Milan Mazel

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Personální odbor - celý, KoKS Jihočeský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Mazlik
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2
Registrován: 14 zář 2015, 08:43
Profese: Finanční konzultant
Bydliště: České Budějovice
Dostal poděkování: 4 poděkování

Milan Mazel

Příspěvek od Mazlik »

Dobrý den, jmenuji se Milan Mazel a rád bych se stal členem Pirátské strany v Jihočeském regionu. Pracuji jako finanční konzultant ve švýcarské společnosti. Vystudoval jsem Jihočeskou univerzitu, obor Sociální práce. Nyní se ale věnuji financím. Politika mě zajímá již osm let, byl jsem krátce členem městské organizace TOP 09. Vstoupil jsem tam téměř na jejím vzniku, ale poté jsem se rozcházel s názory s představiteli této strany a rozhodl jsem se vystoupit. Piráti mě oslovují zejména svým zájmem o transparentnost české politické scény. Chtěl bych být užitečný, nabízím účast na akcích, ale i jinou pomoc, pokud to bude v mojich silách a možnostech. Piráti jsou pro mě jediná možná volba. Souhlasím s programem a chtěl bych pomoci s jeho prosazováním aktivní činností pro stranu. Co se koníčků a zájmů týče, uvedu sport, aktivně i pasivně, jsem fanoušek budějovického Motoru. Dále četba, politika, rád trávím čas s přáteli. Z rodinného hlediska mám malou dcerku, žije se svou matkou, ale vídáme se pravidelně. Pokud máte nějaké další dotazy, jsem samozřejmě připravený Vám odpovídat.

S pozdravem,

Milan Mazel
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mazlik za příspěvky (celkem 2):
Ludek.Blaha, Jan.Novak
Milan
Uživatelský avatar
Ludek.Blaha
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 1465
Registrován: 23 čer 2014, 00:11
Profese: strategický zkompetentňovatel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 1521 poděkování
Dostal poděkování: 1536 poděkování

Re: Milan Mazel

Příspěvek od Ludek.Blaha »

Zdravím Tě, Milane. Na nějaké schůzi, už ani nevím které, jsme rokovali na téma přijímání nových členů. Jako že by se ta členská základna rozšiřovat rozhodně měla. Ale pozor, aby ten nával nesklouzl až do podezření na velrybaření. Dost jsme na to v tom našem jižním regionu hákliví. Zatím to vypadá, že procházíš zřejmě už standardním ověřováním, jestli je Tvůj zájem nelíčený a trvalý. Tak ještě pár měsíců vydrž!
Kdybys měl tento pátek odpoledne cestu kolem Písku, mělo by tu být od pěti hodin v Divadle pod čarou pirátské Vyosení. Ono se to tu na fóru nejspíš tají, aby se náhodou z řetězu utržení Piráti nesrotili z celé republiky. V té dnešní pohnuté migrantské době by zřejmě hrozilo, že by krajem táhnoucí členové strany a registrovaní příznivci byli zatčeni a deportováni do sběrných táborů, a pak vyhoštění až do některé ze zemí Blízkého východu. Tak to když tak vem radši zadem, přes pole...

Aby člověk mohl hlásat pravdu z radnice nebo z parlamentu, musí se tam nejdřív prolhat...
Demokracie je výborná věc. Umožňuje občanům, aby si zcela svobodně zvolili... diktaturu!
Umělá inteligence nedosáhne nikdy až takové úrovně, aby dokázala napodobit myšlení pitomce.

Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Člen KS Praha
Příspěvky: 15254
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9815 poděkování
Dostal poděkování: 18113 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Milan Mazel

Příspěvek od Roman.Kucera »

Doufám, že už proběhl nějaký kontakt? PKS?!
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Uživatelský avatar
Michal.Horak
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 922
Registrován: 29 říj 2013, 17:57
Profese: IT (database & system administrator)
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 257 poděkování
Dostal poděkování: 779 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Milan Mazel

Příspěvek od Michal.Horak »

Potvrzuji, že kontakt proběhl :D :lol: :lol:
Předseda Piráti Písecko
Uživatelský avatar
Ludek.Blaha
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 1465
Registrován: 23 čer 2014, 00:11
Profese: strategický zkompetentňovatel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 1521 poděkování
Dostal poděkování: 1536 poděkování

Re: Milan Mazel

Příspěvek od Ludek.Blaha »

Blízká setkání třetího druhu.

Aby člověk mohl hlásat pravdu z radnice nebo z parlamentu, musí se tam nejdřív prolhat...
Demokracie je výborná věc. Umožňuje občanům, aby si zcela svobodně zvolili... diktaturu!
Umělá inteligence nedosáhne nikdy až takové úrovně, aby dokázala napodobit myšlení pitomce.

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Jihočeský kraj“