Pimprdlové divadýlko

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Odpovědět
Mikulas.Peksa
Poslanec Evropského parlamentu
Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
Dal poděkování: 7095 poděkování
Dostal poděkování: 9745 poděkování

Re: Pimprdlové divadýlko

Příspěvek od Mikulas.Peksa »

Simona.Skorepova píše:
Ondrej.Marek píše:mobil neumi castit firebally ani healovat, od toho potrebujes klacek +3 nebo smotany ponozky +2
Sice vtipné, ale málo. Pokud vím, Piráti se rádi fotí, takže by zcela stačilo foto skupinové, kde bychom viděli účast těch 50 lidí na zámku Veltrusy.
Hele, mě je fuk, zda se akce uskutečnila či se z toho udělal jen internetový výstup, co mě vadí je způsob, který nám poprvé natvrdo předvedl Ivan v kampani do EU a to je: co si vůbec dovolujete po mě něco chtít dokladovat nebo dokonce předkládat nějaké účty, jste hnusní štouralové.
A důvody, které tak nějak nahrávají mým představám: na stránkách zámku Veltrusy žádná zmínka, na stránkách larpové komunity žádná zmínka, na zámku není žádná možnost přespání, ani tělocvična, jak píše M.Peksa (velice dobře to tam znám). Prostě někde udělali soudruzi larpisti chybu a to například: akce zrušena pro nezájem, malá účast, nebylo to ve Veltrusích, případně to nebyl příspěvek na zmíněný larp. Stále fuk, jen to stačí přiznat a nikdo včetně mě s tím nebude mít problém.
Takže pokud budou fotky nebo seznam, je vše ok. Nebo pokud někoho napadne jiná zpětná vazba, nebráním se.
Jo a na emoční výkřiky typu - ty to děláš schválně zato že...následuje různý počet a seznam, proč to dělám, nehraju.
Simonko, ty jsi tak roztomilá demagožka. Tak jo, fotky máš tady.

https://drive.google.com/folderview?id= ... =drive_web

Když budeš ještě chvili prudit, tak si dám tu práci a naláduju to v předvánočním shonu na FB místo té holky, co tam měla dát. A jo, tělocvična tam není, byla to velká prázdná místnost v baráku nalevo na téhle fotce. Přistihla jsi mě při děsivé lži, já bych mě normálně upálil. :)

https://drive.google.com/folderview?id= ... =drive_web

Jestli se Ti to nezdá, tak si na Veltrusy zavolej.

http://www.zamek-veltrusy.cz/kontakt/

Desetikorunu na kredit Ti klidně dám :)

EDIT: Seznam přidávám a kašlu na osobní údaje.
Přílohy
Seznam_delegátů2015.pdf
(583.3 KiB) Staženo 155 x
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Peksa za příspěvky (celkem 4):
Lenka.Kozlova, Ondrej.Marek, Simona.Skorepova, Antonin.Zapletal
Mám blog, jsem na Facebooku, Twitteru, Instagramu a Mastodonu.

Chcete se zapojit do evropské politiky? Náš konzultační tým na Mattermostu evropských Pirátů najdete zde!

Simona.Skorepova
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: maminka
Dal poděkování: 995 poděkování
Dostal poděkování: 1383 poděkování

Příspěvek od Simona.Skorepova »

No, vidíš, Mikuláši ono to jde. Příště prosím bez těch zbytečných keců.
Předpokládám, že se mnou všichni souhlasí v tom, že zpětná kontrola PaRo je důležitá a fotodokumentace dává alespoň základní zpětnou vazbu.
Pěkné fotky.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Simona.Skorepova za příspěvky (celkem 3):
Rostislav.Reha, Mikulas.Peksa, Antonin.Zapletal

Mikulas.Peksa
Poslanec Evropského parlamentu
Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
Dal poděkování: 7095 poděkování
Dostal poděkování: 9745 poděkování

Příspěvek od Mikulas.Peksa »

Simona.Skorepova píše:No, vidíš, Mikuláši ono to jde. Příště prosím bez těch zbytečných keců.
Předpokládám, že se mnou všichni souhlasí v tom, že zpětná kontrola PaRo je důležitá a fotodokumentace dává alespoň základní zpětnou vazbu.
Pěkné fotky.
To není problém. Problém je v tom, že musím stejně nadatlit závěrečnou zprávu a zrovna mám na krku mrtě moc jiný byrokracie. Takže se omlouvám za přehnanou reakci. OFFTOPICOd 1.1. začínám v jiné práci, takže se snažím zavřít nějaké jiné věci...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Peksa za příspěvky (celkem 2):
Rostislav.Reha, Ondrej.Marek
Mám blog, jsem na Facebooku, Twitteru, Instagramu a Mastodonu.

Chcete se zapojit do evropské politiky? Náš konzultační tým na Mattermostu evropských Pirátů najdete zde!

Simona.Skorepova

Nové RV
Lukáš Findeis - 77 hlasů - byl zvolen
Václav Fořtík - 69 hlasů - byl zvolen
Michal Gill - 59 hlasů - byl zvolen
František Kopřiva - 54 hlasů - nebyl zvolen
Lenka Kozlová - 68 hlasů - byla zvolena
Petr Lysek - 46 hlasů - nebyl zvolen
Giuseppe Maiello - 55 hlasů - nebyl zvolen
Alexandr Mansurov - 70 hlasů - byl zvolen
Ivan Mikoláš - 54 hlasů - nebyl zvolen
František Navrkal - 59 hlasů - byl zvolen
Ljuba Poláková - 64 hlasů - byla zvolena
Barbora Přibylová-Kočková - 55 hlasů - nebyla zvolena
Martin Shánil - 59 hlasů - byl zvolen

Oceňuji, že hlasování se zúčastnila "celá" strana a že se to přece jenom trochu rozředilo. Ovšem upozorňuji sluníčkářskou sekci, že pokud se budou opět snažit protlačit nějaká pitomá stanoviska bez ohledu na menšinový názor ve straně, bude zase peklo.
Lukáši nej výsledek, gratulki.

