vznik PP-SK dělat dál.

Můj zájem o práci pro vznik PP-SK nadále trvá. Jen v současné době zatím marně opět od začátku hledám způsob jak navázat kontakty se slováky a jednat s nimi o tom co a jak budeme dělat pro budoucí vznik PP-SK. Moje snažení velice omezuje, že jsem od Pirátů poměrně systematicky ignorován.

Velice se všem podporovatelům vzniku PP-SK omlouvám, že jsem neudržel pozornost a tlak na podporu snažení o vznik PP-SK, jsem ale jen prostý bezvýznamný člen, navíc mnoha Piráty považovaný za obtížně otravný hmyz.
Uživatelský avatar
Tomas.Vymazal
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 4793
Registrován: 23 dub 2009, 16:31
Profese: designér legálních konopných produktů
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 6558 poděkování
Dostal poděkování: 5606 poděkování

Re: Kampaň za registraci slovenské Pirátské strany

Příspěvek od Tomas.Vymazal »

Ja se do tohohle prakticky vubec nezapojil, takze to ani ted nehodlam ridit, ale verim, ze seznam jmen, se kterymi se da mailovat a resit, by ti kluci poskytnuli. Nevim.
Tom Vymazal, podporovatel phpBB a bojovník za legalizaci heroinu
Takovej ten stav, když seš uprostřed stavu a myslíš si, že nemáš stav. -- Michal Wagner, tč. garant programového bodu Drogy
Odpovědět

Zpět na „Zahraniční odbor“