Jednání s TOP09

Moderátor: PKS Ústecký kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.

  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.

Uživatelský avatar
Radek.Holodnak
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2640
Registrován: 06 pro 2012, 20:51
Profese: filozofický antropolog
Bydliště: Žatec
Dal poděkování: 1397 poděkování
Dostal poděkování: 2076 poděkování

Re: Jednání s TOP09

Příspěvek od Radek.Holodnak »

Kód: Vybrat vše

Jirka Řehák
29 min
Ahoj, posílám krátký report z dnešní minisérie jednání: Nejdříve jsme se sešli nad rozpočtem, vypadá to, že po mírné úpravě směrem dolů máme celkový nástřel blízký realitě. Dnes nebyli Zelení, ale jejich příspěvek je skoro dohodnut. Leo shrnul dosavadní situaci s registrací značky a pak už jsme vyrazili ve složení Vladimir Charvat (Piráti), Vladimír Bartoň (HRHNM), Leo Steiner a já na jednání s TOPkou. Za TOPku tam byla špička krajského předsednictva (poslanec Kučera, šéf kraje Tesař, krajský zastupitel Novotný a ještě jeden, kterého chudáka nepustili ke slovu, i když chtěl mluvit.
Dohodli jsme se, že na společnou kandidaturu je pozdě a pro Piráty je TOPka hlavně v kontextu s celostátní politikou nepřijatelná a určitě by to neprošlo přes krajské a celostátní pirátské předsednictvo. Dohodli jsme se na tom, že se nebudeme okopávat v kampani, že je možná povolební spolupráce a že komunisti jsou z Mordoru.
Možná jsem toho (hlavně v první části) moc konkrétního neřekl, ale až bude jednání uzavřeno, bude publikována i cesta k registraci značky a bude zřízen transparentní účet. Mimo zmíněných osob se první části jednání zúčastnila i Šárka Zimová Dostálová…
Mějte se, pro ty, co se postí, mám skvělou zprávu, už jen 39 dní...
Jirka
Janek.Wagner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3215
Registrován: 26 úno 2012, 19:46
Profese: ICT konsultant, novinář
Dal poděkování: 3870 poděkování
Dostal poděkování: 4291 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednání s TOP09

Příspěvek od Janek.Wagner »

Mikulas.Ferjencik píše:Mám na něm sedět já
Proboha, o co ti jde? Rozesrat to ještě víc?
Uživatelský avatar
Vit.Konecny
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Příspěvky: 2806
Registrován: 15 říj 2012, 02:09
Profese: vedoucí skladu
Bydliště: Nučice-Praha-Žatec-Kadaň
Dal poděkování: 3018 poděkování
Dostal poděkování: 2659 poděkování

Re: Jednání s TOP09

Příspěvek od Vit.Konecny »

Radek.Holodnak píše:Tady jsou furt nějaký lži, který se donekonečna opakují. Kdopak je asi roznesl?

NECHCEME ROZLOŽIT KOALIČNÍ KANDIDÁTKU.
BEREME VYJEDNANÉ PODMÍNKY.
CHCEME SE AKTIVNĚ ÚČASTNIT VOLEB.
CHÁPEME, ŽE KOALIČNÍ KANDIDÁTKA JE NEJLEPŠÍ MOŽNOST, JAK TAM DOSTAT JEDNOHO PIRÁTA.

ale

NECHCEME, ABY TÍM PIRÁTEM BYLA BARBORA PŘIBYLOVÁ.

už je to dost jasné? Nevím, jak víc explicitně to vyjádřit. S náhledem, že tyhle volby budou Chobotnice vs normální lidi, souhlasím.
To já tedy ne. Podmínky se budu snažit pozměnit. Nechápu, že koaliční kandidátka je nejlepší možnost jak tam někoho dostat, ale když už je skoro dojednaná, tak ji nebudu rozkládat.
facebook / tel.: 73414nula516 / email: vitkonecny[zavináč]email.cézet

Chronický žadatel o členství.
Odpovědět

Zpět na „Ústecký kraj“