Návrh na odvolání vedoucího AO.

Do tohoto fóra se přesouvají Uzamčené členské podněty

Moderátor: Predsedajici

Návrh na odvolání vedoucího AO a smazání proti stanovního předpisu o hromadných zprávách.

Souhlasím.
3
7%
Nesouhlasím.
42
91%
Zdržuji se.
1
2%

Celkem hlasujících: 46 - Celkem hlasů: 46

Martin.Kucera
Vedoucí administrativního odboru
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2158 poděkování
Dostal poděkování: 18448 poděkování

Re: Návrh na odvolání vedoucího AO.

Příspěvek od Martin.Kucera » 16 úno 2016, 17:21

Nelze nabádat k obcházení předpisu někoho, kdo je k tomu již rozhodnut.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvek:
Robert.Magni
tel.: +420 778 702 711; (NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM)
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Zdenek.Frolec
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 199 poděkování

Re: Návrh na odvolání celé AO.

Příspěvek od Zdenek.Frolec » 16 úno 2016, 22:57

Martin.Kucera píše:
Zdenek.Frolec píše:Čili SZ posílat mohu scrypt na posílaní hromadných zpráv nemohu jelikož je váš. Čili když si udělám bota, který za mě všem rozešle po jednom SZ kterou mohu posílat, tak to mohu udělat? Jako nezdá s eti to nelogické. Měl si aspon základy complu?
Ne, nezdá se mi to nelogické. Je tu totiž jeden podstatný rozdíl. Když pošleš zprávu celé skupině členů (třeba skupině KS JMK), je tu nezanedbatelné riziko, že někdo z příjemců pošle odpověď rovněž celé té skupině, atd., čímž vznikne řetězový spam. Už se to v minulosti párkrát stalo. (Teď to riziko je sníženo tím, že řadoví členové nemají zapnutou možnost posílat SZ skupinám.) Zatímco když pošleš řadu SZ jednotlivým uživatelům, tak každý z nich, pokud vůbec bude chtít odpovědět, odpoví jen tobě, čili řetězový spam nevznikne.

Jo ale pak nefunkční PKS ani nerozešle všem hromadnu zprávu o hlasování jejich odvolání. A když tak učiním já tak dostanu BAN.

Tu jde o to, že někteří neumí hrát férově. Proč teda neuděláte pravidlo třeba 3 hromadky na 6 měsícu porušíš tak ban. toto je nesmyslné. Příjde mi to že jste si nevedeli rady tak to rači všem zakážete a omezíte svobodu. A pak ti u moci si dělaj co chcou viz PKS JMK. Nepodávaj info a když tak jen to co se jim hodí. A když pošlu po JMK info na jejich odvolání dostávám bana za spam...
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D

Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Profese: živnostník, programátor
Dal poděkování: 22498 poděkování
Dostal poděkování: 19167 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh na odvolání celé AO.

Příspěvek od Petr.Vileta » 17 úno 2016, 01:42

Zdenek.Frolec píše:
Petr.Vileta píše:Jo a zachoval jsem se podle tvého doporučení. Tvoji SZ jsem smazal po přečtení asi tak prvních dvou řádek. Pro mě to žádná informace nebyla, jen "obtěžující reklama" a tu, prosím, nevhazovat.

Do pikačuu od toho jsou filtry. Ty sis dal filtr nevhazovat reklamu, tak tu si ho taky nastavíš. To že tebe to nezajíma neznamená že to někoho jineho zajímat nebude.

Jsi snad bůh přestan být lenivé pra...e a začni poiužívat filtry od toho jsou a nebran v šíření informací.
Já nebráním v šíření informací, ale prosím, pouze nenásilným způsobem. SZ nemůžu filtrovat nijak jinak, než že si dám odesilatele mezi "nepřátele". Jenže u první SZ od konkrétního člověka mi to nepomůže.

A co se týká toho skriptu, tak to je pomůcka opravdu jen pro oprávněné osoby (volené funkcionáře) a ne pro kdejakého kolemjdoucího. ;) Pokud chceš poslat SZ opravdu všem členům, tak si poctivě naklikej tolik konkrétních jmen, kolik ti phpbb dovolí, odešli to, založ další SZ a zase jich tam pár naklikej.

Jestli ti to připadá fašistické, dej se k anarchistům. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvky (celkem 4):
Tobias.Esner, Mikulas.Peksa, Alexandr.Mansurov, Michal.Gill
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.

Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Vileta » 17 úno 2016, 01:49

Zdenek.Frolec píše:
Maria.Vasickova píše:
Zdenek.Frolec píše:Pro někoho spam pro druhého informace. Ty nemáš právo nám rozkazovat jestli je to spam nebo informace. Na můj,,spam,, pro mě zprávu mi odepsalo 70% členů poziotivně. Čili logicky nešlo o spam. To je pro vás spam jelikož se bojíte že nebudete mít celou moc pro sebe.
Hele a z kolika členů a příznivců to je, těch 70%? To abychom měli představu.
Do teď mi napsalo 15 lidí. 5 negativně 10 pozi. Nwm je si ti smím obsah ukázat. to by mi musel napsat asi každý z nich jestli ho smím ti ukázat. Ale většinou se jednalo o to že to vidí skoro stejně a je načase s tím něco dělat, nebo abych vydržel, že časem se to zlepší. Atd...
Zdeňku promiň, ale to jsou nějaké divné počty. :? Poslal jsi SZ celkem 449 členům strany, odpovědělo ti jich 15, z toho 10 pozitivně. Podle mě ti pozitivně odpovědělo jen 2,2%. OFFTOPIC10 / 442 * 100
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvky (celkem 3):
Rostislav.Reha, Ivo.Vasicek, Michal.Gill
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.