Edit: Jen si to sem odložím, aby to nezmizelo - RV v Jihlavě
Republikový výbor dále projednal návrh bodu Pirátského programu k zemědělské politice a návrh postoje Pirátské strany k uprchlické krizi. Oba dokumenty budou po zapracování připomínek předloženy k internetovému hlasování.
https://www.pirati.cz/tiskove-zpravy/za ... _uprchlici

Lukas.Findeis
Komunální zastupitel
Profese: běžecký trenér
Dal poděkování: 4603 poděkování
Dostal poděkování: 3910 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukas.Findeis »

To stanovisko není sluníčkářský. Přečti si jak se k problematice vyjádřili Zelení :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Findeis za příspěvky (celkem 3):
Alexandr.Mansurov, Mikulas.Peksa, Petr.Lysek
735 07 66 99, běžecký trenér

Antonin.Zapletal
Profese: pracující
Dal poděkování: 364 poděkování
Dostal poděkování: 245 poděkování

Příspěvek od Antonin.Zapletal »

Překvapuje mě závěr RV v Jihlavě: "Málokdo totiž ví, že neuvolnění opoziční zastupitelé za svou práci nepobírají žádné nadstandardní příjmy." Fakt to ví málokdo?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Antonin.Zapletal za příspěvek:
Martin.Shanil

Martin.Shanil
Příznivec Pirátů – Středočeský kraj
Profese: eshop + prodejna
Dal poděkování: 9159 poděkování
Dostal poděkování: 9204 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin.Shanil »

rangifer píše:Překvapuje mě závěr RV v Jihlavě: "Málokdo totiž ví, že neuvolnění opoziční zastupitelé za svou práci nepobírají žádné nadstandardní příjmy." Fakt to ví málokdo?
jen pro upřesnění - jestli je zastupitel koaliční nebo opoziční nemá na výši odměny vliv.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Shanil za příspěvek:
Jiri.Ulip

Petr.Lysek
Předseda místního sdružení
Profese: projektant
Dal poděkování: 1125 poděkování
Dostal poděkování: 810 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Lysek »

Simona.Skorepova píše: Oceňuji, že hlasování se zúčastnila "celá" strana a že se to přece jenom trochu rozředilo. Ovšem upozorňuji sluníčkářskou sekci, že pokud se budou opět snažit protlačit nějaká pitomá stanoviska bez ohledu na menšinový názor ve straně, bude zase peklo.
Aniž bych se cítil být "sluníčkářem" v tom pejorativním a aktuálně hojně užívaném významu Rimmerova lumíka OFFTOPIChttps://youtu.be/yhN32Bo-2gI, fakt by mě zajímalo, jaká je představa o vydání stanoviska. Pokud by to mělo být tak, že pokud bude menšinový názor proti, tak se žádné nevydá, tak nejspíš můžeme zapomenout na jakékoliv stanovisko v podstatě k čemukoliv, protože vždycky budou menšinové názory, které s ním nebudou souhlasit. A také bych byl opatrnější ve výrazivu - to že se mi nějaké stanovisko nelíbí nemusí automaticky znamenat, že je pitomé. Obvykle jednoduše nesouzní s mým názorem, ale i ten může být z pohledu jiných "pitomý".
Pokud to mám chápat tak, že každé stanovisko k nějakému aktuálnímu problému musí projít CF, tak se možná časem k nějakému dopracujeme, většinou pravděpodobně pozdě, nicméně peklu se nevyhneme :-). Mám na mysli stanoviska k aktuálnímu dění, abych nebyl špatně pochopen.
Ale samozřejmě se mohu mýlit.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Lysek za příspěvek:
Petr.Vileta
Předseda MS Prostějov
Email : Petr.Lysek@pirati.cz
Facebook : https://www.facebook.com/IgnaciusReilly
Profil: https://www.pirati.cz/lide/petr_lysek

"Lidé chtějí lži, aby měli podle čeho žít. Volají po nich." (Terry Pratchett:Národ)

Simona.Skorepova

Lukas.Findeis píše:To stanovisko není sluníčkářský. Přečti si jak se k problematice vyjádřili Zelení :)
Nejsem ve straně Zelených. Věděli jste, že někteří členové Pirátů s ním nesouhlasí (taky to následně mělo dopad na odchod dvou členů a J.Kadeřábek rezignoval na členství v RV). Pokud to považujete za skvělý výsledek, mám jiný názor. Stanovisko prošlo v RV o jeden hlas, jinak by mělo možnost se vyjádřit i CF.
Musíte umět posoudit, kdy je vhodné jít k CF a na to žádná pravidla nejsou.

Ondra.kl
Příznivec Pirátů – Moravskoslezský kraj
Profese: IT administrátor
Dal poděkování: 626 poděkování
Dostal poděkování: 3061 poděkování

Příspěvek od Ondra.kl »

Simona.Skorepova píše:Musíte umět posoudit, kdy je vhodné jít k CF a na to žádná pravidla nejsou.
Jít k CF je vhodné kdykoli kdy o to někdo stojí ... obvykle se to pozná tak, že založí členský podnět a najde dostatečnou podporu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondra.kl za příspěvky (celkem 6):
Rostislav.Reha, Mikulas.Peksa, Lenka.Kozlova, Lukas.Findeis, Alexandr.Mansurov, Jiri.Ulip

Odpovědět

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“