Poruseni pravidel vyberovych rizeni a pravidel hospodareni

Kontrolní komise je kontrolním orgánem strany, dohlíží na hospodaření a dodržování předpisů a vyšetřuje stížnosti na jejich porušení, které předává rozhodčí komisi.
Pravidla fóra
  • Sem vkládejte připomínky k činnosti kontrolní komise. Ke každému podnětu založte nové téma.
  • Prostřednictvím tohoto fóra také můžete podat oficiální stížnost kontrolní komisi.
  • Na dotazy a podněty odpovídají dobrovolníci, buďte prosím ohleduplní. Svá podání pište slušně a požadavky formulujte dostatečně určitě.
  • Místo odkazů do jiných fór citujte celé texty, protože lidé mají zobrazování některých fór vypnuté.
  • V podatelně se nediskutuje a jakmile bylo podání vyřešeno, téma se zamyká.
Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Zamčeno
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21751
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor kyber. bezpečnosti, muž z Brna
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5401 poděkování
Dostal poděkování: 12593 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Poruseni pravidel vyberovych rizeni a pravidel hospodareni

Příspěvek od Lukas.Novy »

Zdravim KK,

ac jsem se vsemozne snazil aby to Ivan nepodelal, tak vam timto predavam podnet k vysetreni poruseni pravidel pro vyberova rizeni:
verejna-vyberova-rizeni-f572/vyberove-r ... ml#p411941

Ve vyberovem rizeni jsou specifikovany vyberova kriteria cena, včasnost dodávky a vzhled odpovídající již používaným náramkům bez uvedeni vahy jednolitvych kriteriiq. Vzhledem k tomu, ze rozhodne nepotrebujeme cely objem objednavky mit k dispozici do 30 dnu od ukonceni vyberka, neni racionalni nabidku obsahujici zavazek dodat objednavku jeste drive nez za 30 jakkoliv zvyhodnovat, stejnetak si nelze realne predstavit proc by mely byt zvyhodneny nabidky, ktere jsou vice podobne aktualnim naramkum (snad jen tlak na vytvoreni vendor-lock-in me napada).

Stezovatel si je vedom toho, ze naramky nam dochazeji a proto jsem toto ve svem navrhu doporucil jako doplnujici podminku rizeni zavazek dodat 1000 naramku do 14 dnu a zbytek do dalsiho mesice a pul, coz je doba, kdy nam 1000 naramku prakticky musi stacit.

Muj navrh je zverejneny zde:
post410730.html#p410730

Dale vyberove rizeni specifikuje, ze hodnotici komisi tvori Bartos za MO, Pikal za RP a Ferjencik za KS Praha. Pravidla hospodareni specifikuji pozadavek
V hodnotící fázi vybere hodnotitel vítěze z nabídek, které obdrží. Nestačí-li hodnocení podle nabídkové ceny, hodnotící komise musí být sestavena nejméně ze tří odborníků způsobem schváleným v zadávací fázi.
Mam za to, ze vzhledem k hodnoticim kriteriim lze tezko tyto tri osoby povazovat za odborniky.

Navrhuji timto aby KK pozadala RK o predbezne opatreni zastavujici vyberove rizeni. Zaroven tento stejny podnet podam nadrizenemu organu tedy RP.

Dekuji.

Máte pocit, že Vás KK nebo jiný funkcionář šikanuje, pomlouvá či zesměšňuje? Nejsem právník, ale zastoupím Vás v jednání s přezkumnými orgány. Pište nestranickému ombudsmanovi na ombudsman@krtek.net
Tel: 777-5-KRTEK

Tobias.Esner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7802
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování

Re: Poruseni pravidel vyberovych rizeni a pravidel hospodare

Příspěvek od Tobias.Esner »

Krtku, ty puvodní náramky sem zařizoval já a taky sem obepisoval všechny výrobce co je v čr dělají a takovéhle pidi množství je schopno za normální cenu vyrobit jen asi dva....

Nechceš sakra začít dělat něco normálního než si hrát na Bajgara.....