Martin.Kucera

Příspěvek od Martin.Kucera » 17 úno 2016, 09:45

Zdenek.Frolec píše:Jo ale pak nefunkční PKS ani nerozešle všem hromadnu zprávu o hlasování jejich odvolání.
O jakém hlasování? Proběhlo jednání o odvolání PKS, a při zahájení hlasování nebylo rozesláno oznámení o něm? Pak to lze napadnout.
Nebo myslíš členský podnět? Členský podnět především není hlasováním o odvolání, je jen hlasováním o tom, zda odvolání projednat. A rozesílá se na žádost zakladatele po dosažení určité podpory (poloviční než je třeba pro zahájení jednání), přičemž pokud by ho na tu žádost nerozeslalo PKS, lze požádat AO.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 2):
Ondrej.Kotas, Ivo.Vasicek
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Zdenek.Frolec
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 199 poděkování

Příspěvek od Zdenek.Frolec » 17 úno 2016, 14:56

Martin.Kucera píše:
Zdenek.Frolec píše:Jo ale pak nefunkční PKS ani nerozešle všem hromadnu zprávu o hlasování jejich odvolání.
O jakém hlasování? Proběhlo jednání o odvolání PKS, a při zahájení hlasování nebylo rozesláno oznámení o něm? Pak to lze napadnout.
Nebo myslíš členský podnět? Členský podnět především není hlasováním o odvolání, je jen hlasováním o tom, zda odvolání projednat. A rozesílá se na žádost zakladatele po dosažení určité podpory (poloviční než je třeba pro zahájení jednání), přičemž pokud by ho na tu žádost nerozeslalo PKS, lze požádat AO.
Členský podnět. A zde jde spíše o princip. Protč je potřeba vůbec nějaká kvota na důležité hlasování. To jen aby lidi u moci byli neodvolatelní, nebo se stížilo jejich odvolání? Další nesmyslný předpis AO.

Podáváme k soudu aby znížili hranici na vstup do parlamentu a sami uvnitř máme nastavené někkolikati procentní kvóty než se rozešla informace o odvolání??? Jako vážně jsme pouzí pokrytci kážeme vodu pijeme víno.

nebo je to tak pro mocnáře nastavené? Začíná mi připadat že je tu vše na oko aby par vyvolených mohlo bez omezení vládnout a byli nastavené překážky na jejich odvolání. Myslel jsme si že jsme si tu všicnni rovni. Ale pomalu s emi zdá, že jsou tu někteří rovnější.....
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zdenek.Frolec za příspěvek:
Robert.Magni
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D

Martin.Kucera

Příspěvek od Martin.Kucera » 17 úno 2016, 15:19

Zdenek.Frolec píše:Protč je potřeba vůbec nějaká kvota na důležité hlasování.
Aby se poznalo, jestli je podnět skutečně důležitý pro více členů nebo jestli to o něm jen jeho zakladatel tvrdí.
Pokud je skutečně důležitý i pro další členy, tak si jich ho všimne (a podpoří) dostatek, aby mohl být rozeslán.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 3):
Ondrej.Kotas, Rostislav.Reha, Ivo.Vasicek

Robert.Magni
Člen KS Plzeňský kraj
Profese: dělník
Dal poděkování: 14703 poděkování
Dostal poděkování: 2706 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert.Magni » 17 úno 2016, 17:59

Martin.Kucera píše:
Aby se poznalo, jestli je podnět skutečně důležitý pro více členů nebo jestli to o něm jen jeho zakladatel tvrdí.
Pokud je skutečně důležitý i pro další členy, tak si jich ho všimne (a podpoří) dostatek, aby mohl být rozeslán.
No,tohle zrovna moc nefunguje,protože plno lidí na forum raději vůbec neleze :fet:
Robert Magni
zabzicek@gmail.com
704051696
799796575
Rokycansko

Radek.Holomcik
Republikové předsednictvo
Profese: textař
Dal poděkování: 286 poděkování
Dostal poděkování: 720 poděkování

Příspěvek od Radek.Holomcik » 17 úno 2016, 20:44

Robert.Magni píše:
Martin.Kucera píše:
No,tohle zrovna moc nefunguje,protože plno lidí na forum raději vůbec neleze :fet:
Ale pak se nabízí otázka, PROČ plno lidí forum ignoruje...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Radek.Holomcik za příspěvek:
Ivo.Vasicek
Radek Holomčík
2. místopředseda Pirátské strany
Poslanec PSP ČR
tel.: 728 034 460, mail: radek.holomcik@pirati.cz

"Politikům se nevěří, politikové se kontrolují." Karel Kryl

Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Vileta » 18 úno 2016, 00:33

Radek.Holomcik píše:Ale pak se nabízí otázka, PROČ plno lidí forum ignoruje...
Dobrá otázka. ;) Odpověď na ni občas visí ve vesnických hospodách nad stolem karbaníků, cituji: "Kibic, drž klapajznu, ať tě přes ní nemajznu!". Jenže pro některé křiklouny je to hned porušení svobody slova, Stanov strany, Ústavy a možná i fyzikálních zákonů. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvky (celkem 5):
Robert.Magni, Radek.Holomcik, Ivo.Vasicek, Michal.Gill, Lenka.Kozlova

Zamčeno

Zpět na „[Archív] Uzamčené členské podněty“