člen PKS - zpětná vazba - jak vyvrátit nepravdy

Moderátoři: KoKS Jihomoravský kraj, PKS Jihomoravský kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

  • Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Uživatelský avatar
ItoldYouSo7227
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2710
Registrován: 14 črc 2012, 00:45
Bydliště: London
Dal poděkování: 3183 poděkování
Dostal poděkování: 2614 poděkování

Re: člen PKS - zpětná vazba - jak vyvrátit nepravdy

Příspěvek od ItoldYouSo7227 »

Lukas.Novy píše:pomoci
Tak si to vyzkoušej, pozná to i podprůměrně chytrý člověk.
Ladislav.Nesnera píše:není open source
není pro Linux (blbnout s Wine fakt nehodlám)
Sorry Laďo, nemíním nejezdit autem a nepoužívat mobil jen kvůli tomu, že není opensource a aplikace v něm nejdou na linuxu. Ten omezující počet 5 lidí není pravda pro veřejné kanály. A tohle fórum je taky veřejné, nebo ne?
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21723
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor počítačové bezpečnosti
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5240 poděkování
Dostal poděkování: 12569 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: člen PKS - zpětná vazba - jak vyvrátit nepravdy

Příspěvek od Lukas.Novy »

Zkusil sem to, nepoznal sem to. Mumble mi prijde uzivatelsky privetivejsi.

Máte pocit, že Vás KK nebo jiný funkcionář šikanuje, pomlouvá či zesměšňuje? Nejsem právník, ale zastoupím Vás v jednání s přezkumnými orgány. Pište nestranickému ombudsmanovi na ombudsman@krtek.net
Tel: 777-5-KRTEK

Uživatelský avatar
ItoldYouSo7227
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2710
Registrován: 14 črc 2012, 00:45
Bydliště: London
Dal poděkování: 3183 poděkování
Dostal poděkování: 2614 poděkování

Re: člen PKS - zpětná vazba - jak vyvrátit nepravdy

Příspěvek od ItoldYouSo7227 »

Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
Uživatelský avatar
Ladislav.Nesnera
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 84
Registrován: 29 kvě 2009, 15:38
Profese: programátor
Dal poděkování: 229 poděkování
Dostal poděkování: 145 poděkování

Re: člen PKS - zpětná vazba - jak vyvrátit nepravdy

Příspěvek od Ladislav.Nesnera »

Smyslem je se tu pohádat a pozurážet, nebo se řeší problém? Dle mého ve věcné debatě nemají formulace (náhodný výběr):
  • Jindrich.Bartek - "..pozná to i podprůměrně chytrý člověk.."
  • Lukas.Novy - ".., spi dal."
co pohledávat :?
A proč se pod "zpětná vazba - jak vyvrátit nepravdy" dává tolik prostoru pro Zello/Mumble též nechápu.
Děláme si ostudu, kazíme atmosféru. Za mě problém, který by měl mít vysokou prioritu.
Uživatelský avatar
ItoldYouSo7227
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2710
Registrován: 14 črc 2012, 00:45
Bydliště: London
Dal poděkování: 3183 poděkování
Dostal poděkování: 2614 poděkování

Re: člen PKS - zpětná vazba - jak vyvrátit nepravdy

Příspěvek od ItoldYouSo7227 »

Já osobně bohužel urážkami reaguju na L.Nového urážky. Souhlasím, že bych se měl naučit na ně nereagovat. (Ale občas se mi to už docela daří ;) )
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
Uživatelský avatar
Zdenek.Frolec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 592
Registrován: 28 říj 2013, 16:02
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 217 poděkování

Re: člen PKS - zpětná vazba - jak vyvrátit nepravdy

Příspěvek od Zdenek.Frolec »

Naopak většinu času ty vyprávíš polopravdy a já je musím napravovat :D
A kdyby si byl v právu tak většina z již odhlasovaných na tvé odstoupení z PKS b ti nedalo hlas na odstoupení :D

A navíc si byl ty hlavním aktérem Revokace hodinu před hlasováním na lídra solo kandidátky. :D A tím si naštval i členy co tu většinou jen spí :D Tak se nevztekej a uklidni rozruh v JMK, který si způsobil místo toho dětského plakání nad rozbitou bábovičkou :D

Jo a aabych byl konstruktivní, tak ti odpovím na tvoji otázku. Co bych dělal, kdyby na mě utočili. Otevřel oči přečetl si, že útoky začali skrz revokaci omluvil se a dal vše do předešlého stavu, než si rozhýbal vlny v moři. Pokud se ptáš proč, tak tu máš výčet.