(Tímhle se nezastávám Ivana, ale poslední dobou na mě pusobíš jako zhrzená buzna, kterou chce někdo odstavit z TO, tak kopešvšude kde se dá, vážně mě začínáš znechucovat víc jak Bajgar.... Přeber si to jak chceš)
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21751
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor kyber. bezpečnosti, muž z Brna
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5401 poděkování
Dostal poděkování: 12593 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Poruseni pravidel vyberovych rizeni a pravidel hospodare

Příspěvek od Lukas.Novy »

Hele podivej se, Ivan to delal spatne, to ti potvrdi KK i RP. Bylo chybou ho prinutit udelat to dobre? Bylo chybou mu napsat, jak to udelat dobre? Podle me jsem udelal vse, co je v mych silach, aby se Ivan vyhl tomu, ze je nutne vec resit znova u KK a RP. Nekopu do Ivana, ale pokud mu clovek rekne, jak to udelat spravne a to presto posere, tak se prece nemuzes zlobit na me za to, ze na to upozornuji ne? Ze jste z Ivana posrani je vase vec, ale prinutit me, abych byl posranej i ja, to uz chces moc.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Novy za příspěvek:
Ivan.Bartos

Máte pocit, že Vás KK nebo jiný funkcionář šikanuje, pomlouvá či zesměšňuje? Nejsem právník, ale zastoupím Vás v jednání s přezkumnými orgány. Pište nestranickému ombudsmanovi na ombudsman@krtek.net
Tel: 777-5-KRTEK

Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 10312
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4201 poděkování
Dostal poděkování: 18287 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Poruseni pravidel vyberovych rizeni a pravidel hospodare

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Legrační, že? Výběrko jede. Teď je na řadě Mikuláš. Lukáš Nový je náš nový byrokratický idiot:-) Nebo jenom...
Dodávka části je nesmysl. V momentě vyrobení je jedno jestli jich dáš 1000 nebo 10000. To je pak už jen proces.
Kritérium je v reálu jen cena. Automaticky se vyloučí dodávky "čtvrt roku z číny". Podoba je prostě jednoduchá. Chceme stejné náramky, jako teď máme, ty vendor lockine:-) Na tento záměr mám schválení RV, které je obeznámeno již z původního zastaveného výběrka, co hodlám objednat.
Hele to už je podle mě fakt ubohý. Nemáš náhodou za každou takovou věc platit 300? Nebo se to už zrušilo?
Díky za odpověď.
BTW. Upozorňuji LN, že výběrko zadávám já, nikoliv on. Když chtěl pomoci, proč do můstru zadal neexistující adresu...když to bylo připravené, abych to nezkopal. A já to zase zkopal:-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvky (celkem 2):
Mikulas.Ferjencik, Jan.Novak
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Tobias.Esner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7802
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování

Re: Poruseni pravidel vyberovych rizeni a pravidel hospodare

Příspěvek od Tobias.Esner »

Lukas.Novy píše:Hele podivej se, Ivan to delal spatne, to ti potvrdi KK i RP. Bylo chybou ho prinutit udelat to dobre? Bylo chybou mu napsat, jak to udelat dobre? Podle me jsem udelal vse, co je v mych silach, aby se Ivan vyhl tomu, ze je nutne vec resit znova u KK a RP. Nekopu do Ivana, ale pokud mu clovek rekne, jak to udelat spravne a to presto posere, tak se prece nemuzes zlobit na me za to, ze na to upozornuji ne? Ze jste z Ivana posrani je vase vec, ale prinutit me, abych byl posranej i ja, to uz chces moc.
Aleto já beru, ale je toho prostě moc

nejdřív by to chtělo funkční KK a pak řešit další

Tyhle "hádky" jsou spíš kontraproduktivní..... Ono se pak člověku chce fakt dělat čím dál míň....

A místo toho aby někdo začal připravovat remodeling všech předpisů aby se vylaďovali všechny nedostatky který postupně nacházíme, nebo aby se aktivovali lidi kteří by pomáhali, tak se akorát nachází lidé, kteří jenom řvou... Takhle se opravdu pracovat nedá. Prej Liberální strana, alekaždej by každýho nejradši zabil místo aby našel konsenzus ke spolupráci....

