IP logy

Tato podatelna je archivována, nová podání, prosím, podávejte sem: https://redmine.pirati.cz/projects/ao/issues/new
Administrativní odbor vede seznam členů a spravuje členské příspěvky, administruje a moderuje webovou diskuse včetně předsedání jednáním na Internetu.
Pravidla fóra
  • Podatelna Ao byla přesunuta na Redmine strany, viz odkaz níže, zde již nová podání není možno zakládat.
Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Zamčeno
Uživatelský avatar
Zdenek.Frolec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 592
Registrován: 28 říj 2013, 16:02
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 217 poděkování

IP logy

Příspěvek od Zdenek.Frolec »

Ahoj. Sorry je si už to tu bylo. :D Ale je pro mě rychlejší se zeptat, jak hledat :D Dá se někde vyjet IP log k připojování na účet za období měsíce? Archivuje se to nějak? Nebo mám k tomu nějaký přístup? Nebo vás o to musím požádat a podat důvod.

Jako důvod bych rád uvedl, že mám dojem o logování na můj účet, ale rači bych si to ověřil, než vyvozoval nějaké důsledky. Možná je to jen moje paranoje :D
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21725
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor kyber. bezpečnosti, muž z Brna
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5269 poděkování
Dostal poděkování: 12569 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: IP logy

Příspěvek od Lukas.Novy »

Logy existuji, samozrejme.
Oznámení moderátora:
Presunuto do spravne podatelny
Oznámení moderátora:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Novy za příspěvek:
Vojtech.Pikal

Máte pocit, že Vás KK nebo jiný funkcionář šikanuje, pomlouvá či zesměšňuje? Nejsem právník, ale zastoupím Vás v jednání s přezkumnými orgány. Pište nestranickému ombudsmanovi na ombudsman@krtek.net
Tel: 777-5-KRTEK

Uživatelský avatar
Zdenek.Frolec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 592
Registrován: 28 říj 2013, 16:02
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 217 poděkování

Re: IP logy

Příspěvek od Zdenek.Frolec »

A mohu je dostat? Za poslední měsíc?
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D
Zamčeno

Zpět na „[archiv] Podatelna administrativního odboru“