Tvé otevřené kamarádičkování s politickým nepřítelem SZ. Je to jiná strana proto konkurence = nepřítel.
Prosazování něčeho a rušení důležitého hlasování.

Doporučuji peroxid do očí, možná ti to vyžere tu slepotu, nad tím jak si rozeštval celé JMK.

Ty si ten co to začal a ty by si měl být chlap a uklidit posobě... Tak přestaň brečet a ber na vědomí, že ty si začal hádky v JMK na téma voleb a to je to co ti teď láme vaz.... Jinak kde by se vzalo už přes 9 hlasu na tvé odvolání???? Já mam tezko 9 učtu
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D
Uživatelský avatar
ItoldYouSo7227
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2710
Registrován: 14 črc 2012, 00:45
Bydliště: London
Dal poděkování: 3183 poděkování
Dostal poděkování: 2614 poděkování

Re: člen PKS - zpětná vazba - jak vyvrátit nepravdy

Příspěvek od ItoldYouSo7227 »

Četl to po něm někdo? :D

Já vždycky očima narazím na pár slov typu brečíš, odvolání, JMK, chlap. A tím končím.. Zdeněk by byl dobrý spisovatel románů. (Ale tu jeho beletrii tady fakt nemám čas číst.)
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
Uživatelský avatar
Ladislav.Nesnera
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 84
Registrován: 29 kvě 2009, 15:38
Profese: programátor
Dal poděkování: 229 poděkování
Dostal poděkování: 145 poděkování

Re: člen PKS - zpětná vazba - jak vyvrátit nepravdy

Příspěvek od Ladislav.Nesnera »

Jindrich.Bartek píše:Četl to po něm někdo? :D
Já to na fóru vidím takto: "Tento příspěvek napsal Zdenek.Frolec, který je právě ve vašem seznamu ignorovaných"

Dle mého by příspěvky na fóru měly mít nějakou kulturu a ty Zdenkovi jsou pod úrovní, na kterou jsem ochoten přistoupit.
Uživatelský avatar
Zdenek.Frolec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 592
Registrován: 28 říj 2013, 16:02
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 217 poděkování

Re: člen PKS - zpětná vazba - jak vyvrátit nepravdy

Příspěvek od Zdenek.Frolec »

Ladislav.Nesnera píše:
Jindrich.Bartek píše:Četl to po něm někdo? :D
Já to na fóru vidím takto: "Tento příspěvek napsal Zdenek.Frolec, který je právě ve vašem seznamu ignorovaných"

Dle mého by příspěvky na fóru měly mít nějakou kulturu a ty Zdenkovi jsou pod úrovní, na kterou jsem ochoten přistoupit.
To mi připomíná ten obrázek, snad by ho krtek mohl najít. Býval na hlavní stránce. Jak, že napřed nás budou Ignorovat pak nás... Šak to znáte :D
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D
Uživatelský avatar
ItoldYouSo7227
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2710
Registrován: 14 črc 2012, 00:45
Bydliště: London
Dal poděkování: 3183 poděkování
Dostal poděkování: 2614 poděkování

Re: člen PKS - zpětná vazba - jak vyvrátit nepravdy

Příspěvek od ItoldYouSo7227 »

Ale u tebe je to naopak. První jsme tě brali vážně. A teď tě ignorujeme. To je závažný rozdíl a ta tendence je pro tebe zatím dost špatná ;) (Jinak příspěvky o 2 řádcích od tebe ještě občas zkousnu.)
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
Odpovědět

Zpět na „Jihomoravský kraj“