PS nechce sei to řešit už ani tady ani po telefonu ani v jiným vlákně, ber to Krtku jako moji globální odpověď. Mám spoustu jiných starostí a povinností. Já jsem rád že budou náramky a zbytek je mi upřímě jedno. Pokud sežene Ivan levnější a rychlejší a kvalitnější zpracování než já, jenom dobře, já na to čas nemám.
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21751
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor kyber. bezpečnosti, muž z Brna
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5401 poděkování
Dostal poděkování: 12593 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Poruseni pravidel vyberovych rizeni a pravidel hospodare

Příspěvek od Lukas.Novy »

Tobias.Esner píše:Aleto já beru, ale je toho prostě moc
Ano je to moc, ale to rekni Ivanovi, ne me.
Tobias.Esner píše:nejdřív by to chtělo funkční KK a pak řešit další
To je ale problem ktery ja nezpusobuji ani neprohlubuji. Kvuli nefunkcni KK prece nebudu strkat hlavu do pisku a nenecham si kazdyho delat co se mu zlibi ne?
Tobias.Esner píše:Tyhle "hádky" jsou spíš kontraproduktivní..... Ono se pak člověku chce fakt dělat čím dál míň....
Ja se nehadam, moje argumenty jsou podlozeny predpisy. Vysel sem vztric jak to jenom slo, dopodrobna jsem vysvetlil jak postupovat, aby to bylo podle predpisu.
Tobias.Esner píše:A místo toho aby někdo začal připravovat remodeling všech předpisů aby se vylaďovali všechny nedostatky který postupně nacházíme, nebo aby se aktivovali lidi kteří by pomáhali, tak se akorát nachází lidé, kteří jenom řvou... Takhle se opravdu pracovat nedá. Prej Liberální strana, alekaždej by každýho nejradši zabil místo aby našel konsenzus ke spolupráci....
Predpisi funguji dobre, ze se je nekdo snazi obchazet a porusuje je neni chyba predpisu a uz vubec to neni duvod je menit. Kdyz je nekdo nachytan pri tom, jak se snazi podvadet, tak se hold stava, ze krici, ze se mu to nelibi, nelze z toho vsak vinit whistleblowery.

Máte pocit, že Vás KK nebo jiný funkcionář šikanuje, pomlouvá či zesměšňuje? Nejsem právník, ale zastoupím Vás v jednání s přezkumnými orgány. Pište nestranickému ombudsmanovi na ombudsman@krtek.net
Tel: 777-5-KRTEK

Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21751
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor kyber. bezpečnosti, muž z Brna
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5401 poděkování
Dostal poděkování: 12593 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Poruseni pravidel vyberovych rizeni a pravidel hospodare

Příspěvek od Lukas.Novy »

Jelikoz RP konalo, doporucuji KK tento pripad odmitnout, nehodlam za nej platit 300 a pak to muzete zavrit.

Máte pocit, že Vás KK nebo jiný funkcionář šikanuje, pomlouvá či zesměšňuje? Nejsem právník, ale zastoupím Vás v jednání s přezkumnými orgány. Pište nestranickému ombudsmanovi na ombudsman@krtek.net
Tel: 777-5-KRTEK

Uživatelský avatar
Jan.Novak
Republikový výbor
Příspěvky: 2447
Registrován: 22 čer 2010, 19:12
Profese: Politolog, Historik
Bydliště: Týn nad Vltavou
Dal poděkování: 4042 poděkování
Dostal poděkování: 2936 poděkování

Re: Poruseni pravidel vyberovych rizeni a pravidel hospodare

Příspěvek od Jan.Novak »

Beru to tak, že Krtek své podání stáhl. Zamykám.

Člen RV za JčK
Předseda kontrolního výboru zastupitelstva Jihočeského kraje
Zastupitel města Týn nad Vltavou

Zamčeno

Zpět na „Podatelna kontrolní komise“